[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 8-9 sierpnia
Megawat Świerże Górne - wolny los.

LKS Promna 1-3 Beta Radom 9 sierpnia, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Mogielanka Mogielnica 9 sierpnia, 16:00
Orzeł Gielniów 2-3 Sadownik Błędów 9 sierpnia, 16:00
Iskra Zbrosza Duża 1-2 Kraska Jasieniec 9 sierpnia, 16:00
LKS Jedlińsk 1-2 Oronka Orońsko 9 sierpnia, 16:00
Akcja I Jastrzębia 0-1 Zorza Kowala 8 sierpnia, 17:00
Gracja Tczów 8-2 Petrus Radom 9 sierpnia, 16:00
Centrum Radom 4-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 9 sierpnia, 16:00
Chojniak Wieniawa 1-13 Orzeł Wierzbica 9 sierpnia, 16:00
Ruszcovia Borkowice 6-1 Rexona Radom 9 sierpnia, 16:00
Olimpia Ciepielów 1-8 Zamłynie Radom 9 sierpnia, 16:00
Gryf Policzna 2-3 Proch Pionki 9 sierpnia, 11:00
pd.
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 Iłżanka Kazanów 9 sierpnia, 16:00

II runda - 19 sierpnia
Broń Radom, Mazowsze Grójec - wolny los.

Megawat Świerże Górne 1-7 KS Kozienice-Janików 19 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 7-0 Plon Garbatka-Letnisko 19 sierpnia, 17:00
Gracja Tczów 1-7 Zwolenianka Zwoleń 19 sierpnia, 17:00
Sadownik Błędów 3-5 KS Warka 19 sierpnia, 17:00
Kraska Jasieniec 0-4 Mogielanka Mogielnica
Beta Radom 0-4 Pilica Białobrzegi 19 sierpnia, 17:00
Zamłynie Radom 9-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 sierpnia, 17:00
Ruszcovia Borkowice 1-7 Szydłowianka Szydłowiec 19 sierpnia, 17:00
Oronka Orońsko 0-4 Orzeł Wierzbica 19 sierpnia, 17:00
Zorza Kowala 6-2 Wulkan Zakrzew 19 sierpnia, 17:00

III runda - 2 września
Pilica Białobrzegi, Orzeł Wierzbica, Zwolenianka Zwoleń, KS Janików-Kozienice - wolny los.

Proch Pionki 0-1 Broń Radom 2 września, 16:30
Mogielanka Mogielnica 2-1 Mazowsze Grójec 2 września, 16:30
Zamłynie Radom 5-4 KS Warka 2 września, 16:30
Zorza Kowala 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 2 września, 16:30

1/4 finału - 9 września
(Losowanie - 3 września 2009 - siedziba Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej)

Mogielanka Mogielnica 4-0 Pilica Białobrzegi 9 września, 16:30
Zwolenianka Zwoleń 3-3 KS Kozienice-Janików 9 września, 16:30
pd. k. 4-3
Zorza Kowala 1-2 Broń Radom 9 września, 16:30
Zamłynie Radom 0-7 Orzeł Wierzbica 9 września, 17:30

1/2 finału - 16 września

Mogielanka Mogielnica 1-6 Broń Radom 16 września, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-0 Zwolenianka Zwoleń 16 września, 16:00

Finał - 30 września

Orzeł Wierzbica 3-1 Broń Radom 30 września, 15:00
Bartłomiej Madej 37, Sylwester Sokół 77, Michał Kocon 90 - Damian Sałek 75
w Wierzbicy

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas