18 stycznia 2022, 15:00 - Belek (Regnum Carya Golf & Spa Resort)
Górnik Zabrze 1-1 Lewski Sofia
Piotr Krawczyk 82 - José Córdoba 89 (k)

Górnik Zabrze: (I połowa) 1. Daniel Bielica - 2. Przemysław Wiśniewski, 26. Rafał Janicki, 27. Adrian Gryszkiewicz - 96. Robert Dadok, 8. Alasana Manneh, 6. Krzysztof Kubica, 17. Bartosz Nowak, 64. Erik Janža - 10. Lukas Podolski, 9. Jesús Jiménez. (II połowa) 99. Grzegorz Sandomierski - 16. Dariusz Pawłowski, 77. Jakub Szymański, 25. Krzysztof Wingralek - 21. Piotr Krawczyk, 23. Jean Mvondo, 29. Adrian Dziedzic, 24. Nikodem Zielonka, 13. Kacper Michalski - 22. Dariusz Stalmach, 7. Jan Ciućka.

Lewski Sofia: (skład wyjściowy) 13. Nikołaj Michajłow - 22. Patrik-Gabrijeł Gałczew, 3. Ǵoko Zajkov, 33. José Córdoba, 4. Iwan Goranow - 27. Asen Mitkow, 21. Radosław Conew, 88. Marin Petkow, 20. Dimityr Kostadinow, 11. Zdrawko Dimitrow - 19. Bilal Bari.

żółte kartki: Podolski, Dziedzic, Mvondo - Krajew.

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji Górnik Zabrze zremisował 1-1 (0-0) w meczu sparingowym z zespołem Lewski Sofia - szóstą drużyną bułgarskiej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 18 stycznia 2022, 16:52:34

Kris - 18 stycznia 2022, 21:01:17 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy mecz,..można powiedzieć że dobry, sędziowanie bardzo słabe.

100% - 18 stycznia 2022, 23:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz w wykonaniu Górnika. Sędziowanie bardzo słabe nieuznana prawidłowa bramka dla Górnika a i karny dla przeciwnika z kapelusza. Górnik w tym meczu był dużo lepszy. Z taką grą i z takim zaangażowaniem o Górnika jestem całkowicie spokojny jeśli idzie o Ekstraklasę poradzi sobie w niej bez problemu.

DEGOL - 19 stycznia 2022, 9:11:42 - *.centertel.pl
Górnik zagrał dobrze. Sędzia wypaczył wynik meczu.

Ergar - 19 stycznia 2022, 12:30:47 - *.204.17.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piszecie że sędziowanie słabe. A jak mogą sędziować Turcy w potyczce polsko bułgarskiej ? w Bułgarii mieszka całkiem spora mniejszość turecka. logiczne że się nie skrzywdzą ;)

anty Piast - 19 stycznia 2022, 12:34:47 - *.dip0.t-ipconnect.de
Spalony Nowaka który był 6 metrów przed obroncami, w końcówce sedzia gwizdze reke w polu karnym obroncy której nie było kabaret

qchasz - 20 stycznia 2022, 11:30:47 - *.177.249.17
Witam Panowie.Oglądam filmiki z Belek.Ciężka praca....fajna atmosfera....można być optymistą.
Tylko co będzie jak odejdzie Wisnia..Gryszkiewicz czy Jesus ? Jest trochę zdolnej młodzieży...w końcu to do niej świat nalezy.Jadymy durś.

qchasz - 20 stycznia 2022, 11:34:21 - *.177.249.17