16 lutego 2022, 13:00 - Chorzów (Kompleks boisk piłkarskich Kresy)
Ruch Chorzów 3-2 Podhale Nowy Targ
Michał Mokrzycki 81, Jakub Malec 83, Łukasz Janoszka 86 - Michał Gałecki 11, Damian Lepiarz 67

Ruch Chorzów: (I połowa) 82. Jakub Bielecki - 22. Bartłomiej Kulejewski, 3. Jakub Wagner, 19. Krystian Szymocha - 18. Kacper Będzieszak, 11. Piotr Wyroba, 27. Patryk Sikora, 45. Filip Żagiel, 7. Przemysław Szkatuła - 31. Kamil Chiliński, 9. Piotr Stępień. (II połowa) 44. Jakub Osobiński - 99. Mateusz Wacławski, 2. Konrad Kasolik, 15. Marcin Kowalski - 5. Tomasz Wójtowicz (71, 20. Paweł Żuk), 45. Filip Żagiel (61, 10. Tomasz Foszmańczyk), 91. Vanja Marković, 8. Michał Mokrzycki, 30. Jakub Malec - 97. Kacper Bąk (61, 14. Łukasz Janoszka), 31. Kamil Chiliński (61, 95. Daniel Szczepan).

Podhale Nowy Targ: 1. Maciej Styrczula (46, 12. Jakub Szymajda) - 33. Jakub Kowalski (61, 24. Wiktor Żołądź), 5. Piotr Pierzchała, 14. Patryk Kapuściński (46, 4. Łukasz Furtak), 28. Mateusz Broda - 21. Adrian Rakowski (63, 30. Mikołaj Styrczula), 27. Michał Gałecki, 99. Przemysław Lech, 8. Patryk Serafin (74, 17. Michał Sobek), 16. Paskal Zgierski (46, 6. Adrian Szynka) - 9. Olaf Nowak (63, 23. Damian Lepiarz).

żółta kartka: Żagiel.

Ruch Chorzów wygrał 3-2 (0-1) w meczu sparingowym z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ.

W drużynie Ruchu wystąpił m.in. Jakub Wagner (Szombierki Bytom).

źródło: własne

Dodano: 16 lutego 2022, 14:41:47

marco - 16 lutego 2022, 14:46:58 - *.telpol.net.pl
1 połowa i początek drugiej do zapomnienia, ale od 60 minuty po zmianach już to zaczęło wyglądać dobrze, czego efektem 3 bramki pod koniec. Teraz tylko zgrywać wyjściową 11.

Ultravox - 16 lutego 2022, 14:48:25 - *.151.41.19
Gra do końca czy od osiemdziesiątej minuty? Co ziało się przez 80 minut? Ważne, ze się przebudzili! Ino Ruch!

meme - 16 lutego 2022, 14:50:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Korzym strzelil piekna bramke

Tradycyjo - 16 lutego 2022, 14:59:25 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Ruch grał tylko przez 5 minut.Wystarczyło.
Największy plus tego sparingu to brak kontuzji oraz postawa Malca.Ten piłkarz powinien po meczu z Lechem II wskoczyć do podstawowego składu na mecz z Garbarnią.Oby w ostatnim sparingu z Skrą nikomu nic złego się nie przytrafiło i będzie dobrze.

Trynek - 16 lutego 2022, 16:10:50 - *.25.45.229