9 lutego 2022, 16:00 - Iława (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
GKS Wikielec 2-2 Sokół Ostróda
Michał Jankowski 80 (k), zawodnik testowany 83 - Kamil Kurowski 37, zawodnik testowany 42

GKS Wikielec: (skład wyjściowy) zawodnik testowany - Jakub Górski, Piotr Kacperek, Kacper Żarejko, Hubert Otręba, Mateusz Jajkowski, Szymon Jajkowski, Michał Jankowski, Łukasz Suchocki, zawodnik testowany, zawodnik nieznany.

Sokół Ostróda: Dominik Kąkolewski - Szymon Dowgiałło, Ernest Dzięcioł, Wojciech Mazurowski, zawodnik testowany - Sebastian Rugowski, Dominik Stępień, Kamil Kurowski, Patryk Skórecki, zawodnik testowany - zawodnik testowany. Grali także: Paweł Rabin, Filip Dymerski, Sebastian Rogala, Ernest Słupski, Jakub Żyznowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

W meczu sparingowym rozegranym w Iławie Sokół Ostróda zremisował 2-2 (2-0) z trzecioligowym GKS-em Wikielec.

źródło: własne / GKS Wikielec / Sokół Ostróda

Dodano: 9 lutego 2022, 17:35:06

Karol - 9 lutego 2022, 18:19:57 - *.191.233.130.ipv4.supernova.orange.pl
Może wynik wskazuje co innego, ale Sokół Rozegrał bardzo dobry mecz. Ostródzianie stworzyli dużo groźnych okazji, szwankuje jeszcze jednak skuteczność. Widać, że Wojtek Figurski poukładał taktycznie Sokół, miło ogląda się ten zespół. Stracone bramki? Dopracuje się kilka szczegółów w obronie i można być spokojnym. Wikielec również rozegrał fajny mecz, też powinni utrzymać się w III lidze.

Lechia - 9 lutego 2022, 19:32:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Karol byłeś na meczu ?
W pierwszej połowie Sokół oddał dwa celne strzały i było 2-0
W drugiej jedno celne uderzeni które pięknie obronił bramkarz
I to wszystkie groźne akcje

Sebo74 - 9 lutego 2022, 22:36:38 - *.107.65.184
Śmieszy mnie ta formułka "zawodnik testowany", a jeszcze bardziej "zawodnik nieznany". Kabaret...