[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 19 sierpnia

Bednarska Warszawa 1-16 Victoria Zerzeń (Warszawa) 19 sierpnia, 17:00
KS Rzakta 2-5 Watra Mrozy 19 sierpnia, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-0 Grom Lipowo 19 sierpnia, 17:00
Wrzos Międzyborów 4-1 Guzovia Guzów 19 sierpnia, 17:00
Milan II Milanówek 7-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 19 sierpnia, 17:00
KS Glinianka 2-3 Sokół Celestynów 19 sierpnia, 17:00
Wisła Zakroczym 0-7 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia, 17:00
Kamionek Warszawa 1-3 Huragan II Wołomin 19 sierpnia, 17:00
Korona Jadów 0-2 WKS Rząśnik 19 sierpnia, 17:00
Józefovia II Józefów 3-1 Bóbr Tłuszcz 19 sierpnia, 17:00
LKS Osuchów 2-4 Ambra Ołtarzew 19 sierpnia, 17:00
pd.
GKS Dąbrówka 1-4 Rządza Załubice 19 sierpnia, 17:00
Sokół II Celestynów 2-4 Fenix Siennica 19 sierpnia, 17:00
WKS Puznów 0-3 Advit Wiązowna 19 sierpnia, 17:00
(wo)
Salos Legionowo 0-3 Mazur Radzymin 19 sierpnia, 17:00
KS II Wesoła (Warszawa) 4-0 PKS Radość (Warszawa) 19 sierpnia, 17:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 KS Wesoła (Warszawa) 19 sierpnia, 17:00
(wo)
Amur Wilga 1-5 Rokola Otwock Wielki 19 sierpnia, 17:00
Promyk Nowa Sucha 3-1 UKS Borzęcin 19 sierpnia, 17:00
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 0-4 Wisła Jabłonna 20 sierpnia, 20:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Mazowsze Miętne 10-1 Orzeł Parysów 19 sierpnia, 17:00
Wisła Maciejowice 2-6 Promnik Łaskarzew 19 sierpnia, 17:00
Jedność Żabieniec 3-6 Skra Konstancin II Obory 19 sierpnia, 17:00
pd.
Piast Feliksów 0-1 Piast II Piastów 19 sierpnia, 17:00
Perła Złotokłos 3-0 Tarpan Tarczyn 19 sierpnia, 17:00
(wo)
Błękitni Korytów 4-0 Tur Jaktorów 19 sierpnia, 17:00
Naprzód II Zielonki 3-0 Ursus II Warszawa 19 sierpnia, 17:00
KS II Łomianki 0-3 Polonia III Warszawa 19 sierpnia, 17:00
(wo)

II runda - 2 września

KS II Wesoła (Warszawa) 3-0 Wicher Kobyłka 1 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-2 Drukarz Warszawa 2 września, 16:30
pd. k. 2-4
Piotr Bąk ?, Kamil Marczak ? - Arkadiusz Antolak 15, Piotr Wołowicz 76
Wrzos Międzyborów 0-4 Żyrardowianka Żyrardów 2 września, 20:00 (500)
Tomasz Skowroński 15, Thankgod Folami Ade 17, 26, Piotr Wójcik 90
w Żyrardowie; Wrzos gospodarzem
Milan II Milanówek 8-6 LKS Chlebnia 2 września, 16:30
pd.
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Krzysztof Wieczorek 2, Paweł Żegliński 4, 118, Mateusz Piórkowski 5, 24, Dariusz Świderski 80
Mazowsze Miętne 2-1 Wilga Garwolin 1 września, 16:30
nieznany ?, ? - Damian Aluchna 71
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-2 KS Falenica (Warszawa) 2 września, 16:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Arkadiusz Zapaśnik 40, 68
Watra Mrozy 1-3 Marcovia 2000 Marki 2 września, 16:30
nieznany ? - Łukasz Fijołek 42, Sebastian Groszek 54, Bartosz Grodzki 77
Sokół Celestynów 0-1 Mazur II Karczew 2 września, 16:30
Mateusz Bobis 67
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Dąb Wieliszew 2 września, 16:30
Marcin Janicki 11, Łukasz Zalewski 31, Michał Wróblewski 55 - Krzysztof Jóźwik 6, Arkadiusz Szulc 73
Huragan II Wołomin 0-7 Dolcan II Ząbki 1 września, 17:00
Marcin Sowiński 1, Jakub Kabala 41, Jarosław Sochocki 43, Marcin Wajdzik 44 (k), Rafał Wielądek 51, Maciej Lament 62, Marcin Kur 78
WKS Rząśnik 2-3 Żbik Nasielsk 2 września, 16:30
nieznany ?, ? - Stephen Ikpi Ewah 18, Łukasz Ćwikliński 37, Hubert Wierzchowski 77
Józefovia II Józefów 1-4 Olimpia Warszawa 2 września, 16:30
Kazimierz Grotte ? - Mariusz Kurowski 10, 72, Bartosz Jaroń 17, Bartłomiej Kostrzewa 90
Ambra Ołtarzew 1-5 KS Teresin 2 września, 16:30
nieznany ? - Wojciech Klimowicz 20 (s), Jakub Antczak 33, 55, 77, Paweł Kowalczyk 82
Rządza Załubice 3-3 Sokół Serock 2 września, 16:30
pd. k. 4-5
nieznany ?, ?, ? - Mateusz Kozłowski 5, Daniel Nowaczyński 14, Tomasz Luks 108
lub 5-6 w karnych
Fenix Siennica 3-4 Start II Otwock 2 września, 16:30
Andrzej Dróżdż ? (k), Michał Szczęsny ?, Bartosz Filipiak ? - Mateusz Książek 33, Kamil Pawlak 85, 90, Bartłomiej Piechnik 89
Advit Wiązowna 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 2 września, 16:30
Adam Duszka 84 - Michał Godlewski 23, Norbert Kosim 37
Mazur Radzymin 2-3 Legion Warszawa 2 września, 16:30
nieznany ?, ? - Łukasz Gubała 48, Piotr Górecki 55 (s), Sebastian Wąsowski 63
Promnik Łaskarzew 4-1 Józefovia Józefów 2 września, 16:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Łukasz Budryk 5
Rokola Otwock Wielki 0-3 Białołęka Warszawa 2 września, 16:30
(wo)
w Warszawie; na stadionie KS Falenica / mecz się nie odbył - gospodarze nie zapewnili opieki lekarskiej
Skra Konstancin II Obory 1-3 KS II Piaseczno 2 września, 16:30
nieznany ? - Bartosz Januszewski 9, Mateusz Walczak 80, Łukasz Krzyżański 88 (k)
Piast II Piastów 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 września, 16:30
Mariusz Krajewski 44, Krystian Lewandowski 48, 90
Promyk Nowa Sucha 2-4 Orkan Sochaczew 2 września, 16:30
nieznany ?, ? - Mariusz Cieślak 25, Krzysztof Różycki 64, Kamil Borkowski 71, Tomasz Trafalski 85
Perła Złotokłos 4-0 Milan Milanówek 2 września, 16:30
mecz przerwany po I połowie z powodu zdekompletowania zespołu gości
Błękitni Korytów 6-3 Naprzód Brwinów 2 września, 16:30
Rafał Woziński 10 (k), Zbigniew Skibiński 12, 80, Dominik Soboń 35, Kamil Łojszczyk 52, Marcin Zawiślański 90 - Daniel Nacewicz 31 (k), Piotr Odowski 57, Damian Cieślak 62
Naprzód II Zielonki 3-10 Znicz II Pruszków 2 września, 16:30
nieznany ?, ?, ? - Paweł Bylak 16, 19, Dawid Jankiewicz 46, 68, 70, 90, Karol Lenartowicz 62 (k), Jarosław Olkowski 65, Jacek Suchanowski 77, Emil Adamczuk 85
Wisła Jabłonna 4-7 Legionovia II Legionowo 2 września, 16:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Paweł Madej 17, 25, 39, 90, Kamil Kowalski 33, Rafał Jędrych 60, Kamil Wojciechowski 85 (s)
Polonia III Warszawa 4-0 Gwardia Warszawa 2 września, 18:00
Paweł Wszołek 41, Bartłomiej Makowski 45, Paweł Siwik 58, Jacek Pawłowski 77
CWKS Legia Warszawa 3-0 Świt Warszawa 2 września, 17:00
Damian Karczmarczyk 1, 25, Mateusz Kwiatkowski 65
na stadionie Świtu; CWKS Legia gospodarzem
Laura Chylice 0-4 KS Raszyn 9 września, 16:30
Sebastian Kot 29, Marcin Kolasiński 41 (k), Adam Kempa 50, Mateusz Sowa 63
w Raszynie; Laura gospodarzem
KS Wesoła (Warszawa) 1-3 KS Łomianki 3 września, 16:30
nieznany ? - Sebastian Kociszewski 26, Mateusz Rybarczyk 32, Hubert Cichocki 43 (s)

III runda - 16 września

KS II Wesoła (Warszawa) 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 16 września, 16:00
nieznany ? - Kamil Grochowalski 4, Marek Papszun 39
Milan II Milanówek 1-2 KS Raszyn 16 września, 16:00
nieznany ? - Łukasz Jaworski 10, Sebastian Kot 68
Mazowsze Miętne 0-1 Start II Otwock 9 września, 16:00
Michał Więsik 59
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 KS Łomianki 17 września, 16:00
Michał Wróblewski 58
Promnik Łaskarzew 2-4 Drukarz Warszawa 16 września, 16:00
Cezary Jóźwicki ?, ? - Rafał Szkamruk 15, 42, Piotr Wołowicz 22, Jakub Pikulski 27
Błękitni Korytów 4-2 Żyrardowianka Żyrardów 16 września, 20:00
Kamil Łojszczyk 19, 49, Marcin Sentowski 21, Zbigniew Skibiński 50 - Kamil Ciesielski 36, Thankgod Folami Ade 90
w Żyrardowie; Błękitni gospodarzem
Polonia III Warszawa 7-1 Legion Warszawa 16 września, 16:00
Maciej Biernacki 30, 36, Piotr Cudny 55, 84, Maciej Domański 66, Paweł Wszołek 71, Damian Jaroń 83 - Paweł Nerek 39 (s)
CWKS Legia Warszawa 0-3 Marcovia 2000 Marki 16 września, 16:00
Patryk Ratke 43, Norbert Petasz 48, Łukasz Fijołek 89
na stadionie Świtu
Legionovia II Legionowo 2-3 Dolcan II Ząbki 16 września, 16:00
Piotr Jaczewski 15, 44 - Jakub Kabala 30, Adrian Rowicki 31, Rafał Wielądek 62
Znicz II Pruszków 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 września, 16:30
Dawid Jankiewicz 73, 80 - Robert Banasiak 86
na stadionie przy ul. Gomulińskiego
Mazur II Karczew 7-3 Olimpia Warszawa 15 września, 16:00
pd.
Tomasz Sielski 26, Mariusz Boniec 88, 94, Janusz Lasecki 90, Robert Siwak 97, 112, Andrzej Łukasik 103 - Mariusz Kurowski 20, 43, Cezary Dadas 80
Sokół Serock 3-4 Żbik Nasielsk 16 września, 16:00
pd.
Bartosz Szydłowski 74, 97 (k), Mariusz Śledziewski 90 - Jarosław Unierzyski 54, Obi Godwill Uche 90, Tomasz Gumowski 108, Tony Uzoma Chukwuemeka 116
KS Teresin 1-4 Orkan Sochaczew 16 września, 16:00
Jakub Antczak 7 - Robert Łukawski 32, Tomasz Oliwa 75, Kamil Borkowski 77, 81
Victoria Zerzeń (Warszawa) 6-0 Białołęka Warszawa 16 września, 16:00
Perła Złotokłos 1-4 KS II Piaseczno 16 września, 16:00
nieznany ? - Mariusz Arak 25, Mateusz Michalski 53, 68, Maciej Pawlicki 84

IV runda - 30 września
Do gry dołączają IV-ligowcy: Bug Wyszków, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa, Korona Góra Kalwaria, Mszczonowianka Mszczonów, Naprzód Zielonki, Okęcie Warszawa, Piast Piastów, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Przyszłość Włochy, Skra Obory, Sparta Jazgarzew, UKS Łady, Ursus Warszawa, Victoria Sulejówek.

Start II Otwock 5-3 Korona Góra Kalwaria 29 września, 15:30
pd.
Kamil Pawlak 84, Hubert Bobrowski 88, 102, Przemysław Twardziak 105, 109 - Krzysztof Kazała 78, Tomasz Folwarski 90, Paweł Kalinowski 113
GKP Targówek (Warszawa) 3-0 Naprzód Zielonki 30 września, 15:30
(wo)
Naprzód wycofał się z rozgrywek
KS Raszyn 3-2 Hutnik Warszawa 30 września, 15:30
Michał Ziarek 9, Piotr Bieniek 19, Łukasz Skorłutowski 28 - Karol Cimochowski 35, Kamil Sadowski 70 (k)
Drukarz Warszawa 3-2 Ursus Warszawa 30 września, 15:30
Rafał Szkamruk 7, Piotr Wołowicz 44, Maciej Jagodziński 58 - Krystian Ryczkowski 44, Adam Bogdański 81
Błękitni Korytów 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 30 września, 15:30
Zbigniew Skibiński 54 - Kamil Jankowski 68, Konrad Romański 71, Mariusz Strojczyk 88
Polonia III Warszawa 4-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 września, 15:30
Maciej Domański 50, Rafał Zembrowski 80, Szymon Kaźmierowski 83, Paweł Wszołek 90 - Maciej Kruk 37, Tomasz Siennicki 72
w Markach
Marcovia 2000 Marki 3-0 Huragan Wołomin 30 września, 15:30
(wo)
Huragan wycofał się z rozgrywek
Dolcan II Ząbki 2-2 Victoria Sulejówek 30 września, 15:30
pd. k. 3-5
Jakub Kabala 28, Maciej Galczewski 50 - Adam Dąbrowski 66 (k), Michał Aleksandrowicz 81
Znicz II Pruszków 0-2 UKS Łady 30 września, 15:30
Tomasz Sokołowski 22, Paweł Grzelec 80
na stadionie przy ul. Gomulińskiego
Mazur II Karczew 3-1 Sparta Jazgarzew 30 września, 15:30
Marcin Chłopecki 29, Piotr Zegarek 58, Konrad Kardynalski 90 - Maciej Kłosiewicz 78
Żbik Nasielsk 2-1 Bug Wyszków 30 września, 15:30
Piotr Janakakos 21, 51 - Paweł Rogalski 74
Orkan Sochaczew 2-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 września, 15:30
pd.
Kamil Borkowski 73, Mateusz Orliński 119 - Daniel Sadowski 63 (k), Łukasz Kakietek 95, 107, 116
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-5 Piast Piastów 30 września, 15:30
Adam Roguski 37, Sebastian Pietrzyk 52 (s), Piotr Warchoł 68 - Konrad Skoczeń 8, Jarosław Sawicki 19, 90, Maciej Matuszewski 44, Patryk Wasilewski 83
KS II Piaseczno 4-4 Skra Konstancin Obory 30 września, 15:30
pd. k. 5-3
Mariusz Buczek 32 (s), Kamil Grochocki 47, Mateusz Radomski 62, 95 (k) - Piotr Krawczyk 59, 119, Bartosz Kobza 72 (k), Marcin Urbański 90 (k)
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Okęcie Warszawa 30 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali

V runda - 14 października
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - wolny los

Drukarz Warszawa 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 13 października, 15:00
Jakub Muzyka 12, 40, 74, Jakub Pikulski 67
GKP Targówek (Warszawa) 3-1 Piast Piastów 21 października, 15:00
Norbert Kosim 14, Hubert Kosim 60 (k), Paweł Wasiak 68 (k) - Mariusz Sadkowski 33
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazur II Karczew 3-0 Żbik Nasielsk 21 października, 14:30
Konrad Kardynalski 20, Michał Olszewski 79, Mariusz Kopka 88
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS II Piaseczno 1-4 UKS Łady 21 października, 14:30
Mateusz Walczak 52 - Mariusz Ostrowski 10, Tomasz Sokołowski 44, 72, Rafał Bobowski 58
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Marcovia 2000 Marki 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 października, 13:30
Łukasz Fijołek 5, Michał Kowalski 76
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Raszyn 0-1 Victoria Sulejówek 21 października, 14:30
Adam Dąbrowski 68
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia III Warszawa 5-0 Start II Otwock 21 października, 14:30
Jacek Pawłowski 19, Szymon Kaźmierowski 37, Michał Ciarkowski 53, Rafał Zembrowski 57, Daniel Gołębiewski 75
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/4 finału - 31 października

Polonia III Warszawa 4-0 Mazur II Karczew 29 października, 14:00 (150)
Michał Ciarkowski 33 (k), Damian Jaroń 35, Daniel Gołębiewski 82, Szymon Kaźmierowski 90
GKP Targówek (Warszawa) 2-0 Marcovia 2000 Marki 31 października, 12:00 (100)
Hubert Kosim 68, Łukasz Groszek 79
w Markach; GKP gospodarzem
Drukarz Warszawa 4-1 UKS Łady 30 października, 19:00
Piotr Wołowicz 2, Rafał Szkamruk 9, Jakub Muzyka 44, Arkadiusz Antolak 82 - Tomasz Sokołowski 74
na stadionie MBOPN
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-5 Victoria Sulejówek 31 października, 12:00
pd.
Szymon Lewicki 33, Łukasz Zalewski 79, Paweł Moskwa 95 - Michał Zając 55, Cezary Kostrzewa 63, Piotr Koziczyński 107, Dominik Szachnowicz 111, Cyprian Grabowski 118

1/2 finału - 11 listopada
(Losowanie - 5 listopada 2009 - siedziba Mazowieckiego ZPN)

Drukarz Warszawa 0-2 Victoria Sulejówek 11 listopada, 12:00 (100)
Michał Aleksandrowicz 42, Tomasz Łokietek 53
na stadionie MBOPN
Polonia III Warszawa 3-1 GKP Targówek (Warszawa) 11 listopada, 12:00
Paweł Wszołek 18, Szymon Kaźmierowski 49, Maciej Domański 79 - Hubert Kosim 45 (k)

Finał - 21 listopada

Polonia III Warszawa 2-1 Victoria Sulejówek 21 listopada, 12:00
Jacek Pawłowski 34, Paweł Wszołek 55 - Cezary Kostrzewa 89
na bocznym boisku Polonii

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas