12 lutego 2022, 18:00 - Nowa Wieś (Sztuczne Boisko Gminy Trzebownisko)
Stal Rzeszów 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Jakub Szczypek 56, Krystian Wrona 79, Rafał Maciejewski 84

Stal Rzeszów: (skład wyjściowy) Gerard Bieszczad - Rafał Maciejewski, Samuel Kuc, Krystian Wrona, zawodnik testowany - Marcel Kotwica, Franciszek Polowiec, Jakub Szczypek - Kacper Piątek, zawodnik testowany, Bartosz Snopczyński.

Siarka Tarnobrzeg: Maciej Kowal - Sebastian Duda, Marcin Stefanik, Kacper Józefiak, Piotr Kwaśniewski, Szymon Kaliniec, Marcel Tyl, Bartosz Sulkowski, Iván Agudo, Ołeksandr Jacenko, Dawid Bałdyga. Grali także: Wojciech Bieniarz, Kamil Jasiński, Mateusz Janeczko, Krystian Furman, Cezary Stańczyk, Gabriel Skrzypek, Krzysztof Zawiślak, Paweł Mróz, Kamil Adamek.

W 78. minucie Kamil Adamek (Siarka) nie wykorzystał rzutu karnego (Gerard Bieszczad obronił).

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym Stal Rzeszów wygrała 3-0 (0-0) z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg.

źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg / Stal Rzeszów / Echo Dnia

Dodano: 12 lutego 2022, 19:43:37

Rr - 12 lutego 2022, 20:35:54 - *.szybszyinternet.pl