25 czerwca 2022, 11:00 - Władysławowo (boczne boisko Stadionu Lekkoatletycznego COS OPO Cetniewo)
Lechia Gdańsk 6-3 Wisła Płock
Christian Clemens 21, Marco Terrazzino 58, Flávio Paixão 89, 93, Rafał Pietrzak 94, Łukasz Zjawiński 101 - Davo 4, 43, Łukasz Sekulski 40

Lechia Gdańsk: (I i II kwarta) 12. Dušan Kuciak - 20. Conrado, 23. Mario Maloča, 3. Henrik Castegren, 22. Joseph Ceesay - 6. Jarosław Kubicki, 7. Maciej Gajos, 11. Dominik Piła, 77. Christian Clemens, 33. Marco Terrazzino - 79. Kacper Sezonienko. (III i IV kwarta) Michał Buchalik (91 Antoni Mikułko) - Rafał Pietrzak, Tomasz Neugebauer, Filip Koperski (91 Egzon Kryeziu), David Stec - Jakub Kałuziński, Jan Biegański, Bassekou Diabaté (105 Witan Sulaeman), Flávio Paixão, İlkay Durmuş - Łukasz Zjawiński.

Wisła Płock: (I kwarta) Krzysztof Kamiński - Martin Šulek, Jakub Rzeźniczak, Steve Kapuadi, Piotr Tomasik - Mateusz Szwoch, Dominik Furman, Rafał Wolski - Dawid Kocyła, Łukasz Sekulski, Davo. (II kwarta) Krzysztof Kamiński - Martin Šulek, Jakub Rzeźniczak (46 Damian Zbozień), Steve Kapuadi (46 Adam Chrzanowski), Piotr Tomasik - Mateusz Szwoch (46 Damian Rasak), Dominik Furman (46 Filip Lesniak), Rafał Wolski (46 Damian Warchoł) - Milan Kvocera, Łukasz Sekulski (46 Mateusz Lewandowski), Davo (46 Marko Kolar). (III kwarta) Oskar Lodziński - Damian Zbozień, Damian Michalski, Adam Chrzanowski, Igor Drapiński - Damian Rasak, Filip Lesniak, Damian Warchoł - Marko Kolar, Tomasz Walczak, Mateusz Lewandowski. (IV kwarta) Bartłomiej Gradecki - Kristián Vallo, Damian Michalski, Anton Krywociuk (96 Adam Chrzanowski), Aleksander Pawlak - Radosław Cielemęcki, Michał Mokrzycki, Fryderyk Gerbowski - Bartosz Zynek, Adrian Szczutowski, Aleksa Maraš.

Grano 4x30 minut.

W meczu sparingowym rozegranym we Władysławowie Lechia Gdańsk wygrała 6-3 (1-1, 2-3, 3-3) z Wisłą Płock.

PM - 25 czerwca 2022, 16:45:03 - *.dynamic.chello.pl
@@Romek słownik logiczny też. Wisła straciła więcej goli w CZWARTEJ kwarcie niż w trzeciej.

Ghkkk - 25 czerwca 2022, 22:43:19 - *.centertel.pl
Widzę że Davo to kawał gościa.Tolek Wisla jest w ekstraklasie tylko 1 więc nie trzeba pisać o jaką chodzi.

lkjlkj - 26 czerwca 2022, 10:49:47 - *.lobez.vectranet.pl
a nie bylo czasem 6-6 ?
tak wynika z nawiasu .
lechia to szrot . arka jeszczde wiekszy

Płock - 26 czerwca 2022, 12:23:05 - *.006.c88.petrotel.pl
Dopóki Wisła grała 1 składem, to było dobrze. Weszły rezerwy, młodzież, a do tego ciężkie treningi u Stano i w papę. Davo, to może być kawał grajka!

Płock - 26 czerwca 2022, 12:24:40 - *.006.c88.petrotel.pl
Takim składem jak w III i IV kwarcie, to Wisła nigdy w życiu w lidze nie wyjdzie.

BOT - 26 czerwca 2022, 13:02:47 - *.204.4.109.dsl.dynamic.t-mobile.pl
@lkjlkj Przecież w nawiasie masz podany wynik PO każdej kwarcie, a nie W każdej kwarcie. Wystarczyłoby pomyśleć, zamiast od razu pisać.

Fritz - 26 czerwca 2022, 16:35:47 - *.204.44.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl