[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

I runda - 27 sierpnia
KS Pniewo - wolny los

Tamka Dzierzgowo 3-0 GKS Strzegowo
(wo)
goście zrezygnowali z udziału w rozgrywkach
Korona Karolinowo 0-0 Jutrzenka Unieck 27 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Konopianka Konopki 4-1 Żak Szreńsk 27 sierpnia, 17:00
w Morawach
GKS Lipowiec 2-4 PAF Płońsk 28 sierpnia, 17:00
Opia Opinogóra 4-3 Świt Baranowo 27 sierpnia, 17:00
WKS Mystkówiec Stary 6-5 KS Wąsewo 27 sierpnia, 17:00
Orz Goworowo 2-7 Orzeł Sypniewo 27 sierpnia, 17:00
Krzyniak Krzynowłoga Mała 0-3 Gryf Kownaty Żędowe
(wo)
gospodarze zrezygnowali z udziału w rozgrywkach

II runda - 10 września
Do gry przystępują drużyny ligi okręgowej.
Rzekunianka Rzekuń - wolny los

Tamka Dzierzgowo 2-5 Iskra Krasne 10 września, 16:30
Korona Karolinowo 8-3 Żbik Nasielsk 10 września, 16:30
Konopianka Konopki 2-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 10 września, 16:30
w Morawach
PAF Płońsk 2-5 Wkra Sochocin 10 września, 16:30
Opia Opinogóra 2-4 Makowianka Maków Mazowiecki 10 września, 16:30
WKS Mystkówiec Stary 2-5 Tęcza Łyse 10 września, 16:30
Orzeł Sypniewo 2-0 Orzyc Chorzele 10 września, 16:30
Gryf Kownaty Żędowe 3-0 Pełta Karniewo 10 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
KS Pniewo 0-12 KS CK Troszyn 10 września, 16:30
Boruta Kuczbork 0-0 Wkra Bieżuń 10 września, 16:30
pd. k. 4-5
Tęcza Ojrzeń 3-3 Sona Nowe Miasto 10 września, 16:30
pd. k. 1-3
Mazowsze Jednorożec 1-1 Korona Ostrołęka 10 września, 16:30
pd. k. 3-2

III runda - 17 września

Kryształ Glinojeck 6-3 Sona Nowe Miasto 17 września, 16:30
Korona Karolinowo 0-2 Wkra Sochocin 17 września, 16:30
Konopianka Konopki 2-1 Wkra Bieżuń 17 września, 16:30
w Morawach
Orzeł Sypniewo 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 17 września, 16:30
Gryf Kownaty Żędowe 7-1 Iskra Krasne 17 września, 16:30
Mazowsze Jednorożec 0-6 KS CK Troszyn 17 września, 16:30
Rzekunianka Rzekuń 0-3 Tęcza Łyse
(wo)
odwołany

IV runda - 1 października

Kryształ Glinojeck 0-7 Mławianka Mława 1 października, 16:00
Wkra Sochocin 3-0 Korona Szydłowo 1 października, 16:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Konopianka Konopki 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 1 października, 16:00
k. 3-5
nieznany ? - Robert Sosnowski ?
Orzeł Sypniewo 1-2 Błękitni Raciąż 1 października, 16:00
Krzysztof Matłach 76 - nieznany 5, 36
Gryf Kownaty Żędowe 3-0 Narew Ostrołęka 1 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
KS CK Troszyn 3-0 MKS Ciechanów
(wo)
odwołany
Tęcza Łyse 0-2 MKS Przasnysz 1 października, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Wkra Żuromin
(wo)
odwołany

V runda - 8 października

KS CK Troszyn 3-1 Nadnarwianka Pułtusk 8 października, 15:30
Wkra Sochocin 1-3 Błękitni Raciąż 8 października, 15:30
Gryf Kownaty Żędowe 1-7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8 października, 15:30
MKS Przasnysz 0-0 Mławianka Mława 8 października, 15:30
k. 1-3

1/2 finału - 22 października

Błękitni Raciąż 2-3 Mławianka Mława 22 października, 15:00
Kamil Osiecki 18, Mariusz Ezman 33 - Mariusz Walczak 18, Mariusz Kopecki 76, 90
KS CK Troszyn 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 października, 15:00
Jakub Kulikowski 30, Maciej Kawecki 65 - Piotr Zacheja 75

Finał - 22 listopada

KS CK Troszyn 1-3 Mławianka Mława 22 listopada, 12:00
Dariusz Dadacz 72 (k) - Michał Styjewski 10, Mariusz Kopecki 17, 60
w Troszynie

Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas