[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

I runda - 27 sierpnia

Bug II Wyszków 0-1 Korona Jadów 27 sierpnia, 17:00
KS Glinianka 3-0 Józefovia II Józefów 27 sierpnia, 17:00
Tiki Taka Warszawa 1-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 27 sierpnia, 17:00
k. 4-5
na stadionie MBOPN
Kamionek Warszawa 0-3 Inter Warszawa 27 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
FC II Lesznowola 1-5 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 26 sierpnia, 17:00
Maciej Śliwa 10 - Maciej Sobolewski 46, Adam Myszkowski 50, 55, Bartłomiej Bogacki 84 (s), Dominik Dulko 90 (k)
w Nowej Woli
Młode Orły Halinów 1-3 Advit Wiązowna 27 sierpnia, 17:00
w Długiej Kościelnej
Orzeł Kampinos 0-3 Promyk Nowa Sucha 27 sierpnia, 17:30
Sokół II Serock 0-4 WKS Rząśnik 27 sierpnia, 17:00
Piotr Ciemerych 4, Andrzej Stępkowski 55, Mateusz Krawczyk 72, Marcin Nowacki 90
Tajfun Brochów 4-3 FC Płochocin 27 sierpnia, 17:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 5-2 Promnik Łaskarzew 27 sierpnia, 17:00
Wilczur Gołotczyzna 3-3 Bednarska Warszawa 28 sierpnia, 20:45
k. 4-1
na bocznym boisku Polonii Warszawa
Burza Pilawa 3-2 Amur Wilga 27 sierpnia, 17:00
Czerwone Smoki Brwinów 0-3 LKS Osuchów 27 sierpnia, 17:00
(wo)
Milan II Milanówek 2-2 Geriatric Warszawa 27 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Sokół Celestynów 2-3 Start II Otwock 27 sierpnia, 19:00
w Otwocku; Sokół gospodarzem
Ogień Brwinów 2-0 Piast Piastów 27 sierpnia, 17:00
Wrzos Międzyborów 3-2 Mszczonowianka II Mszczonów 27 sierpnia, 17:00
w Żyrardowie
Rokola Otwock Wielki 2-3 Wisła Maciejowice 27 sierpnia, 17:00
Wisła Zakroczym 0-3 Agape Białołęka (Warszawa) 27 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Cezar Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7-4 Burza Pilawa 28 sierpnia, 18:00
w Oborach
Piast II Piastów 0-3 Tur Jaktorów 27 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
UKS Tarczyn 5-1 Walka Kosów 27 sierpnia, 17:00
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 7-3 KS TS Legionowo 27 sierpnia, 20:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
MKS Polonia Warszawa (j) 6-0 Huragan II Wołomin 27 sierpnia, 17:30
Krystian Skłodowski 19, Aleksander Giczela 26, 34, 78, Piotr Stępniak 54, Piotr Strzemecki 62
Wisła Jabłonna 0-3 GKS Dąbrówka 27 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Błękitni Korytów 3-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 27 sierpnia, 17:00
k. 4-2
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 Świt Warszawa 27 sierpnia, 19:30
na stadionie KS Ursus
Wicher Kobyłka 1-6 Unia Warszawa 27 sierpnia, 20:00

II runda - 10 września
Do gry dołączają zespoły ligi okręgowej.

Korona Jadów 2-0 Bóbr Tłuszcz 10 września, 16:30
KS Glinianka 0-3 Bór Regut 10 września, 16:30
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-7 Dąb Wieliszew 10 września, 19:00
w Wieliszewie; Farmacja gospodarzem
Inter Warszawa 1-7 Legion Warszawa 10 września, 20:45
na bocznym boisku Drukarza
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-6 Perła Złotokłos 10 września, 16:30
Advit Wiązowna 2-5 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 10 września, 16:30
Promyk Nowa Sucha 2-1 Zaborowianka Zaborów 10 września, 16:30
WKS Rząśnik 3-1 ŁKS Łochów 10 września, 16:30
Łukasz Kamiński 57, 85 (k), Mateusz Nowicki 78 - nieznany ?
Tajfun Brochów 5-1 KS Teresin 10 września, 16:30
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 1-1 PKS Radość (Warszawa) 10 września, 16:30
k. 3-5
Wilczur Gołotczyzna 2-9 Grom Lipowo 17 września, 20:00
na bocznym boisku Polonii Warszawa / w pierwotnym terminie (10 września, 20:00) mecz przerwany przy stanie 2-0 w 19. minucie - administrator boiska wycofał pozwolenie na dalszą grę
Burza Pilawa 0-9 Victoria II Sulejówek 10 września, 16:30
LKS Osuchów 1-4 Naprzód Brwinów 10 września, 16:30
Geriatric Warszawa 1-4 Ryś Laski 9 września, 17:00
w Laskach; Geriatric gospodarzem
Start II Otwock 5-1 Józefovia Józefów 10 września, 19:00
na bocznym boisku
Ogień Brwinów 5-3 Milan Milanówek 10 września, 16:30
Wrzos Międzyborów 1-1 LKS Chlebnia 10 września, 16:30
k. 1-3
w Wiskitkach
Wisła Maciejowice 7-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 10 września, 16:30
Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Dolcan II Ząbki 10 września, 16:30
k. 6-7
Adrian Dulat 90 - Krystian Kopeć 43
na stadionie AZS AWF
Cezar Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-3 FC Lesznowola 11 września, 17:00
w Oborach
Tur Jaktorów 3-0 Błonianka Błonie 10 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
UKS Tarczyn 2-4 Korona Góra Kalwaria 10 września, 16:30
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 1-7 Przyszłość Włochy (Warszawa) 9 września, 17:00
na stadionie Przyszłości; Reprezentacja Dziennikarzy gospodarzem
MKS Polonia Warszawa (j) 3-0 Sarmata Warszawa 9 września, 19:00
Krzysztof Banaszek 31 (k), Jacek Bloch 68, 81
na bocznym boisku
GKS Dąbrówka 0-3 Sokół Serock 10 września, 16:30
Błękitni Korytów 3-0 UKS Łady 10 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-2 UMKS Piaseczno 10 września, 17:00
w Piasecznie; SEMP gospodarzem
Unia Warszawa 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9 września, 18:00
na stadionie MBOPN
Laura Chylice 1-5 Drukarz Warszawa 10 września, 16:30
Mewa Krubin 3-1 Legionovia II Legionowo 10 września, 20:00
nieznany 9, 62, 89 - Piotr Ochman 7

III runda - 17 września

Korona Jadów 1-1 Sokół Serock 17 września, 16:30
k. 4-3
Tur Jaktorów 0-6 Promyk Nowa Sucha 17 września, 16:30
WKS Rząśnik 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 17 września, 16:30
Tajfun Brochów 1-0 LKS Chlebnia 17 września, 16:30
Start II Otwock 1-7 PKS Radość (Warszawa) 17 września, 20:00
nieznany ? - Piotr Pyra ?, ?, Jakub Bogusz ?, ?, Łukasz Budryk ?, Patryk Jarosiewicz ?, Mateusz Rawski ?
Ogień Brwinów 2-2 Ryś Laski 17 września, 16:30
k. 3-4
Mewa Krubin 1-7 Legion Warszawa 17 września, 18:00
Błękitni Korytów 2-6 Naprzód Brwinów 17 września, 16:30
Grzegorz Łojszczyk ?, ? - Maciej Kurowicki ?, ?, ?, ?, Michał Hilcher ?, ?
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-3 Perła Złotokłos 24 września, 16:30
w pierwotnym terminie (17 września, 16:30) odwołany; w drugim terminie w Złotokłosie; SEMP gospodarzem
MKS Polonia Warszawa (j) 3-1 Bór Regut 16 września, 16:30
Aleksander Giczela 47, 51 (k), Grzegorz Janiszewski 73 - Piotr Bąk 57
Dąb Wieliszew 0-3 Dolcan II Ząbki 17 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wisła Maciejowice 2-1 Korona Góra Kalwaria 17 września, 16:30
Drukarz Warszawa 2-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 17 września, 19:00
na bocznym boisku
Grom Lipowo 2-4 Victoria II Sulejówek 24 września, 20:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Cezar Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-4 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 18 września, 16:30
w Oborach

IV runda - 1 października
(Losowanie - 24 września 2014 - siedziba MZPN)
Do gry dołączają IV-ligowcy: Bug Wyszków, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa, KS Konstancin, KS Łomianki, KS Raszyn, Mazur Karczew, Mszczonowianka Mszczonów, Okęcie Warszawa, Olimpia Warszawa, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Sparta Jazgarzew, Victoria Sulejówek, Wilga Garwolin, Znicz II Pruszków, Żyrardowianka Żyrardów.
Mszczonowianka Mszczonów - wolny los

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 października, 15:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
PKS Radość (Warszawa) 1-5 Sparta Jazgarzew 1 października, 15:30
Mateusz Rawski 54 - Przemysław Zalewski 24, Emil Wrażeń 35, Marek Gołębiewski 82, 84, Marcin Fąfara 90
Dolcan II Ząbki 0-1 Mazur Karczew 1 października, 15:30
Paweł Pytkowski 20
Tajfun Brochów 1-5 Hutnik Warszawa 1 października, 15:30
Hubert Machnicki 37 - Marek Uciński 61, 67, Mariusz Szymaniak 66, 84, nieznany 81
Perła Złotokłos 2-5 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 października, 15:30
MKS Polonia Warszawa (j) 2-0 Okęcie Warszawa 1 października, 15:30
Sebastian Szewczyk 36, Aleksander Giczela 52
Ryś Laski 2-6 KS Raszyn 1 października, 15:30
nieznany ?, ? - Artur Sieradzki ?, ?, Tomasz Leszczyński ?, Jakub Cieślak ?, Daniel Rosiński ?, Przemysław Strzelczyk ?
Naprzód Brwinów 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 1 października, 15:30
Wisła Maciejowice 3-9 Wilga Garwolin 1 października, 15:30
nieznany ?, ?, ? - Robert Baczewski ? (k), ? (k), Paweł Pyra ?, ?, Michał Kępka ?, Filip Gac ?, Przemysław Galbarczyk ?, Daniel Bogusz ?, Dominik Alot ?
Promyk Nowa Sucha 0-2 Znicz II Pruszków 1 października, 15:30
Cezary Szmagaj ?, Jakub Pastusiak ?
Legion Warszawa 0-4 Victoria Sulejówek 1 października, 19:30
Damian Jakóbczak 68, Ibrahim Kalil Diakité 77, 85, Karol Kopeć 89
w Sulejówku; Legion gospodarzem
WKS Rząśnik 0-4 KS Łomianki 1 października, 15:30
Bartosz Dźwigulski ?, ?, Mateusz Kowalski ?, Konrad Ksel ?
Victoria II Sulejówek 0-3 Huragan Wołomin 1 października, 15:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-4 Olimpia Warszawa 1 października, 16:00
nieznany 53 - nieznany 27 (k), 69 (k), 77, 87
Korona Jadów 0-11 Bug Wyszków 1 października, 15:30
Łukasz Kowalczyk 3, 16, 21, 25, 36, 45, Karol Skoczeń 6, Tomasz Cichocki 30, Szymon Salwin 44, Adrian Nikodemski 74, Paweł Nowacki 80

V runda - 8 października

KS Łomianki 0-2 Victoria Sulejówek 8 października, 15:00
Mazur Karczew 1-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 października, 15:00
k. 4-3
Radosław Filipczak 84 (k) - Adrian Szewczyk 20
Wilga Garwolin 3-0 Huragan Wołomin 8 października, 15:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Warszawa 3-2 Żyrardowianka Żyrardów 8 października, 15:00
Hubert Sobotka 40, 89, Sebastian Cuch 90 - Tomasz Młynarski 14, Piotr Gawlik 73
Sparta Jazgarzew 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 października, 15:00
k. 3-4
Znicz II Pruszków 5-0 Mszczonowianka Mszczonów 8 października, 15:00
Jakub Pastusiak 2, 43, Cezary Szmagaj 39, 75, Daniel Przygoda 77
MKS Polonia Warszawa (j) 1-5 Bug Wyszków 8 października, 15:00 (20)
Mateusz Weśniuk 59 - Tomasz Cichocki 73, Rafał Linka 74, Paweł Nowacki 77, 83, Karol Skoczeń 89
KS Raszyn 2-2 Hutnik Warszawa 8 października, 15:00
k. 4-5
nieznany 43, 78 - Marek Piątek 35, Łukasz Szala 88

1/4 finału - 22 października
(Losowanie - 15 października 2014)

Wilga Garwolin 3-0 Olimpia Warszawa 22 października, 14:30
Michał Kępka 67, Łukasz Puciłowski 86, Piotr Talar 90
w Miętnem
Victoria Sulejówek 5-1 Znicz II Pruszków 30 października, 19:00
Damian Jakóbczak 23, Marcin Kuśmierczyk 36, Karol Kopeć 40, Tomasz Blicharz 45, Bartłomiej Szulim 73 - Bartłomiej Brzezek 70
w pierwotnym terminie (22 października, 14:30) odwołany
Mazur Karczew 1-1 Hutnik Warszawa 30 października, 14:30
k. 1-3
Marcin Tomczykowski 13 - Karol Cimochowski 48
w pierwotnym terminie (22 października, 14:30) odwołany
Bug Wyszków 4-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 października, 14:30 (35)
Adrian Nikodemski 11, 67, Mateusz Maciak 80 (k), 83

1/2 finału - 22 listopada
(Losowanie - 13 listopada 2014, 16:00 - siedziba MZPN)

Hutnik Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 22 listopada, 13:00
Mariusz Szymaniak 85 - Tomasz Blicharz 34 (k), Marcin Skrzyński 87
Bug Wyszków 0-2 Wilga Garwolin 22 listopada, 13:00 (120)
Michał Kępka 41, Daniel Bogusz 57 (k)

Finał - 29 listopada
(Losowanie gospodarza - 13 listopada 2014, 16:00 - siedziba MZPN)

Victoria Sulejówek 2-1 Wilga Garwolin 29 listopada, 12:00 (70)
Aleksander Eibl 72, Filip Gac 76 (s) - Arkadiusz Zalewski 56
w Sulejówku

Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas