29 stycznia 2022, 13:30 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-4 ŁKS Łagów
Mateusz Kempski 50 - Artur Piróg 56, Dani Jodar 73, Maciej Urbański 82, zawodnik testowany 90

GKS Bełchatów: Leonid Otczenaszenko (46 Dariusz Szczerbal) - Alexander Zaleczny, Kajetan Kunka, Mateusz Mikulski, Jakub Miarka (46 Oskar Przywara) - Jakub Nowakowski (31 Kamil Mizera), Marcin Ryszka (31 Jeremiasz Góralczyk), Adrian Bielka, Mateusz Gancarczyk (31 Damian Michalak), Artur Golański (31 Dawid Kalisz) - Szymon Sołtysiński (31 Mateusz Kempski).

ŁKS Łagów: (skład wyjściowy) Hubert Banach - Piotr Rogala, zawodnik testowany, Piotr Cichocki, Damian Urban, Aleksander Waniek, Adam Imiela, zawodnik testowany, Jakub Cukrowski, Mateusz Zachara, zawodnik testowany.

W drugim dzisiejszym meczu sparingowym GKS Bełchatów przegrał 1-4 (0-0) z trzecioligowym ŁKS-em Łagów.

źródło: własne / ŁKS Łagów / GKS Bełchatów

Dodano: 29 stycznia 2022, 15:07:43

Soker - 29 stycznia 2022, 15:51:50 - *.centertel.pl
Jak przystało na Łagów musi być łamak albo klasycznie do przerwy oni po przerwie rywal albo łamią dana połowę. Brawo za kolejne emocje dla kibiców jest to ekscytujące gdy pierwsza drużyna co strzela gole przegrywa. Nie ma nudy ta drużna potrafi się podnieść

Fulko - 29 stycznia 2022, 15:52:42 - *.toya.net.pl