8 lipca 2022, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)

Legia Warszawa: 1. Kacper Tobiasz (71, 31. Cezary Miszta) - 55. Artur Jędrzejczyk (71, 6. Mattias Johansson), 29. Lindsay Rose (71, 23. Joel Abu Hanna), 4. Mateusz Wieteska (46, 17. Maik Nawrocki), 5. Yuri Ribeiro (46, 25. Filip Mladenović) - 28. Makana Baku (46, 13. Paweł Wszołek), 27. Josué (71, 14. Ihor Charatin), 99. Bartosz Slisz (71, 16. Jurgen Çelhaka), 20. Ernest Muçi (71, 18. Patryk Sokołowski), 11. Róbert Pich (62, 7. Lirim Kastrati) - 9. Blaž Kramer (46, 39. Maciej Rosołek).

Zoria Ługańsk: 53. Dmytro Macapura (71, 36. Anton Żyłkin) - 77. Ołeh Danczenko (62, 91. Danyjił Ałefirenko), 32. Maksym Imerekow (77, 19. Achmed Alibekow), 44. Arsenij Batahow (62, 74. Ihor Snurnicyn), 38. Maksym Smijan (77, 16. Nazar Bajruk) - 7. Władysław Kabajew (62, 68. Cristian), 29. Jehor Nazaryna (77, 18. Jurij Tłumak), 20. Wjaczesław Czurko (62, 6. Maksym Kazakow), 9. Dmytro Myszniow (46, 14. Maksym Chłań; 83. 17. Denys Nahnojnyj), 8. Maksym Łuniow (46, 3. Jarosław Kysil; 83, 2. Danił Skorko) - 11. Ołeksandr Hładkyj (46, 5. Matheus Mota; 83, 24. Abdułła Abdułłajew).

żółta kartka: Macapura.

sędziował: Kamil Chmielewski (Warszawa).
widzów: 2000.

W 40. minucie Josué (Legia) nie wykorzystał rzutu karnego (Dmytro Macapura obronił).

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Warszawie Legia wygrała z czwartą drużyną ukraińskiej ekstraklasy - Zorią Ługańsk 2-1 (1-1).

xxx - 8 lipca 2022, 20:19:58 - *.152.51.60
widać powoli efekty pracy Kosty, Legia zdecydowanie lepsza w sparingu, ale brakuje jeszcze bramkostrzelnego napastnika

wlodar - 8 lipca 2022, 20:55:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
co ten Rosołek jeszcze w tej drużynie robi? piłkarza z niego nigdy nie było i nigdy, przenigdy nie będzie - dajcie w to miejsce szansę komuś innemu!

@offside - 8 lipca 2022, 21:29:08 - *.dynamic.chello.pl
Napastnicy w tym klubie to inna inność.Ale ugraja w słabiutkiej ekstraklasie te 5,może 6 bramek na sezon razem.

Obiektywni - 8 lipca 2022, 21:48:28 - *.dynamic.mm.pl
generalnie marnie widzę legie w tym roku, przepłacone gwiazdeczki i goście na 1 ligę, jak Runjac nie dostanie 2 lat i nie dadzą mu tej kadry zbudować (bo połowa jest do wyje..), to znak ze szopen odleciał. a w tym roku 4-6 miejsce.

(L)egunia - 8 lipca 2022, 22:43:20 - *.dynamic.chello.pl
Naprawde nie mogli zagrac z kims innym? Przeciez Lugansk to tam wojna jest, to juz przez Rosjan calkowicie zajete miasto...

Izzy - 8 lipca 2022, 23:03:09 - *.204.12.74.dsl.dynamic.t-mobile.pl
@(L)egiunia
Ręce opadają jak się czyta to co piszesz

Tomek - 9 lipca 2022, 0:40:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Za tydzień będzie prawdziwy sprawdzian Legi z Koroną Kielce.

bibu - 9 lipca 2022, 3:47:28 - *.dynamic.dsl.as9105.com
chłopcy z Ługańska na kilka godzin przed meczem odłożyli karabiny i prawie dali rade :P

Filip - 9 lipca 2022, 7:27:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Piłkarze z Ługańska walczą na froncie, a piłkarze Legii żyją jak pączki w maśle, a na boisku nie było widać różnicy.

Pablo33 - 9 lipca 2022, 7:33:09 - *.by.weserve.nl
Niezły mecz Legii. Powinna być TOP3 spokojnie w E-klasie.

Peter - 9 lipca 2022, 9:31:38 - *.dynamic-2-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Legia miała o wiele więcej okazji do zdobycia gola, w pierwszej połowie praktycznie nie wychodzili z pola karnego rywala (2 słupki, poprzeczka, niewykorzystany karny). Zoria oprócz karnego miała maksymalnie dwie groźne sytuacje. Brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, ten Kramer oprócz postury niczym się nie wyróżnia.

ciekawy - 9 lipca 2022, 17:02:11 - *.centertel.pl
mam pytanie: czy ukrainscy pilkarze w Zorii dostali przepustke z wojny bo od pół roku słysze w mediach ze na Ukrainie jest obowiazkowa mobilizacja?

BILI - 10 lipca 2022, 0:09:36 - *.range86-148.btcentralplus.com