[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amur Wilga 24 60 19 3 2 82-29 10 1 1 50-12 9 2 1 32-17
2.  Burza Pilawa 24 57 18 3 3 80-41 10 1 1 53-21 8 2 2 27-20
3.  Tygrys Huta Mińska 24 48 14 6 4 71-32 8 3 1 44-12 6 3 3 27-20
4.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 40 12 4 8 89-52 9 2 1 72-21 3 2 7 17-31
5.  Jutrzenka Cegłów 24 39 10 9 5 54-41 5 5 2 24-13 5 4 3 30-28
6.  Orzeł Parysów 24 34 9 7 8 60-45 6 3 3 35-16 3 4 5 25-29
7.  Wektra Dziewule 24 32 10 2 12 40-48 7 1 4 24-18 3 1 8 16-30
8.  LKS Ostrówek 24 30 8 6 10 40-59 5 4 3 23-19 3 2 7 17-40
9.  Płomień Dębe Wielkie 24 29 8 5 11 45-60 6 2 4 27-24 2 3 7 18-36
10.  Hutnik Huta Czechy 24 24 7 3 14 36-52 5 2 5 23-18 2 1 9 13-34
11.  Wisła Maciejowice 24 23 5 8 11 38-63 3 4 5 22-24 2 4 6 16-39
12.  Sokół Kołbiel 24 13 3 4 17 31-71 2 1 9 15-26 1 3 8 16-45
13.  Kosovia Kosów Lacki 24 8 2 2 20 23-96 2 2 8 17-36 0 0 12 6-60
Podlasie II Sokołów Podlaski wycofało się przed sezonem. Jego miejsce zajął Hutnik Huta Czechy.
Mazovia II Mińsk Mazowiecki wycofała się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Amur Wilga    3-0* 2-1 3-0 2-2 3-1 4-0 7-1 5-2 2-4 5-0 6-0 8-1 
 2 Burza Pilawa3-1     4-2 6-3 2-3 3-3 3-0* 2-0 7-1 3-2 4-3 9-2 7-1 
 3 Tygrys Huta Mińska2-3 1-1     1-1 5-1 3-0 5-1 7-2 3-0 4-2 0-0 6-1 7-0 
 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka1-1 8-4 3-3     8-3 6-1 0-4 3-1 7-2 6-0 15-2 8-0 7-0 
 5 Jutrzenka Cegłów1-1 1-2 2-2 1-0     0-0 1-1 2-3 2-1 3-1 2-0 2-2 7-0 
 6 Orzeł Parysów1-2 0-1 2-2 5-1 0-0     6-1 8-0 2-4 3-1 2-2 3-0 3-2 
 7 Wektra Dziewule0-1 1-3 3-2 2-4 1-3 2-2     4-1 2-0 2-0 2-1 2-1 3-0* 
 8 LKS Ostrówek3-4 1-3 1-4 4-1 4-4 2-2 2-0     2-1 2-0 0-0 0-0 2-0 
 9 Płomień Dębe Wielkie1-3 2-3 1-3 2-2 3-2 1-2 2-1 3-1     3-2 4-4 2-1 3-0* 
 10 Hutnik Huta Czechy2-3 1-1 0-1 3-0 0-3 4-2 1-0 0-2 1-1     4-0 2-5 5-0 
 11 Wisła Maciejowice1-2 0-1 1-2 2-1 2-3 1-5 4-2 3-3 2-2 0-0     2-2 4-1 
 12 Sokół Kołbiel2-3 0-4 0-3 2-3 1-1 3-1 1-2 0-2 2-3 0-1 0-2     4-1 
 13 Kosovia Kosów Lacki0-8 2-4 1-2 0-1 0-5 1-6 1-4 1-1 1-1 6-0 1-2 3-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Orzeł Parysów.
 
Amur Wilga 4-0 Wektra Dziewule
Burza Pilawa 4-2 Tygrys Huta Mińska
Wisła Maciejowice 2-2 Sokół Kołbiel
Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-0 Hutnik Huta Czechy
Jutrzenka Cegłów 2-1 Płomień Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki 1-1 LKS Ostrówek

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: LKS Ostrówek.
 
Wektra Dziewule 2-2 Orzeł Parysów
Płomień Dębe Wielkie 3-0 Kosovia Kosów Lacki
(wo)
Hutnik Huta Czechy 0-3 Jutrzenka Cegłów
Sokół Kołbiel 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tygrys Huta Mińska 0-0 Wisła Maciejowice
Amur Wilga 3-0 Burza Pilawa
(wo)

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Burza Pilawa 3-0 Wektra Dziewule
(wo)
na boisku 3-2
Wisła Maciejowice 1-2 Amur Wilga
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 Tygrys Huta Mińska
Jutrzenka Cegłów 2-2 Sokół Kołbiel
Kosovia Kosów Lacki 6-0 Hutnik Huta Czechy 11 listopada
przełożony
Orzeł Parysów 8-0 LKS Ostrówek

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Hutnik Huta Czechy.
 
Wektra Dziewule 4-1 LKS Ostrówek
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Orzeł Parysów
Sokół Kołbiel 4-1 Kosovia Kosów Lacki
Tygrys Huta Mińska 5-1 Jutrzenka Cegłów
Amur Wilga 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Burza Pilawa 4-3 Wisła Maciejowice

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Sokół Kołbiel.
 
Wisła Maciejowice 4-2 Wektra Dziewule
Jabłonianka Jabłonna Lacka 8-4 Burza Pilawa
Jutrzenka Cegłów 1-1 Amur Wilga
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Tygrys Huta Mińska
Orzeł Parysów 3-1 Hutnik Huta Czechy
LKS Ostrówek 2-1 Płomień Dębe Wielkie

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Tygrys Huta Mińska.
 
Wektra Dziewule 2-0 Płomień Dębe Wielkie
Hutnik Huta Czechy 0-2 LKS Ostrówek
Sokół Kołbiel 3-1 Orzeł Parysów
Amur Wilga 8-1 Kosovia Kosów Lacki
Burza Pilawa 2-3 Jutrzenka Cegłów
Wisła Maciejowice 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Amur Wilga.
 
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-4 Wektra Dziewule
Jutrzenka Cegłów 2-0 Wisła Maciejowice
Kosovia Kosów Lacki 2-4 Burza Pilawa
Orzeł Parysów 2-2 Tygrys Huta Mińska
LKS Ostrówek 0-0 Sokół Kołbiel
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Hutnik Huta Czechy

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Burza Pilawa.
 
Wektra Dziewule 2-0 Hutnik Huta Czechy
Sokół Kołbiel 2-3 Płomień Dębe Wielkie
Tygrys Huta Mińska 7-2 LKS Ostrówek
Amur Wilga 3-1 Orzeł Parysów
Wisła Maciejowice 4-1 Kosovia Kosów Lacki
Jabłonianka Jabłonna Lacka 8-3 Jutrzenka Cegłów

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Wisła Maciejowice.
 
Jutrzenka Cegłów 1-1 Wektra Dziewule
Kosovia Kosów Lacki 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Parysów 0-1 Burza Pilawa
LKS Ostrówek 3-4 Amur Wilga
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Tygrys Huta Mińska
Hutnik Huta Czechy 2-5 Sokół Kołbiel

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Wektra Dziewule 2-1 Sokół Kołbiel
Tygrys Huta Mińska 4-2 Hutnik Huta Czechy
Amur Wilga 5-2 Płomień Dębe Wielkie
Burza Pilawa 2-0 LKS Ostrówek
Wisła Maciejowice 1-5 Orzeł Parysów
Jutrzenka Cegłów 7-0 Kosovia Kosów Lacki

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Jutrzenka Cegłów.
 
Kosovia Kosów Lacki 1-4 Wektra Dziewule
Orzeł Parysów 5-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
LKS Ostrówek 0-0 Wisła Maciejowice
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Burza Pilawa
Hutnik Huta Czechy 2-3 Amur Wilga
Sokół Kołbiel 0-3 Tygrys Huta Mińska

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Kosovia Kosów Lacki.
 
Wektra Dziewule 3-2 Tygrys Huta Mińska
Amur Wilga 6-0 Sokół Kołbiel
Burza Pilawa 3-2 Hutnik Huta Czechy
Wisła Maciejowice 2-2 Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 LKS Ostrówek
Jutrzenka Cegłów 0-0 Orzeł Parysów

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Wektra Dziewule.
 
Orzeł Parysów 3-2 Kosovia Kosów Lacki
LKS Ostrówek 4-4 Jutrzenka Cegłów
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Hutnik Huta Czechy 4-0 Wisła Maciejowice
Sokół Kołbiel 0-4 Burza Pilawa
Tygrys Huta Mińska 2-3 Amur Wilga

Kolejka 14 - 3 maja

Pauza: Orzeł Parysów.
 
Wektra Dziewule 0-1 Amur Wilga
Tygrys Huta Mińska 1-1 Burza Pilawa
Sokół Kołbiel 0-2 Wisła Maciejowice
Hutnik Huta Czechy 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Jutrzenka Cegłów
LKS Ostrówek 2-0 Kosovia Kosów Lacki

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: LKS Ostrówek.
 
Orzeł Parysów 6-1 Wektra Dziewule 7 czerwca
Kosovia Kosów Lacki 1-1 Płomień Dębe Wielkie
Jutrzenka Cegłów 3-1 Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka 8-0 Sokół Kołbiel 24 maja
Wisła Maciejowice 1-2 Tygrys Huta Mińska
Burza Pilawa 3-1 Amur Wilga 7 czerwca

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Wektra Dziewule 1-3 Burza Pilawa
Amur Wilga 5-0 Wisła Maciejowice
Tygrys Huta Mińska 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Sokół Kołbiel 1-1 Jutrzenka Cegłów
Hutnik Huta Czechy 5-0 Kosovia Kosów Lacki
LKS Ostrówek 2-2 Orzeł Parysów

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Hutnik Huta Czechy.
 
LKS Ostrówek 2-0 Wektra Dziewule
Orzeł Parysów 2-4 Płomień Dębe Wielkie 14 kwietnia
Kosovia Kosów Lacki 3-2 Sokół Kołbiel 14 kwietnia
Jutrzenka Cegłów 2-2 Tygrys Huta Mińska
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Amur Wilga
Wisła Maciejowice 0-1 Burza Pilawa

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Sokół Kołbiel.
 
Wektra Dziewule 2-1 Wisła Maciejowice
Burza Pilawa 6-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Amur Wilga 2-2 Jutrzenka Cegłów
Tygrys Huta Mińska 7-0 Kosovia Kosów Lacki
Hutnik Huta Czechy 4-2 Orzeł Parysów
Płomień Dębe Wielkie 3-1 LKS Ostrówek

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Tygrys Huta Mińska.
 
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Wektra Dziewule
LKS Ostrówek 2-0 Hutnik Huta Czechy
Orzeł Parysów 3-0 Sokół Kołbiel
Kosovia Kosów Lacki 0-8 Amur Wilga
Jutrzenka Cegłów 1-2 Burza Pilawa
Jabłonianka Jabłonna Lacka 15-2 Wisła Maciejowice

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Amur Wilga.
 
Wektra Dziewule 2-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wisła Maciejowice 2-3 Jutrzenka Cegłów
Burza Pilawa 7-1 Kosovia Kosów Lacki
Tygrys Huta Mińska 3-0 Orzeł Parysów
Sokół Kołbiel 0-2 LKS Ostrówek
Hutnik Huta Czechy 1-1 Płomień Dębe Wielkie

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Burza Pilawa.
 
Hutnik Huta Czechy 1-0 Wektra Dziewule
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Sokół Kołbiel
LKS Ostrówek 1-4 Tygrys Huta Mińska
Orzeł Parysów 1-2 Amur Wilga
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Wisła Maciejowice
Jutrzenka Cegłów 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Wisła Maciejowice.
 
Wektra Dziewule 1-3 Jutrzenka Cegłów
Jabłonianka Jabłonna Lacka 7-0 Kosovia Kosów Lacki
Burza Pilawa 3-3 Orzeł Parysów
Amur Wilga 7-1 LKS Ostrówek
Tygrys Huta Mińska 3-0 Płomień Dębe Wielkie
Sokół Kołbiel 0-1 Hutnik Huta Czechy

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Sokół Kołbiel 1-2 Wektra Dziewule
Hutnik Huta Czechy 0-1 Tygrys Huta Mińska
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Amur Wilga
LKS Ostrówek 1-3 Burza Pilawa
Orzeł Parysów 2-2 Wisła Maciejowice
Kosovia Kosów Lacki 0-5 Jutrzenka Cegłów

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Jutrzenka Cegłów.
 
Wektra Dziewule 3-0 Kosovia Kosów Lacki
(wo)
Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-1 Orzeł Parysów
Wisła Maciejowice 3-3 LKS Ostrówek
Burza Pilawa 7-1 Płomień Dębe Wielkie
Amur Wilga 2-4 Hutnik Huta Czechy
Tygrys Huta Mińska 6-1 Sokół Kołbiel

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: Kosovia Kosów Lacki.
 
Tygrys Huta Mińska 5-1 Wektra Dziewule
Sokół Kołbiel 2-3 Amur Wilga
Hutnik Huta Czechy 1-1 Burza Pilawa
Płomień Dębe Wielkie 4-4 Wisła Maciejowice
LKS Ostrówek 4-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Parysów 0-0 Jutrzenka Cegłów

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: Wektra Dziewule.
 
Kosovia Kosów Lacki 1-6 Orzeł Parysów
Jutrzenka Cegłów 2-3 LKS Ostrówek
Jabłonianka Jabłonna Lacka 7-2 Płomień Dębe Wielkie
Wisła Maciejowice 0-0 Hutnik Huta Czechy
Burza Pilawa 9-2 Sokół Kołbiel
Amur Wilga 2-1 Tygrys Huta Mińska

Liga okręgowa 2005/2006 (Siedlce)

Klasa B 2005/2006 (Siedlce I)
Klasa B 2005/2006 (Siedlce II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas