[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Tymex Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Oskar Przysucha 30 83 27 2 1 103-16 14 1 0 58-7 13 1 1 45-9
2.  Sokół Przytyk 30 72 23 3 4 82-28 12 2 1 37-16 11 1 3 45-12
3.  KS Warka 30 63 19 6 5 93-33 11 2 2 56-17 8 4 3 37-16
4.  Proch Pionki 30 59 18 5 7 78-43 11 3 1 43-19 7 2 6 35-24
5.  Legion Głowaczów 30 45 13 6 11 44-33 7 2 6 26-18 6 4 5 18-15 2 6 2 0 0 9-1
6.  Zawisza Sienno 30 45 14 3 13 84-72 11 1 3 59-23 3 2 10 25-49 2 0 0 0 2 1-9
7.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 44 12 8 10 62-57 7 5 3 33-22 5 3 7 29-35
8.  Powiślanka Lipsko 30 43 14 1 15 49-52 7 0 8 24-25 7 1 7 25-27 2 3 1 0 1 3-2
9.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 43 13 4 13 62-61 7 2 6 31-22 6 2 7 31-39 2 3 1 0 1 2-3
10.  Zwolenianka Zwoleń 30 38 12 2 16 49-55 5 0 10 19-28 7 2 6 30-27
11.  Ruszcovia Borkowice 30 34 10 4 16 41-79 5 2 8 20-32 5 2 8 21-47
12.  Iłżanka Kazanów 30 33 9 6 15 47-60 4 3 8 28-36 5 3 7 19-24 2 3 1 0 1 5-2
13.  Plon Garbatka-Letnisko 30 33 10 3 17 37-68 6 3 6 20-30 4 0 11 17-38 2 3 1 0 1 2-5
14.  Oronka Orońsko 30 26 7 5 18 35-78 4 1 10 14-38 3 4 8 21-40
15.  Gracja Tczów 30 14 4 2 24 30-98 2 2 11 18-45 2 0 13 12-53
16.  Skaryszewianka Skaryszew 30 13 3 4 23 27-90 2 3 10 16-43 1 1 13 11-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Oskar Przysucha    3-1 2-2 4-1 1-0 3-0 3-1 5-0 5-1 2-0 8-0 3-0 3-0 4-0 7-1 5-0 
 2 Sokół Przytyk0-0     4-1 2-0 0-0 1-6 4-2 2-0 2-1 4-1 3-0 3-1 2-1 3-1 1-0 6-2 
 3 KS Warka1-3 2-1     1-3 1-0 8-1 5-2 3-1 5-2 0-0 5-1 1-1 7-1 3-1 8-0 6-0 
 4 Proch Pionki0-3 2-1 2-1     3-0 1-1 1-1 3-0 5-2 4-2 3-2 3-0 2-1 7-0 4-2 3-3 
 5 Legion Głowaczów1-3 0-1 1-0 2-3     8-1 1-0 0-2 1-4 0-1 3-0 0-0 2-0 3-3 2-0 2-0 
 6 Zawisza Sienno0-3 2-5 1-1 2-1 0-1     6-3 4-2 6-2 4-0 10-1 4-1 9-0 7-3 1-0 3-0 
 7 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą1-4 1-1 2-2 2-2 2-2 4-0     3-1 2-3 1-3 1-1 2-1 2-1 4-0 4-1 2-0 
 8 Powiślanka Lipsko2-4 0-4 0-3* 0-1 1-0 3-0 2-3     3-1 1-3 2-3 0-2 3-0 1-0 4-1 2-0 
 9 Jodła Jedlnia-Letnisko0-1 0-4 0-0 2-1 0-2 1-3 3-3 1-0     5-1 1-3 5-2 0-2 1-0 10-0 2-0 
 10 Zwolenianka Zwoleń0-2 0-3 1-5 0-1 1-3 2-0 1-2 1-2 0-3     0-2 3-1 3-1 1-2 1-0 5-1 
 11 Ruszcovia Borkowice0-2 1-6 0-4 1-0 2-2 3-1 3-2 1-2 0-1 1-4     0-0 0-3 0-3 4-0 4-2 
 12 Iłżanka Kazanów2-4 1-2 1-5 2-2 1-1 2-1 3-3 2-4 5-0 1-5 2-3     0-2 1-3 2-1 3-0 
 13 Plon Garbatka-Letnisko0-5 0-5 0-3 3-2 1-0 1-1 1-3 0-1 3-3 2-1 5-0 0-5     0-0 2-0 2-1 
 14 Oronka Orońsko1-0 0-2 1-3 1-7 1-2 3-2 1-0 0-7 1-1 1-5 0-3 0-1 1-0     2-3 1-2 
 15 Gracja Tczów0-5 0-3 0-3 2-5 0-1 2-7 1-2 2-3 1-3 0-3* 2-2 0-2 3-2 4-4     1-0 
 16 Skaryszewianka Skaryszew1-6 0-6 1-4 0-6 1-4 7-1 0-2 0-0 0-4 1-1 2-0 0-2 1-3 1-1 1-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Iłżanka Kazanów 2-4 Oskar Przysucha 15 sierpnia, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 KS Warka 15 sierpnia, 17:00
Gracja Tczów 2-5 Proch Pionki 15 sierpnia, 17:30
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 Skaryszewianka Skaryszew 15 sierpnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Plon Garbatka-Letnisko 15 sierpnia, 17:00
Oronka Orońsko 1-2 Legion Głowaczów 15 sierpnia, 16:00
Sokół Przytyk 2-0 Powiślanka Lipsko 15 sierpnia, 17:30
Ruszcovia Borkowice 3-1 Zawisza Sienno 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Oskar Przysucha 3-0 Zawisza Sienno 19 sierpnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-3 Ruszcovia Borkowice 18 sierpnia, 15:30
Legion Głowaczów 0-1 Sokół Przytyk 19 sierpnia, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-0 Oronka Orońsko 19 sierpnia, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Zwolenianka Zwoleń 19 sierpnia, 16:00
Proch Pionki 5-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 sierpnia, 17:00
KS Warka 8-0 Gracja Tczów 19 sierpnia, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-4 Oskar Przysucha 26 sierpnia, 17:00
Gracja Tczów 0-2 Iłżanka Kazanów 26 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 KS Warka 26 sierpnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 0-1 Proch Pionki 25 sierpnia, 16:00
Oronka Orońsko 1-2 Skaryszewianka Skaryszew 25 sierpnia, 17:00
Sokół Przytyk 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 26 sierpnia, 17:00
Ruszcovia Borkowice 2-2 Legion Głowaczów 26 sierpnia, 16:00
Zawisza Sienno 4-2 Powiślanka Lipsko 26 sierpnia, 17:00
lub w Iłży

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Oskar Przysucha 5-0 Powiślanka Lipsko 29 sierpnia, 17:30
Legion Głowaczów 8-1 Zawisza Sienno 29 sierpnia, 17:30
Plon Garbatka-Letnisko 5-0 Ruszcovia Borkowice 29 sierpnia, 17:30
Skaryszewianka Skaryszew 0-6 Sokół Przytyk 29 sierpnia, 17:30
Proch Pionki 7-0 Oronka Orońsko 29 sierpnia, 17:30
KS Warka 0-0 Zwolenianka Zwoleń 29 sierpnia, 17:30
Iłżanka Kazanów 5-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 29 sierpnia, 17:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-1 Gracja Tczów 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 1-2 września

Gracja Tczów 0-5 Oskar Przysucha 2 września, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2 września, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Iłżanka Kazanów 1 września, 15:00
Oronka Orońsko 1-3 KS Warka 1 września, 17:00
Sokół Przytyk 2-0 Proch Pionki 2 września, 17:00
Ruszcovia Borkowice 4-2 Skaryszewianka Skaryszew 2 września, 16:00
Zawisza Sienno 9-0 Plon Garbatka-Letnisko 2 września, 16:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Legion Głowaczów 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Oskar Przysucha 1-0 Legion Głowaczów 9 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Powiślanka Lipsko 9 września, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 7-1 Zawisza Sienno 9 września, 15:00
Proch Pionki 3-2 Ruszcovia Borkowice 9 września, 16:00
KS Warka 2-1 Sokół Przytyk 9 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 1-3 Oronka Orońsko 9 września, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Zwolenianka Zwoleń 9 września, 16:00
Gracja Tczów 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Oskar Przysucha 16 września, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Gracja Tczów 15 września, 15:00
Oronka Orońsko 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 września, 16:30
Sokół Przytyk 3-1 Iłżanka Kazanów 16 września, 16:30
Ruszcovia Borkowice 0-4 KS Warka 16 września, 16:00
Zawisza Sienno 2-1 Proch Pionki 3 października, 16:00
w pierwotnym terminie (16 września, 16:00) odwołany z powodu braku zgody policji / w drugim terminie w Pionkach; Zawisza gospodarzem
Powiślanka Lipsko 2-0 Skaryszewianka Skaryszew 16 września, 16:00
Legion Głowaczów 2-0 Plon Garbatka-Letnisko 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Oskar Przysucha 3-0 Plon Garbatka-Letnisko 23 września, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-4 Legion Głowaczów 23 września, 15:00
Proch Pionki 3-0 Powiślanka Lipsko 23 września, 15:00
KS Warka 8-1 Zawisza Sienno 22 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 2-3 Ruszcovia Borkowice 23 września, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Sokół Przytyk 23 września, 16:00
Gracja Tczów 4-4 Oronka Orońsko 23 września, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-1 Zwolenianka Zwoleń 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Zwolenianka Zwoleń 0-2 Oskar Przysucha 29 września, 12:00
Oronka Orońsko 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 29 września, 16:00
Sokół Przytyk 1-0 Gracja Tczów 30 września, 16:00
Ruszcovia Borkowice 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 września, 15:30
Zawisza Sienno 4-1 Iłżanka Kazanów 30 września, 15:00
Powiślanka Lipsko 0-3 KS Warka 30 września, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 0-3 z powodu uderzenia sędziego asystenta kamieniem
Legion Głowaczów 2-3 Proch Pionki 30 września, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Oskar Przysucha 5-0 Skaryszewianka Skaryszew 7 października, 15:00
Proch Pionki 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 7 października, 14:00
KS Warka 1-0 Legion Głowaczów 6 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 2-4 Powiślanka Lipsko 7 października, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-0 Zawisza Sienno 7 października, 15:00
Gracja Tczów 2-2 Ruszcovia Borkowice 7 października, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-4 Sokół Przytyk 7 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Oronka Orońsko 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Oronka Orońsko 1-0 Oskar Przysucha 13 października, 15:00
Sokół Przytyk 4-1 Zwolenianka Zwoleń 14 października, 15:30
Ruszcovia Borkowice 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 14 października, 14:00
Zawisza Sienno 1-0 Gracja Tczów 14 października, 14:00
Powiślanka Lipsko 2-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 13 października, 15:00
Legion Głowaczów 0-0 Iłżanka Kazanów 14 października, 14:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-3 KS Warka 14 października, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-6 Proch Pionki 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Oskar Przysucha 4-1 Proch Pionki 21 października, 15:00
KS Warka 6-0 Skaryszewianka Skaryszew 20 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 0-2 Plon Garbatka-Letnisko 21 października, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 Legion Głowaczów 21 października, 15:00
Gracja Tczów 2-3 Powiślanka Lipsko 21 października, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Zawisza Sienno 20 października, 12:00
Zwolenianka Zwoleń 0-2 Ruszcovia Borkowice 20 października, 15:00
Oronka Orońsko 0-2 Sokół Przytyk 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Sokół Przytyk 0-0 Oskar Przysucha 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruszcovia Borkowice 0-3 Oronka Orońsko 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Sienno 4-0 Zwolenianka Zwoleń 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiślanka Lipsko 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion Głowaczów 2-0 Gracja Tczów 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Plon Garbatka-Letnisko 1-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skaryszewianka Skaryszew 0-2 Iłżanka Kazanów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proch Pionki 2-1 KS Warka 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Oskar Przysucha 2-2 KS Warka 4 listopada, 14:00
Iłżanka Kazanów 2-2 Proch Pionki 4 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-0 Skaryszewianka Skaryszew 3 listopada, 14:00
Gracja Tczów 3-2 Plon Garbatka-Letnisko 4 listopada, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-2 Legion Głowaczów 4 listopada, 14:00
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Powiślanka Lipsko 4 listopada, 13:00
Oronka Orońsko 3-2 Zawisza Sienno 3 listopada, 14:00
Sokół Przytyk 3-0 Ruszcovia Borkowice 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Ruszcovia Borkowice 0-2 Oskar Przysucha 11 listopada, 13:00
Zawisza Sienno 2-5 Sokół Przytyk 11 listopada, 12:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Oronka Orońsko 11 listopada, 13:00
Legion Głowaczów 0-1 Zwolenianka Zwoleń 11 listopada, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 listopada, 13:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-3 Gracja Tczów 11 listopada, 14:00
Proch Pionki 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 11 listopada, 13:00
KS Warka 1-1 Iłżanka Kazanów 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Oskar Przysucha 3-0 Iłżanka Kazanów 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Warka 5-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (23 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proch Pionki 4-2 Gracja Tczów 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 15:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skaryszewianka Skaryszew 0-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Zwolenianka Zwoleń 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 15:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion Głowaczów 3-3 Oronka Orońsko 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 14:30) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiślanka Lipsko 0-4 Sokół Przytyk 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Sienno 10-1 Ruszcovia Borkowice 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Zawisza Sienno 0-3 Oskar Przysucha 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruszcovia Borkowice 1-2 Powiślanka Lipsko 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Przytyk 0-0 Legion Głowaczów 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Oronka Orońsko 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zwolenianka Zwoleń 5-1 Skaryszewianka Skaryszew 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Proch Pionki 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gracja Tczów 0-3 KS Warka 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Iłżanka Kazanów 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Oskar Przysucha 3-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iłżanka Kazanów 2-1 Gracja Tczów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Warka 5-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proch Pionki 4-2 Zwolenianka Zwoleń 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Oronka Orońsko 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Plon Garbatka-Letnisko 0-5 Sokół Przytyk 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion Głowaczów 3-0 Ruszcovia Borkowice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiślanka Lipsko 3-0 Zawisza Sienno 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Powiślanka Lipsko 2-4 Oskar Przysucha 9 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Sienno 0-1 Legion Głowaczów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruszcovia Borkowice 0-3 Plon Garbatka-Letnisko 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Przytyk 6-2 Skaryszewianka Skaryszew 8 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Oronka Orońsko 1-7 Proch Pionki 8 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zwolenianka Zwoleń 1-5 KS Warka 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-2 Iłżanka Kazanów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gracja Tczów 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Oskar Przysucha 7-1 Gracja Tczów 21 kwietnia, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 21 kwietnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 1-5 Zwolenianka Zwoleń 21 kwietnia, 15:00
KS Warka 3-1 Oronka Orońsko 20 kwietnia, 15:00
Proch Pionki 2-1 Sokół Przytyk 21 kwietnia, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-0 Ruszcovia Borkowice 21 kwietnia, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Zawisza Sienno 21 kwietnia, 16:00
Legion Głowaczów 0-2 Powiślanka Lipsko 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Legion Głowaczów 1-3 Oskar Przysucha 28 kwietnia, 16:00
Powiślanka Lipsko 3-0 Plon Garbatka-Letnisko 28 kwietnia, 16:00
Zawisza Sienno 3-0 Skaryszewianka Skaryszew 28 kwietnia, 16:00
Ruszcovia Borkowice 1-0 Proch Pionki 28 kwietnia, 16:00
Sokół Przytyk 4-1 KS Warka 27 kwietnia, 12:00
Oronka Orońsko 0-1 Iłżanka Kazanów 27 kwietnia, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 28 kwietnia, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 10-0 Gracja Tczów 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 1 maja

Oskar Przysucha 5-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 1 maja, 17:00
Gracja Tczów 0-3 Zwolenianka Zwoleń 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-0 Oronka Orońsko 1 maja, 15:00
Iłżanka Kazanów 1-2 Sokół Przytyk 1 maja, 16:00
KS Warka 5-1 Ruszcovia Borkowice 1 maja, 16:00
Proch Pionki 1-1 Zawisza Sienno 1 maja, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-0 Powiślanka Lipsko 1 maja, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Legion Głowaczów 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Plon Garbatka-Letnisko 0-5 Oskar Przysucha 5 maja, 17:30
Legion Głowaczów 2-0 Skaryszewianka Skaryszew 5 maja, 16:00
Powiślanka Lipsko 0-1 Proch Pionki 5 maja, 16:00
Zawisza Sienno 1-1 KS Warka 5 maja, 16:00
Ruszcovia Borkowice 0-0 Iłżanka Kazanów 5 maja, 16:00
Sokół Przytyk 4-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5 maja, 12:00
Oronka Orońsko 2-3 Gracja Tczów 4 maja, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Oskar Przysucha 2-0 Zwolenianka Zwoleń 12 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Oronka Orońsko 12 maja, 16:00
Gracja Tczów 0-3 Sokół Przytyk 12 maja, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Ruszcovia Borkowice 12 maja, 16:00
Iłżanka Kazanów 2-1 Zawisza Sienno 11 maja, 11:00
KS Warka 3-1 Powiślanka Lipsko 11 maja, 17:00
Proch Pionki 3-0 Legion Głowaczów 12 maja, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-3 Plon Garbatka-Letnisko 11 maja, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Skaryszewianka Skaryszew 1-6 Oskar Przysucha 19 maja, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-2 Proch Pionki 18 maja, 11:00
Legion Głowaczów 1-0 KS Warka 19 maja, 16:00
Powiślanka Lipsko 0-2 Iłżanka Kazanów 18 maja, 16:00
Zawisza Sienno 6-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 maja, 17:00
Ruszcovia Borkowice 4-0 Gracja Tczów 19 maja, 17:00
Sokół Przytyk 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 18 maja, 16:00
Oronka Orońsko 1-5 Zwolenianka Zwoleń 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Oskar Przysucha 4-0 Oronka Orońsko 26 maja, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 0-3 Sokół Przytyk 26 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Ruszcovia Borkowice 26 maja, 16:00
Gracja Tczów 2-7 Zawisza Sienno 26 maja, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-1 Powiślanka Lipsko 26 maja, 16:00
Iłżanka Kazanów 1-1 Legion Głowaczów 26 maja, 17:00
KS Warka 7-1 Plon Garbatka-Letnisko 25 maja, 17:00
Proch Pionki 3-3 Skaryszewianka Skaryszew 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29 maja

Proch Pionki 0-3 Oskar Przysucha 29 maja, 18:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-4 KS Warka 29 maja, 18:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-5 Iłżanka Kazanów 29 maja, 18:00
Legion Głowaczów 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 29 maja, 18:00
Powiślanka Lipsko 4-1 Gracja Tczów 29 maja, 18:00
Zawisza Sienno 6-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 29 maja, 18:00
Ruszcovia Borkowice 1-4 Zwolenianka Zwoleń 29 maja, 18:00
Sokół Przytyk 3-1 Oronka Orońsko 29 maja, 18:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Oskar Przysucha 3-1 Sokół Przytyk 1 czerwca, 17:00
Oronka Orońsko 0-3 Ruszcovia Borkowice 1 czerwca, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 2-0 Zawisza Sienno 2 czerwca, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Powiślanka Lipsko 2 czerwca, 17:00
Gracja Tczów 0-1 Legion Głowaczów 2 czerwca, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 18 czerwca
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 14:00) mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 1-1 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Iłżanka Kazanów 3-0 Skaryszewianka Skaryszew 2 czerwca, 17:00
KS Warka 1-3 Proch Pionki 1 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

KS Warka 1-3 Oskar Przysucha 16 czerwca, 17:00
Proch Pionki 3-0 Iłżanka Kazanów 16 czerwca, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 0-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 16 czerwca, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 Gracja Tczów 16 czerwca, 17:00
Legion Głowaczów 1-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 czerwca, 16:00
Powiślanka Lipsko 1-3 Zwolenianka Zwoleń 16 czerwca, 16:00
Zawisza Sienno 7-3 Oronka Orońsko 16 czerwca, 17:00
Ruszcovia Borkowice 1-6 Sokół Przytyk 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

Oskar Przysucha 8-0 Ruszcovia Borkowice 22 czerwca, 17:00
Sokół Przytyk 1-6 Zawisza Sienno 22 czerwca, 14:00
Oronka Orońsko 0-7 Powiślanka Lipsko 22 czerwca, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 1-3 Legion Głowaczów 22 czerwca, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-2 Plon Garbatka-Letnisko 22 czerwca, 17:00
Gracja Tczów 1-0 Skaryszewianka Skaryszew 22 czerwca, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 Proch Pionki 22 czerwca, 17:00
Iłżanka Kazanów 1-5 KS Warka 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2012/2013 (mazowiecka (południe))
IV liga 2012/2013 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2012/2013 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2012/2013 (Płock)
Liga okręgowa 2012/2013 (Siedlce)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa II)

Klasa A 2012/2013 (Radom I)
Klasa A 2012/2013 (Radom II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas