[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Magnuszew 24 59 19 2 3 67-16 11 1 0 38-9 8 1 3 29-7
2.  Gryfia Mirów 24 58 18 4 2 76-25 10 1 1 42-14 8 3 1 34-11
3.  Gryf Policzna 24 57 18 3 3 55-22 11 1 0 38-9 7 2 3 17-13
4.  Zorza Kowala 24 43 13 4 7 49-34 7 1 4 28-17 6 3 3 21-17
5.  Beta Radom 24 37 12 1 11 64-47 7 1 4 35-23 5 0 7 29-24
6.  Strażak Stanisławice 24 36 11 3 10 45-41 7 1 4 23-12 4 2 6 22-29
7.  LUKS Ruda Wielka 24 30 8 6 10 28-41 6 4 2 15-10 2 2 8 13-31
8.  Zamłynie Radom 24 28 8 4 12 43-51 5 2 5 26-20 3 2 7 17-31
9.  Centrum Radom 24 25 7 4 13 34-45 4 1 7 20-18 3 3 6 14-27
10.  WKS Zajezierze 24 24 6 6 12 32-51 5 3 4 22-22 1 3 8 10-29
11.  GKS Sieciechów 24 21 6 3 15 32-80 5 2 5 16-33 1 1 10 16-47
12.  KS Janików 24 20 6 2 16 27-58 4 2 6 19-30 2 0 10 8-28
13.  Wisła Chotcza 24 7 1 4 19 23-64 0 3 9 7-29 1 1 10 16-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Magnuszew    3-2 4-1 1-1 1-0 6-2 2-0 3-1 2-0 1-0 8-1 2-0 5-1 
 2 Gryfia Mirów1-0     1-2 3-1 4-1 3-1 3-1 2-2 2-0 9-0 4-3 5-0 5-3 
 3 Gryf Policzna1-0 1-1     3-1 3-1 5-1 3-1 4-0 4-2 2-0 6-0 3-0 3-2 
 4 Zorza Kowala2-0 1-2 1-2     1-6 8-2 4-1 1-0 5-0 1-1 2-1 1-0 1-2 
 5 Beta Radom0-3 0-2 2-0 1-3     2-2 3-0 7-1 1-3 3-2 5-2 6-2 5-3 
 6 Strażak Stanisławice0-2 0-1 1-0 1-2 3-1     2-2 2-3 3-0 2-0 5-0 2-0 2-1 
 7 LUKS Ruda Wielka1-4 0-0 1-2 0-0 2-1 0-0     1-0 0-0 3-1 3-1 1-0 3-1 
 8 Zamłynie Radom0-4 1-2 1-1 1-2 4-3 1-2 0-1     4-1 4-0 4-4 3-0 3-0 
 9 Centrum Radom0-1 0-2 0-1 1-3 0-4 0-3 6-1 5-0     1-1 4-1 0-1 3-0 
 10 WKS Zajezierze0-6 0-0 0-0 4-1 2-3 3-2 2-0 1-4 1-2     4-1 3-1 2-2 
 11 GKS Sieciechów0-3 2-14 0-4 0-2 3-1 1-0 1-1 1-3 2-2 3-2     2-1 1-0 
 12 KS Janików1-1 2-3 2-3 1-4 1-5 0-3* 3-2 2-1 3-3 0-3* 2-1     2-1 
 13 Wisła Chotcza1-5 1-5 0-1 1-1 0-3 0-4 2-3 2-2 0-1 0-0 0-1 0-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Gryfia Mirów.
 
Wisła Chotcza 0-1 Centrum Radom
Gryf Policzna 4-0 Zamłynie Radom
Strażak Stanisławice 2-0 KS Janików
LZS Magnuszew 1-0 Beta Radom
WKS Zajezierze 2-0 LUKS Ruda Wielka
GKS Sieciechów 0-2 Zorza Kowala

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Zamłynie Radom.
 
LUKS Ruda Wielka 0-0 Zorza Kowala
Beta Radom 3-2 WKS Zajezierze
KS Janików 1-1 LZS Magnuszew
Gryfia Mirów 3-1 Strażak Stanisławice
Centrum Radom 0-1 Gryf Policzna
GKS Sieciechów 1-0 Wisła Chotcza

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Centrum Radom.
 
Gryf Policzna 6-0 GKS Sieciechów
Strażak Stanisławice 2-3 Zamłynie Radom
LZS Magnuszew 3-2 Gryfia Mirów
WKS Zajezierze 3-1 KS Janików
LUKS Ruda Wielka 2-1 Beta Radom
Wisła Chotcza 1-1 Zorza Kowala

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: GKS Sieciechów.
 
KS Janików 3-2 LUKS Ruda Wielka
Gryfia Mirów 9-0 WKS Zajezierze
Zamłynie Radom 0-4 LZS Magnuszew
Centrum Radom 0-3 Strażak Stanisławice
Wisła Chotcza 0-1 Gryf Policzna
Zorza Kowala 1-6 Beta Radom

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Wisła Chotcza.
 
Strażak Stanisławice 5-0 GKS Sieciechów
LZS Magnuszew 2-0 Centrum Radom
WKS Zajezierze 1-4 Zamłynie Radom
LUKS Ruda Wielka 0-0 Gryfia Mirów
Beta Radom 6-2 KS Janików
Gryf Policzna 3-1 Zorza Kowala

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Gryf Policzna.
 
Gryfia Mirów 4-1 Beta Radom
Zamłynie Radom 0-1 LUKS Ruda Wielka
Centrum Radom 1-1 WKS Zajezierze
GKS Sieciechów 0-3 LZS Magnuszew
Wisła Chotcza 0-4 Strażak Stanisławice
Zorza Kowala 1-0 KS Janików

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Zorza Kowala.
 
Strażak Stanisławice 1-0 Gryf Policzna
LZS Magnuszew 5-1 Wisła Chotcza
lub 5-0
WKS Zajezierze 4-1 GKS Sieciechów
LUKS Ruda Wielka 0-0 Centrum Radom
Beta Radom 7-1 Zamłynie Radom
KS Janików 2-3 Gryfia Mirów

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Strażak Stanisławice.
 
Centrum Radom 0-4 Beta Radom
GKS Sieciechów 1-1 LUKS Ruda Wielka
Wisła Chotcza 0-0 WKS Zajezierze
Gryf Policzna 1-0 LZS Magnuszew
Zorza Kowala 1-2 Gryfia Mirów
KS Janików 2-1 Zamłynie Radom

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: LZS Magnuszew.
 
WKS Zajezierze 0-0 Gryf Policzna
LUKS Ruda Wielka 3-1 Wisła Chotcza
Beta Radom 5-2 GKS Sieciechów
KS Janików 3-3 Centrum Radom
Gryfia Mirów 2-2 Zamłynie Radom
Strażak Stanisławice 1-2 Zorza Kowala

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Centrum Radom 0-2 Gryfia Mirów
GKS Sieciechów 2-1 KS Janików
Wisła Chotcza 0-3 Beta Radom
Gryf Policzna 3-1 LUKS Ruda Wielka
Strażak Stanisławice 0-2 LZS Magnuszew
Zorza Kowala 1-0 Zamłynie Radom

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: LUKS Ruda Wielka.
 
WKS Zajezierze 3-2 Strażak Stanisławice
Beta Radom 2-0 Gryf Policzna
KS Janików 2-1 Wisła Chotcza
Gryfia Mirów 4-3 GKS Sieciechów
Zamłynie Radom 4-1 Centrum Radom
LZS Magnuszew 1-1 Zorza Kowala

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Beta Radom.
 
GKS Sieciechów 1-3 Zamłynie Radom
Wisła Chotcza 1-5 Gryfia Mirów
Gryf Policzna 3-0 KS Janików
Strażak Stanisławice 2-2 LUKS Ruda Wielka
LZS Magnuszew 1-0 WKS Zajezierze
Zorza Kowala 5-0 Centrum Radom

Kolejka 13 - 11-13 listopada

Pauza: KS Janików.
 
Zorza Kowala 1-1 WKS Zajezierze
LUKS Ruda Wielka 1-4 LZS Magnuszew
Beta Radom 2-2 Strażak Stanisławice
Gryfia Mirów 1-2 Gryf Policzna
Zamłynie Radom 3-0 Wisła Chotcza
Centrum Radom 4-1 GKS Sieciechów

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Gryfia Mirów.
 
Zorza Kowala 2-1 GKS Sieciechów
Centrum Radom 3-0 Wisła Chotcza
Zamłynie Radom 1-1 Gryf Policzna
KS Janików 0-3 Strażak Stanisławice
(wo)
na boisku 2-0, za udział nieuprawnionego zawodnika
Beta Radom 0-3 LZS Magnuszew
LUKS Ruda Wielka 3-1 WKS Zajezierze

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Zorza Kowala 4-1 LUKS Ruda Wielka
WKS Zajezierze 2-3 Beta Radom
LZS Magnuszew 2-0 KS Janików
Strażak Stanisławice 0-1 Gryfia Mirów
Gryf Policzna 4-2 Centrum Radom
Wisła Chotcza 0-1 GKS Sieciechów

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Centrum Radom.
 
Zorza Kowala 1-2 Wisła Chotcza
GKS Sieciechów 0-4 Gryf Policzna
Zamłynie Radom 1-2 Strażak Stanisławice
Gryfia Mirów 1-0 LZS Magnuszew
KS Janików 0-3 WKS Zajezierze
(wo)
na boiski 1-1, grali nieuprawnieni zawodnicy
Beta Radom 3-0 LUKS Ruda Wielka

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: GKS Sieciechów.
 
Beta Radom 1-3 Zorza Kowala
LUKS Ruda Wielka 1-0 KS Janików
WKS Zajezierze 0-0 Gryfia Mirów
LZS Magnuszew 3-1 Zamłynie Radom
w Radomiu
Strażak Stanisławice 3-0 Centrum Radom
Gryf Policzna 3-2 Wisła Chotcza

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Wisła Chotcza.
 
Zorza Kowala 1-2 Gryf Policzna
GKS Sieciechów 1-0 Strażak Stanisławice
Centrum Radom 0-1 LZS Magnuszew
Zamłynie Radom 4-0 WKS Zajezierze
Gryfia Mirów 3-1 LUKS Ruda Wielka
KS Janików 1-5 Beta Radom

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Gryf Policzna.
 
KS Janików 1-4 Zorza Kowala
Beta Radom 0-2 Gryfia Mirów
LUKS Ruda Wielka 1-0 Zamłynie Radom
WKS Zajezierze 1-2 Centrum Radom
LZS Magnuszew 8-1 GKS Sieciechów
Strażak Stanisławice 2-1 Wisła Chotcza

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Zorza Kowala.
 
Gryf Policzna 5-1 Strażak Stanisławice
Wisła Chotcza 1-5 LZS Magnuszew
GKS Sieciechów 3-2 WKS Zajezierze
Centrum Radom 6-1 LUKS Ruda Wielka
Zamłynie Radom 4-3 Beta Radom
Gryfia Mirów 5-0 KS Janików

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Strażak Stanisławice.
 
Gryfia Mirów 3-1 Zorza Kowala
Zamłynie Radom 3-0 KS Janików
Beta Radom 1-3 Centrum Radom
LUKS Ruda Wielka 3-1 GKS Sieciechów
WKS Zajezierze 2-2 Wisła Chotcza
LZS Magnuszew 4-1 Gryf Policzna

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: LZS Magnuszew.
 
Zorza Kowala 8-2 Strażak Stanisławice
Gryf Policzna 2-0 WKS Zajezierze
Wisła Chotcza 2-3 LUKS Ruda Wielka
GKS Sieciechów 3-1 Beta Radom
Centrum Radom 0-1 KS Janików
Zamłynie Radom 1-2 Gryfia Mirów

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Zamłynie Radom 1-2 Zorza Kowala
Gryfia Mirów 2-0 Centrum Radom
KS Janików 2-1 GKS Sieciechów
Beta Radom 5-3 Wisła Chotcza
LUKS Ruda Wielka 1-2 Gryf Policzna
LZS Magnuszew 6-2 Strażak Stanisławice

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: LUKS Ruda Wielka.
 
Zorza Kowala 2-0 LZS Magnuszew
Strażak Stanisławice 2-0 WKS Zajezierze
Gryf Policzna 3-1 Beta Radom
Wisła Chotcza 0-3 KS Janików 8 czerwca
GKS Sieciechów 2-14 Gryfia Mirów
Centrum Radom 5-0 Zamłynie Radom

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: Beta Radom.
 
Centrum Radom 1-3 Zorza Kowala
Zamłynie Radom 4-4 GKS Sieciechów
Gryfia Mirów 5-3 Wisła Chotcza
KS Janików 2-3 Gryf Policzna
LUKS Ruda Wielka 0-0 Strażak Stanisławice
WKS Zajezierze 0-6 LZS Magnuszew

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: KS Janików.
 
WKS Zajezierze 4-1 Zorza Kowala
LZS Magnuszew 2-0 LUKS Ruda Wielka
Strażak Stanisławice 3-1 Beta Radom
Gryf Policzna 1-1 Gryfia Mirów
Wisła Chotcza 2-2 Zamłynie Radom
GKS Sieciechów 2-2 Centrum Radom

Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)

Liga okręgowa 2005/2006 (Radom)

Klasa A 2005/2006 (Radom I)

Klasa B 2005/2006 (Radom I)
Klasa B 2005/2006 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas