[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - lato 2022
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Cracovia  
14.06

23.06-03.07 Bad Zell
  18.06 Stal Rzeszów 3-2
  25.06 Linzer ASK 2-0
  27.06 Olympiakós SFP (Pireus) 0-0
  01.07 Rapid Bukareszt
  08.07 Hapoel Beer Szewa

Górnik Zabrze  
13.06

29.06-10.07 Opalenica
  18.06 Górnik Brzeszcze 8-0
  24.06 Puszcza Niepołomice 2-1
  28.06 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2-2
  01.07 Zagłębie Lubin
  06.07 nieznany
  09.07 Warta Poznań
  09.07 Ålborg Boldspilklub

Jagiellonia Białystok  
13.06

20.06-02.07 Opalenica
  25.06 Warta Poznań 1-0
  28.06 Lech Poznań 1-2
  02.07 Chojniczanka Chojnice
  06.07 Ruch Lwów

Korona Kielce  
13.06

03.07-09.07 Warka
  18.06 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1
  22.06 Radomiak Radom 1-0
  25.06 Skra Częstochowa 0-1
  01.07 Stal Mielec
  08.07 Wisła Płock
  08.07 Wisła Płock

Lech Poznań  
11.06

20.06-29.06 Opalenica
  18.06 Widzew Łódź 1-2
  23.06 Pogoń Szczecin 0-1
  28.06 Jagiellonia Białystok 2-1

Lechia Gdańsk  
09.06

13.06-26.06 Władysławowo-Cetniewo
  ??? nieznany
  22.06 Raków Częstochowa 1-2
  25.06 Wisła Płock 6-3
  30.06 Radomiak Radom

Legia Warszawa  
13.06

22.06-30.06 Fieberbrunn
  19.06 Chojniczanka Chojnice 3-1
  24.06 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0-1
  01.07 Motor Lublin
  20.07 Celtic FC

Miedź Legnica  
13.06

04.07-09.07 Wałbrzych
  24.06 Zagłębie Lubin 2-1
  02.07 Warta Poznań
  09.07 FC Slovan Liberec

Piast Gliwice  
14.06

20.06-29.06 Arłamów
  18.06 Kuźnia Ustroń 7-0
  24.06 Sandecja Nowy Sącz 1-1
  28.06 Resovia 2-0
  02.07 Stal Rzeszów
  09.07 SK Sigma Ołomuniec

Pogoń Szczecin  
15.06

20.06-30.06 Opalenica
  23.06 Lech Poznań 1-0

Radomiak Radom  
13.06

22.06-03.07 Gniewino
  18.06 Górnik Łęczna 0-1
  22.06 Korona Kielce 0-1
  30.06 Lechia Gdańsk
  03.07 Arka Gdynia
  09.07 nieznany

Raków Częstochowa  
14.06

20.06-01.07 Kępa k. Sochocina
  22.06 Lechia Gdańsk 2-1
  26.06 Chojniczanka Chojnice 5-1
  01.07 Wisła Płock
  01.07 Wisła Płock
  30.07 MKS Kluczbork

Stal Mielec  
15.06
  18.06 Puszcza Niepołomice 2-3
  25.06 Wisła Kraków 0-2
  28.06 ŁKS Łódź 1-1
  01.07 Korona Kielce
  08.07 Resovia

Śląsk Wrocław  
13.06

27.06-07.07 Zreče
  18.06 GKS Tychy 3-1
  29.06 FK Čukarički (Belgrad)
  02.07 FK Radnički (Nisz)
  03.07 NK Radomlje
  06.07 Zalaegerszegi TE FC
  06.07 ND Gorica

Warta Poznań  
15.06

01.07-09.07 Grodzisk Wielkopolski
  25.06 Jagiellonia Białystok 0-1
  02.07 Miedź Legnica
  05.07 Ålborg Boldspilklub
  06.07 Chojniczanka Chojnice
  09.07 Górnik Zabrze

Widzew Łódź  
09.06

29.06-09.07 Wola Chorzelowska
  18.06 Lech Poznań 2-1
  25.06 GKS Tychy 1-1
  01.07 Sandecja Nowy Sącz
  01.07 Puszcza Niepołomice
  08.07 Stal Rzeszów

Wisła Płock  
13.06

20.06-29.06 Gniewino
  22.06 Chojniczanka Chojnice 1-1
  25.06 Lechia Gdańsk 3-6
  28.06 Radunia Stężyca 3-2
  28.06 Arka Gdynia 2-0
  01.07 Raków Częstochowa
  01.07 Raków Częstochowa
  08.07 Korona Kielce
  08.07 Korona Kielce

Zagłębie Lubin  
13.06

29.06-09.07 Opalenica
  24.06 Miedź Legnica 1-2
  01.07 Górnik Zabrze
  09.07 Chrobry Głogów

 

Napisz do nas