[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 84 27 3 0 99-21 13 2 0 53-12 14 1 0 46-9
2.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 67 21 4 5 95-34 12 1 2 57-16 9 3 3 38-18
3.  Perła Złotokłos 30 62 19 5 6 62-28 11 2 2 32-8 8 3 4 30-20
4.  KS Raszyn 30 60 19 3 8 71-45 11 1 3 36-16 8 2 5 35-29
5.  Skra Konstancin Obory 30 46 15 1 14 65-58 8 1 6 31-19 7 0 8 34-39
6.  GLKS Nadarzyn 30 45 13 6 11 50-48 8 4 3 27-18 5 2 8 23-30
7.  Milan Milanówek 30 43 12 7 11 71-45 7 1 7 39-25 5 6 4 32-20 2 4 1 1 0 5-2
8.  LKS Chlebnia 30 43 12 7 11 40-42 8 4 3 22-19 4 3 8 18-23 2 1 0 1 1 2-5
9.  KS Teresin 30 40 12 4 14 52-51 8 2 5 31-19 4 2 9 21-32 2 3 1 0 1 1-1
10.  Laura Chylice 30 40 11 7 12 41-46 5 5 5 20-19 6 2 7 21-27 2 3 1 0 1 1-1
11.  Świt Warszawa 30 36 11 3 16 49-60 8 1 6 35-31 3 2 10 14-29 2 3 1 0 1 3-1
12.  Ursus II Warszawa 30 36 10 6 14 47-69 7 3 5 24-19 3 3 9 23-50 2 3 1 0 1 1-3
13.  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 31 10 1 19 46-80 5 0 10 28-45 5 1 9 18-35
14.  Ryś Laski 30 29 8 5 17 47-79 5 3 7 31-38 3 2 10 16-41
15.  Naprzód Stare Babice 30 17 5 2 23 28-91 3 1 11 15-44 2 1 12 13-47
16.  Orkan Sochaczew 30 8 2 2 26 17-83 1 2 12 11-40 1 0 14 6-43
Naprzód Zielonki występuje pod nazwą Naprzód Stare Babice.
Orkan Sochaczew wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    2-1 3-2 4-0 5-0 1-1 2-2 4-0 4-2 1-0 3-1 11-2 5-0* 3-0 3-1 2-0 
 2 Przyszłość Włochy (Warszawa)3-4     2-0 2-1 6-1 3-1 2-2 4-1 4-0 1-2 5-1 6-1 7-0 3-1 6-1 3-0* 
 3 Perła Złotokłos0-0 2-1     2-3 2-0 0-1 3-1 1-0 2-2 1-0 2-0 4-0 3-0 4-0 3-0 3-0* 
 4 KS Raszyn1-2 2-3 2-1     3-1 2-0 3-2 1-0 2-0 1-1 1-0 2-3 1-0 8-2 4-1 3-0* 
 5 Skra Konstancin Obory0-4 4-1 1-2 3-0     0-1 0-3* 0-3* 4-0* 0-1 3-0 2-1 2-0 0-0 6-1 6-2 
 6 GLKS Nadarzyn1-2 2-2 1-1 2-1 2-0     2-1 1-1 3-1 1-4 1-0 3-0* 2-4 1-1 2-0 3-0* 
 7 Milan Milanówek0-1 1-2 1-2 1-2 4-7 1-1     4-1 2-0 3-1 1-3 2-3 6-1 4-0 5-1 4-0 
 8 LKS Chlebnia0-2 0-4 1-1 0-5 2-0 2-1 1-1     2-0 1-1 1-1 3-2 2-1 1-0 3-0* 3-0* 
 9 KS Teresin0-1 0-0 0-1 5-1 3-0* 0-3 3-3 2-1     0-1 4-0* 4-2 0-1 5-2 3-2 2-1 
 10 Laura Chylice1-3 0-0 3-1 2-2 1-4 2-0 0-0 1-1 0-1     2-0 1-1 3-1 2-3 1-2 1-0 
 11 Świt Warszawa0-4 1-3 3-4 4-6 2-5 5-1 1-0 2-1 4-3 2-3     3-0* 1-0 3-0 1-1 3-0* 
 12 Ursus II Warszawa0-2 0-4 0-0 0-3* 4-2 4-2 0-1 0-0 1-1 3-1 1-0     1-2 3-1 4-0 3-0* 
 13 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)0-4 1-2 1-6 0-4* 2-4 8-3 0-6 1-4 0-3* 6-2 2-0 2-3     2-1 2-0 1-3 
 14 Ryś Laski2-7 1-7 1-4 1-2 3-4 1-2 3-3 2-0 4-2 4-1 1-3 1-1 2-2     2-0 3-0* 
 15 Naprzód Stare Babice1-7 0-3 0-3 2-4 0-3* 1-0 0-4 0-4 0-3 3-0* 0-3 3-3 0-3 2-4     3-0* 
 16 Orkan Sochaczew0-3* 2-5 1-2 1-1 0-3* 0-6 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 2-2 3-1 0-3* 0-1 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-6 Perła Złotokłos 18 sierpnia, 14:30
Orkan Sochaczew 0-6 GLKS Nadarzyn 19 sierpnia, 17:00
Świt Warszawa 2-3 Laura Chylice 18 sierpnia, 11:00
Skra Konstancin Obory 3-0 KS Raszyn 18 sierpnia, 17:30
Ursus II Warszawa 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 sierpnia, 11:00
KS Teresin 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 sierpnia, 17:30
Naprzód Stare Babice 0-4 Milan Milanówek 28 sierpnia, 17:15
w Milanówku; Naprzód gospodarzem
LKS Chlebnia 1-0 Ryś Laski 18 sierpnia, 17:00
w Grodzisku Mazowieckim

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Perła Złotokłos 4-0 Ryś Laski 25 sierpnia, 13:30
Milan Milanówek 4-1 LKS Chlebnia 25 sierpnia, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-1 Naprzód Stare Babice 25 sierpnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-2 KS Teresin 25 sierpnia, 16:00
KS Raszyn 2-3 Ursus II Warszawa 25 sierpnia, 11:00
Laura Chylice 1-4 Skra Konstancin Obory 25 sierpnia, 11:00
GLKS Nadarzyn 1-0 Świt Warszawa 25 sierpnia, 17:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-3 Orkan Sochaczew 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Orkan Sochaczew 1-2 Perła Złotokłos 1 września, 17:00
Świt Warszawa 1-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 września, 11:00
Skra Konstancin Obory 0-1 GLKS Nadarzyn 1 września, 17:00
Ursus II Warszawa 3-1 Laura Chylice 2 września, 11:00
KS Teresin 5-1 KS Raszyn 1 września, 14:00
Naprzód Stare Babice 1-7 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 września, 14:00
w Zielonkach
LKS Chlebnia 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 2 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ryś Laski 3-3 Milan Milanówek 1 września, 11:00

Kolejka 4 - 5 września

Perła Złotokłos 3-1 Milan Milanówek 5 września, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 Ryś Laski 5 września, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 LKS Chlebnia 5 września, 17:00
KS Raszyn 4-1 Naprzód Stare Babice 5 września, 17:00
Laura Chylice 0-1 KS Teresin 5 września, 17:00
GLKS Nadarzyn 3-0 Ursus II Warszawa 5 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-4 Skra Konstancin Obory 5 września, 18:00
Orkan Sochaczew 2-2 Świt Warszawa 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Świt Warszawa 3-4 Perła Złotokłos 8 września, 11:00
Skra Konstancin Obory 6-2 Orkan Sochaczew 8 września, 16:30
Ursus II Warszawa 1-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 9 września, 11:00
KS Teresin 0-3 GLKS Nadarzyn 8 września, 16:00
Naprzód Stare Babice 3-0 Laura Chylice 9 września, 15:00
(wo)
w Zielonkach / na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Chlebnia 0-5 KS Raszyn 9 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ryś Laski 2-7 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 września, 11:00
Milan Milanówek 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 września, 13:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Perła Złotokłos 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 września, 13:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 Milan Milanówek 15 września, 16:30
KS Raszyn 8-2 Ryś Laski 15 września, 11:00
Laura Chylice 1-1 LKS Chlebnia 15 września, 11:00
GLKS Nadarzyn 2-0 Naprzód Stare Babice 15 września, 16:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 KS Teresin 15 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
Orkan Sochaczew 3-1 Ursus II Warszawa 15 września, 16:30
Świt Warszawa 2-5 Skra Konstancin Obory 16 września, 16:30

Kolejka 7 - 22-23 września

Skra Konstancin Obory 1-2 Perła Złotokłos 22 września, 16:00
Ursus II Warszawa 1-0 Świt Warszawa 23 września, 11:00
KS Teresin 2-1 Orkan Sochaczew 22 września, 13:30
Naprzód Stare Babice 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 września, 14:00
w Zielonkach
LKS Chlebnia 2-1 GLKS Nadarzyn 22 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ryś Laski 4-1 Laura Chylice 22 września, 11:00
Milan Milanówek 1-2 KS Raszyn 22 września, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 września, 11:00

Kolejka 8 - 26 września

Perła Złotokłos 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 26 września, 16:00
KS Raszyn 2-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 26 września, 16:00
Laura Chylice 0-0 Milan Milanówek 26 września, 16:00
GLKS Nadarzyn 1-1 Ryś Laski 26 września, 16:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-4 LKS Chlebnia 26 września, 16:30
Orkan Sochaczew 2-3 Naprzód Stare Babice 26 września, 16:00
Świt Warszawa 4-3 KS Teresin 26 września, 16:30
Skra Konstancin Obory 2-1 Ursus II Warszawa 26 września, 16:15

Kolejka 9 - 29-30 września

Ursus II Warszawa 0-0 Perła Złotokłos 30 września, 11:00
Naprzód Stare Babice 0-3 Świt Warszawa 29 września, 11:00
w Zielonkach
Ryś Laski 2-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 29 września, 11:00
Milan Milanówek 1-1 GLKS Nadarzyn 29 września, 13:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 Laura Chylice 29 września, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 KS Raszyn 29 września, 16:00
Skra Konstancin Obory 4-0 KS Teresin 29 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-2
Orkan Sochaczew 0-1 LKS Chlebnia 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Perła Złotokłos 2-3 KS Raszyn 6 października, 12:00
Laura Chylice 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 października, 11:00
GLKS Nadarzyn 2-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 6 października, 15:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-6 Milan Milanówek 6 października, 13:00
Orkan Sochaczew 0-1 Ryś Laski 6 października, 15:30
Świt Warszawa 2-1 LKS Chlebnia 6 października, 11:00
Skra Konstancin Obory 6-1 Naprzód Stare Babice 6 października, 15:30
Ursus II Warszawa 1-1 KS Teresin 7 października, 11:00

Kolejka 11 - 13-14 października

KS Teresin 0-1 Perła Złotokłos 13 października, 15:30
Naprzód Stare Babice 3-3 Ursus II Warszawa 13 października, 14:00
w Zielonkach
LKS Chlebnia 2-0 Skra Konstancin Obory 13 października, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ryś Laski 1-3 Świt Warszawa 13 października, 11:00
Milan Milanówek 4-0 Orkan Sochaczew 13 października, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 7-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 13 października, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 GLKS Nadarzyn 13 października, 15:30
KS Raszyn 1-1 Laura Chylice 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Perła Złotokłos 1-0 Laura Chylice 20 października, 12:00
GLKS Nadarzyn 2-1 KS Raszyn 20 października, 15:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 października, 14:00
Orkan Sochaczew 2-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 20 października, 15:00
Świt Warszawa 1-0 Milan Milanówek 20 października, 11:00
Skra Konstancin Obory 0-0 Ryś Laski 20 października, 15:00
Ursus II Warszawa 0-0 LKS Chlebnia 21 października, 11:00
KS Teresin 3-2 Naprzód Stare Babice 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Naprzód Stare Babice 0-3 Perła Złotokłos 17 listopada, 11:00
w Zielonkach / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chlebnia 2-0 KS Teresin 17 listopada, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim / w pierwotnym terminie (27 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ryś Laski 1-1 Ursus II Warszawa 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Milan Milanówek 4-7 Skra Konstancin Obory 27 października, 13:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości i sędziów
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-1 Świt Warszawa 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Orkan Sochaczew 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Raszyn 1-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 27 października, 11:00
Laura Chylice 2-0 GLKS Nadarzyn 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (27 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Perła Złotokłos 0-1 GLKS Nadarzyn 3 listopada, 11:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-2 Laura Chylice 3 listopada, 13:30
Orkan Sochaczew 1-1 KS Raszyn 3 listopada, 13:30
Świt Warszawa 0-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 listopada, 11:00
Skra Konstancin Obory 4-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 listopada, 14:15
Ursus II Warszawa 0-1 Milan Milanówek 4 listopada, 11:00
KS Teresin 5-2 Ryś Laski 4 listopada, 12:00
Naprzód Stare Babice 0-4 LKS Chlebnia 3 listopada, 13:30
w Zielonkach

Kolejka 15 - 10-11 listopada

LKS Chlebnia 1-1 Perła Złotokłos 10 listopada, 13:30
w Grodzisku Mazowieckim
Ryś Laski 2-0 Naprzód Stare Babice 10 listopada, 11:00
Milan Milanówek 2-0 KS Teresin 10 listopada, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-1 Ursus II Warszawa 10 listopada, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-0 Skra Konstancin Obory 10 listopada, 13:00
KS Raszyn 1-0 Świt Warszawa 10 listopada, 11:00
Laura Chylice 1-0 Orkan Sochaczew 10 listopada, 13:00
GLKS Nadarzyn 2-4 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Perła Złotokłos 3-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Nadarzyn 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
Laura Chylice 2-0 Świt Warszawa 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Raszyn 3-1 Skra Konstancin Obory 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11-2 Ursus II Warszawa 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-0 KS Teresin 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Milan Milanówek 5-1 Naprzód Stare Babice 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ryś Laski 2-0 LKS Chlebnia 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 17 - 23-24 marca

Ryś Laski 1-4 Perła Złotokłos 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chlebnia 1-1 Milan Milanówek 7 maja, 17:30
w Grodzisku Mazowieckim / w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Naprzód Stare Babice 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 7 maja, 18:00
w Zielonkach / w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Teresin 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ursus II Warszawa 0-3 KS Raszyn 8 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 3-3; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Skra Konstancin Obory 0-1 Laura Chylice 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Warszawa 5-1 GLKS Nadarzyn 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Sochaczew 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
(wo)

Kolejka 18 - 28-30 marca

Perła Złotokłos 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Świt Warszawa 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Nadarzyn 2-0 Skra Konstancin Obory 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Laura Chylice 1-1 Ursus II Warszawa 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Raszyn 2-0 KS Teresin 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Naprzód Stare Babice 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 LKS Chlebnia 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Milan Milanówek 4-0 Ryś Laski 30 marca, 14:00
na bocznym boisku

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Milan Milanówek 1-2 Perła Złotokłos 8 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ryś Laski 1-7 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 czerwca, 16:00
lub 1-8 / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chlebnia 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 9 czerwca, 13:00
w Grodzisku Mazowieckim / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Stare Babice 2-4 KS Raszyn 8 czerwca, 11:00
w Zielonkach / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Teresin 0-1 Laura Chylice 8 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ursus II Warszawa 4-2 GLKS Nadarzyn 9 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skra Konstancin Obory 2-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Warszawa 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Perła Złotokłos 2-0 Świt Warszawa 13 kwietnia, 16:30
Orkan Sochaczew 0-3 Skra Konstancin Obory
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-3 Ursus II Warszawa 14 kwietnia, 13:00
w Milanówku
GLKS Nadarzyn 3-1 KS Teresin 13 kwietnia, 16:30
Laura Chylice 1-2 Naprzód Stare Babice 13 kwietnia, 15:30
w Zielonkach
KS Raszyn 1-0 LKS Chlebnia 14 kwietnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Ryś Laski 13 kwietnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 Milan Milanówek 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 Perła Złotokłos 20 kwietnia, 11:00
Milan Milanówek 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 kwietnia, 14:30
Ryś Laski 1-2 KS Raszyn 20 kwietnia, 14:00
LKS Chlebnia 1-1 Laura Chylice 20 kwietnia, 11:00
w Milanówku
Naprzód Stare Babice 1-0 GLKS Nadarzyn 20 kwietnia, 11:00
w Zielonkach
KS Teresin 0-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 kwietnia, 16:00
Ursus II Warszawa 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
Skra Konstancin Obory 3-0 Świt Warszawa 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Perła Złotokłos 2-0 Skra Konstancin Obory 27 kwietnia, 17:00
Świt Warszawa 3-0 Ursus II Warszawa 27 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orkan Sochaczew 0-3 KS Teresin
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Naprzód Stare Babice 15 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Nadarzyn 1-1 LKS Chlebnia 27 kwietnia, 17:00
Laura Chylice 2-3 Ryś Laski 27 kwietnia, 16:00
KS Raszyn 3-2 Milan Milanówek 27 kwietnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-2 Perła Złotokłos 5 maja, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 KS Raszyn 4 maja, 11:00
Milan Milanówek 3-1 Laura Chylice 1 maja, 11:00
Ryś Laski 1-2 GLKS Nadarzyn 5 maja, 16:00
LKS Chlebnia 2-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 maja, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Naprzód Stare Babice 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
KS Teresin 4-0 Świt Warszawa 4 maja, 16:00
(wo)
na boisku 4-2
Ursus II Warszawa 4-2 Skra Konstancin Obory 5 maja, 11:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

KS Teresin 3-0 Skra Konstancin Obory 11 maja, 17:30
(wo)
na boisku 3-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Chlebnia 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
Perła Złotokłos 4-0 Ursus II Warszawa 11 maja, 17:30
Świt Warszawa 1-1 Naprzód Stare Babice 11 maja, 11:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Ryś Laski 11 maja, 17:30
GLKS Nadarzyn 2-1 Milan Milanówek 11 maja, 17:30
Laura Chylice 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 maja, 16:00
KS Raszyn 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11 maja, 11:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

KS Raszyn 2-1 Perła Złotokłos 18 maja, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Laura Chylice 18 maja, 17:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 GLKS Nadarzyn 18 maja, 11:00
Milan Milanówek 6-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 maja, 16:00
Ryś Laski 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
LKS Chlebnia 1-1 Świt Warszawa 19 maja, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Naprzód Stare Babice 0-3 Skra Konstancin Obory 19 maja, 15:00
(wo)
w Zielonkach / na boisku 1-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Teresin 4-2 Ursus II Warszawa 18 maja, 16:00

Kolejka 26 - 22 maja

Perła Złotokłos 2-2 KS Teresin 22 maja, 17:30
Ursus II Warszawa 4-0 Naprzód Stare Babice 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) i w drugim terminie (28 maja, 16:00) odwołany
Skra Konstancin Obory 0-3 LKS Chlebnia 22 maja, 17:30
(wo)
na boisku 2-1
Świt Warszawa 3-0 Ryś Laski 22 maja, 17:00
Orkan Sochaczew 0-3 Milan Milanówek
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 maja, 18:00
GLKS Nadarzyn 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 maja, 17:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Laura Chylice 2-2 KS Raszyn 22 maja, 17:30

Kolejka 27 - 25-26 maja

Laura Chylice 3-1 Perła Złotokłos 25 maja, 16:00
KS Raszyn 2-0 GLKS Nadarzyn 25 maja, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
Milan Milanówek 1-3 Świt Warszawa 25 maja, 15:30
Ryś Laski 3-4 Skra Konstancin Obory 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chlebnia 3-2 Ursus II Warszawa 26 maja, 13:00
w Grodzisku Mazowieckim
Naprzód Stare Babice 0-3 KS Teresin 25 maja, 11:00
w Zielonkach

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Perła Złotokłos 3-0 Naprzód Stare Babice 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 15:00) przerwany w 13. minucie przy stanie 0-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony
KS Teresin 2-1 LKS Chlebnia 1 czerwca, 16:00
Ursus II Warszawa 3-1 Ryś Laski 2 czerwca, 11:00
Skra Konstancin Obory 0-3 Milan Milanówek 1 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-1
Świt Warszawa 1-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 1 czerwca, 11:00
Orkan Sochaczew 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-4 KS Raszyn 1 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-4; w zespole gospodarzy od 60. minuty na boisku przebywało zbyt mało młodzieżowców
GLKS Nadarzyn 1-4 Laura Chylice 1 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

GLKS Nadarzyn 1-1 Perła Złotokłos 16 czerwca, 17:00
Laura Chylice 3-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 czerwca, 17:00
KS Raszyn 3-0 Orkan Sochaczew
(wo)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Świt Warszawa 16 czerwca, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-1 Skra Konstancin Obory 16 czerwca, 17:00
Milan Milanówek 2-3 Ursus II Warszawa 15 czerwca, 11:00
Ryś Laski 4-2 KS Teresin 16 czerwca, 17:00
LKS Chlebnia 3-0 Naprzód Stare Babice 16 czerwca, 17:00
(wo)
w Grodzisku Mazowieckim / goście zrezygnowali z gry

REKLAMA

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Perła Złotokłos 1-0 LKS Chlebnia 23 czerwca, 17:00
Naprzód Stare Babice 2-4 Ryś Laski 23 czerwca, 17:00
KS Teresin 3-3 Milan Milanówek 22 czerwca, 15:00
w Milanówku; KS Teresin gospodarzem
Ursus II Warszawa 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 czerwca, 18:00
Skra Konstancin Obory 0-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 czerwca, 17:00
Świt Warszawa 4-6 KS Raszyn 22 czerwca, 17:00
Orkan Sochaczew 0-3 Laura Chylice
(wo)
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8-3 GLKS Nadarzyn 23 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraże uzupełniające o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

IV liga 2012/2013 (mazowiecka (południe))
IV liga 2012/2013 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2012/2013 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2012/2013 (Płock)
Tymex Klasa okręgowa 2012/2013 (Radom)
Liga okręgowa 2012/2013 (Siedlce)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa I)

Klasa A 2012/2013 (Warszawa I)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa II)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa III)
Klasa A 2012/2013 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas