[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amator Maszewo 30 76 24 4 2 137-32 13 2 0 68-13 11 2 2 69-19
2.  Wisła Nowy Duninów 30 71 23 2 5 108-42 10 2 3 50-16 13 0 2 58-26
3.  Skra Drobin 30 67 22 1 7 116-54 14 0 1 65-21 8 1 6 51-33
4.  Orzeł Goleszyn 30 58 17 7 6 88-47 10 2 3 56-25 7 5 3 32-22
5.  Zryw Bielsk 30 45 14 3 13 78-80 7 1 7 46-49 7 2 6 32-31
6.  ULKS Ciółkowo 30 44 14 2 14 72-66 10 0 5 45-23 4 2 9 27-43 2 3 1 0 1 5-4
7.  Świt Staroźreby 30 44 14 2 14 70-81 7 2 6 38-40 7 0 8 32-41 2 3 1 0 1 4-5
8.  Unia Czermno 30 42 13 3 14 59-66 8 2 5 35-22 5 1 9 24-44
9.  Skrwa Łukomie 30 40 12 4 14 79-70 8 2 5 42-30 4 2 9 37-40
10.  Stoczniowiec Płock 30 39 12 3 15 70-79 6 3 6 41-38 6 0 9 29-41
11.  Unia Iłów 30 38 12 2 16 57-89 7 0 8 30-48 5 2 8 27-41
12.  Huragan Bodzanów 30 37 11 4 15 75-90 8 2 5 49-28 3 2 10 26-62
13.  Kormoran Łąck 30 36 11 3 16 74-88 7 0 8 43-36 4 3 8 31-52
14.  Wisła Sobowo 30 25 6 7 17 38-79 5 5 5 29-32 1 2 12 9-47
15.  Pogoń Słupia 30 15 4 3 23 35-124 4 2 9 18-53 0 1 14 17-71
16.  Polonia Radzanowo 30 17 5 2 23 33-102 4 1 10 19-41 1 1 13 14-61
Polonia Radzanowo wycofała się z rozgrywek po 26. kolejce.
Liga zostanie zmniejszona po sezonie do 14 zespołów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Amator Maszewo    2-0 5-2 2-2 4-1 3-1 6-0 7-0 7-2 4-0 6-2 4-1 1-1 5-0 6-1 6-0 
 2 Wisła Nowy Duninów2-3     1-0 2-2 1-3 3-1 0-1 4-1 2-0 2-0 0-0 11-3 5-0 4-1 4-1 9-0 
 3 Skra Drobin2-1 0-3     3-1 3-2 3-0 10-0 3-0* 3-2 5-3 4-0 8-2 4-2 3-0 6-3 8-2 
 4 Orzeł Goleszyn1-1 0-5 0-4     2-2 3-2 1-3 2-0 4-1 9-3 1-0 6-4 10-0 7-0 4-0 6-0* 
 5 Zryw Bielsk0-4 1-4 4-2 5-4     3-4 1-2 3-3 4-2 2-4 4-0 2-6 7-6 2-4 5-3 3-1 
 6 ULKS Ciółkowo1-3 3-4 2-3 1-2 2-0     3-1 2-0 3-2 5-0 0-4 3-1 4-3 2-0 10-0 4-0 
 7 Świt Staroźreby0-9 2-8 3-2 0-1 3-3 3-2     1-2 2-0 0-3 6-2 7-0 5-2 2-0 2-2 2-4 
 8 Unia Czermno1-1 3-4 1-3 0-0 2-4 5-0 2-1     0-5 4-1 3-1 4-0 1-2 3-0 3-0* 3-0* 
 9 Skrwa Łukomie4-3 1-2 1-4 0-4 1-0 3-3 5-2 7-1     0-2 6-2 4-1 1-2 2-0 6-3 1-1 
 10 Stoczniowiec Płock1-4 2-3 1-3 1-2 3-2 2-4 4-2 3-1 5-5     0-3 8-1 1-1 1-1 5-3 4-3 
 11 Unia Iłów1-7 2-7 4-3 3-0 1-3 1-4 1-6 1-4 2-1 1-7     1-0 2-4 4-0 3-1 3-1 
 12 Huragan Bodzanów3-8 1-4 5-4 2-2 0-1 4-0 1-2 1-2 2-2 1-0 8-0     6-2 2-0 9-0 4-1 
 13 Kormoran Łąck0-8 8-2 2-3 0-2 3-4 3-0 2-0 1-4 3-5 4-1 1-2 0-2     8-2 4-0 4-1 
 14 Wisła Sobowo1-6 0-4 2-2 1-1 2-4 3-1 4-3 4-1 1-4 0-1 2-2 1-1 2-2     3-0* 3-0* 
 15 Pogoń Słupia0-7 0-4 0-5 1-6 1-3 3-3 1-6 4-3 0-5 4-1 0-6 1-1 0-2 2-1     1-0 
 16 Polonia Radzanowo2-4 1-4 2-11 1-3 3-0* 1-2 0-3* 1-2 2-1 0-3* 0-3* 2-3 3-2 0-0 1-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Wisła Nowy Duninów 1-3 Zryw Bielsk 15 sierpnia, 17:00
Wisła Sobowo 1-1 Huragan Bodzanów 15 sierpnia, 17:00
Unia Iłów 2-4 Kormoran Łąck 15 sierpnia, 17:00
Unia Czermno 0-0 Orzeł Goleszyn 15 sierpnia, 17:00
Świt Staroźreby 2-2 Pogoń Słupia 15 sierpnia, 17:00
Stoczniowiec Płock 1-3 Skra Drobin 15 sierpnia, 10:00
na bocznym boisku Wisły
Amator Maszewo 3-1 ULKS Ciółkowo 15 sierpnia, 17:00
Polonia Radzanowo 2-1 Skrwa Łukomie 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Amator Maszewo 6-0 Polonia Radzanowo 18 sierpnia, 16:00
Skra Drobin 3-2 Skrwa Łukomie 19 sierpnia, 15:00
Pogoń Słupia 4-1 Stoczniowiec Płock 18 sierpnia, 16:00
Orzeł Goleszyn 1-3 Świt Staroźreby 18 sierpnia, 15:00
Kormoran Łąck 1-4 Unia Czermno 19 sierpnia, 16:00
Huragan Bodzanów 8-0 Unia Iłów 19 sierpnia, 17:00
Zryw Bielsk 2-4 Wisła Sobowo 18 sierpnia, 17:00
ULKS Ciółkowo 3-4 Wisła Nowy Duninów 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Wisła Nowy Duninów 2-3 Amator Maszewo 26 września, 16:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 15:00) odwołany
Wisła Sobowo 3-1 ULKS Ciółkowo 26 sierpnia, 11:00
Unia Iłów 1-3 Zryw Bielsk 25 sierpnia, 16:00
Unia Czermno 4-0 Huragan Bodzanów 26 sierpnia, 15:00
Świt Staroźreby 5-2 Kormoran Łąck 25 sierpnia, 15:00
Stoczniowiec Płock 1-2 Orzeł Goleszyn 26 sierpnia, 10:00
na bocznym boisku Wisły
Skrwa Łukomie 6-3 Pogoń Słupia 26 sierpnia, 14:00
Polonia Radzanowo 2-11 Skra Drobin 12 września, 16:30

Kolejka 4 - 1-2 września

Amator Maszewo 5-2 Skra Drobin 1 września, 16:00
Pogoń Słupia 1-0 Polonia Radzanowo 1 września, 16:00
Orzeł Goleszyn 4-1 Skrwa Łukomie 1 września, 16:00
Kormoran Łąck 4-1 Stoczniowiec Płock 2 września, 16:00
Huragan Bodzanów 1-2 Świt Staroźreby 2 września, 17:00
Zryw Bielsk 3-3 Unia Czermno 2 września, 11:00
ULKS Ciółkowo 0-4 Unia Iłów 2 września, 11:00
Wisła Nowy Duninów 4-1 Wisła Sobowo 1 września, 15:00

Kolejka 5 - 5 września

Wisła Sobowo 1-6 Amator Maszewo 5 września, 17:00
Unia Iłów 2-7 Wisła Nowy Duninów 5 września, 17:00
Unia Czermno 5-0 ULKS Ciółkowo 5 września, 17:00
Świt Staroźreby 3-3 Zryw Bielsk 5 września, 17:00
Stoczniowiec Płock 8-1 Huragan Bodzanów 5 września, 19:00
na bocznym boisku Wisły
Skrwa Łukomie 1-2 Kormoran Łąck 5 września, 17:00
Polonia Radzanowo 1-3 Orzeł Goleszyn 5 września, 17:00
Skra Drobin 6-3 Pogoń Słupia 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Amator Maszewo 6-1 Pogoń Słupia 8 września, 11:00
Orzeł Goleszyn 0-4 Skra Drobin 8 września, 16:00
Kormoran Łąck 4-1 Polonia Radzanowo 9 września, 16:00
Huragan Bodzanów 2-2 Skrwa Łukomie 9 września, 17:00
Zryw Bielsk 2-4 Stoczniowiec Płock 8 września, 17:00
ULKS Ciółkowo 3-1 Świt Staroźreby 8 września, 16:00
Wisła Nowy Duninów 4-1 Unia Czermno 8 września, 15:00
Wisła Sobowo 2-2 Unia Iłów 9 września, 11:00
mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 2-2 z powodu groźnej kontuzji bramkarza gości / utrzymano wynik z boiska

Kolejka 7 - 15-16 września

Unia Iłów 1-7 Amator Maszewo 15 września, 16:00
Unia Czermno 3-0 Wisła Sobowo 16 września, 15:00
Świt Staroźreby 2-8 Wisła Nowy Duninów 15 września, 15:00
Stoczniowiec Płock 2-4 ULKS Ciółkowo 16 września, 17:00
Skrwa Łukomie 1-0 Zryw Bielsk 16 września, 14:00
Polonia Radzanowo 2-3 Huragan Bodzanów 15 września, 16:00
Skra Drobin 4-2 Kormoran Łąck 16 września, 15:00
Pogoń Słupia 1-6 Orzeł Goleszyn 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Amator Maszewo 2-2 Orzeł Goleszyn 22 września, 11:00
Kormoran Łąck 4-0 Pogoń Słupia 23 września, 16:00
Huragan Bodzanów 5-4 Skra Drobin 23 września, 16:00
Zryw Bielsk 3-1 Polonia Radzanowo 22 września, 17:00
ULKS Ciółkowo 3-2 Skrwa Łukomie 22 września, 16:00
Wisła Nowy Duninów 2-0 Stoczniowiec Płock 22 września, 16:00
Wisła Sobowo 4-3 Świt Staroźreby 23 września, 11:00
Unia Iłów 1-4 Unia Czermno 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Unia Czermno 1-1 Amator Maszewo 30 września, 15:00
Świt Staroźreby 6-2 Unia Iłów 29 września, 15:00
Stoczniowiec Płock 1-1 Wisła Sobowo 30 września, 13:00
Skrwa Łukomie 1-2 Wisła Nowy Duninów 30 września, 14:00
Polonia Radzanowo 1-2 ULKS Ciółkowo 29 września, 16:00
Skra Drobin 3-2 Zryw Bielsk 30 września, 15:00
Pogoń Słupia 1-1 Huragan Bodzanów 30 września, 16:00
Orzeł Goleszyn 10-0 Kormoran Łąck 29 września, 11:00
przerwany w 48. minucie przy stanie 10-0 / uznano wynik z boiska

Kolejka 10 - 6-7 października

Amator Maszewo 1-1 Kormoran Łąck 7 października, 16:00
Huragan Bodzanów 2-2 Orzeł Goleszyn 7 października, 14:30
Zryw Bielsk 5-3 Pogoń Słupia 6 października, 16:00
ULKS Ciółkowo 2-3 Skra Drobin 6 października, 15:00
Wisła Nowy Duninów 9-0 Polonia Radzanowo 6 października, 14:00
Wisła Sobowo 1-4 Skrwa Łukomie 7 października, 11:00
Unia Iłów 1-7 Stoczniowiec Płock 6 października, 14:00
Unia Czermno 2-1 Świt Staroźreby 7 października, 13:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Świt Staroźreby 0-9 Amator Maszewo 13 października, 13:30
Stoczniowiec Płock 3-1 Unia Czermno 14 października, 11:00
Skrwa Łukomie 6-2 Unia Iłów 14 października, 14:00
Polonia Radzanowo 0-0 Wisła Sobowo 13 października, 13:30
Skra Drobin 0-3 Wisła Nowy Duninów 14 października, 13:00
Pogoń Słupia 3-3 ULKS Ciółkowo 14 października, 11:00
Orzeł Goleszyn 2-2 Zryw Bielsk 14 października, 12:30
Kormoran Łąck 0-2 Huragan Bodzanów 14 października, 13:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Amator Maszewo 4-1 Huragan Bodzanów 20 października, 11:00
Zryw Bielsk 7-6 Kormoran Łąck 21 października, 11:00
ULKS Ciółkowo 1-2 Orzeł Goleszyn 21 października, 11:00
Wisła Nowy Duninów 4-1 Pogoń Słupia 20 października, 13:00
Wisła Sobowo 2-2 Skra Drobin 21 października, 11:00
Unia Iłów 3-1 Polonia Radzanowo 20 października, 14:00
Unia Czermno 0-5 Skrwa Łukomie 21 października, 13:30
Świt Staroźreby 0-3 Stoczniowiec Płock 20 października, 13:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Stoczniowiec Płock 1-4 Amator Maszewo 27 października, 13:00
Skrwa Łukomie 5-2 Świt Staroźreby 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Radzanowo 1-2 Unia Czermno 27 października, 13:30
Skra Drobin 4-0 Unia Iłów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Słupia 2-1 Wisła Sobowo 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Goleszyn 0-5 Wisła Nowy Duninów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kormoran Łąck 3-0 ULKS Ciółkowo 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Bodzanów 0-1 Zryw Bielsk 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Amator Maszewo 4-1 Zryw Bielsk 3 listopada, 11:00
ULKS Ciółkowo 3-1 Huragan Bodzanów 4 listopada, 11:00
Wisła Nowy Duninów 5-0 Kormoran Łąck 3 listopada, 14:00
Wisła Sobowo 1-1 Orzeł Goleszyn 4 listopada, 11:00
Unia Iłów 3-1 Pogoń Słupia 3 listopada, 13:00
Unia Czermno 1-3 Skra Drobin 4 listopada, 13:00
Świt Staroźreby 2-4 Polonia Radzanowo 3 listopada, 13:00
Stoczniowiec Płock 5-5 Skrwa Łukomie 4 listopada, 17:00
na bocznym boisku Wisły

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Skrwa Łukomie 4-3 Amator Maszewo 11 listopada, 13:00
Skra Drobin 10-0 Świt Staroźreby 11 listopada, 11:00
Pogoń Słupia 4-3 Unia Czermno 11 listopada, 11:00
Orzeł Goleszyn 1-0 Unia Iłów 10 listopada, 11:30
Kormoran Łąck 8-2 Wisła Sobowo 11 listopada, 13:00
Huragan Bodzanów 1-4 Wisła Nowy Duninów 11 listopada, 13:00
Zryw Bielsk 3-4 ULKS Ciółkowo 11 listopada, 11:00
Stoczniowiec Płock 4-3 Polonia Radzanowo 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

ULKS Ciółkowo 1-3 Amator Maszewo 30 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (17 kwietnia, 17:30) odwołany / w czwartym terminie w Radzanowie
Skrwa Łukomie 1-1 Polonia Radzanowo 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Bielsk 1-4 Wisła Nowy Duninów 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Bodzanów 2-0 Wisła Sobowo 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kormoran Łąck 1-2 Unia Iłów 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Goleszyn 2-0 Unia Czermno 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Słupia 1-6 Świt Staroźreby 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skra Drobin 5-3 Stoczniowiec Płock 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Polonia Radzanowo 2-4 Amator Maszewo 18 listopada, 13:00
Skrwa Łukomie 1-4 Skra Drobin 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stoczniowiec Płock 5-3 Pogoń Słupia 30 marca, 16:00
Świt Staroźreby 0-1 Orzeł Goleszyn 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Czermno 1-2 Kormoran Łąck 23 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Iłów 1-0 Huragan Bodzanów 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Sobowo 2-4 Zryw Bielsk 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Nowy Duninów 3-1 ULKS Ciółkowo 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Amator Maszewo 2-0 Wisła Nowy Duninów 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Ciółkowo 2-0 Wisła Sobowo 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Bielsk 4-0 Unia Iłów 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Bodzanów 1-2 Unia Czermno 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kormoran Łąck 2-0 Świt Staroźreby 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Goleszyn 9-3 Stoczniowiec Płock 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Słupia 0-5 Skrwa Łukomie 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skra Drobin 8-2 Polonia Radzanowo 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Skra Drobin 2-1 Amator Maszewo 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Radzanowo 1-0 Pogoń Słupia 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skrwa Łukomie 0-4 Orzeł Goleszyn 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stoczniowiec Płock 1-1 Kormoran Łąck 13 kwietnia, 17:00
Świt Staroźreby 7-0 Huragan Bodzanów 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Czermno 2-4 Zryw Bielsk 14 kwietnia, 16:00
Unia Iłów 1-4 ULKS Ciółkowo 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Sobowo 0-4 Wisła Nowy Duninów 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Amator Maszewo 5-0 Wisła Sobowo 20 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Duninów 0-0 Unia Iłów 20 kwietnia, 16:00
ULKS Ciółkowo 2-0 Unia Czermno 20 kwietnia, 16:00
Zryw Bielsk 1-2 Świt Staroźreby 20 kwietnia, 16:00
Huragan Bodzanów 1-0 Stoczniowiec Płock 21 kwietnia, 16:00
Kormoran Łąck 3-5 Skrwa Łukomie 20 kwietnia, 16:00
Orzeł Goleszyn 6-0 Polonia Radzanowo 20 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 6-2
Pogoń Słupia 0-5 Skra Drobin 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Pogoń Słupia 0-7 Amator Maszewo 28 kwietnia, 17:00
Skra Drobin 3-1 Orzeł Goleszyn 27 kwietnia, 17:00
Polonia Radzanowo 3-2 Kormoran Łąck 27 kwietnia, 17:00
Skrwa Łukomie 4-1 Huragan Bodzanów 28 kwietnia, 17:00
Stoczniowiec Płock 3-2 Zryw Bielsk 27 kwietnia, 16:00
Świt Staroźreby 3-2 ULKS Ciółkowo 27 kwietnia, 17:00
Unia Czermno 3-4 Wisła Nowy Duninów 28 kwietnia, 17:00
Unia Iłów 4-0 Wisła Sobowo 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1 maja

Amator Maszewo 6-2 Unia Iłów 1 maja, 17:00
Wisła Sobowo 4-1 Unia Czermno 1 maja, 17:00
Wisła Nowy Duninów 0-1 Świt Staroźreby 1 maja, 17:00
ULKS Ciółkowo 5-0 Stoczniowiec Płock 1 maja, 11:00
Zryw Bielsk 4-2 Skrwa Łukomie 1 maja, 17:00
Huragan Bodzanów 4-1 Polonia Radzanowo 1 maja, 17:30
Kormoran Łąck 2-3 Skra Drobin 1 maja, 17:00
Orzeł Goleszyn 4-0 Pogoń Słupia 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Orzeł Goleszyn 1-1 Amator Maszewo 5 maja, 10:00
Pogoń Słupia 0-2 Kormoran Łąck 5 maja, 17:00
Skra Drobin 8-2 Huragan Bodzanów 4 maja, 17:00
Polonia Radzanowo 3-0 Zryw Bielsk 4 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Skrwa Łukomie 3-3 ULKS Ciółkowo 5 maja, 17:00
Stoczniowiec Płock 2-3 Wisła Nowy Duninów 4 maja, 17:00
Świt Staroźreby 2-0 Wisła Sobowo 5 maja, 11:00
Unia Czermno 3-1 Unia Iłów 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Amator Maszewo 7-0 Unia Czermno 11 maja, 17:00
Unia Iłów 1-6 Świt Staroźreby 11 maja, 17:00
Wisła Sobowo 0-1 Stoczniowiec Płock 11 maja, 17:00
Wisła Nowy Duninów 2-0 Skrwa Łukomie 11 maja, 17:00
ULKS Ciółkowo 4-0 Polonia Radzanowo 11 maja, 17:00
Zryw Bielsk 4-2 Skra Drobin 11 maja, 17:00
Huragan Bodzanów 9-0 Pogoń Słupia 12 maja, 17:00
Kormoran Łąck 0-2 Orzeł Goleszyn 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Kormoran Łąck 0-8 Amator Maszewo 18 maja, 17:00
Orzeł Goleszyn 6-4 Huragan Bodzanów 18 maja, 17:00
Pogoń Słupia 1-3 Zryw Bielsk 19 maja, 17:00
Skra Drobin 3-0 ULKS Ciółkowo 18 maja, 17:00
Polonia Radzanowo 1-4 Wisła Nowy Duninów 18 maja, 17:00
Skrwa Łukomie 2-0 Wisła Sobowo 19 maja, 14:00
Stoczniowiec Płock 0-3 Unia Iłów 19 maja, 14:00
Świt Staroźreby 1-2 Unia Czermno 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22 maja

Amator Maszewo 6-0 Świt Staroźreby 22 maja, 18:00
Unia Czermno 4-1 Stoczniowiec Płock 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 18:00) odwołany
Unia Iłów 2-1 Skrwa Łukomie 22 maja, 18:00
Wisła Sobowo 3-0 Polonia Radzanowo 22 maja, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Nowy Duninów 1-0 Skra Drobin 22 maja, 18:00
ULKS Ciółkowo 10-0 Pogoń Słupia 22 maja, 18:00
Zryw Bielsk 5-4 Orzeł Goleszyn 22 maja, 18:00
Huragan Bodzanów 6-2 Kormoran Łąck 22 maja, 18:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Huragan Bodzanów 3-8 Amator Maszewo 26 maja, 17:00
Kormoran Łąck 3-4 Zryw Bielsk 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie w Płocku; na Stadionie Miejskim
Orzeł Goleszyn 3-2 ULKS Ciółkowo 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Pogoń Słupia 0-4 Wisła Nowy Duninów 26 maja, 17:00
Skra Drobin 3-0 Wisła Sobowo 30 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Polonia Radzanowo 0-3 Unia Iłów
(wo)
Skrwa Łukomie 7-1 Unia Czermno 26 maja, 17:00
Stoczniowiec Płock 4-2 Świt Staroźreby 26 maja, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Amator Maszewo 4-0 Stoczniowiec Płock 1 czerwca, 17:00
Świt Staroźreby 2-0 Skrwa Łukomie 1 czerwca, 17:00
Unia Czermno 3-0 Polonia Radzanowo
(wo)
Unia Iłów 4-3 Skra Drobin 1 czerwca, 12:00
Wisła Sobowo 3-0 Pogoń Słupia 1 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wisła Nowy Duninów 2-2 Orzeł Goleszyn 2 czerwca, 15:00
ULKS Ciółkowo 4-3 Kormoran Łąck 2 czerwca, 11:00
Zryw Bielsk 2-6 Huragan Bodzanów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 17:00) przerwany przy stanie 2-1 po I połowie z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony

Kolejka 29 - 8 czerwca

Zryw Bielsk 0-4 Amator Maszewo 8 czerwca, 17:00
Huragan Bodzanów 4-0 ULKS Ciółkowo 8 czerwca, 17:00
Kormoran Łąck 8-2 Wisła Nowy Duninów 9 czerwca, 14:00
Orzeł Goleszyn 7-0 Wisła Sobowo 8 czerwca, 17:00
Pogoń Słupia 0-6 Unia Iłów 9 czerwca, 17:00
Skra Drobin 3-0 Unia Czermno 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Radzanowo 0-3 Świt Staroźreby
(wo)
Skrwa Łukomie 0-2 Stoczniowiec Płock 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Polonia Radzanowo 0-3 Stoczniowiec Płock
(wo)
Amator Maszewo 7-2 Skrwa Łukomie 15 czerwca, 17:00
Świt Staroźreby 3-2 Skra Drobin 15 czerwca, 17:00
Unia Czermno 3-0 Pogoń Słupia 15 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Iłów 3-0 Orzeł Goleszyn 15 czerwca, 17:00
Wisła Sobowo 2-2 Kormoran Łąck 15 czerwca, 17:00
Wisła Nowy Duninów 11-3 Huragan Bodzanów 15 czerwca, 17:00
ULKS Ciółkowo 2-0 Zryw Bielsk 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2012/2013 (mazowiecka (południe))
IV liga 2012/2013 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2012/2013 (Ciechanów-Ostrołęka)
Tymex Klasa okręgowa 2012/2013 (Radom)
Liga okręgowa 2012/2013 (Siedlce)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa II)

Klasa A 2012/2013 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas