26 stycznia 2022, 18:00 - Jelenia Góra (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Karkonosze Jelenia Góra 0-5 Śląsk II Wrocław
Mariusz Idzik 14, 18 (k), 43, Piotr Samiec-Talar 51, Kacper Dachnowski 63

Karkonosze Jelenia Góra: (I połowa) Wojciech Fościak - Serhij Taran, Kacper Sutor, Kacper Szczudliński, Michał Wawrzyniak, Patryk Bębenek, Adrian Dąbrowski, Michał Dryja, Kacper Tokarz, Nikodem Siudak, Mateusz Baszak. (II połowa) Mateusz Prochoń - Stanisław Andrzejczak, Jakub Firmanty, Kacper Szczudliński, Mateusz Kulchawy, Tobiasz Kuźniewski, Kamil Młodziński, Bartosz Poszelężny, Dmytro Chołodkewycz, Mikołaj Milewski, Mateusz Czerwiński.

Śląsk II Wrocław: (I połowa) Bartosz Głogowski - Łukasz Gerstenstein, Mateusz Stawny, Mariusz Pawelec, Jakub Zawadzki, Michał Szmigiel - Grzegorz Kotowicz, Mateusz Młynarczyk, Filip Olejniczak, Przemysław Bargiel - Mariusz Idzik. (II połowa) Oskar Mielcarz - Patryk Caliński, Piotr Celeban, Chris Jastrzembski, Igor Maruszak, Kacper Dachnowski, Karol Borys, Maciej Krawczuk, Ryszard Jakubiak (Adam Stefański), Piotr Samiec-Talar, Filip Michalski.

sędziował: Kamil Olejarczyk (Jelenia Góra).
widzów: 60.

Rezerwy Śląska Wrocław wygrały 5-0 (3-0) w sparingu z trzecioligowymi Karkonoszami Jelenia Góra.

W drugoligowcu zagrali m.in. Chris Jastrzembski (ostatnio B68 Toftir), Maciej Krawczuk (Budowlani Murzynowo), Adam Stefański (włoski Seravezza Pozzi Calcio) i Bartosz Głogowski z juniorów.

źródło: własne / JG24.pl / slasknet.com

Dodano: 26 stycznia 2022, 20:08:51

KSK - 26 stycznia 2022, 23:52:13 - *.30.116.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To my przerzuty KSK

Oskar MIel - 27 stycznia 2022, 0:13:47 - *.radom.vectranet.pl
Czy ktoś z tu obecnych osób był na sparingu i może powiedzieć, jak zaprezentował się w drugiej połowie bramkarz Śląska II Oskar Mielcarz?

kac - 27 stycznia 2022, 9:58:25 - *.adsl.inetia.pl
Mam pytanie a co z Bartkiem Pawłowskim ? Nie gral, czemu ?

Judasz - 27 stycznia 2022, 9:59:52 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
do Oskar MIel
Nie twoj interes jak sie zaprezentowal. Jesli cie to interesuje to trzeba bylo przyjsc na mecz

Maliniak - 27 stycznia 2022, 10:23:19 - *.42.10.153.alfanet24.pl