[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Kosa Konstancin
Rok założenia: 2001
Barwy: biało-czerwone
Adres: Bielawska 78, 05-520 Konstancin-Jeziorna
telefon: (22) 754-28-82
WWW: http://kosa-konstancin.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 300 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Roman Kosecki
Trener: Roman Kosecki, Adam Woźnicki (od 7 września 2012)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Paweł Kopera (18.11.91), Jakub Manowski (30.08.93), Łukasz Sznajder (26.05.94), Marcin Wróbel (29.07.89).
Obrońcy: Kamil Ancypa (17.07.90), Tomasz Borzęcki (10.01.74), Mariusz Buczek (20.02.90), Jakub Główczyński (20.08.91), Łukasz Jóźwiak (19.05.89), Artur Koprowski (26.03.78), Andrzej Nogal (30.11.78), Michał Roguski (25.09.90), Mariusz Rosa (16.09.91), Filip Stoczyński (05.09.91), Hubert Wrzesień (05.10.75).
Pomocnicy: Robert Częścik (09.02.94), Konrad Kacprzak (28.01.92), Kamil Kiełbiewski (24.12.90), Artur Korczak (01.12.89), Michał Napiórkowski (17.08.92), Paweł Niemiro (02.07.80), Adrian Oklej (20.04.94), Dariusz Styczek (30.09.94), Filip Wojniusz (27.02.92), Łukasz Zygański (30.03.89).
Napastnicy: Kamil Borowski (09.03.93), Mariusz Góral (11.02.90), Piotr Kazubski (20.03.89), Łukasz Milewski (07.08.85), Kamil Zieliński (01.06.91).
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15
W drużynie grali m.in.: Konrad Gilewicz, Rafał Gołowicz, Mariusz Kapsa, Oskar Kędzierski, Kamil Kiełbiewski, Jakub Kosecki, Tomasz Marczewski, Michał Siwik, Michał Słomski, Michał Steczko, Dariusz Styczek, Mateusz Tietz, Aleksander Wandzel.
 
Rozgrywki z udziałem
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Mazowiecki ZPN
   2009/10 - Klasa B 2009/2010, grupa: Warszawa III
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: Warszawa III
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Warszawa III
   2012/13 - Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Warszawa II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
   2013/14 - Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Warszawa II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
   2014/15 - Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Warszawa II

 

Napisz do nas