28 stycznia 2022, 16:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 1-0 Bałtyk Gdynia
bramka samobójcza 81

Olimpia Elbląg: (I połowa) Paweł Rutkowski - Adrian Piekarski, Dawid Wierzba, Kamil Wenger - Kacper Filipczyk, Patryk Winsztal, João Guilherme, Bartosz Danowski, Miłosz Kałahur - Marcin Bawolik, Jakub Branecki. (II połowa) Jan Lechowid - Adrian Piekarski, Michał Czarny, Kamil Wenger - Paweł Kazimierowski, Hubert Krawczun, João Guilherme, Bartosz Danowski, Sebastian Milanowski - Jan Sienkiewicz, Piotr Kurbiel.

Bałtyk Gdynia: (I połowa) Michał Bartkowiak - Mateusz Długołęcki, Damian Garbacik, Fabian Lengiewicz, Oskar Bohm, Dominik Wołowski, Oskar Sikorski, zawodnik testowany, Bartosz Nowicki, Mateusz Gułajski, Michał Marczak. (II połowa) Piotr Bochiński - Maciej Kaźmierczak, Oskar Kardaś, Fabian Lengiewicz, Oskar Bohm - Oskar Sikorski, Dominik Wołowski, Bartosz Nowicki, zawodnik testowany, Mateusz Gułajski - Igor Jankowski.

W meczu sparingowym Olimpia Elbląg wygrała 1-0 (0-0) z trzecioligowym Bałtykiem Gdynia.

źródło: własne / Olimpia Elbląg / Bałtyk Gdynia / sport.trojmiasto.pl

Dodano: 28 stycznia 2022, 17:34:28

... - 28 stycznia 2022, 18:29:43 - *.dynamic.mm.pl