2 lipca 2022, 16:30 - Rogla (Rogla Hotel)
Śląsk Wrocław 3-1 FK Radnički (Nisz)
zawodnik nieznany 4 (s), Piotr Samiec-Talar 47, Sebastian Bergier 62 - Stefan Mitrović 86

Śląsk Wrocław: 1. Michał Szromnik (60 Józef Burta) - 19. Patryk Janasik (60 Martin Konczkowski), 34. Konrad Poprawa (60 Daníel Leó Grétarsson), 2. Diogo Verdasca (60 Łukasz Bejger), 23. Víctor García (60 Olivier Wypart) - 24. Piotr Samiec-Talar (60 Sebastian Bergier), 17. Petr Schwarz (60 Adrian Łyszczarz), 8. Patrick Olsen (60 Szymon Lewkot), 16. Javier Ajenjo Hyjek (60 Michał Rzuchowski), 7. John Yeboah (46 Dennis Jastrzembski) - 9. Erik Expósito (60 Caye Quintana).

FK Radnički (Nisz): Filip Dujmović - Nikola Aksentijević, Nemanja Jovičić, Bojan Mlađović, Anton Tolordawa, Aleksandar Pejović, Saša Marjanović, Ryōhei Michibuchi, Stefan Dimić, Stefan Mitrović, Sava Petrov. W II połowie grali także: Marko Drobnjak, Lazar Jovanović, Nikola Štulić, Milan Savić, Lazar Arsić, Branislav Tomić, Aleksandar Mesarović, Maka Gakou.

żółta kartka (Śląsk): Burta.

Przebywający na zgrupowaniu w Słowenii Śląsk Wrocław wygrał 3-1 (1-0) z FK Radnički (Nisz) - czwartą drużyna serbskiej ekstraklasy.

źródło: własne / Śląsk Wrocław / FK Radnički (Nisz)

Dodano: 2 lipca 2022, 18:12:45

ttt - 2 lipca 2022, 18:19:01 - *.97.106.250.ipv4.supernova.orange.pl
Śląsk Wrocław wygrywa po bramkach młodych z 4 drużyną ligi serbskiej 3-1. Brawo, chociaż to tylko sparing forma idzie w górę!

KONRAD - 2 lipca 2022, 18:46:25 - *.centertel.pl
Czy Śląsk złapał przebłysk formy czy Serbowie tacy słabi(-:

loko - 2 lipca 2022, 21:03:41 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Samiec-Talar, druga bramka w sparingu. Mam nadzieje, że się przełamiesz w ekstraklasie.

varadi - 3 lipca 2022, 10:42:20 - *.play-internet.pl
Wniosek jest jeden. W Śląsku powinni grać młodzi Polacy zamiast legionu przypadkowych cudzoziemców. Tylko że należałoby przedtem pogonić tych wszystkich agentów i menedżerów kręcących się wokół klubu

Wroclawian - 3 lipca 2022, 10:53:45 - *.centertel.pl
A prowizje, dla menadżerów, dyrektorów od menadżerów itd. Śląsk był na 2 miejscu wśród klubie, które wydały najwięcej w zeszłym sezonie, chociaż tu🤣🤣🤣 był wysoko🙆🙆🙆. Prawie 6 milionów.
Więc im więcej transferów, tym więcej .....
"Im miś droższy tym więcej zarobimy" - cytat z filmu "Miś"

roberto - 3 lipca 2022, 11:04:32 - *.bb.sky.com
Gramy dalej dramat ,sędzia był 12 zawodnikiem śląska nawt meczu nie dokończył i uciekał by go serbowie nie pobili ,nie ma się czym podniecać bo zagłębie nas szybko zweryfikuje w obronie jest cały czas mega słąbo o bramce nie wspomnę ,będzie mega ciężki sezon bo gramy straszny piach ,wynik wogóle nie odzwierciedla tego co było widoczne na boisku.

Idź na lod - 3 lipca 2022, 14:42:42 - *.151.37.245
@roberto przeżuć się na żużel tam będziesz miał same sukcesy!

asd - 3 lipca 2022, 22:36:43 - *.24.235.27.ipv4.supernova.orange.pl
Jak może być zawodnik nieznany? Wszedł jakis chłop z ulicy i strzelił bramkę, po czym uciekł i nie podał swoich danych?

Barry - 4 lipca 2022, 14:19:25 - *.cgn.sunrise.net
@asd Transmisja szwankowała, padł jakiś gol w zamieszaniu - poszło info, że samobój, nikt nie dociekał czyj. Po meczu Śląsk zmienił zdanie i podał, że ten gol tez na konto Samca-Talara. Może tak było a może to pompowanie swoich produktów na sprzedaż