15 stycznia 2022, 13:00 - Jebel Ali (Jebel Ali Centre of Excellence)
Legia Warszawa 2-0 Botew Płowdiw
Josué 36, Igor Strzałek 79

Legia Warszawa: 1. Artur Boruc (61, 31. Cezary Miszta) - 70. Jakub Kwiatkowski (61, 77. Kacper Skwierczyński), 14. Ihor Charatin (61, 73. Patryk Pierzak), 4. Mateusz Wieteska (61, 62. Karol Noiszewski), 99. Bartosz Slisz (61, 74. Mateusz Grudziński), 3. Mateusz Hołownia (61, 22. Kacper Skibicki) - 39. Maciej Rosołek (61, 71. Wiktor Kamiński), 18. Patryk Sokołowski (61, 92. Bartłomiej Ciepiela), 27. Josué (61, 16. Jurgen Çelhaka), 20. Ernest Muçi (61, 72. Igor Strzałek) - 9. Tomáš Pekhart (61, 28. Szymon Włodarczyk).

Botew Płowdiw: 1. Georgi Argiłaszki - 14. James Eto'o, 5. Samuel Souprayen (66, 27. Atanas Czernew), 4. Wiktor Genew - 17. Nikołaj Minkow (73, 30. Łyczezar Bałtanow), 24. Kevin Höög Jansson, 10. Emmanuel Toku, 8. Todor Nedelew (53, 25. Stanisław Rabotow), 23. Dimityr Tonew (46, 22. Réda Rabeï), 26. Mohamed Amine Brahimi (66, 28. Filip Filipow) - 7. Marquinhos (46, 11. Antoine Baroan).

żółta kartka: Noiszewski.

sędziował: Ivan Mladenović (Serbia).

W rozegranym podczas zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich meczu sparingowym Legia Warszawa wygrała 2-0 (1-0) z czwartą drużyną bułgarskiej ekstraklasy - Botewem Płowdiw.

źródło: własne

Dodano: 15 stycznia 2022, 14:40:46

kuna - 15 stycznia 2022, 14:46:34 - *.free.aero2.net.pl
powiedzcie mi jak oni tego dokonali tym składem?

oj - 15 stycznia 2022, 15:07:48 - *.centertel.pl
Ładny numer z tym Emreli już nie zagra .Legia się utrzyma na luzie ale o pucharach mogą zapomnieć to duża strata że 20 milionów no i ten zawodnik koło 9 baniek bo nic nie dostaną za niego .Gra w europejskich pucharach przyniesie duże straty,zespół się wypalił.

Jarek - 15 stycznia 2022, 15:14:20 - *.136.136.124
Boruc do przerwy obronił dwie setki przy 0-0 i dwa strzały na notę , strzał życia Josue i 17 latek ustalił wynik. Bułgarzy dużo więcej sytuacji ale fart bo z gry zasługiwali na co najmniej remis .

Alban - 15 stycznia 2022, 15:39:22 - *.centertel.pl
Ten Ivan Mladenović to krewny Filipa?

K - 15 stycznia 2022, 15:51:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Emreli niech się modli żeby wiosną nie być w klubie kokosa.

dfg - 15 stycznia 2022, 15:58:49 - *.204.17.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z botami każdy by wygrał :D

@kuna - 15 stycznia 2022, 16:00:20 - *.eurotel.cz
Młodzi od trenera Gołębiewskiego wiedzą co mają grać. Plus Ci którym w Legii chce się grać.

Polk - 15 stycznia 2022, 19:55:06 - *.sta.asta-net.com.pl
Dziwicie się ze nie chce grać? Koleś dostał z liścia i co teraz ma iść po meczu i z nimi piątki przybijać ? Musiałby być idiotą jakby grał dalej w tym klubie

ToOn - 16 stycznia 2022, 9:18:47 - *.internetia.net.pl
Ciekawe jak oni w U15 wystawili 30-latka w bramce, 32-letniego Souprayena, 33-letni Ganev, 28-letni Nadelew... albo np. Marquinhos wart 3-4 mln euro. Tacy wzięci z przypadku. Oj macie ból ujścia jelita grubego z tą Legią

Sanmartean - 16 stycznia 2022, 9:32:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oglądałem 1 połowę i wynik bardzo niesprawiedliwy. Rywale grali w piłkę, stwarzali zagrożenie a bramkę zdobyła Legia po uderzeniu w okienko. Serio źle to wyglądało, a jednak wygrali. Brawo dla młodego chyba z rocznika 2003?! za bramkę!

Mąż - 16 stycznia 2022, 10:26:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oni gdzieś w polu grali.

L &W - 17 stycznia 2022, 2:31:50 - *.free.aero2.net.pl
W bułgarskiej lidze aktualnie jest 14 drużyn, grupę spadkową tworzą 4 drużyny, mistrzowską 6; środek tabeli - 4 drużyny gra o rundę play-off LKE UEFA. Botew gdy spojrzeć na kadrę, to tyle co Raków jeśli nie Kuchenkorz dla którego prognozy rundy wiosennej są mało optymistyczne