[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

I runda - 14-15 sierpnia

Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa 6-1 Kukle FC Warszawa 14 sierpnia, 14:00
Jakub Popławski ?, ?, Michał Janowski ?, ?, ? (k), Maciej Komarczuk ? - nieznany ?
na stadionie PKS-u Radość
Kartofliska.pl Warszawa 0-0 Bar Ulubiona ETV Warszawa 14 sierpnia, 16:25
k. 1-4
na stadionie PKS-u Radość / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Bataty Warszawa 3-5 Wędkarska Choroba Warszawa 15 sierpnia, 12:00
na stadionie PKS-u Radość
GKS Tachimetr Warszawa 2-4 Strefa 666 Warszawa 14 sierpnia, 18:00
na stadionie PKS-u Radość
Przepiórki Włochy (Warszawa) 4-1 Kometa FC Warszawa 15 sierpnia, 14:00
nieznany 15 (k), 29, 55, 68 - nieznany 8
na stadionie PKS-u Radość
Stado Szakali Warszawa 10-0 WKS Wóó Fajters Warszawa 15 sierpnia, 16:00
na stadionie PKS-u Radość
Wybrzeże Klatki Schodowej Warszawa 1-1 Laissez Faire United Warszawa 14 sierpnia, 12:00
k. 4-3
na stadionie PKS-u Radość
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 3-0 Liga Bobra ALS Warszawa 15 sierpnia, 11:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Futboliga.pl Zielonka 12-0 SWPS Warszawa 15 sierpnia, 18:00
na stadionie PKS-u Radość
Liga Fanów Warszawa 6-2 WS Warszawa 14 sierpnia, 19:00
Damian Patoka 16, 69, Maciej Kurpias 18, Jan Wnorowski 33, Mikołaj Prybiński 62, Patryk Kwiatek 67 - Łukasz Witczak 26, Marcin Baczyński 38
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
NLH Zielonka 4-1 Murawa Suwałki 15 sierpnia, 11:00
w Kobyłce

II runda - 18 sierpnia

Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa 4-5 KS 13 Grodzisk Mazowiecki 18 sierpnia, 17:30
na stadionie PKS-u Radość
Bar Ulubiona ETV Warszawa 1-6 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 23 sierpnia, 20:30
Marcin Konarski ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?
w Ząbkach; na bocznym boisku Dozbud Areny
Wędkarska Choroba Warszawa 0-8 Victoria Głosków 18 sierpnia, 19:00
w Głoskowie
Strefa 666 Warszawa 1-0 Champion FC Otwock 19 sierpnia, 20:00
w Otwocku; Strefa 666 gospodarzem
Przepiórki Włochy (Warszawa) 4-1 Orion Cegłów 17 sierpnia, 18:15
w Cegłowie; Przepiórki gospodarzem
Stado Szakali Warszawa 4-4 Cuervos FC Warszawa 19 sierpnia, 20:45
k. 2-4
w Pruszkowie; na bocznym boisku stadionu MZOS
Wybrzeże Klatki Schodowej Warszawa 4-4 Relax Radziwiłłów 18 sierpnia, 18:00
k. 5-4
w Bartnikach
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 2-2 Mazur II Radzymin 18 sierpnia, 20:00
k. 3-4
w Nowym Dworze Mazowieckim
Futboliga.pl Zielonka 3-2 Targówek 1953 Warszawa 18 sierpnia, 20:15
Liga Fanów Warszawa 1-2 Orzeł Parysów 19 sierpnia, 20:30
w Ząbkach
NLH Zielonka 4-2 Victoria Warszawa 17 sierpnia, 20:15
w Markach
BUKS Pruszków 0-3 Zły Warszawa
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-1 Coco Jambo Warszawa 18 sierpnia, 18:00
w Otwocku
Guzovia Guzów 0-3 LKS Osuchów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Walka Kosów 0-7 Champion Warszawa 18 sierpnia, 18:00
Korona Jadów 3-4 Huragan II Wołomin 18 sierpnia, 17:30
Bednarska Warszawa 11-1 Orły Zielonka (oldboje) 17 sierpnia, 20:30
na bocznym boisku Polonii
FC Komorów 0-8 MKS Polonia II Warszawa 17 sierpnia, 18:00
Filip Koper ?, ?, ?, Paweł Kosmalski ?, Jakub Witkowski ?, Mateusz Pękała ?, Antoni Grzelczak ?, nieznany ? (s)
w Granicy
Grom Prace Małe 0-3 Delta II Warszawa
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
UKS Borzęcin 0-7 Ursus II Warszawa 18 sierpnia, 17:30
w Zielonkach
SF Wilanów (Warszawa) 0-3 AP EsKadra Warszawa
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wicher II Kobyłka 5-0 Victoria II Sulejówek 18 sierpnia, 17:30
Delta Warszawa 3-0 Drukarz II Warszawa 18 sierpnia, 20:30
w Ząbkach
UWKS Legia Warszawa 1-3 Mazur Radzymin 18 sierpnia, 19:00
Arkadiusz Waszak ? - nieznany ?, ?, ?
w Radzyminie; UWKS gospodarzem
AP Marcovia II Marki - Błyskawica Warszawa
(wo)
gospodarze i goście wycofali się z rozgrywek / obustronny walkower
Sokół Kołbiel 0-4 Bór Regut 18 sierpnia, 20:00
KS II Teresin 0-5 Sarmata Warszawa 18 sierpnia, 19:00
FC Płochocin 0-8 Wrzos Międzyborów
KS Glinianka 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 18 sierpnia, 18:00
Ząbkovia II Ząbki 2-3 Talent Warszawa 18 sierpnia, 17:30
Tur Jaktorów 3-3 KS II Raszyn 18 sierpnia, 17:30
k. 5-3
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-1 City Wilanów (Warszawa) 18 sierpnia, 17:30
Advit Wiązowna 3-0 Wisła Dziecinów 18 sierpnia, 17:00
Białe Orły Warszawa 5-0 WKS Rząśnik 18 sierpnia, 20:00
w Markach
Wicher Kobyłka (oldboje) 0-4 Kamionek Warszawa 19 sierpnia, 20:00
(wo)
Orły Zielonka 0-3 Józefovia II Józefów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Promnik Łaskarzew 2-2 Wisła Maciejowice 18 sierpnia, 17:30
k. 1-4
Inter Warszawa 8-0 KKS Żoliborz (Warszawa) 18 sierpnia, 20:40
w Kobyłce

III runda - 25 sierpnia
PKS Radość (Warszawa) - wolny los

KS 13 Grodzisk Mazowiecki 0-6 GKS Podolszyn 25 sierpnia, 18:00
w Raszynie
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-0 Ryś Laski
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Głosków 4-2 KS Blizne 25 sierpnia, 18:00
Strefa 666 Warszawa 2-4 Mazur II Karczew 25 sierpnia, 18:00
w Jadowie
Przepiórki Włochy (Warszawa) 0-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 25 sierpnia, 19:15
w Grodzisku Mazowieckim; Przepiórki gospodarzem
Cuervos FC Warszawa 0-12 LKS Chlebnia 24 sierpnia, 20:45
w Pruszkowie; na bocznym boisku stadionu MZOS
Wybrzeże Klatki Schodowej Warszawa 0-3 Znicz II Pruszków 24 sierpnia, 20:30
w Ząbkach
Mazur II Radzymin 0-12 KTS Weszło Warszawa 25 sierpnia, 17:30
Mikołaj Rałowiec ?, Daniel Ciechański ?, ?, Konstantyn Ślęzak ?, Bartosz Januszewski ?, ?, Jakub Zieliński ?, Krzysztof Kondracki ?, Mateusz Łuczak ?, Michał Dziubek ?, nieznany ? (s), ? (s)
Futboliga.pl Zielonka 1-10 Wicher Kobyłka 24 sierpnia, 19:30
nieznany 74 - Maciej Dorsz 6, Damian Suchocki 28, Hubert Władyka 44, Bartosz Jankowski 47, Patryk Kędziora 52, 56, 65, 72, Krystian Kurek 69, 89
w Kobyłce; Futboliga.pl gospodarzem
Orzeł Parysów 1-3 Start Otwock 25 sierpnia, 17:30
Mateusz Belkiewicz ? - nieznany ?, ?, ?
NLH Zielonka 0-6 Korona Góra Kalwaria 1 września, 20:30
w Kobyłce
Zły Warszawa 0-5 KS Łomianki 25 sierpnia, 20:00
w Ząbkach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Sparta Jazgarzew 25 sierpnia, 17:30
w Wólce Kozodawskiej
LKS Osuchów 1-4 Polonia II Warszawa 25 sierpnia, 17:30
Champion Warszawa 0-2 Grom Warszawa 26 sierpnia, 19:00
w Głoskowie
Huragan II Wołomin 0-4 Bug Wyszków 25 sierpnia, 17:00
Łukasz Kowalczyk 46, Łukasz Kamiński 87, 89, Nikodem de Sousa Costa 90
Bednarska Warszawa 3-13 Legionovia II Legionowo 25 sierpnia, 20:00
w Legionowie; Bednarska gospodarzem
MKS Polonia II Warszawa 3-0 Mazur Radzymin
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Delta II Warszawa 3-0 GLKS Nadarzyn
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ursus II Warszawa 2-1 Okęcie Warszawa 25 sierpnia, 20:00
na bocznym boisku
AP EsKadra Warszawa 0-3 MKS Polonia Warszawa
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Wicher II Kobyłka 2-2 KS Wesoła (Warszawa) 25 sierpnia, 19:30
k. 4-2
Delta Warszawa 2-1 Naprzód Stare Babice 25 sierpnia, 20:00
w Zielonkach-Parceli
Bór Regut 0-7 Józefovia Józefów 25 sierpnia, 17:30
Sarmata Warszawa 0-7 Błonianka II Błonie 1 września, 20:00
Mateusz Michalski ?, ?, Jakub Dzido ?, ?, ?, Kacper Bejne ?, Bartek Wojtasik ?
na bocznym boisku Hutnika
Wrzos Międzyborów 1-11 KS Teresin 31 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Damian Łukawski ?, ?, ?, Kamil Stencel ?, ?, Roman Sosnowski ?, ?, Łukasz Pakos ?, Marcin Bauman ?, Sebastian Parśniak ?, Przemysław Izak ?
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:30) odwołany
KS Glinianka 0-3 Advit Wiązowna 1 września, 17:30
Talent Warszawa 5-0 Dąb Wieliszew 25 sierpnia, 19:30
w Wieliszewie; Talent gospodarzem
Tur Jaktorów 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 25 sierpnia, 17:30
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-5 Laura Chylice 25 sierpnia, 17:30
Hubert Skrzypek 37 (k) - Daniel Ludynia 19, Konrad Rajkowski 22, Kamil Modzelewski 53, Jacek Wąsik 80, 87
Białe Orły Warszawa 5-1 Madziar Nieporęt 25 sierpnia, 19:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Daniel Smoczyński ?
w Kątach Węgierskich
Kamionek Warszawa 0-8 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 25 sierpnia, 19:30
w Nowym Dworze Mazowieckim; Kamionek gospodarzem
Józefovia II Józefów 1-0 KS Halinów 25 sierpnia, 20:00
Inter Warszawa 3-0 Wisła Maciejowice 26 sierpnia, 19:30
w Kobyłce

IV runda - 8 września
(Losowanie - 2 września 2021 - siedziba Mazowieckiego ZPN)
Mazur II Karczew - wolny los

Wicher Kobyłka 7-0 KS Teresin 8 września, 17:30
Hubert Władyka 14, Jan Szulkowski 24, Kamil Boguszewski 57, 80, Patryk Kędziora 61, Maciej Dorsz 74, Mikołaj Brzeski 85
Delta Warszawa 3-2 Znicz II Pruszków 8 września, 15:00
w Pruszkowie; Delta gospodarzem
Józefovia II Józefów 1-4 Polonia II Warszawa 7 września, 18:30
Wicher II Kobyłka 2-3 Laura Chylice 8 września, 20:00
MKS Polonia II Warszawa 3-1 KS Łomianki 8 września, 16:30
na bocznym boisku
Białe Orły Warszawa 2-0 Józefovia Józefów 8 września, 18:30
nieznany 16, 61
w Józefowie; Białe Orły gospodarzem
Victoria Głosków 0-5 PKS Radość (Warszawa) 8 września, 16:30
Bug Wyszków 4-1 Korona Góra Kalwaria 8 września, 16:30
Piotr Polodziuk 41, 44, Jakub Rejnus 88, Jan Kopiejewski 90 - nieznany 28
Advit Wiązowna 3-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 16:30
k. 6-5
Mikołaj Misiak 44, Arkadiusz Zapaśnik 45 (k), Przemysław Żelazowski 84 - nieznany 32, 51, 90
Talent Warszawa 4-1 Ursus II Warszawa 8 września, 16:30
na stadionie Junaka
KTS Weszło Warszawa 6-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 8 września, 15:45
Daniel Ciechański ?, ?, ?, Antonio Rispoli ?, ?, ? - nieznany ?, ?
w Grodzisku Mazowieckim; KTS Weszło gospodarzem
Błonianka II Błonie 3-2 Grom Warszawa 9 września, 17:00
LKS Chlebnia 3-0 Sparta Jazgarzew 8 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Delta II Warszawa 0-6 Legionovia II Legionowo 7 września, 20:30
w Ząbkach
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-8 Start Otwock 13 września, 20:15
Mariusz Moczulski 7, Dawid Michalik 13, 87, Szymon Dąbrowski 19, 53, Marcin Gędzielewski 54, Filip Hrynkiewicz 60, Jakub Wesołowski 83 (k)
w pierwotnym terminie (9 września) odwołany; w drugim terminie w Ząbkach
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 GKS Podolszyn 8 września, 19:30
k. 5-3
Inter Warszawa 0-6 MKS Polonia Warszawa 7 września, 21:00
w Kobyłce

V runda - 15 września
(Losowanie - 2 września 2021 - siedziba Mazowieckiego ZPN)

Delta Warszawa 3-5 Wicher Kobyłka 15 września, 17:00
w Kobyłce; Delta gospodarzem
Polonia II Warszawa 5-1 Laura Chylice 15 września, 18:30
na bocznym boisku
MKS Polonia II Warszawa 4-1 Białe Orły Warszawa 15 września, 16:30
na bocznym boisku
PKS Radość (Warszawa) 0-7 Bug Wyszków 15 września, 16:30
Krzysztof Maciak 23 (k), Wiktor Podolski 36, Łukasz Kamiński 47, 85, Szymon Rudnik 53 (k), Łukasz Łada 61, Alan Krawczyk 80
Advit Wiązowna 1-5 Talent Warszawa 15 września, 16:30
KTS Weszło Warszawa 5-0 Błonianka II Błonie 15 września, 16:30
Owé Bonyanga ?, ?, Daniel Ciechański ?, Kacper Przedbora ?, Jakub Włostowski ?
w Błoniu; KTS Weszło gospodarzem
LKS Chlebnia 1-1 Legionovia II Legionowo 15 września, 16:30
k. 4-3
Start Otwock 5-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 września, 20:00
MKS Polonia Warszawa 1-1 Mazur II Karczew 15 września, 20:45
k. 6-7
na bocznym boisku

VI runda - 29 września
Do gry dołączają IV-ligowcy: AP Marcovia Marki, Drukarz Warszawa, Escola Varsovia Warszawa, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa, KS Raszyn, Mazur Karczew, Milan Milanówek, Mszczonowianka Mszczonów, Orzeł Baniocha, MKS Piaseczno, Sokół Serock, Unia Warszawa, Victoria Sulejówek, Wilga Garwolin, Ząbkovia Ząbki i Żyrardowianka Żyrardów.

Start Otwock 0-4 Hutnik Warszawa 29 września, 20:00
MKS Piaseczno 3-0 AP Marcovia Marki 29 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Polonia II Warszawa 2-0 LKS Chlebnia 29 września, 16:00
na bocznym boisku
Unia Warszawa 1-8 Victoria Sulejówek 29 września, 16:00
na stadionie MBOPN
Polonia II Warszawa 3-2 Sokół Serock 29 września, 20:30
nieznany ?, ?, ? - Artur Rawa ?, Szymon Darkowski ?
na bocznym boisku
Bug Wyszków 1-1 Ząbkovia Ząbki 29 września, 19:00
k. 2-3
Łukasz Kamiński 32 - Piotr Augustyniak 22
Żyrardowianka Żyrardów 0-3 KS Raszyn 29 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Escola Varsovia Warszawa 0-1 Drukarz Warszawa 29 września, 16:00
Milan Milanówek 1-3 Orzeł Baniocha 28 września, 20:00
KTS Weszło Warszawa 4-2 Mazur II Karczew 29 września, 19:30
Daniel Ciechański ?, ?, ?, Owé Bonyanga ? - nieznany ?, ?
w Karczewie; KTS Weszło gospodarzem
Wicher Kobyłka 2-2 Mazur Karczew 29 września, 19:30
k. 11-12
Michał Górecki 1, Kamil Senda 74 - Filip Prochowski 28, Maksymilian Bąk 82
Talent Warszawa 4-4 Huragan Wołomin 29 września, 16:00
k. 4-5
nieznany ?, ?, ?, ? - Marcin Figiel ?, Rafał Wielądek ?, Marcin Smoliński ? (k), Mateusz Augustyniak ?
na stadionie Junaka
Wilga Garwolin 0-4 Mszczonowianka Mszczonów 28 września, 16:15
Michał Janik 8, Mikołaj Napora 18, Konrad Szkopiński 26, Damian Pociech 76

1/8 finału - 6 października
Ząbkovia Ząbki - wolny los

KS Raszyn 4-1 Drukarz Warszawa 6 października, 19:00
w Warszawie; na bocznym boisku Drukarza; Raszyn gospodarzem
MKS Piaseczno 3-3 Hutnik Warszawa 6 października, 16:00
k. 3-5
nieznany 9, 34, 43 - Piotr Cudny 22, Mateusz Kowalski 56, Przemysław Szabat 63
Mazur Karczew 5-1 Huragan Wołomin 6 października, 19:30
Joachim Majchrzak 18, Marcin Raszka 41, 45, Eryk Rakowski 63, Filip Prochowski 67 - Rafał Wielądek 51
Orzeł Baniocha 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 5 października, 16:00
MKS Polonia II Warszawa 0-5 Victoria Sulejówek 6 października, 16:00
na bocznym boisku
Polonia II Warszawa 1-2 KTS Weszło Warszawa 6 października, 20:45
nieznany ? - Daniel Ciechański ?, ?
na bocznym boisku

1/4 finału - 13 października
(Losowanie - 8 października 2021, 12:00 - siedziba MZPN)
KTS Weszło Warszawa - wolny los

Victoria Sulejówek 1-1 Ząbkovia Ząbki 13 października, 18:30
k. 8-9
Patryk Szeliga 81 - Filip Głowala 59
w Ząbkach; Victoria gospodarzem
KS Raszyn 3-0 Mazur Karczew 13 października, 19:00
nieznany 56, Sylwester Patejuk 60, 74
Mszczonowianka Mszczonów 6-0 Hutnik Warszawa 13 października, 15:30
Jakub Grzeszak 5, Jakub Przybył 21, Patryk Obiała 39, 62, Mikołaj Napora 72, Patryk Kubicki 88

1/2 finału - 20 października
(Losowanie - 15 października 2021, 12:00 - siedziba MZPN)

Mszczonowianka Mszczonów - Ząbkovia Ząbki 20 października, 15:00
KTS Weszło Warszawa - KS Raszyn 20 października, 15:00
na stadionie MBOPN

Finał - 3 listopada

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas