[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Ruszcovia Borkowice Gminny Klub Sportowy Ruszcovia Borkowice
Data założenia: 11 lipca 1994
Barwy: niebiesko-biało-czerwone
Adres: Główna 9, 26-422 Borkowice
telefon: (601) 870-886­ (prezes), (887) 164-459 (sekretarz)
WWW: http://gksruszcovia.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Gminny
pojemność - 800 miejsc (200 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 114 m x 65 m
Prezes: Ireneusz Sionek (od grudnia 2011)
Trener: Artur Ludew (od lipca 2011)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Dawid Skuza (01.01.92), Łukasz Skuza (23.09.86).
Obrońcy: Dawid Biela (16.10.95), Konrad Gut (03.07.93, W, KS Jastrząb), Artur Ludew (18.10.74), Stanisław Rozmarynowski (20.05.83, J), Hubert Szcześniak (11.07.77), Sebastian Ślusarczyk (20.05.94, J), Mariusz Włodarczyk (24.08.82).
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banasik (19.01.87), Paweł Chylak (27.06.86), Patryk Czarnota (07.07.95, W, Szydłowianka Szydłowiec), Dominik Dąbrowski (05.08.93, W, Oskar Przysucha), Rafał Janik (15.02.94, W, Szydłowianka Szydłowiec), Mateusz Klusek (06.04.95), Arkadiusz Kępczyński (19.03.90, W, KS Jastrząb), Hubert Konopka (12.01.94, J -> Szydłowianka Szydłowiec), Jan Krupa (20.12.92), Kamil Krzepkowski (26.06.90), Kamil Raczyński (04.09.90), Łukasz Sikorski (16.02.90), Łukasz Sapieja (22.06.88, W, Oskar Przysucha), Karol Ślęzak (26.04.92), Tomasz Wesołowski (26.02.95), Artur Zaręba (06.09.91, J), Łukasz Zawłocki (03.05.94, J).
 
Uwagi

• Nazwy: (11.07.1994) GKS Ruszcovia Ruszkowice -> (styczeń 1997) GKS Ruszcovia Borkowice
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Michał Gil, Adam Najdzik, Krzysztof Rzeszowski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Mazowiecki ZPN
   2002/03 - Klasa B 2002/2003, grupa: Radom I
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Radom
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Radom
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Mazowiecki ZPN
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Radom I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Radom I
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Radom I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Mazowiecki ZPN
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Radom I
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Radom II
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Radom
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Radom
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2012/13 - Tymex Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Radom
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2013/14 - Tymex Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Radom
   2013/14 - Zyko Dróg Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Radom II
   2014/15 - Zyko Dróg Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Radom II
   2017/18 - Keeza Klasa B 2017/2018, grupa: Radom II
   2018/19 - Nice-Sport 2 Klasa B 2018/2019, grupa: Radom I

 

Napisz do nas