[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2022
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Chojniczanka Chojnice  
10.01

24.01-30.01 Władysławowo-Cetniewo
  15.01 Świt Skolwin (Szczecin) 4-0
  22.01 Widzew Łódź 2-1
  25.01 Odra Opole 2-2
  30.01 Kotwica Kołobrzeg
  04.02 Hobro IK
  09.02 Zawisza Bydgoszcz
  09.02 KP Starogard Gdański
  16.02 Arka Gdynia
  19.02 Stomil Olsztyn

Garbarnia Kraków  
10.01

23.01-28.01 Sanok
  15.01 Hutnik Kraków 3-4
  22.01 Skra Częstochowa 5-1
  27.01 Sanovia Lesko 9-0
  29.01 Puszcza Niepołomice
  02.02 Wisłoka Dębica
  05.02 Podhale Nowy Targ
  09.02 Wieczysta Kraków
  12.02 GKS Katowice
  19.02 Unia Tarnów

GKS Bełchatów  
05.01
  15.01 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1
  22.01 Znicz Pruszków 1-0
  29.01 Arka Gdynia
  29.01 ŁKS Łagów
  02.02 Warta Sieradz
  05.02 Skra Częstochowa
  05.02 Wisła Puławy
  09.02 RKS Radomsko
  12.02 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  19.02 Radomiak Radom
  26.02 Raków II Częstochowa
  26.02 Pogoń Nowe Skalmierzyce

Hutnik Kraków  
12.01
  15.01 Garbarnia Kraków 4-3
  22.01 Resovia 0-2
  29.01 Stal Rzeszów
  02.02 ŁKS Łagów
  05.02 GKS Katowice
  12.02 Podhale Nowy Targ
  18.02 GKS Tychy

KKS 1925 Kalisz  
12.01
  19.01 Centra Ostrów Wielkopolski 6-1
  22.01 Mieszko Gniezno 1-0
  26.01 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8-0
  28.01 Lechia Gdańsk 1-1
  02.02 Górnik Polkowice
  05.02 Arka Gdynia
  09.02 ŁKS Łagów
  12.02 Chrobry Głogów
  12.02 KS Kutno
  16.02 Raków II Częstochowa
  16.02 Sokół Kleczew
  19.02 Miedź Legnica
  19.02 Zawisza Bydgoszcz
  27.02 Polonia Środa Wielkopolska

Lech II Poznań  
10.01
  22.01 Śląsk II Wrocław 3-3
  29.01 Unia Janikowo
  02.02 Unia Swarzędz
  05.02 Górnik Polkowice
  09.02 Pogoń II Szczecin
  12.02 Zawisza Bydgoszcz
  19.02 Jarota Jarocin

Motor Lublin  
10.01

07.02-10.02 Uniejów
  22.01 ŁKS Łódź 1-2
  26.01 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
  30.01 Górnik Łęczna
  02.02 Chełmianka Chełm
  06.02 Siarka Tarnobrzeg
  10.02 Legionovia Legionowo
  11.02 Legia II Warszawa
  19.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Olimpia Elbląg  
10.01
  22.01 Arka Gdynia 1-2
  28.01 Bałtyk Gdynia 1-0
  05.02 Stolem Gniewino
  08.02 Pogoń Szczecin
  12.02 Olimpia Grudziądz
  19.02 GKS Przodkowo
  19.02 ITS Jeziorak Iława

Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
03.01
  29.01 Znicz Pruszków
  05.02 Polonia Warszawa
  12.02 GKS Bełchatów
  20.02 ŁKS Łódź

Pogoń Siedlce  
10.01
  22.01 Podlasie Biała Podlaska 1-0
  29.01 Podlasie Sokołów Podlaski
  05.02 Pilica Białobrzegi
  09.02 Widzew II Łódź
  12.02 nieznany
  19.02 Polonia Warszawa

Radunia Stężyca  
07.01

30.01-08.02 Władysławowo-Cetniewo
  15.01 Jaguar Gdańsk 4-2
  22.01 Zawisza Bydgoszcz 4-1
  30.01 GKS Przodkowo
  05.02 Stolem Gniewino
  08.02 Stomil Olsztyn
  12.02 Bałtyk Gdynia

Ruch Chorzów  
12.01

30.01-05.02 Rybnik-Kamień
  21.01 Sandecja Nowy Sącz 5-3
  28.01 Widzew Łódź 0-1
  02.02 Śląsk Świętochłowice
  05.02 Rekord Bielsko-Biała
  12.02 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  16.02 Podhale Nowy Targ
  19.02 Skra Częstochowa

Sokół Ostróda  
10.01
  19.01 Olimpia Olsztynek 6-0
  22.01 Stomil Olsztyn 0-2
  29.01 Polonia Lidzbark Warmiński
  05.02 Olimpia Grudziądz
  09.02 GKS Wikielec
  12.02 Mrągowia Mrągowo
  16.02 Motor Lubawa
  23.02 Mrągowia Mrągowo

Stal Rzeszów  
10.01

24.01-29.01 Wola Chorzelowska
  15.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-4
  22.01 Stal Stalowa Wola 4-1
  22.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-1
  29.01 Hutnik Kraków
  12.02 Siarka Tarnobrzeg
  12.02 Sandecja Nowy Sącz
  19.02 Wólczanka Wólka Pełkińska
  19.02 Puszcza Niepołomice

Śląsk II Wrocław  
10.01

24.01-29.01 Jelenia Góra
  22.01 Lech II Poznań 3-3
  26.01 Karkonosze Jelenia Góra 5-0
  29.01 FC Slovan Liberec B
  05.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  12.02 Stal Brzeg
  12.02 Górnik Polkowice
  18.02 Ślęza Wrocław

Wigry Suwałki  
05.01
  15.01 Wissa Szczuczyn 8-0
  22.01 Legionovia Legionowo 3-4
  26.01 Sūduva Marijampolė 1-0
  30.01 Žalgiris Wilno
  05.02 Stomil Olsztyn
  05.02 FK Panevėžys
  12.02 Jagiellonia II Białystok
  19.02 Legia II Warszawa

Wisła Puławy  
10.01
  22.01 Korona Kielce 1-2
  26.01 Pilica Białobrzegi 6-0
  29.01 Resovia
  05.02 GKS Bełchatów
  09.02 Energia Kozienice
  12.02 Chełmianka Chełm
  19.02 Broń Radom

Znicz Pruszków  
05.01
  19.01 ŁKS II Łódź 3-1
  22.01 GKS Bełchatów 0-1
  26.01 Unia Skierniewice 1-0
  29.01 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  02.02 Stal Stalowa Wola
  05.02 Widzew Łódź
  12.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  19.02 Pelikan Łowicz

 

Napisz do nas