20 stycznia 2022, 15:30 - Belek (Susesi Football Centre)
Lech Poznań 1-2 Dinamo Batumi
Dani Ramírez 14 (k) - Wladimer Mamuczaszwili 45 (k), Tornike Gaprindaszwili 59

Lech Poznań: 33. Bartosz Mrozek (46, 35. Filip Bednarek) - 2. Joel Pereira (72, 28. Filip Borowski), 18. Bartosz Salamon (32, 27. Mateusz Skrzypczak), 20. Maksymilian Pingot (64, 16. Antonio Milić), 44. Alan Czerwiński (72, 5. Pedro Rebocho) - 15. Maksym Czekała (64, 7. Jakub Kamiński), 22. Radosław Murawski (64, 6. Jesper Karlström), 25. Pedro Tiba (64, 30. Nika Kwekweskiri), 10. Dani Ramírez (45, 21. Michał Skóraś), 38. Kristoffer Velde (46, 74. Jakub Antczak) - 43. Filip Wilak (64, 24. João Amaral).

Dinamo Batumi: (I połowa) 1. Micheil Alawidze - 35. Grigol Czabradze, 23. Mamuka Kobachidze, 5. Ołeksandr Azaćkyj, 16. Irakli Azarowi - 17. Wladimer Mamuczaszwili, 24. Milan Radin, 19. Sandro Altunaszwili, 11. Giorgi Zaria, 27. Stefan Denković - 40. Flamarion. (II połowa) 21. Giorgi Begaszwili - 17. Wladimer Mamuczaszwili, 4. Gagi Margwelaszwili, 18. Giorgi Rechwiaszwili, 22. Giorgi Nawalowski - 6. Tornike Gaprindaszwili, 3. Benjamin Teidi, 9. Irakli Bidzinaszwili, 8. Dżaba Dżigauri, 20. Dawit Zurabiani - 14. Giorgi Panculaia.

czerwona kartka: Dani Ramírez (45. minuta, Lech, za uderzenie przeciwnika).

W 26. minucie Kristoffer Velde (Lech) nie wykorzystał rzutu karnego (Micheil Alawidze obronił).

Przebywający na obozie w Turcji Lech Poznań przegrał 1-2 (1-1) w meczu sparingowym z Dinamem Batumi - mistrzem Gruzji.

W gruzińskim zespole zagrali m.in. Stefan Denković (kiedyś Zawisza Bydgoszcz) i Milan Radin (w przeszłości Korona Kielce).

źródło: własne

Dodano: 20 stycznia 2022, 17:22:08

zbyszek - 20 stycznia 2022, 17:24:59 - *.147.98.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Batumi ech Batumi herbaciane pola Batumi

herhor - 20 stycznia 2022, 17:25:45 - *.odramedia.pl
Już się zaczyna. Gwiazda za milion euro nie strzela karnego

patataj - 20 stycznia 2022, 17:29:27 - *.socal.res.rr.com
Jest moc.

strejlau - 20 stycznia 2022, 17:30:12 - *.188.109.pools.vodafone-ip.de
Pierwsza runda eliminacyjna LM i do widzenia.

minier - 20 stycznia 2022, 17:38:51 - *.21.233.153.ipv4.supernova.orange.pl
kto sprowadził tego Velde?! ofiara losu!

sto - 20 stycznia 2022, 18:07:02 - *.mbb.telenor.dk
Dinamo Batumi, Dinamo Batumi coś mi w głowie szumi, że serce kiedyś kochało, a dzisiaj nie umi

Ząbek - 20 stycznia 2022, 18:22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z Was kur....za kibice. Zawodnik nie zna drużyny, a karnych nawet największe gwiazdy nie strzelają. A Wy już, że ofiara losu. Puknijcie się w te puste łby!!!

dfgdf - 20 stycznia 2022, 19:49:48 - *.43.69.228.ipv4.supernova.orange.pl
podobno w bramce Gruzinów stał zawodnik o nazwisku Słabowidze...

Jarek - 20 stycznia 2022, 20:02:48 - *.136.136.233
Hańba i kompromitacja bez napastnika , młodzi do tarcia chrzanu co za talenty. Skorża zagotowany w 60 minucie na boisku podstawowi i nawet nie wyrównali.

Graej - 20 stycznia 2022, 20:43:14 - *.play-internet.pl
Serio ? Uwłaczajace....w 8 miu powinni wygrać z ogorkowymi.

ToOn - 21 stycznia 2022, 5:29:11 - *.internetia.net.pl
Do Pancer. To jak Lech był lepszy to ile wygrał?

dżudżaszwy - 21 stycznia 2022, 6:37:44 - *.5.234.244.ipv4.supernova.orange.pl
do wszystkich - jak zagrał Gaprindaszwil i Mamuczaszwili ? ilu kibiców na meczu ?

AMICA - 21 stycznia 2022, 8:08:52 - *.42.136.77
test przed 1 rundą pucharów zdany 1:2 dobry wynik, w końcu grali z MISTRZEM GRUZJI

FK - 21 stycznia 2022, 10:23:39 - *.10.208.227