16 lutego 2022, 17:00 - Ostróda (Stadion Miejski)
Sokół Ostróda 6-0 Motor Lubawa
Patryk Skórecki 21, Jakub Żyznowski 64, Tobiasz Ociepski 76, Mateusz Sobotka 78, 80, Kamil Kurowski 90

Sokół Ostróda: Dominik Kąkolewski - Szymon Dowgiałło, Patryk Skórecki, Wojciech Mazurowski, Jan Klimek - Jakub Żyznowski, Kamil Kurowski, Dominik Stępień, Mateusz Sobotka - Ernest Słupski, Dawid Wojtyra. Grali także: Paweł Rabin, Filip Dymerski, Ernest Dzięcioł, Damian Zagórski, Karol Turek, Filip Kaczorowski, Błażej Malinowski, Tobiasz Ociepski, Adam Słuchocki.

W 67. minucie Patryk Skórecki (Sokół) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Sokół Ostróda wygrał w meczu sparingowym 6-0 (1-0) z czwartoligowym Motorem Lubawa.

W zespole Sokoła zagrali m.in. Tobiasz Ociepski i Adam Słuchocki z juniorów Żuri Olsztyn oraz Błażej Malinowski z Olimpii Olsztynek.

źródło: własne / Sokół Ostróda

Dodano: 16 lutego 2022, 18:31:30

ss - 16 lutego 2022, 19:02:38 - *.adsl.inetia.pl
Saganowski won!!!!!!!!!!!

Ś.m.k. - 16 lutego 2022, 20:34:59 - *.97.24.220
@ss
Lubawa, nie Lublin. Pora się wybrać do okulisty.

kuna - 16 lutego 2022, 21:07:17 - *.226.183.185.JaworNet.com
Czy ktos mi wytlumaczy co sie w tym Lublinie dzieje, zespol z takiego mista z tradycjami a w sparingu nokaut.

M - 17 lutego 2022, 0:46:39 - *.5.190.8.ipv4.supernova.orange.pl
@Kuna Nic się nie dzieje, w sparingu grał Motor Lubawa a nie Motor Lublin 🙂

Teker - 17 lutego 2022, 1:22:35 - *.centertel.pl
Sparing, więc wynik idzie w świat ale nikt nie chce odkrywać kart. Przez pierwszą godzinę gry Motor miał więcej sytuacji

Kibic - 17 lutego 2022, 7:03:43 - *.centertel.pl
Motor ewidetna przewaga..65 min zespol zrobil 9 zmian i gra wyglądała inaczej

kzet69 - 17 lutego 2022, 9:27:34 - *.205.197.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Notka o meczu Motora Lubawa a komentarze dotyczą Motora Lublin... komentują analfabeci funkcjonalni?

Rossi - 17 lutego 2022, 12:49:29 - *.customer.tom-net.pl
Z takimi wynikami ciężko będzie Motorowi awansować do I ligi

Maciej - 17 lutego 2022, 13:17:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liczę, że z Hutnikiem Kraków, Motorowi pójdzie znaczniej lepiej... 1 liga dla Lublina

resor - 17 lutego 2022, 13:57:03 - *.centertel.pl
Spartakus niby aspiracje na awans a tutaj baty od czerwonej latarni, z czym do ludzi

Rudy knur - 17 lutego 2022, 14:37:21 - *.centertel.pl
Nie wiedziałem, że w Lubawie też jest Motor. Motor kojarzy mi się z Lublinem

Rossi - 17 lutego 2022, 14:42:05 - *.customer.tom-net.pl
@resor
Zgadza się, Spartakus a nie Motor...

Rudy knur - 17 lutego 2022, 14:56:08 - *.centertel.pl
@resor Zwał jak zwał, ale słyszałem, że w Lublinie chcą zrobić potęgę. Ponoć ściągnięty Kosecki przez niektórych miejscowych już nazywany jest "lubelski Messi" i ma poprowadzić Motor do ekstraklasy

Maciej - 17 lutego 2022, 16:12:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko Lubelski Messi jakoś słabo pokazał się w sparingu... Potrzeba czasu aby się odbudował

Longin - 17 lutego 2022, 17:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ten Lublin słaby.Takie baty.

Tom81 - 18 lutego 2022, 17:42:10 - *.146.207.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Myślę, że wszyscy kibice w pierwszej chwili przeczytali ,,Motor Lublin". Dowodzi to temu, iż klub z Lublina jest bardzo popularny i rozpoznawalny w piłkarskim świecie⚽🏆🍺😊.

kzet69 - 20 lutego 2022, 8:47:51 - *.internetdsl.tpnet.pl

kanzas80 - 22 lutego 2022, 10:15:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czytam komentarze i aż tyle trolli... dobry wynik Sokoła, gra w 1 połowie tragedia, nie wiem co trenowali, w drugiej połowie już nieco składniej grali i wreszcie coś postrzelali. Słabe wyniki w sparingach nie licząc tego meczu, mam nadzieję, że uratują 2 ligę. Powodzenia Sokół