30 czerwca 2022, 11:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 2-1 Radomiak Radom
Flávio Paixão 54 (k), Bassekou Diabaté 95 - Dominik Sokół 109

Lechia Gdańsk: 12. Dušan Kuciak (91 Michał Buchalik) - 22. Joseph Ceesay (75 David Stec), 25. Michał Nalepa (45 Jakub Kałuziński, 97 Jan Biegański), 23. Mario Maloča (91 Miłosz Kurzydłowski), 2. Rafał Pietrzak (61 İlkay Durmuş) - 33. Marco Terrazzino (75 Bassekou Diabaté), 7. Maciej Gajos (75 Jarosław Kubicki), 72. Filip Koperski (91 Tomasz Neugebauer), 20. Conrado (91 Bartosz Brzęk) - 9. Łukasz Zwoliński (45 Kacper Sezonienko), 28. Flávio Paixão (61 Christian Clemens).

Radomiak Radom: (I i II kwarta) Albert Posiadała - Mateusz Grzybek, Pedro Justiniano (31 Mateusz Cichocki), Raphael Rossi, Dawid Abramowicz (31 Dariusz Pawłowski) - Thabo Cele, Daniel Łukasik (31 Roberto Alves), Filipe Nascimento - Daniel Pik, Michał Feliks, Leândro (31 Luís Machado). (III i IV kwarta) Jakub Ojrzyński (91 Gabriel Kobylak) - Dariusz Pawłowski (91 Aleksander Gajgier), Pedro Justiniano, Mateusz Cichocki (91 Nikolas Korzeniecki), Dawid Abramowicz - Tiago Matos (106 Kiełkucki), Luizão, Daniel Łukasik (91 Jakub Nowakowski) - Roberto Alves (91 Dominik Sokół), Luís Machado, Maurides.

żółte kartki: Kuciak - Pedro Justiniano.

Grano 4x30 minut.

W meczu sparingowym Lechia Gdańsk wygrała 2-1 (0-0, 1-0, 1-0) z Radomiakiem Radom.

źródło: własne / Lechia Gdańsk / Radomiak Radom

Dodano: 30 czerwca 2022, 13:33:05

Zielony - 30 czerwca 2022, 13:39:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W serii rzutów karnych wygrał Radomiak 5:3

mi(RR)co - 30 czerwca 2022, 13:45:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiem, że do wyników sparingów nie ma co się przywiązywać, ale to już trzeci mecz do tyłu z zaledwie jedną strzeloną bramką. Na obozie w Gniewinie jest Karol Angielski ale nie zagrał ani minuty. To chyba niestety znak, że od nas odejdzie.

rts - 30 czerwca 2022, 13:46:34 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
pierwszego spadkowicza już znamy

Strejlau - 30 czerwca 2022, 14:01:15 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de
Zwolinski gral to chyba zostaje

mi(RR)co - 30 czerwca 2022, 14:04:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do rumcajsa: Tylko podwójny baranek o ścianę z przytupem cię ratuje.

Ruda wsza - 30 czerwca 2022, 14:04:28 - *.mbb.telenor.dk
W sparingi Radomiaka podmiejscy kibice karnetowcy najwięcej mają do powiedzenia. A ich żałosna drużynka znowu dostanie okep w lidze 4-1 jak ostatnio i tyle będzie z prucia się po netach

? - 30 czerwca 2022, 14:05:03 - *.centertel.pl
Piszecie Grano 4x30 minut. a w następnej linijce (0-0, 1-0, 1-0). To chyba brakuje jeszcze podania wyniku z ostatniej kwarty?

Cyc wynoch - 30 czerwca 2022, 14:17:57 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
Cyc nam spuszcza drużynę do 1 ligi, ważne że z Octavianem vel Prowizją się zna ...

Sanmartean - 30 czerwca 2022, 14:29:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przecież wynik po ostatniej kwarcie to wynik końcowy:-). Coś wiadomo w Gdańsku o tych Saudach?

sto - 30 czerwca 2022, 14:44:58 - *.mbb.telenor.dk
kto to w ogóle wymyślił te granie 4x30? Co to za poroniona koncepcja...

Vit - 30 czerwca 2022, 14:52:24 - *.bielsk-podlaski.pl
@? - w piłce nożnej nie podaje się wyników części gry, tylko wyniki po częściach gry.
Zwykły mecz to wynik końcowy i wynik do przerwy - czyli pierwszej części gry. Np. 1-0 (0-0). Nie podaje się wyniku drugiej części gry, bo łatwo go obliczyć odejmując od wyniku końcowego wynik do przerwy.
Analogicznie, jeśli mecz ma więcej części gry niż dwie (najczęściej są to połowy dogrywki, ale w meczach towarzyskich trenerzy mogą się umówić na inny podział czasu gry), to nie podajesz wyników tych części, tylko wynik meczu po zakończeniu danej części gry.
I tak masz w tym przypadku: wynik 2-1 (0-0, 1-0, 1-0) oznacza, że mecz zakończył się wygraną gospodarza 2-1, po pierwszej kwarcie był remis bezbramkowy, a po drugiej i trzeciej kwarcie gospodarz prowadził 1-0. Z tego prosty wniosek, że czwarta kwarta zakończyła się remisem 1-1.
Piłka nożna to nie koszykówka. Nie mieszajmy sportów!

Raffaello - 30 czerwca 2022, 16:16:16 - *.30.23.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z taką grą Lechia nie ma co szukać w pucharach europejskich. Gdzie wzmocnienia????????

BKS - 30 czerwca 2022, 16:52:52 - *.gdansk.vectranet.pl
Jak już szejkowie kupią nasz klub to będzie szansa na transfery last minet?

Zielony - 30 czerwca 2022, 17:12:32 - *.132.186.249 (*.65.250.40)
Podobno majchrowicz mial dolaczyc do zgrupowania ani majchrowicza ani info o tym ze odchodzi niema co z angielskim? Trzeci mecz mauridesa bez bramki na gwalt potrzeba napastnika z papierami jesli anglik odejdzie maurides to pomylka

PM - 30 czerwca 2022, 17:46:11 - *.dynamic.chello.pl
Lechia wszystkie sparingi będzie grała 4 kwarty po 30? Poronione, w takich temperaturach, gdy grali z Rakowem to było chłodniej, jakoś wtedy się to broniło.

dobrytowar - 30 czerwca 2022, 18:38:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyle czasu, to chyba o złote kalesony grali. Ja nie wiem, co tam widzicie w tym Lewandowskim. Obawiam się, że może być ciężko w tym sezonie. Ale rts, nie martw się, też jesteście do spadku. Jak zobaczyłem wczoraj Waszą kadrę, to śmiechłem.

On - 30 czerwca 2022, 19:42:04 - *.dynamic.chello.pl
Widać rękę nowego Szkoleniowca jest stabilizacja w Radomiaku trener Lewandowski ugruntowuje pozycje 0pkt 3 mecze😂😂😂

Bolo - 30 czerwca 2022, 19:53:39 - *.centertel.pl
Od kiedy to w sparingach punkty dają 😂

Ja - 1 lipca 2022, 4:34:46 - *.40.178.71.threembb.co.uk
Niedobry prognostyk!! Walka o utrzymanie będzie ciężko 5 bramkarzy ściągają żadnego napastnika. Tragedia.