[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zryw Sobolew 30 71 22 5 3 109-25 13 1 1 71-10 9 4 2 38-15
2.  ŁKS Łochów 30 58 18 4 8 66-36 13 1 1 41-14 5 3 7 25-22 2 3 1 0 1 3-2
3.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 58 18 4 8 79-37 11 2 2 42-15 7 2 6 37-22 2 3 1 0 1 2-3
4.  Promnik Łaskarzew 30 54 17 3 10 57-31 11 2 2 32-9 6 1 8 25-22
5.  KS Wesoła (Warszawa) 30 52 17 1 12 66-49 13 0 2 45-15 4 1 10 21-34
6.  Korona Olszyc 30 50 14 8 8 57-56 7 5 3 26-23 7 3 5 31-33
7.  Naprzód Skórzec 30 47 13 8 9 41-34 9 4 2 31-14 4 4 7 10-20
8.  Tęcza Stanisławów 30 40 12 4 14 36-46 10 2 3 24-15 2 2 11 12-31 2 4 1 1 0 4-3
9.  Miedzanka Miedzna 30 40 11 7 12 38-39 7 3 5 22-15 4 4 7 16-24 2 1 0 1 1 3-4
10.  Zorza Sterdyń 30 35 10 5 15 40-56 7 2 6 22-26 3 3 9 18-30
11.  Orzeł Łosice 30 34 10 4 16 40-64 9 2 4 26-18 1 2 12 14-46 2 3 1 0 1 2-2
12.  Victoria Kałuszyn 30 34 10 4 16 37-56 9 2 4 31-24 1 2 12 6-32 2 3 1 0 1 2-2
13.  Czarni Węgrów 30 31 9 4 17 43-77 6 2 7 24-33 3 2 10 19-44
14.  Orzeł Unin 30 30 8 6 16 39-53 8 2 5 32-19 0 4 11 7-34
15.  Błękitni Stoczek 30 26 7 5 18 32-72 5 5 5 20-25 2 0 13 12-47
16.  Pogoń II Siedlce 30 22 6 4 20 36-85 5 3 7 23-29 1 1 13 13-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zryw Sobolew    2-0 2-0 2-1 5-1 4-1 7-1 5-0 0-0 3-4 6-1 5-0 4-0 7-1 9-0 10-0 
 2 ŁKS Łochów2-1     3-1 3-0 1-4 7-3 1-0 2-0 5-1 1-0 4-2 3-0* 2-0 0-0 3-2 4-0 
 3 MKS Małkinia (Małkinia Górna)1-2 1-0     2-0 4-0 1-2 3-1 4-2 1-1 1-1 5-2 2-0 8-2 2-0 3-0 4-2 
 4 Promnik Łaskarzew2-2 2-0 4-2     3-0 1-2 0-1 1-0 2-0 2-0 3-0 3-0 1-1 3-1 2-0 3-0 
 5 KS Wesoła (Warszawa)2-1 4-2 1-0 3-2     0-2 2-1 3-0 0-2 2-1 7-0 5-1 3-0* 5-1 3-1 5-1 
 6 Korona Olszyc2-2 0-0 0-5 0-2 4-4     1-1 2-0 1-0 1-1 3-1 3-2 2-3 2-1 4-1 1-0 
 7 Naprzód Skórzec0-2 1-0 2-1 1-1 0-4 2-2     2-1 1-1 5-0 2-2 1-0 3-0* 3-0* 3-0 5-0 
 8 Tęcza Stanisławów0-0 2-1 1-1 3-2 1-0 0-1 1-2     2-1 2-1 2-1 1-0 4-2 1-0 0-1 4-2 
 9 Miedzanka Miedzna2-2 2-0 0-1 1-0 3-0* 3-3 2-0 2-2     1-0 1-2 0-1 0-2 2-0 2-0 1-2 
 10 Zorza Sterdyń0-4 1-5 0-2 0-2 1-0 4-2 1-0 1-3 1-3     3-0 1-0 3-2 1-1 4-1 1-1 
 11 Orzeł Łosice0-4 0-1 0-3 0-3 2-1 2-2 0-0 2-0 2-1 3-1     1-0 3-1 1-0 4-1 6-0 
 12 Victoria Kałuszyn1-3 1-2 2-6 3-2 2-1 1-3 0-0 2-1 3-1 3-1 2-1     5-0 0-0 3-1 3-2 
 13 Czarni Węgrów1-2 2-7 1-9 0-3* 1-2 4-3 0-1 2-0 3-0 1-2 3-1 0-0     1-1 2-0 3-2 
 14 Orzeł Unin2-3 1-1 0-2 3-1 1-2 2-1 0-2 2-0 0-1 4-2 1-1 3-0* 4-2     5-1 4-0 
 15 Błękitni Stoczek0-7 1-4 3-1 0-4 3-0* 1-2 0-0 1-1 1-1 1-1 2-0 1-1 0-2 4-0     2-1 
 16 Pogoń II Siedlce0-3 2-2 3-3 1-2 3-2 1-2 2-0 0-2 2-3 0-3 2-0 3-1 2-2 2-1 0-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Orzeł Łosice 0-4 Zryw Sobolew 14 sierpnia, 16:00
Błękitni Stoczek 1-1 Zorza Sterdyń 14 sierpnia, 17:00
Korona Olszyc 4-4 KS Wesoła (Warszawa) 14 sierpnia, 17:00
ŁKS Łochów 3-0 Victoria Kałuszyn 14 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-2 Tęcza Stanisławów 14 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 0-3 Promnik Łaskarzew 13 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-0
Miedzanka Miedzna 1-2 Pogoń II Siedlce 13 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec 3-0 Orzeł Unin 14 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Zryw Sobolew 7-1 Orzeł Unin 17 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-0 Naprzód Skórzec 17 sierpnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 2-0 Miedzanka Miedzna 17 sierpnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 4-2 Czarni Węgrów 17 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 2-6 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 17 sierpnia, 17:00
Zorza Sterdyń 4-2 Korona Olszyc 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Łosice 4-1 Błękitni Stoczek 17 sierpnia, 17:00
ŁKS Łochów 1-4 KS Wesoła (Warszawa) 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Błękitni Stoczek 0-7 Zryw Sobolew 21 sierpnia, 15:00
Korona Olszyc 3-1 Orzeł Łosice 21 sierpnia, 17:00
ŁKS Łochów 1-0 Zorza Sterdyń 21 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-0 KS Wesoła (Warszawa) 21 sierpnia, 17:00
Miedzanka Miedzna 2-2 Tęcza Stanisławów 21 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec 1-1 Promnik Łaskarzew 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 4-0 Pogoń II Siedlce 21 sierpnia, 15:00
Victoria Kałuszyn 5-0 Czarni Węgrów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Zryw Sobolew 10-0 Pogoń II Siedlce 28 sierpnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 3-1 Orzeł Unin 28 sierpnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-2 Naprzód Skórzec 28 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Miedzanka Miedzna 28 sierpnia, 16:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Czarni Węgrów 27 sierpnia, 15:00
(wo)
Zorza Sterdyń 0-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Łosice 0-1 ŁKS Łochów 28 sierpnia, 14:00
Błękitni Stoczek 1-2 Korona Olszyc 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Korona Olszyc 2-2 Zryw Sobolew 4 września, 15:00
ŁKS Łochów 3-2 Błękitni Stoczek 4 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5-2 Orzeł Łosice 4 września, 16:00
Miedzanka Miedzna 3-0 KS Wesoła (Warszawa) 4 września, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Naprzód Skórzec 1-0 Victoria Kałuszyn 4 września, 16:00
Orzeł Unin 2-0 Tęcza Stanisławów 4 września, 16:00
Pogoń II Siedlce 1-2 Promnik Łaskarzew 4 września, 17:00
Zorza Sterdyń 3-2 Czarni Węgrów 4 września, 14:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Zryw Sobolew 2-1 Promnik Łaskarzew 11 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 4-2 Pogoń II Siedlce 11 września, 16:00
Victoria Kałuszyn 0-0 Orzeł Unin 11 września, 16:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-1 Naprzód Skórzec 11 września, 13:00
Zorza Sterdyń 1-3 Miedzanka Miedzna 11 września, 14:00
Orzeł Łosice 3-1 Czarni Węgrów 11 września, 16:00
Błękitni Stoczek 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 11 września, 15:00
Korona Olszyc 0-0 ŁKS Łochów 11 września, 15:00

Kolejka 7 - 17-18 września

ŁKS Łochów 2-1 Zryw Sobolew 18 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-2 Korona Olszyc 18 września, 16:00
Miedzanka Miedzna 1-2 Orzeł Łosice 18 września, 16:00
Naprzód Skórzec 5-0 Zorza Sterdyń 17 września, 16:30
Orzeł Unin 1-2 KS Wesoła (Warszawa) 18 września, 16:00
Pogoń II Siedlce 3-1 Victoria Kałuszyn 18 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 1-0 Tęcza Stanisławów 18 września, 15:00
Błękitni Stoczek 0-2 Czarni Węgrów 18 września, 16:30

Kolejka 8 - 24-25 września

Zryw Sobolew 5-0 Tęcza Stanisławów 25 września, 15:00
Victoria Kałuszyn 3-2 Promnik Łaskarzew 25 września, 15:00
KS Wesoła (Warszawa) 5-1 Pogoń II Siedlce 25 września, 13:00
Zorza Sterdyń 1-1 Orzeł Unin 25 września, 14:00
Orzeł Łosice 0-0 Naprzód Skórzec 25 września, 15:00
Błękitni Stoczek 1-1 Miedzanka Miedzna 25 września, 16:00
Korona Olszyc 2-3 Czarni Węgrów 25 września, 12:00
ŁKS Łochów 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 1-2 października

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-2 Zryw Sobolew 2 października, 15:00
Miedzanka Miedzna 3-3 Korona Olszyc 2 października, 15:00
Naprzód Skórzec 3-0 Błękitni Stoczek 2 października, 15:00
Orzeł Unin 1-1 Orzeł Łosice 2 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 0-3 Zorza Sterdyń 1 października, 15:00
Promnik Łaskarzew 3-0 KS Wesoła (Warszawa) 2 października, 15:00
Tęcza Stanisławów 1-0 Victoria Kałuszyn 2 października, 15:00
ŁKS Łochów 2-0 Czarni Węgrów 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Zryw Sobolew 5-0 Victoria Kałuszyn 9 października, 15:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Tęcza Stanisławów 9 października, 12:00
Zorza Sterdyń 0-2 Promnik Łaskarzew 9 października, 15:00
Orzeł Łosice 6-0 Pogoń II Siedlce 9 października, 15:00
Błękitni Stoczek 4-0 Orzeł Unin 9 października, 15:00
Korona Olszyc 1-1 Naprzód Skórzec 9 października, 12:00
ŁKS Łochów 5-1 Miedzanka Miedzna 9 października, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 8-2 Czarni Węgrów 9 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Miedzanka Miedzna 0-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 15 października, 15:00
Naprzód Skórzec 1-0 ŁKS Łochów 16 października, 14:00
Orzeł Unin 2-1 Korona Olszyc 16 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 0-3 Błękitni Stoczek 15 października, 14:00
Promnik Łaskarzew 3-0 Orzeł Łosice 16 października, 14:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Zorza Sterdyń 16 października, 15:00
Victoria Kałuszyn 2-1 KS Wesoła (Warszawa) 16 października, 15:00
Zryw Sobolew 4-0 Czarni Węgrów 16 października, 14:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Zryw Sobolew 5-1 KS Wesoła (Warszawa) 23 października, 14:00
Zorza Sterdyń 1-0 Victoria Kałuszyn 22 października, 14:00
Błękitni Stoczek 0-4 Promnik Łaskarzew 23 października, 14:00
Korona Olszyc 1-0 Pogoń II Siedlce 23 października, 12:00
ŁKS Łochów 0-0 Orzeł Unin 23 października, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Naprzód Skórzec 23 października, 14:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Orzeł Łosice 23 października, 14:00
Miedzanka Miedzna 0-2 Czarni Węgrów 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Miedzanka Miedzna 2-2 Zryw Sobolew 30 października, 14:00
Naprzód Skórzec 3-0 Czarni Węgrów 29 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-0
Orzeł Unin 0-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 października, 12:00
Pogoń II Siedlce 2-2 ŁKS Łochów 29 października, 13:00
Promnik Łaskarzew 1-2 Korona Olszyc 30 października, 14:00
Tęcza Stanisławów 0-1 Błękitni Stoczek 30 października, 14:00
Victoria Kałuszyn 2-1 Orzeł Łosice 30 października, 14:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-1 Zorza Sterdyń 30 października, 13:00

Kolejka 14 - 6 listopada

Zryw Sobolew 3-4 Zorza Sterdyń 6 listopada, 13:00
Orzeł Łosice 2-1 KS Wesoła (Warszawa) 6 listopada, 13:00
Błękitni Stoczek 1-1 Victoria Kałuszyn 6 listopada, 14:00
Korona Olszyc 2-0 Tęcza Stanisławów 6 listopada, 12:00
ŁKS Łochów 3-0 Promnik Łaskarzew 6 listopada, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-2 Pogoń II Siedlce 6 listopada, 13:00
Miedzanka Miedzna 2-0 Naprzód Skórzec 6 listopada, 13:00
Orzeł Unin 4-2 Czarni Węgrów 6 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Naprzód Skórzec 0-2 Zryw Sobolew 11 listopada, 13:00
Orzeł Unin 0-1 Miedzanka Miedzna 11 listopada, 12:00
Pogoń II Siedlce 2-2 Czarni Węgrów 11 listopada, 12:30
Promnik Łaskarzew 4-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 11 listopada, 13:00
Tęcza Stanisławów 2-1 ŁKS Łochów 11 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 1-3 Korona Olszyc 11 listopada, 13:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-1 Błękitni Stoczek 11 listopada, 12:00
Zorza Sterdyń 3-0 Orzeł Łosice 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Zryw Sobolew 6-1 Orzeł Łosice 5 kwietnia, 16:30
Zorza Sterdyń 4-1 Błękitni Stoczek 5 kwietnia, 16:30
KS Wesoła (Warszawa) 0-2 Korona Olszyc 5 kwietnia, 16:30
Victoria Kałuszyn 1-2 ŁKS Łochów 5 kwietnia, 16:30
Tęcza Stanisławów 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5 kwietnia, 16:30
Promnik Łaskarzew 1-1 Czarni Węgrów 5 kwietnia, 16:30
Pogoń II Siedlce 2-3 Miedzanka Miedzna 5 kwietnia, 16:30
Orzeł Unin 0-2 Naprzód Skórzec 5 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 19 kwietnia

KS Wesoła (Warszawa) 4-2 ŁKS Łochów 19 kwietnia, 17:00
Orzeł Unin 2-3 Zryw Sobolew 19 kwietnia, 17:00
Naprzód Skórzec 5-0 Pogoń II Siedlce 19 kwietnia, 17:00
Miedzanka Miedzna 1-0 Promnik Łaskarzew 19 kwietnia, 17:00
Czarni Węgrów 2-0 Tęcza Stanisławów 19 kwietnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Victoria Kałuszyn 19 kwietnia, 17:00
Korona Olszyc 1-1 Zorza Sterdyń 19 kwietnia, 17:00
Błękitni Stoczek 2-0 Orzeł Łosice 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Czarni Węgrów 0-0 Victoria Kałuszyn 2 kwietnia, 11:00
Zryw Sobolew 9-0 Błękitni Stoczek 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Łosice 2-2 Korona Olszyc 2 kwietnia, 15:00
Zorza Sterdyń 1-5 ŁKS Łochów 2 kwietnia, 12:00
KS Wesoła (Warszawa) 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1 kwietnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Miedzanka Miedzna 2 kwietnia, 16:30
Promnik Łaskarzew 0-1 Naprzód Skórzec 2 kwietnia, 15:00
Pogoń II Siedlce 2-1 Orzeł Unin 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pogoń II Siedlce 0-3 Zryw Sobolew 9 kwietnia, 15:00
Orzeł Unin 3-1 Promnik Łaskarzew 9 kwietnia, 14:00
Naprzód Skórzec 2-1 Tęcza Stanisławów 9 kwietnia, 14:00
Miedzanka Miedzna 0-1 Victoria Kałuszyn 9 kwietnia, 16:30
Czarni Węgrów 1-2 KS Wesoła (Warszawa) 9 kwietnia, 12:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Zorza Sterdyń 9 kwietnia, 15:00
ŁKS Łochów 4-2 Orzeł Łosice 9 kwietnia, 15:30
Korona Olszyc 4-1 Błękitni Stoczek 9 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 13-15 kwietnia

Czarni Węgrów 1-2 Zorza Sterdyń 15 kwietnia, 12:00
Zryw Sobolew 4-1 Korona Olszyc 15 kwietnia, 15:00
Błękitni Stoczek 1-4 ŁKS Łochów 15 kwietnia, 13:00
Orzeł Łosice 0-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 13 kwietnia, 15:30
KS Wesoła (Warszawa) 0-2 Miedzanka Miedzna 13 kwietnia, 16:00
Victoria Kałuszyn 0-0 Naprzód Skórzec 14 kwietnia, 16:30
Tęcza Stanisławów 1-0 Orzeł Unin 15 kwietnia, 12:00
Promnik Łaskarzew 3-0 Pogoń II Siedlce 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Promnik Łaskarzew 2-2 Zryw Sobolew 23 kwietnia, 16:30
Pogoń II Siedlce 0-2 Tęcza Stanisławów 23 kwietnia, 15:00
Orzeł Unin 3-0 Victoria Kałuszyn 23 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-0
Naprzód Skórzec 0-4 KS Wesoła (Warszawa) 23 kwietnia, 15:00
Miedzanka Miedzna 1-0 Zorza Sterdyń 23 kwietnia, 16:00
Czarni Węgrów 3-1 Orzeł Łosice 23 kwietnia, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-0 Błękitni Stoczek 23 kwietnia, 15:00
ŁKS Łochów 7-3 Korona Olszyc 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Czarni Węgrów 2-0 Błękitni Stoczek 30 kwietnia, 12:00
Zryw Sobolew 2-0 ŁKS Łochów 30 kwietnia, 16:00
Korona Olszyc 0-5 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 kwietnia, 15:00
Orzeł Łosice 2-1 Miedzanka Miedzna 30 kwietnia, 14:00
Zorza Sterdyń 1-0 Naprzód Skórzec 30 kwietnia, 14:00
KS Wesoła (Warszawa) 5-1 Orzeł Unin 29 kwietnia, 16:00
Victoria Kałuszyn 3-2 Pogoń II Siedlce 29 kwietnia, 17:30
Tęcza Stanisławów 3-2 Promnik Łaskarzew 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Tęcza Stanisławów 0-0 Zryw Sobolew 3 maja, 17:00
Promnik Łaskarzew 3-0 Victoria Kałuszyn 3 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 3-2 KS Wesoła (Warszawa) 3 maja, 15:00
Orzeł Unin 4-2 Zorza Sterdyń 3 maja, 16:00
Naprzód Skórzec 2-2 Orzeł Łosice 3 maja, 16:00
Miedzanka Miedzna 2-0 Błękitni Stoczek 3 maja, 16:30
Czarni Węgrów 4-3 Korona Olszyc 3 maja, 11:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 ŁKS Łochów 3 maja, 13:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Czarni Węgrów 2-7 ŁKS Łochów 7 maja, 11:00
Zryw Sobolew 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 7 maja, 16:00
Korona Olszyc 1-0 Miedzanka Miedzna 7 maja, 15:00
Błękitni Stoczek 0-0 Naprzód Skórzec 7 maja, 17:00
Orzeł Łosice 1-0 Orzeł Unin 7 maja, 17:00
Zorza Sterdyń 1-1 Pogoń II Siedlce 7 maja, 14:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-2 Promnik Łaskarzew 6 maja, 16:30
Victoria Kałuszyn 2-1 Tęcza Stanisławów 7 maja, 15:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Victoria Kałuszyn 1-3 Zryw Sobolew 14 maja, 15:00
Tęcza Stanisławów 1-0 KS Wesoła (Warszawa) 14 maja, 17:00
Promnik Łaskarzew 2-0 Zorza Sterdyń 14 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-0 Orzeł Łosice 14 maja, 15:00
Orzeł Unin 5-1 Błękitni Stoczek 14 maja, 16:00
Naprzód Skórzec 2-2 Korona Olszyc 14 maja, 17:00
Miedzanka Miedzna 2-0 ŁKS Łochów 14 maja, 17:00
Czarni Węgrów 1-9 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 14 maja, 12:00

Kolejka 26 - 17 maja

Czarni Węgrów 1-2 Zryw Sobolew 17 maja, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Miedzanka Miedzna 17 maja, 17:00
ŁKS Łochów 1-0 Naprzód Skórzec 17 maja, 17:00
Korona Olszyc 2-1 Orzeł Unin 17 maja, 17:00
Błękitni Stoczek 2-1 Pogoń II Siedlce 17 maja, 17:30
Orzeł Łosice 0-3 Promnik Łaskarzew 17 maja, 17:00
Zorza Sterdyń 1-3 Tęcza Stanisławów 17 maja, 17:00
KS Wesoła (Warszawa) 5-1 Victoria Kałuszyn 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 20-21 maja

Orzeł Łosice 2-0 Tęcza Stanisławów 21 maja, 17:00
Czarni Węgrów 3-0 Miedzanka Miedzna 21 maja, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-1 Zryw Sobolew 20 maja, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Zorza Sterdyń 21 maja, 18:00
Promnik Łaskarzew 2-0 Błękitni Stoczek 21 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 1-2 Korona Olszyc 21 maja, 15:00
Orzeł Unin 1-1 ŁKS Łochów 21 maja, 16:00
Naprzód Skórzec 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 21 maja, 17:00

Kolejka 28 - 27-28 maja

Zryw Sobolew 0-0 Miedzanka Miedzna 28 maja, 16:00
Czarni Węgrów 0-1 Naprzód Skórzec 28 maja, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Orzeł Unin 28 maja, 12:00
ŁKS Łochów 4-0 Pogoń II Siedlce 28 maja, 17:00
Korona Olszyc 0-2 Promnik Łaskarzew 28 maja, 15:00
Błękitni Stoczek 1-1 Tęcza Stanisławów 28 maja, 17:00
Orzeł Łosice 1-0 Victoria Kałuszyn 27 maja, 17:00
Zorza Sterdyń 1-0 KS Wesoła (Warszawa) 28 maja, 14:00

Kolejka 29 - 3-4 czerwca

Czarni Węgrów 1-1 Orzeł Unin 4 czerwca, 17:00
Zorza Sterdyń 0-4 Zryw Sobolew 4 czerwca, 17:00
KS Wesoła (Warszawa) 7-0 Orzeł Łosice 4 czerwca, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Błękitni Stoczek 4 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-1 Korona Olszyc 4 czerwca, 17:00
Promnik Łaskarzew 2-0 ŁKS Łochów 4 czerwca, 17:00
Pogoń II Siedlce 3-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4 czerwca, 17:00
Naprzód Skórzec 1-1 Miedzanka Miedzna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 10-11 czerwca

Zryw Sobolew 7-1 Naprzód Skórzec 10 czerwca, 17:00
Miedzanka Miedzna 2-0 Orzeł Unin 11 czerwca, 17:00
Czarni Węgrów 3-2 Pogoń II Siedlce 11 czerwca, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Promnik Łaskarzew 11 czerwca, 17:00
ŁKS Łochów 2-0 Tęcza Stanisławów 11 czerwca, 17:00
Korona Olszyc 3-2 Victoria Kałuszyn 11 czerwca, 17:00
Błękitni Stoczek 3-0 KS Wesoła (Warszawa) 11 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się, OZPN przyznał walkower dla Błękitnych
Orzeł Łosice 3-1 Zorza Sterdyń 11 czerwca, 17:00

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

V liga 2005/2006 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2005/2006 (Radom)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa II)

Klasa A 2005/2006 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas