25 czerwca 2022, 17:00 - Pregarten (Union Kornspitz Arena)
Linzer ASK 0-2 Cracovia
Filip Balaj 57, Sergiu Hanca 67 (k)

Linzer ASK: 1. Alexander Schlager - 22. Filip Stojković, 34. Jan Boller, 33. Felix Luckeneder, 19. Marvin Potzmann - 29. Florian Flecker, 18. Branko Jovičić, 8. Peter Michorl, 30. Sascha Horvath, 27. Thomas Goiginger - 23. Alexander Schmidt. Grali także: 3. Oumar Sako, 7. René Renner, 16. Alexander Michlmayr, 24. Tobias Lawal, 45. Fredy Valencia, 51. Erwin Softic, 52. Marco Kadlec, 53. Eduard Haas, 54. Moritz Würdinger.

Cracovia: (I połowa) 23. Karol Niemczycki - 2. Cornel Râpă, 88. Matej Rodin, 85. David Jablonský - 77. Sebastian Strózik, 11. Michał Rakoczy, 8. Mathias Hebo Rasmussen, 38. Jakub Myszor, 10. Jewhen Konoplanka, 3. Michal Sipľak - 71. Patryk Makuch. (II połowa) 31. Lukáš Hroššo - 5. Virgil Ghita, 24. Jakub Jugas, 66. Oskar Wójcik - 25. Otar Kakabadze, 6. Sylwester Lusiusz, 22. Florian Loshaj, 21. Thiago, 4. Sergiu Hanca, 33. Kamil Pestka - 45. Filip Balaj.

żółte kartki: Stojković, Softic - Makuch, Kakabadze.

sędziował: Asim Basic (Górna Austria).

Mecz przerwany w 84. minucie z powodu lądowania helikoptera ratowniczego na boisku.

Przebywająca na zgrupowaniu w Austrii Cracovia wygrała 2-0 (0-0) z LASK - ósmą drużyną austriackiej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 25 czerwca 2022, 18:37:31

Pilwhoo - 25 czerwca 2022, 18:40:44 - *.dynamic.chello.pl
Mecz zakończony przed czasem

KSC_fan - 25 czerwca 2022, 18:40:54 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik, a w szczególności gra w skróconej II połowie. Czekamy jednak na wzmocnienia (napastnik, rozgrywający)

anton - 25 czerwca 2022, 18:42:27 - *.10.24.100.ipv4.supernova.orange.pl
naspiszczie, ze mecz zakończył się w 79 min., bo grali na lądowisku helikopterowym, i coś musiało wylądować

pasior - 25 czerwca 2022, 18:46:14 - *.play-internet.pl
info z ostatniej chwili: filipiak odchodzi z KSC!!! Moze być tak że nie przystapimy do ligi

PASY - 25 czerwca 2022, 18:46:15 - *.dynamic.chello.pl
Mecz trwał 80 minut, ale Cracovia wyraźnie lepsza. Austriacy stworzyli tylko 1 sytuacje 100% w pierwszej połowie. Po przerwie nie istnieli.

lajkonik - 25 czerwca 2022, 18:46:50 - *.dynamic.chello.pl
I połowa z lekkim akcentem dla gospodarzy. II to już duża przewaga gosci. Znakomite kontry. Kadra szeroka, ale z pewnymi brakami. Czekamy na 2 dobre transfery i jesteśmy na pudle.

Anka - 25 czerwca 2022, 18:48:42 - *.252.44.11
To tylko jednostka treningowa, ale wynik dobry z dobrą drużyną. Brakuje 3-4 klasowych piłkarzy w Cracovii i mają pakę na ścisły czub.

Riposta - 25 czerwca 2022, 18:54:13 - *.dynamic.chello.pl
@pasior wiślaku nie doczekanie twoj. Idź lepiej przytulić Kasię marzycielu hehe

///CRACO// - 25 czerwca 2022, 19:27:28 - *.dynamic.chello.pl
Wynik nie może zaciemnić ciągłego braku zakontraktowania wartościowego i doświadczonego napastnika (np. Angielski/Wszołek) oraz ofensywnego pomocnika (np. Kądzior/Kapustka)

sbdv - 25 czerwca 2022, 20:19:33 - *.dynamic.chello.pl
Zeby spodziewac si3 wzmocnien trzeba pozbyc sie balastu. Tylko skoczy sie tak sam, w miejwce zwolnionego balastu przyjdzie kolejny balast ale na 6 tygodni z etykietą gwiazdy/wzmocnieniq.

Cracus - 25 czerwca 2022, 23:08:07 - *.meganet.com.pl
Wynik dobry zobaczymy w poniedziałek po meczu z Olipiakosie gdzie Cracovia jest w szeregu.

Mks - 26 czerwca 2022, 0:07:30 - *.centertel.pl
To co Makuch nie jest wzmocnieniem?.
Niw wroze mu slawy i pierwszego skladu bo nie strzeli w paru meczach bramki i zniknie z pola razenia. Lobo w Miedzi mial duzo cieriwosci do niego. A ze Miedz lige zbila to musiakl miec sytuacje ktore strzelal

jżs - 27 czerwca 2022, 6:30:37 - *.play-internet.pl