[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wulkan Zakrzew 32 70 22 4 6 86-44 12 2 2 48-21 10 2 4 38-23
2.  Orzeł Wierzbica 32 60 18 6 8 60-32 11 2 3 37-16 7 4 5 23-16
3.  Mogielanka Mogielnica 32 58 17 7 8 49-39 9 3 4 26-15 8 4 4 23-24
4.  Plon Garbatka-Letnisko 32 54 15 9 8 53-44 9 5 2 31-17 6 4 6 22-27
5.  Iłżanka Kazanów 32 52 16 4 12 68-57 8 3 5 32-28 8 1 7 36-29
6.  Proch Pionki 32 49 15 4 13 51-37 9 2 5 33-16 6 2 8 18-21 2 4 1 1 0 4-3
7.  Zodiak Sucha 32 49 13 10 9 49-29 8 3 5 31-13 5 7 4 18-16 2 1 0 1 1 3-4
8.  Polonia Iłża 32 48 13 9 10 51-40 7 5 4 30-16 6 4 6 21-24
9.  Oronka Orońsko 32 44 11 11 10 36-32 5 5 6 17-18 6 6 4 19-14 2 4 1 1 0 2-0
10.  Sokół Przytyk 32 44 14 2 16 56-48 7 2 7 19-14 7 0 9 37-34 2 1 0 1 1 0-2
11.  Zawisza Sienno 32 42 12 6 14 50-54 6 3 7 27-28 6 3 7 23-26 2 4 1 1 0 5-2
12.  Radomiak II Radom 32 42 12 6 14 52-68 4 3 9 25-45 8 3 5 27-23 2 1 0 1 1 2-5
13.  Skaryszewianka Skaryszew 32 38 11 5 16 40-54 7 2 7 22-24 4 3 9 18-30
14.  Szydłowianka II Szydłowiec 32 31 8 7 17 35-59 4 4 8 23-31 4 3 9 12-28
15.  Orzeł Gielniów 32 28 8 4 20 37-79 6 3 7 21-26 2 1 13 16-53 2 6 2 0 0 6-2
16.  Akcja I Jastrzębia 32 28 8 4 20 44-69 4 2 10 22-31 4 2 10 22-38 2 0 0 0 2 2-6
17.  Jaguar Wolanów 32 26 6 8 18 48-80 5 4 7 28-34 1 4 11 20-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Wulkan Zakrzew    2-2 1-0 5-0 3-5 4-2 3-1 2-4 1-1 5-1 1-0 2-1 2-0 3-1 3-0 6-0 5-3 
 2 Orzeł Wierzbica1-3     1-2 2-2 5-0 1-1 1-4 3-0 1-0 3-1 2-0 3-0 2-0 2-0 5-1 2-0 3-2 
 3 Mogielanka Mogielnica1-2 1-0     0-1 2-1 2-0 2-0 0-0 0-0 2-1 5-1 1-3 1-0 2-1 4-1 0-1 3-3 
 4 Plon Garbatka-Letnisko2-3 3-2 2-1     3-2 1-0 1-1 2-0 0-0 1-2 1-1 1-1 3-2 3-1 3-0 4-0 1-1 
 5 Iłżanka Kazanów1-2 3-3 2-2 1-0     4-2 1-0 4-2 0-1 1-7 2-1 1-2 2-2 1-2 4-0 2-1 3-1 
 6 Proch Pionki1-1 2-0 0-1 5-2 2-0     2-2 2-0 4-0 0-3 0-1 1-2 2-0 2-0 5-2 1-2 4-0 
 7 Zodiak Sucha0-2 0-0 4-0 0-0 0-1 1-2     0-0 3-2 5-0 1-2 1-2 2-0 4-0 5-2 1-0 4-0 
 8 Polonia Iłża3-2 2-0 1-2 1-1 2-1 0-0 1-1     0-0 3-0 1-2 1-2 0-1 4-1 2-2 4-1 5-0 
 9 Oronka Orońsko2-3 0-2 0-1 3-2 1-1 0-1 0-0 1-0     2-0 1-1 3-1 0-2 0-0 2-3 1-1 1-0 
 10 Sokół Przytyk1-0 0-0 0-1 0-1 2-0 1-0 0-1 0-1 0-0     1-3 2-1 4-1 0-1 5-0 1-3 2-1 
 11 Zawisza Sienno2-5 1-0 5-0 1-1 0-6 2-0 0-0 1-2 0-2 2-4     2-2 0-1 1-2 4-1 1-0 5-2 
 12 Radomiak II Radom1-6 0-2 3-3 5-1 0-5 2-5 0-1 1-1 2-1 0-8 0-3     5-0 0-1 1-0 5-5 0-3 
 13 Skaryszewianka Skaryszew0-2 0-1 1-1 1-4 4-2 1-0 0-2 0-1 2-3 0-3* 2-1 2-1     3-0 2-0 3-2 1-1 
 14 Szydłowianka II Szydłowiec1-0 1-2 1-2 0-1 1-2 0-1 3-3 3-3 0-3 2-1 2-2 1-5 2-2     3-1 0-3 3-0 
 15 Orzeł Gielniów2-3 1-2 1-2 1-0 1-4 1-0 1-0 1-2 0-0 3-2 3-1 0-1 1-6 0-0     4-2 1-1 
 16 Akcja I Jastrzębia3-2 0-5 2-2 1-2 2-3 0-2 0-1 3-1 0-1 1-3 1-3 0-1 3-0 1-1 0-2     5-2 
 17 Jaguar Wolanów2-2 0-2 0-3 1-4 1-3 1-2 1-1 1-4 1-5 4-1 3-1 2-2 1-1 2-1 5-1 3-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Szydłowianka II Szydłowiec.
 
Jaguar Wolanów 1-1 Skaryszewianka Skaryszew 21 września
Sokół Przytyk 0-1 Plon Garbatka-Letnisko
Oronka Orońsko 0-1 Mogielanka Mogielnica
Wulkan Zakrzew 3-5 Iłżanka Kazanów
Akcja I Jastrzębia 0-1 Zodiak Sucha
Zawisza Sienno 1-2 Polonia Iłża
Proch Pionki 5-2 Orzeł Gielniów
Orzeł Wierzbica 3-0 Radomiak II Radom

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Pauza: Radomiak II Radom.
 
Orzeł Gielniów 1-2 Orzeł Wierzbica
Polonia Iłża 0-0 Proch Pionki
Zodiak Sucha 1-2 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 2-1 Akcja I Jastrzębia
Mogielanka Mogielnica 1-2 Wulkan Zakrzew
Plon Garbatka-Letnisko 0-0 Oronka Orońsko
Skaryszewianka Skaryszew 0-3 Sokół Przytyk
(wo)
na boisku 3-0
Szydłowianka II Szydłowiec 3-0 Jaguar Wolanów

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Pauza: Jaguar Wolanów.
 
Sokół Przytyk 0-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Oronka Orońsko 0-2 Skaryszewianka Skaryszew
Wulkan Zakrzew 5-0 Plon Garbatka-Letnisko
Akcja I Jastrzębia 2-2 Mogielanka Mogielnica
Zawisza Sienno 0-6 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 2-2 Zodiak Sucha
Orzeł Wierzbica 3-0 Polonia Iłża
Orzeł Gielniów 0-1 Radomiak II Radom

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Orzeł Gielniów.
 
Polonia Iłża 1-2 Radomiak II Radom
Zodiak Sucha 0-0 Orzeł Wierzbica
Iłżanka Kazanów 4-2 Proch Pionki
Mogielanka Mogielnica 5-1 Zawisza Sienno
Plon Garbatka-Letnisko 4-0 Akcja I Jastrzębia
Skaryszewianka Skaryszew 0-2 Wulkan Zakrzew
Szydłowianka II Szydłowiec 0-3 Oronka Orońsko
Jaguar Wolanów 4-1 Sokół Przytyk

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Pauza: Sokół Przytyk.
 
Oronka Orońsko 1-0 Jaguar Wolanów
Wulkan Zakrzew 3-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Akcja I Jastrzębia 3-0 Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno 1-1 Plon Garbatka-Letnisko
Proch Pionki 0-1 Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica 5-0 Iłżanka Kazanów
Orzeł Gielniów 1-2 Polonia Iłża
Zodiak Sucha 1-2 Radomiak II Radom

Kolejka 6 - 3-4 września

Pauza: Polonia Iłża.
 
Zodiak Sucha 5-2 Orzeł Gielniów
Iłżanka Kazanów 1-2 Radomiak II Radom
Mogielanka Mogielnica 1-0 Orzeł Wierzbica
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Proch Pionki
Skaryszewianka Skaryszew 2-1 Zawisza Sienno
Szydłowianka II Szydłowiec 0-3 Akcja I Jastrzębia
Jaguar Wolanów 2-2 Wulkan Zakrzew
Oronka Orońsko 2-0 Sokół Przytyk

Kolejka 7 - 10-11 września

Pauza: Oronka Orońsko.
 
Wulkan Zakrzew 5-1 Sokół Przytyk
Akcja I Jastrzębia 5-2 Jaguar Wolanów
Zawisza Sienno 1-2 Szydłowianka II Szydłowiec
Proch Pionki 2-0 Skaryszewianka Skaryszew
Orzeł Wierzbica 2-2 Plon Garbatka-Letnisko
Radomiak II Radom 3-3 Mogielanka Mogielnica
w Mogielnicy - Radomiak II gospodarzem
Orzeł Gielniów 1-4 Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża 1-1 Zodiak Sucha

Kolejka 8 - 14 września

Pauza: Zodiak Sucha.
 
Iłżanka Kazanów 4-2 Polonia Iłża
Mogielanka Mogielnica 4-1 Orzeł Gielniów
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Radomiak II Radom
Skaryszewianka Skaryszew 0-1 Orzeł Wierzbica
Szydłowianka II Szydłowiec 0-1 Proch Pionki
Jaguar Wolanów 3-1 Zawisza Sienno
Sokół Przytyk 1-3 Akcja I Jastrzębia
Oronka Orońsko 2-3 Wulkan Zakrzew

Kolejka 9 - 17-18 września

Pauza: Wulkan Zakrzew.
 
Akcja I Jastrzębia 0-1 Oronka Orońsko
Zawisza Sienno 2-4 Sokół Przytyk
Proch Pionki 4-0 Jaguar Wolanów
Orzeł Wierzbica 2-0 Szydłowianka II Szydłowiec
Radomiak II Radom 5-0 Skaryszewianka Skaryszew
Orzeł Gielniów 1-0 Plon Garbatka-Letnisko
Polonia Iłża 1-2 Mogielanka Mogielnica
Zodiak Sucha 0-1 Iłżanka Kazanów

Kolejka 10 - 24-25 września

Pauza: Iłżanka Kazanów.
 
Mogielanka Mogielnica 2-0 Zodiak Sucha
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 Polonia Iłża
Skaryszewianka Skaryszew 2-0 Orzeł Gielniów
Szydłowianka II Szydłowiec 1-5 Radomiak II Radom
Jaguar Wolanów 0-2 Orzeł Wierzbica
Sokół Przytyk 1-0 Proch Pionki
Oronka Orońsko 1-1 Zawisza Sienno
Wulkan Zakrzew 6-0 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 11 - 1-2 października

Pauza: Akcja I Jastrzębia.
 
Zawisza Sienno 2-5 Wulkan Zakrzew
Proch Pionki 4-0 Oronka Orońsko
Orzeł Wierzbica 3-1 Sokół Przytyk
Radomiak II Radom 0-3 Jaguar Wolanów
w Wolanowie - Radomiak II gospodarzem
Orzeł Gielniów 0-0 Szydłowianka II Szydłowiec
Polonia Iłża 0-1 Skaryszewianka Skaryszew
Zodiak Sucha 0-0 Plon Garbatka-Letnisko
Iłżanka Kazanów 2-2 Mogielanka Mogielnica

Kolejka 12 - 8-9 października

Pauza: Mogielanka Mogielnica.
 
Plon Garbatka-Letnisko 3-2 Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew 0-2 Zodiak Sucha
Szydłowianka II Szydłowiec 3-3 Polonia Iłża
Jaguar Wolanów 5-1 Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk 2-1 Radomiak II Radom
Oronka Orońsko 0-2 Orzeł Wierzbica
Wulkan Zakrzew 4-2 Proch Pionki
Akcja I Jastrzębia 1-3 Zawisza Sienno

Kolejka 13 - 15-16 października

Pauza: Zawisza Sienno.
 
Proch Pionki 1-2 Akcja I Jastrzębia
Orzeł Wierzbica 1-3 Wulkan Zakrzew
Radomiak II Radom 2-1 Oronka Orońsko
Orzeł Gielniów 3-2 Sokół Przytyk
Polonia Iłża 5-0 Jaguar Wolanów
Zodiak Sucha 4-0 Szydłowianka II Szydłowiec
Iłżanka Kazanów 2-2 Skaryszewianka Skaryszew
Mogielanka Mogielnica 0-1 Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 14 - 22-23 października

Pauza: Plon Garbatka-Letnisko.
 
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Mogielanka Mogielnica
Szydłowianka II Szydłowiec 1-2 Iłżanka Kazanów
Jaguar Wolanów 1-1 Zodiak Sucha
Sokół Przytyk 0-1 Polonia Iłża
Oronka Orońsko 2-3 Orzeł Gielniów
Wulkan Zakrzew 2-1 Radomiak II Radom
Akcja I Jastrzębia 0-5 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno 2-0 Proch Pionki

Kolejka 15 - 29-30 października

Pauza: Proch Pionki.
 
Orzeł Wierzbica 2-0 Zawisza Sienno
Orzeł Gielniów 2-3 Wulkan Zakrzew
Polonia Iłża 0-0 Oronka Orońsko
Zodiak Sucha 5-0 Sokół Przytyk
Iłżanka Kazanów 3-1 Jaguar Wolanów
Mogielanka Mogielnica 2-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Plon Garbatka-Letnisko 3-2 Skaryszewianka Skaryszew
Akcja I Jastrzębia 0-1 Radomiak II Radom

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Pauza: Skaryszewianka Skaryszew.
 
Szydłowianka II Szydłowiec 0-1 Plon Garbatka-Letnisko
Jaguar Wolanów 0-3 Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk 2-0 Iłżanka Kazanów
Oronka Orońsko 0-0 Zodiak Sucha
Wulkan Zakrzew 2-4 Polonia Iłża
Akcja I Jastrzębia 0-2 Orzeł Gielniów
Zawisza Sienno 2-2 Radomiak II Radom
Proch Pionki 2-0 Orzeł Wierzbica

Kolejka 17 - 11-13 listopada

Pauza: Orzeł Wierzbica.
 
Orzeł Gielniów 3-1 Zawisza Sienno
Polonia Iłża 4-1 Akcja I Jastrzębia
Zodiak Sucha 0-2 Wulkan Zakrzew
Iłżanka Kazanów 0-1 Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica 2-1 Sokół Przytyk
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Jaguar Wolanów
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Szydłowianka II Szydłowiec
Proch Pionki 1-2 Radomiak II Radom

Kolejka 18 - 19-20 listopada

Pauza: Szydłowianka II Szydłowiec.
 
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Jaguar Wolanów
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Sokół Przytyk
Mogielanka Mogielnica 0-0 Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów 1-2 Wulkan Zakrzew
Zodiak Sucha 1-0 Akcja I Jastrzębia
Polonia Iłża 1-2 Zawisza Sienno
Orzeł Gielniów 1-0 Proch Pionki
Radomiak II Radom 0-2 Orzeł Wierzbica

Kolejka 19 - 5 kwietnia

Pauza: Radomiak II Radom.
 
Orzeł Wierzbica 5-1 Orzeł Gielniów
Proch Pionki 2-0 Polonia Iłża
Zawisza Sienno 0-0 Zodiak Sucha
Akcja I Jastrzębia 2-3 Iłżanka Kazanów
Wulkan Zakrzew 1-0 Mogielanka Mogielnica
Oronka Orońsko 3-2 Plon Garbatka-Letnisko
Sokół Przytyk 4-1 Skaryszewianka Skaryszew
Jaguar Wolanów 2-1 Szydłowianka II Szydłowiec

Kolejka 20 - 26 kwietnia

Pauza: Jaguar Wolanów.
 
Radomiak II Radom 1-0 Orzeł Gielniów
Szydłowianka II Szydłowiec 2-1 Sokół Przytyk
Skaryszewianka Skaryszew 2-3 Oronka Orońsko
Plon Garbatka-Letnisko 2-3 Wulkan Zakrzew
Mogielanka Mogielnica 0-1 Akcja I Jastrzębia
Iłżanka Kazanów 2-1 Zawisza Sienno
Zodiak Sucha 1-2 Proch Pionki
Polonia Iłża 2-0 Orzeł Wierzbica

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Pauza: Orzeł Gielniów.
 
Radomiak II Radom 1-1 Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica 1-4 Zodiak Sucha
Proch Pionki 2-0 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 5-0 Mogielanka Mogielnica
Akcja I Jastrzębia 1-2 Plon Garbatka-Letnisko
Wulkan Zakrzew 2-0 Skaryszewianka Skaryszew
Oronka Orońsko 0-0 Szydłowianka II Szydłowiec
Sokół Przytyk 2-1 Jaguar Wolanów

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Pauza: Sokół Przytyk.
 
Radomiak II Radom 0-1 Zodiak Sucha
w Suchej
Jaguar Wolanów 1-5 Oronka Orońsko
Szydłowianka II Szydłowiec 1-0 Wulkan Zakrzew
Skaryszewianka Skaryszew 3-2 Akcja I Jastrzębia
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Zawisza Sienno
Mogielanka Mogielnica 2-0 Proch Pionki
Iłżanka Kazanów 3-3 Orzeł Wierzbica
Polonia Iłża 2-2 Orzeł Gielniów

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Pauza: Polonia Iłża.
 
Sokół Przytyk 0-0 Oronka Orońsko
Orzeł Gielniów 1-0 Zodiak Sucha
Radomiak II Radom 0-5 Iłżanka Kazanów 14 kwietnia
Orzeł Wierzbica 1-2 Mogielanka Mogielnica
Proch Pionki 5-2 Plon Garbatka-Letnisko
Zawisza Sienno 0-1 Skaryszewianka Skaryszew
Akcja I Jastrzębia 1-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Wulkan Zakrzew 5-3 Jaguar Wolanów

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Pauza: Oronka Orońsko.
 
Sokół Przytyk 1-0 Wulkan Zakrzew
Jaguar Wolanów 3-1 Akcja I Jastrzębia
Szydłowianka II Szydłowiec 2-2 Zawisza Sienno
Skaryszewianka Skaryszew 1-0 Proch Pionki
Plon Garbatka-Letnisko 3-2 Orzeł Wierzbica
Mogielanka Mogielnica 1-3 Radomiak II Radom
Iłżanka Kazanów 4-0 Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha 0-0 Polonia Iłża

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Pauza: Zodiak Sucha.
 
Polonia Iłża 2-1 Iłżanka Kazanów
Orzeł Gielniów 1-2 Mogielanka Mogielnica
Radomiak II Radom 5-1 Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Wierzbica 2-0 Skaryszewianka Skaryszew
Proch Pionki 2-0 Szydłowianka II Szydłowiec
Zawisza Sienno 5-2 Jaguar Wolanów
Akcja I Jastrzębia 1-3 Sokół Przytyk
Wulkan Zakrzew 1-1 Oronka Orońsko

Kolejka 26 - 3 maja

Pauza: Wulkan Zakrzew.
 
Oronka Orońsko 1-1 Akcja I Jastrzębia
Sokół Przytyk 1-3 Zawisza Sienno
Jaguar Wolanów 1-2 Proch Pionki
Szydłowianka II Szydłowiec 1-2 Orzeł Wierzbica
Skaryszewianka Skaryszew 2-1 Radomiak II Radom
Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica 0-0 Polonia Iłża
Iłżanka Kazanów 1-0 Zodiak Sucha

Kolejka 27 - 6-7 maja

Pauza: Iłżanka Kazanów.
 
Zodiak Sucha 4-0 Mogielanka Mogielnica
Polonia Iłża 1-1 Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Gielniów 1-6 Skaryszewianka Skaryszew
Radomiak II Radom 0-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Orzeł Wierzbica 3-2 Jaguar Wolanów
Proch Pionki 0-3 Sokół Przytyk
Zawisza Sienno 0-2 Oronka Orońsko
Akcja I Jastrzębia 3-2 Wulkan Zakrzew

Kolejka 28 - 13-14 maja

Pauza: Akcja I Jastrzębia.
 
Wulkan Zakrzew 1-0 Zawisza Sienno
Oronka Orońsko 0-1 Proch Pionki
Sokół Przytyk 0-0 Orzeł Wierzbica
Jaguar Wolanów 2-2 Radomiak II Radom
Szydłowianka II Szydłowiec 3-1 Orzeł Gielniów
Skaryszewianka Skaryszew 0-1 Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Zodiak Sucha
Mogielanka Mogielnica 2-1 Iłżanka Kazanów

Kolejka 29 - 17 maja

Pauza: Mogielanka Mogielnica.
 
Iłżanka Kazanów 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 24 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu ulewy
Zodiak Sucha 2-0 Skaryszewianka Skaryszew
Polonia Iłża 4-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Orzeł Gielniów 1-1 Jaguar Wolanów
w Wolanowie?
Radomiak II Radom 0-8 Sokół Przytyk
w Przytyku - Radomiak II gospodarzem
Orzeł Wierzbica 1-0 Oronka Orońsko
Proch Pionki 1-1 Wulkan Zakrzew
Zawisza Sienno 1-0 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 30 - 20-21 maja

Pauza: Zawisza Sienno.
 
Akcja I Jastrzębia 0-2 Proch Pionki
Wulkan Zakrzew 2-2 Orzeł Wierzbica
Oronka Orońsko 3-1 Radomiak II Radom
Sokół Przytyk 5-0 Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów 1-4 Polonia Iłża
Szydłowianka II Szydłowiec 3-3 Zodiak Sucha
Skaryszewianka Skaryszew 4-2 Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Mogielanka Mogielnica

Kolejka 31 - 27-28 maja

Pauza: Plon Garbatka-Letnisko.
 
Mogielanka Mogielnica 1-0 Skaryszewianka Skaryszew
Iłżanka Kazanów 1-2 Szydłowianka II Szydłowiec
Zodiak Sucha 4-0 Jaguar Wolanów
Polonia Iłża 3-0 Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów 0-0 Oronka Orońsko
Radomiak II Radom 1-6 Wulkan Zakrzew
Orzeł Wierzbica 2-0 Akcja I Jastrzębia
Proch Pionki 0-1 Zawisza Sienno

Kolejka 32 - 31 maja

Pauza: Proch Pionki.
 
Radomiak II Radom 5-5 Akcja I Jastrzębia
Zawisza Sienno 1-0 Orzeł Wierzbica
Wulkan Zakrzew 3-0 Orzeł Gielniów
Oronka Orońsko 1-0 Polonia Iłża
Sokół Przytyk 0-1 Zodiak Sucha
Jaguar Wolanów 1-3 Iłżanka Kazanów
Szydłowianka II Szydłowiec 1-2 Mogielanka Mogielnica
Skaryszewianka Skaryszew 1-4 Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 33 - 4 czerwca

Pauza: Skaryszewianka Skaryszew.
 
Plon Garbatka-Letnisko 3-1 Szydłowianka II Szydłowiec
Mogielanka Mogielnica 3-3 Jaguar Wolanów
Iłżanka Kazanów 1-7 Sokół Przytyk
Zodiak Sucha 3-2 Oronka Orońsko
Polonia Iłża 3-2 Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów 4-2 Akcja I Jastrzębia
Radomiak II Radom 0-3 Zawisza Sienno
Orzeł Wierzbica 1-1 Proch Pionki

Kolejka 34 - 11 czerwca

Pauza: Orzeł Wierzbica.
 
Radomiak II Radom 2-5 Proch Pionki
w Pionkach
Zawisza Sienno 4-1 Orzeł Gielniów
Akcja I Jastrzębia 3-1 Polonia Iłża
Wulkan Zakrzew 3-1 Zodiak Sucha
Oronka Orońsko 1-1 Iłżanka Kazanów
Sokół Przytyk 0-1 Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów 1-4 Plon Garbatka-Letnisko
Szydłowianka II Szydłowiec 2-2 Skaryszewianka Skaryszew

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)

V liga 2005/2006 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2005/2006 (Siedlce)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa II)

Klasa A 2005/2006 (Radom I)
Klasa A 2005/2006 (Radom II)

Autor: Łukasz Kościjańczuk
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas