[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A Pineks 2019/2020, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mogielanka Mogielnica 13 29 9 2 2 50-23 5 0 1 27-9 4 2 1 23-14
2.  Chojniak Wieniawa 13 28 9 1 3 33-24 5 1 0 15-6 4 0 3 18-18
3.  Zodiak Sucha 12 27 9 0 3 35-12 5 0 1 18-5 4 0 2 17-7 1 3 1 0 0 2-0
4.  Orzeł Gielniów 13 27 8 3 2 18-14 4 2 0 9-4 4 1 2 9-10 1 0 0 0 1 0-2
5.  SKS Potworów 13 26 8 2 3 42-19 5 1 1 30-12 3 1 2 12-7
6.  KS Błotnica Stara 13 23 7 2 4 33-25 4 1 2 19-14 3 1 2 14-11
7.  Kraska Jasieniec 13 19 6 1 6 30-19 2 0 4 9-8 4 1 2 21-11
8.  Wulkan Zakrzew 13 17 5 2 6 21-25 3 1 3 15-13 2 1 3 6-12
9.  Blask Odrzywół 13 16 4 4 5 20-27 3 2 2 13-14 1 2 3 7-13
10.  Powała Taczów 13 12 3 3 7 20-30 3 2 1 11-7 0 1 6 9-23
11.  Ruszcovia Borkowice 13 11 3 2 8 27-41 2 1 4 17-12 1 1 4 10-29
12.  Młodzik 18 Radom 13 10 3 1 9 17-33 2 0 4 11-18 1 1 5 6-15
13.  MKS Wyśmierzyce 12 7 2 1 9 6-29 1 1 4 3-12 1 0 5 3-17
14.  Sadownik Błędów 13 6 2 0 11 10-41 0 0 7 4-27 2 0 4 6-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mogielanka Mogielnica    3-2 5-1 5-2 8-0 5-2 1-2 
 2 Chojniak Wieniawa6-4     3-0 3-2 1-0 0-0 2-0 
 3 Zodiak Sucha5-1     2-0 3-0 2-3 4-1 2-0 
 4 Orzeł Gielniów1-1     1-0 3-1 0-0 2-1 2-1 
 5 SKS Potworów3-3 4-1     5-0 4-0 7-2 3-5 4-1 
 6 KS Błotnica Stara1-5 1-3 2-1     2-1 3-3 6-0 4-1 
 7 Kraska Jasieniec0-1 0-1 1-2 1-3     4-1 3-0 
 8 Wulkan Zakrzew3-5 1-2 1-4     2-2 3-0 4-0 1-0 
 9 Blask Odrzywół4-3 1-2 1-1 2-2 0-5     2-0 3-1 
 10 Powała Taczów0-4 5-1 0-0     2-2 1-0 3-0 
 11 Ruszcovia Borkowice1-3 1-2 1-2 1-1 3-1     8-0 2-3 
 12 Młodzik 18 Radom0-6 1-2 0-5 1-2 6-3     3-0 
 13 MKS Wyśmierzyce0-4 0-2 1-1 0-2 2-1 0-2     
 14 Sadownik Błędów2-5 2-3 0-6 0-5 0-4 0-2 0-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Sadownik Błędów 2-5 Chojniak Wieniawa 18 sierpnia, 17:00
KS Błotnica Stara 1-5 Mogielanka Mogielnica 17 sierpnia, 15:45
Zodiak Sucha 2-3 Kraska Jasieniec 18 sierpnia, 17:00
Wulkan Zakrzew 3-0 Powała Taczów 18 sierpnia, 17:30
w Golędzinie
Blask Odrzywół 1-1 Orzeł Gielniów 18 sierpnia, 17:00
SKS Potworów 4-1 Młodzik 18 Radom 17 sierpnia, 17:00
Ruszcovia Borkowice 8-0 MKS Wyśmierzyce 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Chojniak Wieniawa 2-0 MKS Wyśmierzyce 25 sierpnia, 16:00
Młodzik 18 Radom 6-3 Ruszcovia Borkowice 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Gielniów 1-0 SKS Potworów 25 sierpnia, 17:00
Powała Taczów 0-0 Blask Odrzywół 25 sierpnia, 17:00
Kraska Jasieniec 4-1 Wulkan Zakrzew 25 sierpnia, 13:00
Mogielanka Mogielnica 3-2 Zodiak Sucha 25 sierpnia, 14:30
Sadownik Błędów 0-5 KS Błotnica Stara 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

KS Błotnica Stara 1-3 Chojniak Wieniawa 1 września, 16:00
Zodiak Sucha 2-0 Sadownik Błędów 1 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 3-5 Mogielanka Mogielnica 1 września, 11:00
w Golędzinie
Blask Odrzywół 0-5 Kraska Jasieniec 1 września, 17:00
SKS Potworów 7-2 Powała Taczów 31 sierpnia, 17:00
Ruszcovia Borkowice 1-2 Orzeł Gielniów 1 września, 17:00
MKS Wyśmierzyce 0-2 Młodzik 18 Radom 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Chojniak Wieniawa 0-0 Młodzik 18 Radom 8 września, 17:00
Orzeł Gielniów 2-1 MKS Wyśmierzyce 8 września, 16:00
Powała Taczów 2-2 Ruszcovia Borkowice 8 września, 16:00
Kraska Jasieniec 1-2 SKS Potworów 7 września, 16:00
Mogielanka Mogielnica 5-1 Blask Odrzywół 7 września, 14:00
Sadownik Błędów 0-2 Wulkan Zakrzew 7 września, 12:00
KS Błotnica Stara 2-1 Zodiak Sucha 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Zodiak Sucha 5-1 Chojniak Wieniawa 15 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 1-4 KS Błotnica Stara 15 września, 11:00
w Golędzinie
Blask Odrzywół 3-1 Sadownik Błędów 14 września, 15:00
SKS Potworów 3-3 Mogielanka Mogielnica 14 września, 16:00
Ruszcovia Borkowice 1-1 Kraska Jasieniec 15 września, 16:00
MKS Wyśmierzyce 2-1 Powała Taczów 14 września, 15:00
Młodzik 18 Radom 1-2 Orzeł Gielniów 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Chojniak Wieniawa 3-0 Orzeł Gielniów 22 września, 16:00
Powała Taczów 1-0 Młodzik 18 Radom 22 września, 16:00
Kraska Jasieniec 3-0 MKS Wyśmierzyce 21 września, 16:00
Mogielanka Mogielnica 8-0 Ruszcovia Borkowice 22 września, 14:00
Sadownik Błędów 0-6 SKS Potworów 22 września, 17:00
KS Błotnica Stara 2-1 Blask Odrzywół 21 września, 16:00
Zodiak Sucha 4-1 Wulkan Zakrzew 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Wulkan Zakrzew 1-2 Chojniak Wieniawa 29 września, 11:00
w Golędzinie
Blask Odrzywół 1-2 Zodiak Sucha 29 września, 14:00
SKS Potworów 5-0 KS Błotnica Stara 28 września, 12:00
Ruszcovia Borkowice 2-3 Sadownik Błędów 29 września, 15:00
MKS Wyśmierzyce 0-4 Mogielanka Mogielnica 28 września, 15:00
Młodzik 18 Radom 0-5 Kraska Jasieniec 28 września, 14:00
Orzeł Gielniów 2-1 Powała Taczów 29 września, 10:30

Kolejka 8 - 5-6 października

Chojniak Wieniawa 1-0 Powała Taczów 5 października, 15:30
Kraska Jasieniec 0-1 Orzeł Gielniów 5 października, 16:00
Mogielanka Mogielnica 5-2 Młodzik 18 Radom 5 października, 13:00
Sadownik Błędów 0-2 MKS Wyśmierzyce 5 października, 16:00
KS Błotnica Stara 6-0 Ruszcovia Borkowice 6 października, 15:00
Zodiak Sucha 3-0 SKS Potworów 6 października, 14:00
Wulkan Zakrzew 2-2 Blask Odrzywół 6 października, 11:00
w Golędzinie

Kolejka 9 - 12-13 października

Blask Odrzywół 4-3 Chojniak Wieniawa 13 października, 15:00
SKS Potworów 4-0 Wulkan Zakrzew 12 października, 15:00
Ruszcovia Borkowice 1-2 Zodiak Sucha 13 października, 15:00
MKS Wyśmierzyce 1-1 KS Błotnica Stara 12 października, 16:00
Młodzik 18 Radom 3-0 Sadownik Błędów 12 października, 15:00
Orzeł Gielniów 1-1 Mogielanka Mogielnica 13 października, 15:00
Powała Taczów 5-1 Kraska Jasieniec 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Chojniak Wieniawa 3-2 Kraska Jasieniec 19 października, 15:00
Mogielanka Mogielnica 5-2 Powała Taczów 19 października, 15:00
Sadownik Błędów 2-3 Orzeł Gielniów 20 października, 15:00
KS Błotnica Stara 4-1 Młodzik 18 Radom 20 października, 15:00
Zodiak Sucha - MKS Wyśmierzyce 20 października, 15:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wulkan Zakrzew 4-0 Ruszcovia Borkowice 20 października, 15:00
w Golędzinie
Blask Odrzywół 2-2 SKS Potworów 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

SKS Potworów 4-1 Chojniak Wieniawa 26 października, 14:00
Ruszcovia Borkowice 3-1 Blask Odrzywół 27 października, 13:00
MKS Wyśmierzyce 0-2 Wulkan Zakrzew 26 października, 15:00
Młodzik 18 Radom 0-6 Zodiak Sucha 26 października, 14:00
Orzeł Gielniów 3-1 KS Błotnica Stara 27 października, 13:00
Powała Taczów 3-0 Sadownik Błędów 27 października, 14:30
Kraska Jasieniec 0-1 Mogielanka Mogielnica 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Chojniak Wieniawa 6-4 Mogielanka Mogielnica 3 listopada, 13:00
Sadownik Błędów 0-4 Kraska Jasieniec 3 listopada, 14:00
KS Błotnica Stara 3-3 Powała Taczów 3 listopada, 13:00
Zodiak Sucha 2-0 Orzeł Gielniów 3 listopada, 14:00
Wulkan Zakrzew 1-0 Młodzik 18 Radom 3 listopada, 14:30
w Golędzinie
Blask Odrzywół 2-0 MKS Wyśmierzyce 3 listopada, 14:00
SKS Potworów 3-5 Ruszcovia Borkowice 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Ruszcovia Borkowice 1-3 Chojniak Wieniawa 10 listopada, 13:00
MKS Wyśmierzyce 0-2 SKS Potworów 9 listopada, 14:00
Młodzik 18 Radom 1-2 Blask Odrzywół 9 listopada, 13:00
Orzeł Gielniów 0-0 Wulkan Zakrzew 10 listopada, 13:00
Powała Taczów 0-4 Zodiak Sucha 10 listopada, 13:00
Kraska Jasieniec 1-3 KS Błotnica Stara 9 listopada, 13:00
Mogielanka Mogielnica 1-2 Sadownik Błędów 10 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 14-15 marca

Chojniak Wieniawa - Sadownik Błędów
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mogielanka Mogielnica - KS Błotnica Stara
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kraska Jasieniec - Zodiak Sucha
w pierwotnym terminie (14 marca, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Powała Taczów - Wulkan Zakrzew
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Gielniów - Blask Odrzywół
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Młodzik 18 Radom - SKS Potworów
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Wyśmierzyce - Ruszcovia Borkowice
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 21-22 marca

MKS Wyśmierzyce - Chojniak Wieniawa
Ruszcovia Borkowice - Młodzik 18 Radom
SKS Potworów - Orzeł Gielniów
Blask Odrzywół - Powała Taczów
Wulkan Zakrzew - Kraska Jasieniec
Zodiak Sucha - Mogielanka Mogielnica
KS Błotnica Stara - Sadownik Błędów

Kolejka 16 - 28-29 marca

Chojniak Wieniawa - KS Błotnica Stara
Sadownik Błędów - Zodiak Sucha
Mogielanka Mogielnica - Wulkan Zakrzew
Kraska Jasieniec - Blask Odrzywół
Powała Taczów - SKS Potworów
Orzeł Gielniów - Ruszcovia Borkowice
Młodzik 18 Radom - MKS Wyśmierzyce

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Młodzik 18 Radom - Chojniak Wieniawa
MKS Wyśmierzyce - Orzeł Gielniów
Ruszcovia Borkowice - Powała Taczów
SKS Potworów - Kraska Jasieniec
Blask Odrzywół - Mogielanka Mogielnica
Wulkan Zakrzew - Sadownik Błędów
Zodiak Sucha - KS Błotnica Stara

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Chojniak Wieniawa - Zodiak Sucha
KS Błotnica Stara - Wulkan Zakrzew
Sadownik Błędów - Blask Odrzywół
Mogielanka Mogielnica - SKS Potworów
Kraska Jasieniec - Ruszcovia Borkowice
Powała Taczów - MKS Wyśmierzyce
Orzeł Gielniów - Młodzik 18 Radom

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Orzeł Gielniów - Chojniak Wieniawa
Młodzik 18 Radom - Powała Taczów
MKS Wyśmierzyce - Kraska Jasieniec
Ruszcovia Borkowice - Mogielanka Mogielnica
SKS Potworów - Sadownik Błędów
Blask Odrzywół - KS Błotnica Stara
Wulkan Zakrzew - Zodiak Sucha

Kolejka 20 - 2-3 maja

Chojniak Wieniawa - Wulkan Zakrzew
Zodiak Sucha - Blask Odrzywół
KS Błotnica Stara - SKS Potworów
Sadownik Błędów - Ruszcovia Borkowice
Mogielanka Mogielnica - MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec - Młodzik 18 Radom
Powała Taczów - Orzeł Gielniów

Kolejka 21 - 9-10 maja

Powała Taczów - Chojniak Wieniawa
Orzeł Gielniów - Kraska Jasieniec
Młodzik 18 Radom - Mogielanka Mogielnica
MKS Wyśmierzyce - Sadownik Błędów
Ruszcovia Borkowice - KS Błotnica Stara
SKS Potworów - Zodiak Sucha
Blask Odrzywół - Wulkan Zakrzew

Kolejka 22 - 16-17 maja

Chojniak Wieniawa - Blask Odrzywół
Wulkan Zakrzew - SKS Potworów
Zodiak Sucha - Ruszcovia Borkowice
KS Błotnica Stara - MKS Wyśmierzyce
Sadownik Błędów - Młodzik 18 Radom
Mogielanka Mogielnica - Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec - Powała Taczów

Kolejka 23 - 23-24 maja

Kraska Jasieniec - Chojniak Wieniawa
Powała Taczów - Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów - Sadownik Błędów
Młodzik 18 Radom - KS Błotnica Stara
MKS Wyśmierzyce - Zodiak Sucha
Ruszcovia Borkowice - Wulkan Zakrzew
SKS Potworów - Blask Odrzywół

Kolejka 24 - 30-31 maja

Chojniak Wieniawa - SKS Potworów
Blask Odrzywół - Ruszcovia Borkowice
Wulkan Zakrzew - MKS Wyśmierzyce
Zodiak Sucha - Młodzik 18 Radom
KS Błotnica Stara - Orzeł Gielniów
Sadownik Błędów - Powała Taczów
Mogielanka Mogielnica - Kraska Jasieniec

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Mogielanka Mogielnica - Chojniak Wieniawa
Kraska Jasieniec - Sadownik Błędów
Powała Taczów - KS Błotnica Stara
Orzeł Gielniów - Zodiak Sucha
Młodzik 18 Radom - Wulkan Zakrzew
MKS Wyśmierzyce - Blask Odrzywół
Ruszcovia Borkowice - SKS Potworów

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Chojniak Wieniawa - Ruszcovia Borkowice
SKS Potworów - MKS Wyśmierzyce
Blask Odrzywół - Młodzik 18 Radom
Wulkan Zakrzew - Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha - Powała Taczów
KS Błotnica Stara - Kraska Jasieniec
Sadownik Błędów - Mogielanka Mogielnica

Klasa okręgowa Campeon 2019/2020 (Radom)

Klasa A Pineks 2019/2020 (Radom I)

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020 (Radom I)
Klasa B Nice Sport 2 2019/2020 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas