[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Ostrołęka 30 65 21 2 7 71-27 13 1 1 47-7 8 1 6 24-20
2.  MKS Ciechanów 30 63 18 9 3 89-34 11 3 1 59-14 7 6 2 30-20
3.  Korona Szydłowo 30 57 17 6 7 67-36 12 2 1 44-15 5 4 6 23-21
4.  Tęcza Łyse 30 54 15 9 6 74-44 8 6 1 40-16 7 3 5 34-28
5.  Wkra Bieżuń 30 53 17 2 11 88-64 11 1 3 52-23 6 1 8 36-41
6.  Żbik Nasielsk 30 52 15 7 8 76-43 11 3 1 51-14 4 4 7 25-29 2 4 1 1 0 3-2
7.  Kryształ Glinojeck 30 52 15 7 8 67-45 9 2 4 33-22 6 5 4 34-23 2 1 0 1 1 2-3
8.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 48 15 3 12 65-50 8 2 5 38-26 7 1 7 27-24
9.  Iskra Krasne 30 37 9 10 11 47-55 6 4 5 26-21 3 6 6 21-34
10.  Sona Nowe Miasto 30 36 10 6 14 51-56 6 4 5 33-29 4 2 9 18-27
11.  Boruta Kuczbork 30 33 9 6 15 38-59 6 4 5 23-24 3 2 10 15-35
12.  KS CK Troszyn 30 30 8 6 16 41-68 6 3 6 33-26 2 3 10 8-42
13.  Mazowsze Jednorożec 30 29 8 5 17 51-93 5 2 8 25-35 3 3 9 26-58
14.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 24 7 3 20 31-78 4 2 9 14-31 3 1 11 17-47
15.  Orzeł Sypniewo 30 22 6 4 20 38-99 4 2 9 21-36 2 2 11 17-63
16.  GKS Strzegowo 30 19 4 7 19 30-73 3 5 7 18-28 1 2 12 12-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Korona Ostrołęka    1-2 1-0 2-1 3-1 2-0 1-0 1-0 8-0 3-2 0-0 3-0 3-0* 7-0 9-0 3-1 
 2 MKS Ciechanów3-0     1-3 6-3 3-1 1-1 1-1 4-1 3-1 0-0 5-1 8-0 5-0 5-1 6-0 8-1 
 3 Korona Szydłowo0-2 2-2     0-0 3-1 4-0 6-2 3-0 3-1 4-1 2-0 2-0 6-5 2-1 2-0 5-0 
 4 Tęcza Łyse3-1 1-1 1-1     2-1 4-2 1-1 0-1 2-2 3-1 5-0 2-0 3-3 0-0 8-2 5-0 
 5 Wkra Bieżuń4-1 1-3 1-2 5-2     3-3 1-3 3-2 2-1 3-0 5-1 3-0 8-0 6-1 3-1 4-3 
 6 Żbik Nasielsk1-0 2-3 2-1 0-0 8-3     1-1 1-0 1-1 2-1 2-0 7-0 6-2 5-2 9-0 4-0 
 7 Kryształ Glinojeck1-2 2-2 1-0 3-7 2-4 1-2     2-0 3-1 3-1 1-0 6-0 2-0 1-0 4-2 1-1 
 8 Makowianka Maków Mazowiecki1-2 2-3 3-2 1-0 3-4 3-1 1-1     2-2 0-2 0-5 4-1 8-1 4-1 5-1 1-0 
 9 Iskra Krasne0-1 1-1 1-1 3-2 0-0 2-1 3-2 1-2     1-3 3-2 1-1 3-1 5-0 0-1 2-3 
 10 Sona Nowe Miasto1-4 2-1 2-2 1-3 3-1 2-0 2-2 2-4 2-5     0-2 0-0 5-0 3-2 8-3 0-0 
 11 Boruta Kuczbork0-5 2-1 3-1 2-5 2-1 2-2 0-1 1-1 3-0* 1-2     1-1 2-2 0-1 2-1 2-0 
 12 KS CK Troszyn1-2 2-2 1-2 1-2 7-1 0-3 3-1 0-3 3-3 2-1 4-1     3-4 2-0 1-1 3-0 
 13 Mazowsze Jednorożec0-1 0-2 2-0 3-4 3-6 2-2 1-5 4-3 0-0 0-2 2-1 2-0     1-4 2-3 3-2 
 14 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna1-0 0-2 1-1 1-1 1-5 1-3 0-6 1-4 0-1 2-1 1-2 0-1 1-3     3-1 1-0 
 15 Orzeł Sypniewo1-0 0-3 1-2 0-3 1-5 1-5 1-4 0-3 2-2 0-0 5-0 1-4 1-3 4-1     3-1 
 16 GKS Strzegowo3-3 2-2 0-5 0-1 0-2 1-0 1-4 1-3 0-1 3-1 0-0 2-0 2-2 2-3 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Korona Ostrołęka 0-0 Boruta Kuczbork 15 sierpnia, 17:00
Kryształ Glinojeck 2-2 MKS Ciechanów 15 sierpnia, 17:00
Żbik Nasielsk 2-1 Korona Szydłowo 15 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-4 Wkra Bieżuń 15 sierpnia, 17:00
Sona Nowe Miasto 3-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 15 sierpnia, 17:00
Mazowsze Jednorożec 3-4 Tęcza Łyse 15 sierpnia, 17:00
GKS Strzegowo 2-0 KS CK Troszyn 15 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 0-1 Orzeł Sypniewo 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Boruta Kuczbork 2-1 Orzeł Sypniewo 18 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 3-3 Iskra Krasne 18 sierpnia, 17:00
Tęcza Łyse 5-0 GKS Strzegowo 18 sierpnia, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-3 Mazowsze Jednorożec 18 sierpnia, 17:00
Wkra Bieżuń 3-0 Sona Nowe Miasto 18 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 3-0 Makowianka Maków Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 1-1 Żbik Nasielsk 18 sierpnia, 17:00
Korona Ostrołęka 1-0 Kryształ Glinojeck 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Kryształ Glinojeck 1-0 Boruta Kuczbork 25 sierpnia, 15:00
Żbik Nasielsk 1-0 Korona Ostrołęka 25 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-3 MKS Ciechanów 25 sierpnia, 15:00
Sona Nowe Miasto 2-2 Korona Szydłowo 25 sierpnia, 10:00
Mazowsze Jednorożec 3-6 Wkra Bieżuń 25 sierpnia, 16:00
GKS Strzegowo 2-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 25 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 3-2 Tęcza Łyse 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Sypniewo 1-4 KS CK Troszyn 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Boruta Kuczbork 1-1 KS CK Troszyn 1 września, 11:00
Tęcza Łyse 8-2 Orzeł Sypniewo 2 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Iskra Krasne 1 września, 17:00
Wkra Bieżuń 4-3 GKS Strzegowo 1 września, 17:00
Korona Szydłowo 6-5 Mazowsze Jednorożec 1 września, 16:00
MKS Ciechanów 0-0 Sona Nowe Miasto 1 września, 17:00
Korona Ostrołęka 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki 1 września, 15:00
Kryształ Glinojeck 1-2 Żbik Nasielsk 1 września, 15:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Żbik Nasielsk 2-0 Boruta Kuczbork 8 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Kryształ Glinojeck 9 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 1-4 Korona Ostrołęka 8 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 0-2 MKS Ciechanów 8 września, 16:00
GKS Strzegowo 0-5 Korona Szydłowo 9 września, 14:00
Iskra Krasne 0-0 Wkra Bieżuń 8 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 4-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 9 września, 15:00
KS CK Troszyn 1-2 Tęcza Łyse 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Boruta Kuczbork 2-5 Tęcza Łyse 16 września, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 KS CK Troszyn 16 września, 16:00
Wkra Bieżuń 3-1 Orzeł Sypniewo 15 września, 17:00
Korona Szydłowo 3-1 Iskra Krasne 15 września, 16:00
MKS Ciechanów 8-1 GKS Strzegowo 15 września, 16:00
Korona Ostrołęka 3-0 Mazowsze Jednorożec 15 września, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kryształ Glinojeck 3-1 Sona Nowe Miasto 15 września, 15:00
Żbik Nasielsk 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Makowianka Maków Mazowiecki 0-5 Boruta Kuczbork 22 września, 11:00
Sona Nowe Miasto 2-0 Żbik Nasielsk 22 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 1-5 Kryształ Glinojeck 22 września, 15:00
GKS Strzegowo 3-3 Korona Ostrołęka 22 września, 16:00
Iskra Krasne 1-1 MKS Ciechanów 22 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 1-2 Korona Szydłowo 23 września, 15:00
KS CK Troszyn 7-1 Wkra Bieżuń 23 września, 16:00
Tęcza Łyse 0-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 26 września

Boruta Kuczbork 0-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 26 września, 16:00
Wkra Bieżuń 5-2 Tęcza Łyse 26 września, 16:00
Korona Szydłowo 2-0 KS CK Troszyn 26 września, 16:00
MKS Ciechanów 6-0 Orzeł Sypniewo 26 września, 16:00
Korona Ostrołęka 8-0 Iskra Krasne 26 września, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-1 GKS Strzegowo 26 września, 16:00
Żbik Nasielsk 6-2 Mazowsze Jednorożec 26 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Sona Nowe Miasto 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Sona Nowe Miasto 0-2 Boruta Kuczbork 29 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 4-3 Makowianka Maków Mazowiecki 29 września, 15:00
GKS Strzegowo 1-0 Żbik Nasielsk 29 września, 16:00
Iskra Krasne 3-2 Kryształ Glinojeck 29 września, 15:00
Orzeł Sypniewo 1-0 Korona Ostrołęka 30 września, 14:00
KS CK Troszyn 2-2 MKS Ciechanów 30 września, 16:00
Tęcza Łyse 1-1 Korona Szydłowo 30 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-5 Wkra Bieżuń 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Boruta Kuczbork 2-1 Wkra Bieżuń 6 października, 15:00
Korona Szydłowo 2-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 6 października, 15:00
MKS Ciechanów 6-3 Tęcza Łyse 6 października, 15:00
Korona Ostrołęka 3-0 KS CK Troszyn 6 października, 13:00
Kryształ Glinojeck 4-2 Orzeł Sypniewo 6 października, 14:00
Żbik Nasielsk 1-1 Iskra Krasne 6 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 GKS Strzegowo 6 października, 15:00
Sona Nowe Miasto 5-0 Mazowsze Jednorożec 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Mazowsze Jednorożec 2-1 Boruta Kuczbork 14 października, 15:00
GKS Strzegowo 3-1 Sona Nowe Miasto 13 października, 15:30
Iskra Krasne 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 13 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 1-5 Żbik Nasielsk 14 października, 14:00
KS CK Troszyn 3-1 Kryształ Glinojeck 14 października, 15:00
Tęcza Łyse 3-1 Korona Ostrołęka 14 października, 15:30
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-2 MKS Ciechanów 13 października, 16:00
Wkra Bieżuń 1-2 Korona Szydłowo 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Boruta Kuczbork 3-1 Korona Szydłowo 20 października, 14:00
MKS Ciechanów 3-1 Wkra Bieżuń 20 października, 15:00
Korona Ostrołęka 7-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 20 października, 13:00
Kryształ Glinojeck 3-7 Tęcza Łyse 20 października, 14:00
Żbik Nasielsk 7-0 KS CK Troszyn 20 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 5-1 Orzeł Sypniewo 20 października, 12:00
Sona Nowe Miasto 2-5 Iskra Krasne 20 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-2 GKS Strzegowo 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

GKS Strzegowo 0-0 Boruta Kuczbork 27 października, 14:00
Iskra Krasne 3-1 Mazowsze Jednorożec 27 października, 14:00
Orzeł Sypniewo 0-0 Sona Nowe Miasto 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS CK Troszyn 0-3 Makowianka Maków Mazowiecki 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Łyse 4-2 Żbik Nasielsk 28 października, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-6 Kryształ Glinojeck 27 października, 14:00
Wkra Bieżuń 4-1 Korona Ostrołęka 27 października, 15:00
Korona Szydłowo 2-2 MKS Ciechanów 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Boruta Kuczbork 2-1 MKS Ciechanów 3 listopada, 14:00
Korona Ostrołęka 1-0 Korona Szydłowo 3 listopada, 13:00
Kryształ Glinojeck 2-4 Wkra Bieżuń 3 listopada, 13:00
Żbik Nasielsk 5-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3 listopada, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 Tęcza Łyse 3 listopada, 12:00
Sona Nowe Miasto 0-0 KS CK Troszyn 3 listopada, 13:00
Mazowsze Jednorożec 2-3 Orzeł Sypniewo 3 listopada, 14:00
GKS Strzegowo 0-1 Iskra Krasne 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Iskra Krasne 3-2 Boruta Kuczbork 10 listopada, 13:00
Orzeł Sypniewo 3-1 GKS Strzegowo 11 listopada, 13:00
KS CK Troszyn 3-4 Mazowsze Jednorożec 11 listopada, 13:00
Tęcza Łyse 3-1 Sona Nowe Miasto 11 listopada, 13:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-4 Makowianka Maków Mazowiecki 10 listopada, 14:00
Wkra Bieżuń 3-3 Żbik Nasielsk 10 listopada, 13:30
Korona Szydłowo 6-2 Kryształ Glinojeck 10 listopada, 13:00
MKS Ciechanów 3-0 Korona Ostrołęka 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Boruta Kuczbork 0-5 Korona Ostrołęka 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Ciechanów 1-1 Kryształ Glinojeck 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Korona Szydłowo 4-0 Żbik Nasielsk 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wkra Bieżuń 3-2 Makowianka Maków Mazowiecki 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-1 Sona Nowe Miasto 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Łyse 3-3 Mazowsze Jednorożec 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS CK Troszyn 3-0 GKS Strzegowo 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Sypniewo 2-2 Iskra Krasne 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16-17 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Orzeł Sypniewo 5-0 Boruta Kuczbork 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Krasne 1-1 KS CK Troszyn 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Strzegowo 0-1 Tęcza Łyse 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazowsze Jednorożec 1-4 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sona Nowe Miasto 3-1 Wkra Bieżuń 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Makowianka Maków Mazowiecki 3-2 Korona Szydłowo 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Żbik Nasielsk 2-3 MKS Ciechanów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (8 maja, 17:30) odwołany z powodu meczu Żbika Nasielsk w Pucharze Polski
Kryształ Glinojeck 1-2 Korona Ostrołęka 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 30 marca

Boruta Kuczbork 0-1 Kryształ Glinojeck 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Ostrołęka 2-0 Żbik Nasielsk 29 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Ciechanów 4-1 Makowianka Maków Mazowiecki 30 marca, 15:00
Korona Szydłowo 4-1 Sona Nowe Miasto 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wkra Bieżuń 8-0 Mazowsze Jednorożec 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 GKS Strzegowo 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Łyse 2-2 Iskra Krasne 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS CK Troszyn 1-1 Orzeł Sypniewo 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

KS CK Troszyn 4-1 Boruta Kuczbork 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Sypniewo 0-3 Tęcza Łyse 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00 lub 7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krasne 5-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Strzegowo 0-2 Wkra Bieżuń 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazowsze Jednorożec 2-0 Korona Szydłowo 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sona Nowe Miasto 2-1 MKS Ciechanów 8 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Korona Ostrołęka 6 kwietnia, 12:00
w Ostrołęce; na bocznym boisku MOSiR
Żbik Nasielsk 1-1 Kryształ Glinojeck 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Boruta Kuczbork 2-2 Żbik Nasielsk 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kryształ Glinojeck 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Ostrołęka 3-2 Sona Nowe Miasto 13 kwietnia, 12:00
MKS Ciechanów 5-0 Mazowsze Jednorożec 13 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku
Korona Szydłowo 5-0 GKS Strzegowo 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wkra Bieżuń 2-1 Iskra Krasne 14 kwietnia, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-1 Orzeł Sypniewo 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Łyse 2-0 KS CK Troszyn 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Tęcza Łyse 5-0 Boruta Kuczbork 21 kwietnia, 16:00
KS CK Troszyn 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 21 kwietnia, 11:00
Orzeł Sypniewo 1-5 Wkra Bieżuń 20 kwietnia, 16:00
Iskra Krasne 1-1 Korona Szydłowo 20 kwietnia, 17:00
GKS Strzegowo 2-2 MKS Ciechanów 20 kwietnia, 16:00
Mazowsze Jednorożec 0-1 Korona Ostrołęka 21 kwietnia, 14:00
Sona Nowe Miasto 2-2 Kryształ Glinojeck 20 kwietnia, 13:00
w Kraszewie
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Żbik Nasielsk 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Boruta Kuczbork 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 27 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 2-1 Sona Nowe Miasto 27 kwietnia, 14:30
Kryształ Glinojeck 2-0 Mazowsze Jednorożec 27 kwietnia, 17:00
Korona Ostrołęka 3-1 GKS Strzegowo 27 kwietnia, 12:00
MKS Ciechanów 3-1 Iskra Krasne 27 kwietnia, 17:00
Korona Szydłowo 2-0 Orzeł Sypniewo 27 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 3-0 KS CK Troszyn 27 kwietnia, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Tęcza Łyse 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-2 Boruta Kuczbork 1 maja, 12:00
Tęcza Łyse 2-1 Wkra Bieżuń 1 maja, 17:00
KS CK Troszyn 1-2 Korona Szydłowo 1 maja, 11:00
Orzeł Sypniewo 0-3 MKS Ciechanów 1 maja, 17:00
Iskra Krasne 0-1 Korona Ostrołęka 1 maja, 17:00
GKS Strzegowo 1-4 Kryształ Glinojeck 1 maja, 16:30
Mazowsze Jednorożec 2-2 Żbik Nasielsk 1 maja, 14:00
Sona Nowe Miasto 2-4 Makowianka Maków Mazowiecki 1 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Boruta Kuczbork 1-2 Sona Nowe Miasto 4 maja, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 8-1 Mazowsze Jednorożec 4 maja, 16:00
Żbik Nasielsk 4-0 GKS Strzegowo 4 maja, 16:30
Kryształ Glinojeck 3-1 Iskra Krasne 4 maja, 17:00
Korona Ostrołęka 9-0 Orzeł Sypniewo 4 maja, 12:00
MKS Ciechanów 8-0 KS CK Troszyn 4 maja, 17:00
Korona Szydłowo 0-0 Tęcza Łyse 4 maja, 13:00
Wkra Bieżuń 6-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Wkra Bieżuń 5-1 Boruta Kuczbork 11 maja, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Korona Szydłowo 12 maja, 16:00
Tęcza Łyse 1-1 MKS Ciechanów 12 maja, 17:00
KS CK Troszyn 1-2 Korona Ostrołęka 12 maja, 17:00
Orzeł Sypniewo 1-4 Kryształ Glinojeck 11 maja, 17:00
Iskra Krasne 2-1 Żbik Nasielsk 11 maja, 17:00
GKS Strzegowo 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki 11 maja, 17:00
Mazowsze Jednorożec 0-2 Sona Nowe Miasto 12 maja, 14:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Boruta Kuczbork 2-2 Mazowsze Jednorożec 18 maja, 16:00
Sona Nowe Miasto 0-0 GKS Strzegowo 18 maja, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Iskra Krasne 18 maja, 16:00
Żbik Nasielsk 9-0 Orzeł Sypniewo 18 maja, 17:00
Kryształ Glinojeck 6-0 KS CK Troszyn 18 maja, 17:00
Korona Ostrołęka 2-1 Tęcza Łyse 18 maja, 12:00
MKS Ciechanów 5-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 18 maja, 17:00
Korona Szydłowo 3-1 Wkra Bieżuń 18 maja, 16:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Korona Szydłowo 2-0 Boruta Kuczbork 25 maja, 16:00
Wkra Bieżuń 1-3 MKS Ciechanów 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 Korona Ostrołęka 25 maja, 17:00
Tęcza Łyse 1-1 Kryształ Glinojeck 26 maja, 18:00
KS CK Troszyn 0-3 Żbik Nasielsk 26 maja, 17:00
Orzeł Sypniewo 0-3 Makowianka Maków Mazowiecki 25 maja, 17:00
Iskra Krasne 1-3 Sona Nowe Miasto 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
GKS Strzegowo 2-2 Mazowsze Jednorożec 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Boruta Kuczbork 2-0 GKS Strzegowo 1 czerwca, 16:00
Mazowsze Jednorożec 0-0 Iskra Krasne 1 czerwca, 14:00
Sona Nowe Miasto 8-3 Orzeł Sypniewo 1 czerwca, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 4-1 KS CK Troszyn 1 czerwca, 15:00
Żbik Nasielsk 0-0 Tęcza Łyse 1 czerwca, 17:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1 czerwca, 17:00
Korona Ostrołęka 3-1 Wkra Bieżuń 1 czerwca, 12:00
MKS Ciechanów 1-3 Korona Szydłowo 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

MKS Ciechanów 5-1 Boruta Kuczbork 15 czerwca, 17:00
Korona Szydłowo 0-2 Korona Ostrołęka 15 czerwca, 17:00
Wkra Bieżuń 1-3 Kryształ Glinojeck 15 czerwca, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-3 Żbik Nasielsk 15 czerwca, 17:00
Tęcza Łyse 0-1 Makowianka Maków Mazowiecki 15 czerwca, 17:00
KS CK Troszyn 2-1 Sona Nowe Miasto 15 czerwca, 17:00
Orzeł Sypniewo 1-3 Mazowsze Jednorożec 15 czerwca, 17:00
Iskra Krasne 2-3 GKS Strzegowo 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

Boruta Kuczbork 3-0 Iskra Krasne 22 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Strzegowo 1-1 Orzeł Sypniewo 22 czerwca, 17:00
Mazowsze Jednorożec 2-0 KS CK Troszyn 22 czerwca, 17:00
Sona Nowe Miasto 1-3 Tęcza Łyse 22 czerwca, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 4-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 22 czerwca, 17:00
Żbik Nasielsk 8-3 Wkra Bieżuń 22 czerwca, 17:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Korona Szydłowo 22 czerwca, 17:00
Korona Ostrołęka 1-2 MKS Ciechanów 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2012/2013 (mazowiecka (południe))
IV liga 2012/2013 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2012/2013 (Płock)
Tymex Klasa okręgowa 2012/2013 (Radom)
Liga okręgowa 2012/2013 (Siedlce)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Warszawa II)

Klasa A 2012/2013 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas