21 stycznia 2022, 9:00 - Ilıca (Emirhan Sports Complex)
Radomiak Radom 2-3 MTK Budapeszt
Mateusz Radecki 15, 38 (k) - Márkó Futács 22, 72, Mátyás Kovács 47

Radomiak Radom: Wiktor Koptas (46 Jan Szpaderski) - Tiago Matos, Maciej Świdzikowski, Mateusz Bodzioch, Okezie Ebenezer (68 Artur Bogusz) - Franciszek Wróblewski, Mateusz Radecki (46 Dawid Olejarka), Meik Karwot (80 Adam Zbyszyński), Rhuan - Mario Rondón, Dominik Sokół (68 Jakub Snopczyński).

MTK Budapeszt: 25. Bence Somodi - 22. Andrej Kadlec, 30. Bence Várkonyi, 15. János Szépe, 17. Branislav Sluka - 6. Ylber Ramadani, 8. Szabolcs Mezei, 24. Dénes Szakály - 27. Martin Palincsár, 29. Márkó Futács, 7. Mátyás Kovács.

W swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym na zgrupowaniu w Turcji Radomiak Radom przegrał 2-3 (2-1) z MTK Budapeszt - 11. drużyną węgierskiej ekstraklasy.

W węgierskim zespole zagrał m.in. Andrej Kadlec (w przeszłości Jagiellonia Białystok).

źródło: własne / Radomiak Radom / MTK Budapeszt

Dodano: 21 stycznia 2022, 10:47:38

kibic - 21 stycznia 2022, 10:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poza Radeckim no i może Matosem czy Karwotem to Radomiak nie ma zbyt długiej ławki rezerwowych.

Warchol - 21 stycznia 2022, 10:59:29 - *.centertel.pl
No cóż drugi garnitur sobie nie poradził, o 15 gra pierwszy skład. Do boju RKS!

adam - 21 stycznia 2022, 11:03:38 - *.centertel.pl
Główny wniosek z tego sparingu jest taki, że ławki to w zasadzie w zespole Banasika nie ma...

mi(RR)co - 21 stycznia 2022, 11:06:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Porażka jest zawsze złym wynikiem ale i tak z pierwszoligowcem z węgier drugi garnitur grał jak równy z równym. Ciekawe jak się zaprezentował Okezie Ebenezer.

onufry - 21 stycznia 2022, 11:10:17 - *.static.system77.pl
A jakim cudem Termalica ograła ich 4:1?

jasiulek - 21 stycznia 2022, 11:12:20 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
bo grała swym najlepszym składem

kibic - 21 stycznia 2022, 11:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Termalice grał pierwszy skład w meczu z Budapesztem. MTK to słaby zespół niestety, główny kandydat do spadku ze słabej węgierskiej ligi.

Leo 1972 - 21 stycznia 2022, 12:38:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Głębokie rezerwy i tak w miarę dały radę. Po południu z Czechami zagra skład zbliżony do tego , który będzie grał w lidze , zobaczymy jak sobie poradzą . Powinna to być większa wykładnia możliwości Radomiaka , ciekawe czy poprawią celowniki na co narzekał King Dariusz Banasik w meczu z Serbami.

Heniek - 21 stycznia 2022, 14:46:42 - *.7.25.193.in-addr.arpa
Porównywanie wyników sparingów nie ma sensu. MTK całą druga połowę z Niecieczą grało rezerwami - wtedy stracili 3 bramki. Nieciecza wyjściowym garniturem 90 minut. Radomiak drugi skład cały mecz vs pierwszy skład MTK. Każdy ma swój plan na zgrupowanie i tyle. Liczy się tylko realizacja złożeń okresu przygotowawczego.

Hutu - 21 stycznia 2022, 15:14:53 - *.play-internet.pl
MTK zagrało drugim garniturem,pierwszy zagra z zespołem dużo wyżej notowanym Szachtarem!

ZIENIU - 21 stycznia 2022, 15:41:38 - *.10.208.227
rezerwy Radomiaka vs rezerwy MTK 2:3

Arturo3 - 21 stycznia 2022, 20:16:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Małolata z Nigerii już pogonił Banasik widocznie mega kot;)