4 lutego 2022, 12:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Chojniczanka Chojnice 3-4 Hobro IK
Łukasz Wolsztyński 3, 6, Mateusz Klichowicz 76 - Mikkel Pedersen 73, 78, Danny Amankwaa 79, Emil Søgaard 87

Chojniczanka Chojnice: (I połowa) Kamil Broda - Marcin Grolik, Damian Byrtek, Kacper Kasperowicz - David Niepsuj, Paweł Czajkowski, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, Kamil Mazek - Artur Pląskowski, Tomasz Mikołajczak. (II połowa) Szymon Lewandowski - Michał Grobelny, Mateusz Bartosiak, Sebastian Olszewski - Marcin Trojanowski, Mateusz Cegiełka, Daniel Ściślak, Filip Karbowy, Michał Mikołajczyk - Mateusz Klichowicz, Konrad Formela (74 Mateusz Wzięch).

Hobro IK: 1. Adrian Kappenberger - 2. Simon Jakobsen, 4. Jacob Tjørnelund, 6. Frederik Mortensen, 10. Muamer Brajanac, 13. Frederik Dietz, 14. Mikkel Pedersen, 18. Emil Søgaard, 20. Oliver Thychosen, 27. Mathias Haarup, 29. Justin Shaibu. Od 46. minuty grali także: Danny Amankwaa, Mathias Nygaard.

żółta kartka: Trojanowski.

Chojniczanka Chojnice przegrała w meczu sparingowym 3-4 (2-0) z 11. drużyną drugiej ligi duńskiej - Hobro IK.

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice / Hobro IK

Dodano: 4 lutego 2022, 13:49:20

FK - 4 lutego 2022, 13:50:32 - *.10.208.141
Tak ciężko napisać z jakiego kraju klub i na jakim poziomie gra ??

g8 - 4 lutego 2022, 14:00:31 - *.petrus.pl
Prowadzić 3:1 i przegrać 3:4 to trzeba umieć...

@FK - 4 lutego 2022, 14:02:40 - *.86.56.122
Już jest

do g8 - 4 lutego 2022, 15:09:10 - *.10.5.233.ipv4.supernova.orange.pl
@g8: przeczytać skład i nie zrozumieć, że w 2 połowie grały REZERWY Chojniczanki - to trzeba umieć

Gks - 4 lutego 2022, 15:29:27 - *.statoil.com
caly mecz w dunskiej druzynie graly rezerwy

asi - 4 lutego 2022, 16:25:57 - *.petrus.pl
ale dzbany prowadzą 3:1 i w trzy minuty tracą prowadzenie,a potem przegrywają :-) i to w momencie kiedy u duńczyków grali juniorzy..

kuna - 4 lutego 2022, 16:33:51 - *.free.aero2.net.pl
errata: w tym momencie u Dunów grali trampkarze strasi

mati - 4 lutego 2022, 23:14:35 - *.icpnet.pl
Pany z Chojnic...Co się dzieje z Krystianem Ryfą ? bo nigdzie go nie widżę..

chojnice - 5 lutego 2022, 10:32:23 - *.petrus.pl
A kto to jest Ryfa...Nie znam typa...u nas taki nie gra..

Mati - 5 lutego 2022, 20:48:11 - *.centertel.pl
To słabo się interesujesz Kolego swoją drużyna.... Krystian był włączony do pierwszego zespołu z zespołu rezerw