[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

I runda - 19 sierpnia
(Losowanie - 1 lipca 2009 - siedziba Ciechanowskiego ZPN)
Korona Ostrołęka - wolny los

Narew II Ostrołęka 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 sierpnia, 17:30
(wo)
Narew II wycofała się z rozgrywek
Kurpik Kadzidło 2-0 Iskra Krasne 19 sierpnia, 17:30
Opia Opinogóra 1-4 Boruta Kuczbork 19 sierpnia, 17:30
Orz Goworowo 3-2 Makowianka Maków Mazowiecki 19 sierpnia, 17:30
pd.
Orzeł Sypniewo 3-2 Sona Nowe Miasto 19 sierpnia, 17:30
Konopianka Konopki 4-2 Wkra Bieżuń 19 sierpnia, 17:30
Gryf Kownaty Żędowe 1-6 Sokół Grudusk 19 sierpnia, 17:30
Bartnik Myszyniec 0-2 Tęcza Łyse 19 sierpnia, 17:30
WKS Mystkówiec Stary 0-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 19 sierpnia, 17:30
Pełta Karniewo 0-4 Korona Szydłowo 19 sierpnia, 17:30
GKS Pokrzywnica 6-4 Mazowsze Jednorożec 19 sierpnia, 17:30
Rzekunianka Rzekuń 1-2 KS CK Troszyn 19 sierpnia, 17:30
w Troszynie; Rzekunianka gospodarzem
Tęcza Ojrzeń 1-4 Błękitni Raciąż 19 sierpnia, 17:30
Borovia Czernice Borowe 0-2 MKS II Mława 19 sierpnia, 17:30

II runda - 2 września
(Losowanie - 1 lipca 2009 - siedziba Ciechanowskiego ZPN)
KS CK Troszyn - wolny los

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 Tęcza Łyse 2 września, 17:00
Konopianka Konopki 4-2 Błękitni Raciąż 2 września, 17:00
GKS Pokrzywnica 4-3 Orz Goworowo 2 września, 17:00
Kurpik Kadzidło 1-4 Korona Ostrołęka 8 września, 16:00
Sokół Grudusk 3-2 MKS II Mława 2 września, 17:00
Orzeł Sypniewo 3-3 Boruta Kuczbork 2 września, 17:00
pd. k. 3-4
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Korona Szydłowo 2 września, 17:00

III runda - 16 września

Boruta Kuczbork 4-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 16 września, 16:30
GKS Pokrzywnica 3-3 Konopianka Konopki 16 września, 16:30
pd. k. 13-14
Sokół Grudusk 2-3 KS CK Troszyn 16 września, 16:30
Korona Szydłowo 2-3 Korona Ostrołęka 16 września, 16:30

IV runda - 30 września

Konopianka Konopki 3-6 Korona Ostrołęka 30 września, 15:30
pd.
w Morawach
Boruta Kuczbork 3-0 KS CK Troszyn 30 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali

1/4 finału - 14 października
Do gry dołączyli IV-ligowcy: Kryształ Glinojeck, MKS Ciechanów, MKS Mława, MKS Przasnysz, Tęcza 34 Płońsk, Wkra Żuromin.

MKS Ciechanów 2-1 Kryształ Glinojeck 14 października, 15:00
Bartosz Szczęsny 28, Kamil Olszewski 90 - Krzysztof Kopciński 9
Boruta Kuczbork 4-3 MKS Przasnysz 14 października, 15:00
Rafał Langowski 10, 90, Zbigniew Falkowski 66, 80 - Jarosław Malinowski 15, Tomasz Jóźwiak 17, Dariusz Przebierała 73
MKS Mława 3-0 Wkra Żuromin
(wo)
Wkra wycofała się z rozgrywek
Korona Ostrołęka 3-0 Tęcza 34 Płońsk
(wo)
Tęcza wycofała się z rozgrywek

1/2 finału - 28 października

Korona Ostrołęka 2-4 MKS Ciechanów 28 października, 14:00
pd.
Michał Nosek 60, Cezary Stachowicz 77 - Kamil Olszewski 82, 85, Michał Dobrowolski 93, Łukasz Sobczak 102
Boruta Kuczbork 3-2 MKS Mława 28 października, 14:00
pd.
Rafał Langowski 32, 80, 98 - Mariusz Walczak 35, Bartosz Głowacki 38

Finał - 21 listopada

Boruta Kuczbork 1-3 MKS Ciechanów 21 listopada, 12:00
Jakub Stańczak 78 - Rafał Traczyk 2, Patryk Tosik 27 (k), Bartosz Szczęsny 81
w Kuczborku

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas