[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

Runda wstępna - 31 lipca-1 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2021 - siedziba ZPN Płock)

Sparta Nowe Miszewo 2-5 Lwówianka Lwówek 1 sierpnia, 17:30
Adrian Dolecki 68, 70 - Jan Kossakowski 4, 18, 89, Łukasz Wroński 19 (s), Kamil Borowski 60
Zjednoczeni Bulkowo 1-1 Szopen Sanniki 1 sierpnia, 18:00
k. 3-4
Paweł Małkiewicz 25 - Mateusz Cieślak 48
Wisła Nowy Duninów 4-3 Wisła Główina-Sobowo 31 lipca, 17:30
Rafał Rękawiecki 16, Piotr Szulczewski 24, Łukasz Król 35, 40 - Patryk Śpiegowski 45, Sebastian Pesta 73, Kamil Jaszczak 75

1/16 finału - 7-8 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2021 - siedziba ZPN Płock)

Unia Iłów 8-2 Kasztelan Sierpc 7 sierpnia, 11:00
Marcin Karasiński 5, 61, 73, Jakub Lis 23, 29, 32, Kacper Krzemiński 45, Kamil Wojciechowski 66 - Damian Kotkiewicz 49, 77
Błyskawica Lucień 0-7 Zryw Bielsk 7 sierpnia, 17:30
Patryk Boguszewski 3, 6, Dawid Borowski 16, Michał Wochowski 19, 73, Adrian Wójcik 68, Paweł Kwaśniewski 90
Szopen Sanniki 1-1 Stegny Wyszogród 7 sierpnia, 17:30
k. 2-4
Mateusz Cieślak 9 - Damian Pietrzak 43
Błękitni Gąbin 5-5 Mazur Gostynin 7 sierpnia, 17:30
k. 1-3
Oskar Obidowski 6, Kamil Krupiński 11, 18, 89, Maciej Chyżyński 62 - Bartosz Komorowski 15, 73, 80, Dariusz Kurkowski 22, Krystian Pawełkiewicz 90
Start Proboszczewice 2-5 Unia Czermno 7 sierpnia, 17:30
Sebastian Trębiński 10, 20 - Tomasz Rutkowski 30, 58, Damian Sztendor 50, 75, Kamil Sieciński 88
Lwówianka Lwówek 0-3 Huragan Bodzanów 7 sierpnia, 17:30
Sebastian Łaciak 65, Hubert Lis 69, Dawid Golis 82
Wicher Cieszewo 5-1 ULKS Ciółkowo 7 sierpnia, 17:30
Kacper Popielarek 30, 88, Ireneusz Kobuszewski 80, 83, Jakub Witkowski 86 - Jakub Szalonkiewicz 20
Skrwa Łukomie 6-3 Amator Maszewo 7 sierpnia, 15:00
Przemysław Brzoza 4, 45, Damian Majewski 7, 16, 74, 78 - Damian Tomczyk 39, 42, Krzysztof Barciński 41
Wisła Nowy Duninów 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sparta Mochowo 2-1 Orzeł Goleszyn 7 sierpnia, 17:30
Mateusz Woziwosiński 20, Jakub Zawadzki 69 - Łukasz Betlejewski 40
Polonia Radzanowo 3-7 Skra Drobin 7 sierpnia, 17:30
Zorza Szczawin Kościelny 6-1 Pogoń Słupia 7 sierpnia, 18:00
Michał Maciak 23, 66, Paweł Machała 34, Dawid Lemański 54, Jarosław Durka 81, Adrian Matusiak 87 - Adrian Grabowski 76

1/8 finału - 14-15 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2021 - siedziba ZPN Płock)

Unia Czermno 1-7 Świt Staroźreby 25 sierpnia, 17:30
Kamil Sieciński 85 - Michał Sobczak 5, 30, Filip Januszczak 10, 20, Michał Sadowski 50, Mariusz Unierzyski 65, Jakub Sierpiński 78
Wicher Cieszewo 1-8 Stoczniowiec Płock 25 sierpnia, 17:30
Krzysztof Grotkiewicz 20 - Łukasz Trzciński 12, Kamil Dąbrowski 27, 66, Przemysław Kowalczyk 57, Jakub Kustra 67, Krystian Majchrzak 77, Piotr Majchrzak 82, Eryk Żaglewski 85
Zorza Szczawin Kościelny 0-1 Sparta Mochowo 14 sierpnia, 17:30
Jakub Zawadzki 74
Wisła Nowy Duninów 0-1 Mazur Gostynin 14 sierpnia, 17:30
Bartosz Komorowski 4
Skra Drobin 3-1 Delta Słupno 12 sierpnia, 18:00
Kamil Domeradzki 26, Sebastian Marlęga 34, Szymon Żebrowski 74 - Krzysztof Machowski 45
Huragan Bodzanów 1-8 Wisła II Płock 25 sierpnia, 17:30
Krzysztof Zuchora 4 (k) - Tomasz Walczak 19, 53, 60, Radosław Staszewski 25 (s), Adam Iwiński 67, Piotr Dominik 81, Miłosz Iżewski 89, 90
Skrwa Łukomie 1-4 Unia Iłów 14 sierpnia, 17:30
Przemysław Brzoza 66 - Piotr Werner 14, Michał Struzik 27, Arkadiusz Błaszczyk 59, 76
Stegny Wyszogród 0-7 Zryw Bielsk 14 sierpnia, 16:00
Patryk Boguszewski 3, 6, Dawid Borowski 16, Michał Wochowski 19, 73, Adrian Wójcik 68, Paweł Kwaśniewski 90

1/4 finału - 15 września
(Losowanie - 7 lipca 2021 - siedziba ZPN Płock)

Świt Staroźreby 6-2 Stoczniowiec Płock 15 września, 16:30
Filip Januszczak 24, Piotr Jóźwiak 42, Michał Sobczak 63, 90, Bartosz Zielińśki 87, Dawid Majewski 89 - Oliwer Osmański 10, Przemysław Kowalczyk 57
Sparta Mochowo 2-1 Mazur Gostynin 15 września, 16:30
Bartosz Włodarski 15, Jakub Zawadzki 38 - Kamil Augustyniak 28
Skra Drobin 1-16 Wisła II Płock 15 września, 16:30
Bartłomiej Mielczarski 52 - Kacper Rogoziński 7, 26, 30, Tomasz Walczak 23, 45, 57, 60, Fryderyk Gerbowski 37 (k), Jakub Paciorek 47, 56, Patryk Szczepański 63, 68, 71, 73, Szymon Winiarkiewicz 69, Miłosz Iżewski 80
Unia Iłów 4-1 Zryw Bielsk 15 września, 17:00
Arkadiusz Błaszczyk 10, 60, 89, Alan Karasek 50 - Jarosław Sulkowski 5

1/2 finału - 29 września
(Losowanie - 7 lipca 2021 - siedziba ZPN Płock)

Sparta Mochowo - Świt Staroźreby 29 września, 16:00
(25)
Unia Iłów - Wisła II Płock 29 września, 16:00
(26)

Finał - 13 października

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas