[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Potworów 23 58 19 1 3 65-16 11 0 0 41-9 8 1 3 24-7
2.  Oskar Przysucha 24 56 18 2 4 72-27 11 0 1 48-11 7 2 3 24-16
3.  Legion Głowaczów 24 53 17 2 5 85-33 11 0 1 46-11 6 2 4 39-22
4.  GKS Chynów 24 46 13 7 4 50-33 9 2 1 23-8 4 5 3 27-25
5.  KS Błotnica Stara 24 39 11 6 7 67-43 8 3 1 43-16 3 3 6 24-27
6.  Ruszcovia Borkowice 23 33 9 6 8 34-32 6 3 3 20-13 3 3 5 14-19
7.  Kraska Jasieniec 24 28 7 7 10 41-62 5 3 4 21-30 2 4 6 20-32 2 6 2 0 0 7-3
8.  KS II Warka 23 28 7 7 9 31-39 5 3 3 16-15 2 4 6 15-24 2 0 0 0 2 3-7
9.  Jodła Jedlnia-Letnisko 24 23 6 5 13 30-51 4 4 4 17-18 2 1 9 13-33
10.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 24 21 5 6 13 33-56 2 5 5 19-26 3 1 8 14-30
11.  KS Jastrząb 24 16 4 4 16 26-63 3 1 8 16-32 1 3 8 10-31
12.  Tęcza Augustów 24 14 2 8 14 19-50 2 5 5 14-18 0 3 9 5-32 2 3 1 0 1 3-2
13.  KS Żdżary 23 14 3 5 15 20-68 3 4 5 16-26 0 1 10 4-42 2 3 1 0 1 2-3
MG MZKS II Kozienice wycofał się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 KS Potworów    2-0 4-3 2-0 4-2 2-0 4-1 2-1 8-2 4-0 5-0 4-0 
 2 Oskar Przysucha0-3     4-2 5-1 4-3 4-0 3-0* 3-0* 6-0 6-2 7-0 2-0 4-0 
 3 Legion Głowaczów1-3 4-0     5-1 5-1 3-2 5-2 4-1 5-1 5-0 1-0 2-0 6-0 
 4 GKS Chynów0-1 4-0 1-0     2-1 1-1 3-2 1-0 1-0 3-1 2-1 1-1 4-0 
 5 KS Błotnica Stara1-0 1-1 2-3 3-3     2-2 2-0 3-2 3-1 3-2 4-1 8-1 11-0 
 6 Ruszcovia Borkowice2-0 1-6 1-3 0-0 0-0     0-1 1-1 2-0 3-0 3-1 2-0 5-1 
 7 Kraska Jasieniec1-1 0-4 1-6 1-8 3-2 0-3     3-0* 2-1 2-1 3-3 5-1 0-0 
 8 KS II Warka0-3 0-1 2-2 0-0 1-0 3-4     2-1 1-1 1-0 3-1 3-2 
 9 Jodła Jedlnia-Letnisko0-3 0-1 3-1 1-3 2-2 3-1 2-2 2-3     2-1 1-1 0-0 1-0 
 10 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą2-1 1-2 0-5 1-2 4-4 1-2 2-2 3-3 0-3     1-1 1-1 3-0 
 11 KS Jastrząb0-3 1-5 1-6 2-4 1-4 0-1 4-2 1-1 1-2 1-3     2-0 2-1 
 12 Tęcza Augustów0-2 2-4 2-2 2-2 1-2 1-0 1-1 1-1 1-1 0-2 0-1     3-0 
 13 KS Żdżary0-4 0-0 1-6 3-3 0-3 2-2 3-3 0-2 2-1 0-1 3-1 2-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: KS Żdżary.
 
Kraska Jasieniec 5-1 Tęcza Augustów
Oskar Przysucha 7-0 KS Jastrząb
KS Potworów 2-0 GKS Chynów
KS II Warka 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Błotnica Stara 2-2 Ruszcovia Borkowice
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-5 Legion Głowaczów

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: KS Jastrząb.
 
Legion Głowaczów 5-2 Kraska Jasieniec
Ruszcovia Borkowice 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 KS Błotnica Stara
GKS Chynów 1-0 KS II Warka
KS Żdżary 0-4 KS Potworów
Tęcza Augustów 2-4 Oskar Przysucha

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Tęcza Augustów.
 
KS Potworów 5-0 KS Jastrząb
KS II Warka 3-2 KS Żdżary
KS Błotnica Stara 3-3 GKS Chynów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
Legion Głowaczów 3-2 Ruszcovia Borkowice
Oskar Przysucha 3-0 Kraska Jasieniec
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Oskar Przysucha.
 
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Legion Głowaczów
GKS Chynów 3-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Żdżary 0-3 KS Błotnica Stara
KS Jastrząb 1-1 KS II Warka
Tęcza Augustów 0-2 KS Potworów
Kraska Jasieniec 0-3 Ruszcovia Borkowice

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Kraska Jasieniec.
 
KS Potworów 2-0 Oskar Przysucha
KS II Warka 3-1 Tęcza Augustów
KS Błotnica Stara 4-1 KS Jastrząb
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 KS Żdżary
Legion Głowaczów 5-1 GKS Chynów
Ruszcovia Borkowice 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: KS Potworów.
 
GKS Chynów 1-1 Ruszcovia Borkowice
KS Żdżary 1-6 Legion Głowaczów
KS Jastrząb 1-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Tęcza Augustów 1-2 KS Błotnica Stara
Oskar Przysucha 3-0 KS II Warka
(wo)
mecz się nie odbył
Kraska Jasieniec 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: KS II Warka.
 
KS Błotnica Stara 1-1 Oskar Przysucha
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Tęcza Augustów
Legion Głowaczów 1-0 KS Jastrząb
Ruszcovia Borkowice 5-1 KS Żdżary
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 GKS Chynów
KS Potworów 4-1 Kraska Jasieniec

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: KS Błotnica Stara.
 
KS Żdżary 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Jastrząb 0-1 Ruszcovia Borkowice
Tęcza Augustów 2-2 Legion Głowaczów
Oskar Przysucha 6-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Potworów 2-1 KS II Warka
Kraska Jasieniec 1-8 GKS Chynów

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Pilica Nowe Miasto nad Pilicą.
 
KS Błotnica Stara 1-0 KS Potworów
Legion Głowaczów 4-0 Oskar Przysucha
Ruszcovia Borkowice 2-0 Tęcza Augustów
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 KS Jastrząb
GKS Chynów 4-0 KS Żdżary
KS II Warka 3-4 Kraska Jasieniec

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Legion Głowaczów.
 
KS Jastrząb 2-4 GKS Chynów
Tęcza Augustów 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
Oskar Przysucha 4-0 Ruszcovia Borkowice
KS Potworów 4-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS II Warka 1-0 KS Błotnica Stara
Kraska Jasieniec 0-0 KS Żdżary

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Ruszcovia Borkowice.
 
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-3 KS II Warka
Legion Głowaczów 1-3 KS Potworów
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Oskar Przysucha
GKS Chynów 1-1 Tęcza Augustów
KS Żdżary 3-1 KS Jastrząb
KS Błotnica Stara 2-0 Kraska Jasieniec

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Jodła Jedlnia-Letnisko.
 
Tęcza Augustów 3-0 KS Żdżary
Oskar Przysucha 5-1 GKS Chynów
KS Potworów 2-0 Ruszcovia Borkowice
KS II Warka 2-2 Legion Głowaczów
KS Błotnica Stara 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kraska Jasieniec 3-3 KS Jastrząb

Kolejka 13 - 11-13 listopada

Pauza: GKS Chynów.
 
Legion Głowaczów 5-1 KS Błotnica Stara
Ruszcovia Borkowice 1-1 KS II Warka
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-3 KS Potworów
KS Żdżary 0-0 Oskar Przysucha
KS Jastrząb 2-0 Tęcza Augustów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 Kraska Jasieniec

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: KS Żdżary.
 
Tęcza Augustów 1-1 Kraska Jasieniec
KS Jastrząb 1-5 Oskar Przysucha
GKS Chynów 0-1 KS Potworów 17 maja
termin prawdopodobny
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 KS II Warka
Ruszcovia Borkowice 0-0 KS Błotnica Stara
Legion Głowaczów 5-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: KS Jastrząb.
 
Kraska Jasieniec 1-6 Legion Głowaczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Ruszcovia Borkowice
KS Błotnica Stara 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
KS II Warka 0-0 GKS Chynów
KS Potworów - KS Żdżary
mecz się nie odbył
Oskar Przysucha 2-0 Tęcza Augustów

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Tęcza Augustów.
 
Kraska Jasieniec 0-4 Oskar Przysucha
KS Jastrząb 0-3 KS Potworów
KS Żdżary 0-2 KS II Warka
GKS Chynów 2-1 KS Błotnica Stara
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Ruszcovia Borkowice 1-3 Legion Głowaczów

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Oskar Przysucha.
 
Ruszcovia Borkowice 0-1 Kraska Jasieniec
Legion Głowaczów 5-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 GKS Chynów
KS Błotnica Stara 11-0 KS Żdżary
KS II Warka 1-0 KS Jastrząb
KS Potworów 4-0 Tęcza Augustów

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Kraska Jasieniec.
 
Oskar Przysucha 0-3 KS Potworów
Tęcza Augustów 1-1 KS II Warka
KS Jastrząb 1-4 KS Błotnica Stara
KS Żdżary 0-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
GKS Chynów 1-0 Legion Głowaczów
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Ruszcovia Borkowice

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: KS Potworów.
 
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Kraska Jasieniec
Ruszcovia Borkowice 0-0 GKS Chynów
Legion Głowaczów 6-0 KS Żdżary
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 KS Jastrząb
KS Błotnica Stara 8-1 Tęcza Augustów
KS II Warka 0-1 Oskar Przysucha

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: KS II Warka.
 
Kraska Jasieniec 1-1 KS Potworów
Oskar Przysucha 4-3 KS Błotnica Stara
Tęcza Augustów 0-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Jastrząb 1-6 Legion Głowaczów
KS Żdżary 2-2 Ruszcovia Borkowice
GKS Chynów 1-0 Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: KS Błotnica Stara.
 
GKS Chynów 3-2 Kraska Jasieniec
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 KS Żdżary
Ruszcovia Borkowice 3-1 KS Jastrząb
Legion Głowaczów 2-0 Tęcza Augustów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Oskar Przysucha
KS II Warka 0-3 KS Potworów

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Pilica Nowe Miasto nad Pilicą.
 
Kraska Jasieniec 3-0 KS II Warka
(wo)
KS Potworów 4-2 KS Błotnica Stara
Oskar Przysucha 4-2 Legion Głowaczów
Tęcza Augustów 1-0 Ruszcovia Borkowice
KS Jastrząb 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Żdżary 3-3 GKS Chynów

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Legion Głowaczów.
 
KS Żdżary 3-3 Kraska Jasieniec
GKS Chynów 2-1 KS Jastrząb
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 Tęcza Augustów
Ruszcovia Borkowice 1-6 Oskar Przysucha
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 KS Potworów
KS Błotnica Stara 3-2 KS II Warka

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Ruszcovia Borkowice.
 
Kraska Jasieniec 3-2 KS Błotnica Stara
KS II Warka 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Potworów 4-3 Legion Głowaczów
Oskar Przysucha 6-0 Jodła Jedlnia-Letnisko
Tęcza Augustów 2-2 GKS Chynów
KS Jastrząb 2-1 KS Żdżary

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: Jodła Jedlnia-Letnisko.
 
KS Jastrząb 4-2 Kraska Jasieniec
KS Żdżary 2-0 Tęcza Augustów
GKS Chynów 4-0 Oskar Przysucha
Ruszcovia Borkowice 2-0 KS Potworów
Legion Głowaczów 4-1 KS II Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-4 KS Błotnica Stara

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: GKS Chynów.
 
Kraska Jasieniec 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Błotnica Stara 2-3 Legion Głowaczów
KS II Warka - Ruszcovia Borkowice
nie odbył się
KS Potworów 8-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
Oskar Przysucha 4-0 KS Żdżary
Tęcza Augustów 0-1 KS Jastrząb

Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)

Liga okręgowa 2005/2006 (Radom)

Klasa A 2005/2006 (Radom II)

Klasa B 2005/2006 (Radom I)
Klasa B 2005/2006 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas