[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

I runda - 3 września

Sparta Mochowo 0-3 Zorza Szczawin Kościelny 3 września, 17:00
(wo)
nie odbył się
GKS Góra 1-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 9 września, 18:00
w Staroźrebach
Kasztelan Sierpc 2-1 Skrwa Łukomie 3 września, 17:00
Wisła Główina-Sobowo 3-0 ULKS Ciółkowo 10 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wisła Nowy Duninów 4-2 Unia Czermno 10 września, 16:00
Błyskawica Lucień 2-3 Świt Staroźreby 3 września, 17:00
Lwówianka Lwówek 0-4 Stoczniowiec Płock 3 września, 17:00

II runda - 1 października

Zorza Szczawin Kościelny 0-6 Wisła II Płock 1 października, 16:00
Dominik Marciniak 1, Kamil Staniszewski 22, 24, Kamil Kowalczyk 28, 31, Mateusz Grzela 35
Delta Miszewko Strzałkowskie 2-3 Unia Iłów 1 października, 16:00
Krzysztof Machowski 27, Mateusz Tarnowski 37 - Mateusz Cieślak 20, 90, Dawid Skrzynecki 47
Kasztelan Sierpc 1-0 Mazur Gostynin 1 października, 16:40
Piotr Pawłowski 65
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Wisła Główina-Sobowo 5-2 Amator Maszewo 1 października, 16:00
Wojciech Młotkowski ?, Sebastian Krankiewicz ?, Łukasz Uzdowski ?, Kamil Jaszczak ?, ? - Filip Zych 5, Krystian Majchrzak 34
Wisła Nowy Duninów 0-3 Skra Drobin 1 października, 16:00
(wo)
Świt Staroźreby 0-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 1 października, 16:00
(wo)
Stoczniowiec Płock 0-3 Zryw Bielsk 1 października, 16:00
(wo)
Orzeł Goleszyn 0-3 Błękitni Gąbin 1 października, 16:00
(wo)

III runda - 15 października

Unia Iłów 2-7 Wisła II Płock 15 października, 16:00
Damian Wojciechowski 25, Damian Świątek 85 - Kamil Nowicki 8, Sebastian Dziewanowski 10, 15, Bartłomiej Ziemak 70, Konrad Popławski 80, Mateusz Grzela 83, Adam Radwański 90
Wisła Główina-Sobowo 2-6 Kasztelan Sierpc 15 października, 16:00
Wojciech Młotkowski 30, Łukasz Uzdowski 40 - Damian Mórawski ?, ?, Arkadiusz Jastrzębski ?, ?, Łukasz Paczkowski ?, Marcin Sprycha ?
Skra Drobin 0-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 października, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zryw Bielsk 0-3 Błękitni Gąbin 15 października, 16:00
Mariusz Pesta 25, Damian Szczytniewski 47, Krystian Sokołowski 52

IV runda - 22 października

Kasztelan Sierpc 1-1 Wisła II Płock 22 października, 16:00
k. 3-4
Marcin Sprycha 52 - Bartłomiej Błachnio 89
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Błękitni Gąbin 31 października, 14:30
Łukasz Kiełbasa 81, Krystian Sokołowski 88
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem

Finał - 5 listopada

Wisła II Płock 0-0 Błękitni Gąbin 5 listopada, 13:30 (120)
k. 4-1
w Płocku; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Zyko Dróg Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas