[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

I runda - 19 sierpnia

Unia Czermno 6-1 Unia Iłów 19 sierpnia, 17:00
ULKS Ciółkowo 2-4 Świt Staroźreby 19 sierpnia, 17:00
Skrwa Łukomie 1-8 Kasztelan Sierpc 19 sierpnia, 17:00
Sparta Mochowo 3-0 Błękitni Gójsk 19 sierpnia, 17:00
(wo)
Błękitni wycofali się z rozgrywek
Wicher Cieszewo 2-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 19 sierpnia, 17:00
Mazowsze Płock 3-2 Stoczniowiec Płock 19 sierpnia, 17:00
Spójnia Mała Wieś 10-4 Stegny Wyszogród 19 sierpnia, 17:00
pd.
Wisła Kępa Polska 1-7 Zryw Bielsk 19 sierpnia, 17:00
Polonia Radzanowo 1-3 Orzeł Goleszyn 19 sierpnia, 17:00
Lwówianka Lwówek 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 19 sierpnia, 17:00

II runda - 2 września

Unia Czermno 0-4 Błękitni Gąbin 2 września, 17:00
Świt Staroźreby 3-5 Kasztelan Sierpc 2 września, 17:00
pd.
Sparta Mochowo 1-4 Skra Drobin 2 września, 17:00
Wicher Cieszewo 0-4 Wisła Nowy Duninów 2 września, 17:00
Mazowsze Płock 0-2 Amator Maszewo 2 września, 17:00
Spójnia Mała Wieś 3-2 Zryw Bielsk 2 września, 17:00
Orzeł Goleszyn 3-1 Mazur Gostynin 2 września, 17:00
Lwówianka Lwówek 1-7 Kormoran Łąck 2 września, 17:00

III runda - 16 września

Wisła Nowy Duninów 2-2 Skra Drobin 16 września, 16:30
pd. k. 5-4
Spójnia Mała Wieś 3-10 Amator Maszewo 16 września, 16:30
Kasztelan Sierpc 0-7 Błękitni Gąbin 16 września, 16:30
Orzeł Goleszyn 1-1 Kormoran Łąck 16 września, 16:30
pd. k. 4-2

1/2 finału - 30 września

Wisła Nowy Duninów 3-1 Błękitni Gąbin 30 września, 15:30
Emil Pośpieszyński ?, Łukasz Stański ?, Cezary Szymański ? - Tomasz Niedzielak ?
Orzeł Goleszyn 1-10 Amator Maszewo 30 września, 15:30
Mateusz Biegański ? - Mateusz Górczyński ?, ?, ?, Arkadiusz Szarwiński ?, Damian Lisiecki ?, ?, ?, ?, Bartłomiej Ochmański ?, ?

Finał - 7 października

Wisła Nowy Duninów 2-0 Amator Maszewo 7 października, 15:30

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas