21 stycznia 2022, 9:00 - Kadriye (IC Hotels Football Center)
Wisła Kraków 1-3 FC Baník Ostrawa
Patryk Plewka 39 - Ladislav Almási 12, 48, Artiom Koncewoj 76

Wisła Kraków: 31. Mikołaj Biegański (46, 1. Paweł Kieszek) - 43. Dawid Szot (61, 20. Konrad Gruszkowski), 38. Joseph Colley (46, 17. Serafin Szota), 4. Maciej Sadlok (81, 32. Paweł Koncewicz-Żyłka), 36. Sebastian Ring (61, 15. Matěj Hanousek) - 54. Piotr Starzyński (61, 11. Mateusz Młyński), 80. Patryk Plewka (81, 35. Dorian Gądek), 21. Nikola Kuveljić (46, 10. Gieorgij Żukow), 77. Stefan Savić, 7. Dor Hugi (39, 37. Momo Cissé) - 9. Jan Kliment (61, 91. Felicio Brown Forbes).

FC Baník Ostrawa: 16. Jan Laštůvka (57, 12. Radovan Murin) - 24. Jan Juroška, 23. Jaroslav Svozil, 19. David Lischka, 25. Jiří Fleišman - 9. David Buchta, 11. Nemanja Kuzmanović, 22. Filip Kaloč, 32. Lukáš Budínský (46, 17. Matěj Šín), 18. Artiom Koncewoj - 99. Ladislav Almási.

żółte kartki: Starzyński, Szot, Ring.

W 69. minucie Felicio Brown Forbes (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Radovan Murin obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Wisła Kraków przegrała z piątą drużyną czeskiej ekstraklasy - FC Baník Ostrawa 1-3 (1-1).

źródło: własne

Dodano: 21 stycznia 2022, 10:49:14

Jarek - 21 stycznia 2022, 10:54:16 - *.136.137.42
Wynik nie odwierciedla dominacji Wisły zwłaszcza w pierwszej połowie , cztery niewykorzystane setki Savicia w 18 minucie, Ringa 22 minucie Klimenta w 36 minucie czy Młyńskiego w 77 minucie i do tego niestrzelony karny Forbesa. świetnie Colley do przerwy i Cisse od 39 minuty . Katastrofalny błąd Kieszka niczym w Gliwicach . Grali bez Frydrycha , Fenandeza , Zdenka , Fazlagicia , Skvarki .

Don Hugi - 21 stycznia 2022, 10:54:21 - *.pool-42.nexet.pl
Z czym do czego, szrot zastąpili szrotem i co?

WIS - 21 stycznia 2022, 10:54:29 - *.22.134.62.ipv4.supernova.orange.pl
Kieszek, Sadlok, Kliment, Forbes, mam nadzieję, że to wasze ostatnie miesiące w Wiśle.

Wislak - 21 stycznia 2022, 13:57:35 - *.dynamic.chello.pl
Będzie dobrze pechowo przegrali z 5 drużyna z Czech a wiadomo jak ta liga jest wysoko porównując do naszej. Myślę że pozamiatamy na wiosnę naszych ligowych przeciwników👍💪😉🙂

Zetka - 21 stycznia 2022, 15:00:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl