29 stycznia 2022, 13:00 - Urszulin (Legia Training Center)
Legia Warszawa 4-0 Radomiak Radom
Filip Mladenović 11, Ernest Muçi 20, 81, Szymon Włodarczyk 23

Legia Warszawa: 31. Cezary Miszta - 17. Maik Nawrocki, 62. Karol Noiszewski, 74. Mateusz Grudziński - 7. Lirim Kastrati (82, 77. Kacper Skwierczyński), 16. Jurgen Çelhaka, 14. Ihor Charatin (87, 73. Patryk Pierzak), 39. Maciej Rosołek (70, 72. Igor Strzałek), 20. Ernest Muçi (82, 75. Wiktor Kamiński), 25. Filip Mladenović (87, 70. Jakub Kwiatkowski) - 28. Szymon Włodarczyk (62, 71. Paweł Wszołek).

Radomiak Radom: 1. Filip Majchrowicz (62, 12. Mateusz Kochalski) - 22. Tiago Matos (46, 37. Gonçalo Silva), 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro, 10. Mateusz Radecki, 55. Meik Karwot, 20. Luís Machado (62, 99. Mario Rondón) - 13. Maurides (62, 97. Dominik Sokół), 19. Karol Angielski.

żółte kartki: Charatin - Angielski, Raphael Rossi.

sędziował: Piotr Rzucidło (Warszawa).

W meczu sparingowym rozegranym w Urszulinie Legia Warszawa wygrała 4-0 (3-0) z Radomiakiem Radom.

źródło: własne

Dodano: 29 stycznia 2022, 14:52:49

ToOn - 29 stycznia 2022, 14:54:21 - *.internetia.net.pl
"Radomiak napewno wystawił 15 latków” za 3... 2... 1...

picolo - 29 stycznia 2022, 14:54:50 - *.static.ip.netia.com.pl
w lidze bedzie na odwrot

ArekCesar - 29 stycznia 2022, 14:56:40 - *.play-internet.pl
Radomiak w dość mocnym składzie i takie baty? Musieli oddać chyba to co zabrali w lidze.

Legenda - 29 stycznia 2022, 14:57:05 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Nie ma co zaklinać rzeczywistości. Legia była dzisiaj lepsza i gratuluje wygranej.
Nasi bramkarze dzisiaj słabo, 3 bramki po krótkim rogu...

sfd - 29 stycznia 2022, 14:57:46 - *.204.16.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Radomiak dopiero co wrócił z obozu w Turcji, a Legia w Polsce już od tygodnia.

Cirk - 29 stycznia 2022, 14:58:23 - *.play-internet.pl
Łooo polskojęzyczni robią postępy

Ahim - 29 stycznia 2022, 15:00:21 - *.dynamic.chello.pl
Kogut w Piaście, to nie ma komu grać.

zielony - 29 stycznia 2022, 15:00:25 - *.dynamic.dsl.as9105.com
matos ogrywany jak dziecko przez mladenovica , radecki odejdz z radomiaka jak chcesz zeby klub sie rozwijal ten zawodnik niezagral zadengo podania do przodu w odbiorze nigdy nieblyszczal jest po kontuzji to juz jest totalny zjazd po kontuzjach niegraniu itd.. , starta karwota i 4 gol dla rywali , pierwsze 2 to sie majchrowicz niepopisal , leo cos walczyl i rossi , mam nadzieje ze w lidze zagra cele w srodku i jakubik na prawej obronie , najgorszym mecz radomiaka od niepamietam kiedy a legia graka 2 skladem

duch - 29 stycznia 2022, 15:01:00 - *.radom.vectranet.pl
Jak to się stało ze przegrali 4-0 a byli lepsi. Rossi dwie bramki zawalił jak frajer

JohnnyBdea - 29 stycznia 2022, 15:01:18 - *.centertel.pl
Legia nas objechała jak 3 ligowca. Z takim środkiem pola Radecki-Karwot to my sobie możemy odpuścić tą ligę. I proszę nie pisać że jesteśmy po zgrupowaniu w Turcji i było granie na zmęczonych nogach. Oba zespoły mają tyle samo czasu do inauguracji. Za tydzień liga a sprawdzian generalny wypadł fatalnie.
Radecki to nie jest zawodnik nawet na granie poziom niżej ...

Ba(L)oon - 29 stycznia 2022, 15:03:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziś wygrała pogoda i stan boisko Chyba chłopaki z Radomia zapomnieli butów z długimi korkamiPozdrowienia dla kibiców obu ekip.

Rafał - 29 stycznia 2022, 15:06:19 - *.147.0.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dramatem Legii jest brak bramkarza, a trzeba mieć minimum dwóch konkretnych i jednego młodzieżowca. Rosołek jest cieniutki, najwyżej druga liga.

kibic - 29 stycznia 2022, 15:06:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Póki co rok 2022 w Radomiaku wygląda źle i to bardzo. Kaput w Gliwicach, Nascimento wypada z gry, transferów zero, dziurawa obrona w sparingach. Czas się obudzić, bo sielanka z jesieni ciągle w głowach wszystkich, a za tydzień rusza liga.

Fan - 29 stycznia 2022, 15:06:51 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Radecki kończ...wstydu oszczędź,Jakubik za Matosa,Cele obowiązkowo za Radeckiego,więcej koncentracji w obronie i będzie dobrze.Pierwsza połowa totalnie odpuszczona...

RRR - 29 stycznia 2022, 15:10:11 - *.elisa-mobile.fi
Radomiak w pierwszej połowie nie istniał. To efekt ciężkich treningów w Turcji i boisko też było fatalne, ale nie chcę usprawiedliwiać Radomiaka po prostu Legia była lepsza w ogóle nie pozostawiała miejsca na rozegranie piłki Radomiakowi. Środek pola w Radomiaku nie istniał Radecki koszmarna gra, prawa strona obrony Matos był ogrywany jak junior. Machado na lewej pomocy tak jakby go nie było na boisku. W drugiej połowie już dużo lepiej nawet Radomiak zaczął naciskać. Mogło tak być ponieważ Legia odpuściła trochę krycie po wysokim prowadzeniu. Zdecydowana i zasłużone zwycięstwo Legii i co ciekawe Radomiak w drugiej połowie miał szansę na dwie bramki i o dziwo ręcznik Miszta wyciągnął dwie setki zmierzające do bramki. Fakt jest taki, że termin tego sparingu był niefortunny ponieważ Radomiak przyleciał po ciężkim Grupowaniu do kraju dwa dni temu i piłkarze powinni trochę odpocząć zamiast grać kolejny sparing. Natomiast Legia to co zagrała dzisiaj to jest w stanie wygrać w lidze z każdym i to do końca, oczywiście gdy utrzyma formę.

e(L)ka - 29 stycznia 2022, 15:13:09 - *.147.4.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co prawda to tylko sparing i w dodatku cienki przeciwnik, ale wynik zawsze cieszy.

miedziak - 29 stycznia 2022, 15:17:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lo Matko 😥

Ziutek - 29 stycznia 2022, 15:20:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia spadek pewne info Szykujcie Pampersy he 😄

Liter - 29 stycznia 2022, 15:23:29 - *.gdansk.vectranet.pl
Klub bez kibiców zaczął wygrywać!A Radomiak musi się przyzwyczajać do takich wyników.

gregor13 - 29 stycznia 2022, 15:27:14 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Uuuuu, nikomu Legia nie strzeliła w tym sezonie goli tyle goli, co nam dzisiaj :-) Jedyny plus to to, że nie ma kontuzji. Tak patrzyłem jednym okiem na ten mecz i nic ciekawego nie zagraliśmy - ani z przodu, ani z tyłu, ani na bokach, nic... Ale jak sparingi kiepskie, to może liga będzie lepsza?

Max - 29 stycznia 2022, 15:29:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widze że Kloniki Legii są Zadowoleni z porażki, choć to tylko sparing 😉

ToOn - 29 stycznia 2022, 15:29:50 - *.internetia.net.pl
Ah ten biedny Radomiak by pewnie wygrał ale ledwo co wrócili, bosiko przeszkadzało ale tylko im, pewnie grali pod wiatr, sędzia był w koszulce Legii, pod bramką Legii powstał lej krasowy i nie dało się podejść, po przy różnych dla Radomiaka śnieżyca sypała w oczy. No generalnie to Radomiak lepszy ale cóż... te przeciwności losu.

daniel - 29 stycznia 2022, 15:32:10 - *.dynamic.mm.pl
to tylko sparing mało ważny wynik, w lidzę i tak Legia pokazała jak się gra z Radomiakiem 1-6 :D

posejdon - 29 stycznia 2022, 15:35:54 - *.centertel.pl
Legia moi mili to teraz rozjedzie każdego w tej lidze...a Radomiak powinien w miejsce Kaputa wsadzić Cele Jakubik na prawą obrone a za Nascimento Karwot i żle nie będzie.
Utrzymanie bedzie a co dalej czas pokaże

Neutral60 - 29 stycznia 2022, 15:41:29 - *.icpnet.pl
To tylko sparing czyli mecz o " pietruszkę" .W meczach o punkty obie drużyny będą się więcej starały i przy "normalnym" arbitrze L tak łatwi nie będzie.

L &W - 29 stycznia 2022, 15:48:21 - *.free.aero2.net.pl
Siła i moc to WSZoł MOC z tęgim kopytem no i z 9 oczywiście - idę idę gotować rosołek dla poprawy formy

Pan Kura - 29 stycznia 2022, 15:57:51 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia z Warszawy, wszystko jest

Gzik - 29 stycznia 2022, 16:03:00 - *.play-internet.pl
Sędzia z Wawy,wiatr w oczy radomiakowi,Legia miała z górki,kopacze z Radomia wrócili ze zgrupowania a Legii odpoczywali na kanapach itp...

Marek9 - 29 stycznia 2022, 16:06:20 - *.play-internet.pl
Śmieszny Radomiak już zaczyna zdychać!!!

Gerwazy - 29 stycznia 2022, 16:19:37 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia z Warszawy, wszystko jasne

Ajsmen1910 - 29 stycznia 2022, 16:44:26 - *.giga-komputer.pl
Pożyjemy zobaczymy RADOMIAK FOREVER !!!

dżordż - 29 stycznia 2022, 17:20:50 - *.dynamic.chello.pl
A jak zagrała największa gwiazda Legii - Emreli?

kibic - 29 stycznia 2022, 18:22:49 - *.toya.net.pl
Chrzanienie o ciężkim obozie ,Wszyscy byli na obozach.Trzeba zacząć się przyzwyczajać do porażek jeżeli skład będzie ustalał menago .Grajki sprowadzone przez niego okazują się piłkarzykami ogrywanymi jak juniorzy. Ale to bez znaczenia , mają grać i tyle. Dlatego odszedł Kaput ,Kozak ,Bogusz na liście transferowej

polo332 - 29 stycznia 2022, 18:29:21 - *.netosfera.internet.piotrkow.pl
Przegraliśmy że spadkowiczem. TYLKO RADOMIAK!!!!

dobrytowar - 29 stycznia 2022, 19:16:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co się stało z Felipe i Jakubikiem, że nawet kilku minut nie zagrali? A i Legia nie spadnie, ku waszej radości pajacyki.

Radomiak - 29 stycznia 2022, 19:35:11 - *.dynamic.mm.pl
Już chyba sodówa nam odbiła, myslac ze jestesmy najlepsi w lidze. Kawał syfu my grali. Po prostu dramat i dno. Walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.

Uyek - 29 stycznia 2022, 19:41:34 - *.play-internet.pl
Legia wchodzi w rundę już z tylko jednym trenerem na liście płac. Czesław 711 rozwiązał kontrakt. Wiecie co to oznacza? Jak nie to poczekajcie do poniedziałku.

Maradona - 29 stycznia 2022, 20:35:31 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Super sparing. Za tydzień Wieczysta gra w Łodzi z Widzewem i można zobaczyć na YT armię gwiazd Franka Smudy. Sławek Peszko będzie kręcił.

Greg - 29 stycznia 2022, 20:36:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radomiak zaczyna zbierać plon z zasinego jesienią ziarna.

Warchoł - 29 stycznia 2022, 21:00:14 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Co za jełopy tu komentują to masakra... Radomiak przegrał sparing z Legią, no i co?
TYLKO RADOMIAK!

Hoejjehh - 29 stycznia 2022, 21:41:16 - *.sferanet.pl
Legia na Tychy wystawiła dużo lepszy skład.

K - 29 stycznia 2022, 22:42:34 - *.net.aster.pl
Legia wraca do gry.I będzie chciała zdobyć Puchar Polski, bo innej drogi do Europy już nie ma.

Legia Fans - 29 stycznia 2022, 22:59:08 - *.205.203.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl