[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Lesznowola 12 29 9 2 1 33-8 5 0 0 17-2 4 2 1 16-6 1 3 1 0 0 2-1
2.  GKS Chynów 12 29 9 2 1 29-8 7 0 0 23-5 2 2 1 6-3 1 0 0 0 1 1-2
3.  GPSZ Głuchów 12 27 8 3 1 35-11 4 3 0 16-4 4 0 1 19-7
4.  Sokół Przytyk 12 25 8 1 3 26-14 5 1 0 15-6 3 0 3 11-8
5.  KP Stanisławice 12 24 8 0 4 50-21 3 0 1 23-4 5 0 3 27-17
6.  Iskra Zbrosza Duża 12 17 4 5 3 25-22 3 2 1 17-10 1 3 2 8-12
7.  KS Stromiec 12 14 4 2 6 36-30 2 1 2 18-8 2 1 4 18-22 2 3 1 0 1 8-3
8.  Jaguar Wolanów 12 14 4 2 6 34-24 0 1 4 7-13 4 1 2 27-11 2 3 1 0 1 6-4
9.  GKS Belsk Duży 12 14 4 2 6 22-36 1 2 4 11-22 3 0 2 11-14 2 3 1 0 1 4-11
10.  Zorza Klwów 12 12 3 3 6 20-24 2 1 4 12-15 1 2 2 8-9 1 3 1 0 0 3-0
11.  Megawat Świerże Górne 12 12 4 0 8 25-32 3 0 3 16-11 1 0 5 9-21 1 0 0 0 1 0-3
12.  KS Wysokin 12 6 2 0 10 15-50 2 0 5 9-25 0 0 5 6-25
13.  Strażak Wielogóra 12 0 0 0 12 9-79 0 0 6 6-44 0 0 6 3-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 KS Lesznowola    2-1 3-1 1-0 8-0 3-0* 
 2 GKS Chynów    1-0 2-1 2-1 2-1 2-0 4-2 10-0 
 3 GPSZ Głuchów0-0 0-0     2-1 6-1 1-1 4-1 3-0* 
 4 Sokół Przytyk3-1     2-1 1-0 2-2 3-2 4-0 
 5 KP Stanisławice1-2     4-0 9-1 9-1 
 6 Iskra Zbrosza Duża1-1 1-3     2-2 4-0 3-2 6-2 
 7 KS Stromiec0-0 3-4     0-3 8-0 7-1 
 8 Jaguar Wolanów0-3 1-2 1-2     3-4 2-2 
 9 GKS Belsk Duży0-6 1-2 2-1 1-2 3-3     2-2 2-6 
 10 Zorza Klwów1-3 2-1 0-2 3-4 2-2 1-3     3-0 
 11 Megawat Świerże Górne0-2 0-3 3-2 2-4     4-0 7-0 
 12 KS Wysokin1-3 0-1 0-8 0-8* 1-2 3-1     4-2 
 13 Strażak Wielogóra2-11 2-15 1-2 1-9 0-4 0-3     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Sokół Przytyk.
 
GPSZ Głuchów 6-1 KP Stanisławice 18 sierpnia, 17:00
GKS Chynów 4-2 KS Wysokin 17 sierpnia, 11:00
w Drwalewie
Zorza Klwów 2-2 Iskra Zbrosza Duża 18 sierpnia, 16:00
KS Stromiec 7-1 Strażak Wielogóra 18 sierpnia, 17:00
GKS Belsk Duży 0-6 KS Lesznowola 18 sierpnia, 17:00
Megawat Świerże Górne 2-4 Jaguar Wolanów 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: GPSZ Głuchów.
 
Sokół Przytyk 2-2 Jaguar Wolanów 25 sierpnia, 17:00
KS Lesznowola 1-0 Megawat Świerże Górne 24 sierpnia, 17:00
w Grójcu
Strażak Wielogóra 0-4 GKS Belsk Duży 25 sierpnia, 17:00
Iskra Zbrosza Duża 2-2 KS Stromiec 25 sierpnia, 16:30
KS Wysokin 3-1 Zorza Klwów 25 sierpnia, 16:00
w Odrzywole
GKS Chynów 2-1 KP Stanisławice 24 sierpnia, 15:00
w Drwalewie

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: GKS Chynów.
 
GPSZ Głuchów 2-1 Sokół Przytyk 1 września, 16:00
Zorza Klwów 3-4 KP Stanisławice 1 września, 15:00
GKS Belsk Duży 3-3 Iskra Zbrosza Duża 31 sierpnia, 10:00
Megawat Świerże Górne 7-0 Strażak Wielogóra 1 września, 16:00
Jaguar Wolanów 0-3 KS Lesznowola 31 sierpnia, 16:00
KS Wysokin 0-8 KS Stromiec 1 września, 13:00
w Odrzywole

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Zorza Klwów.
 
Sokół Przytyk 3-1 KS Lesznowola 8 września, 17:00
Strażak Wielogóra 1-9 Jaguar Wolanów 8 września, 16:00
Iskra Zbrosza Duża 3-2 Megawat Świerże Górne 8 września, 17:00
KS Wysokin 1-2 GKS Belsk Duży 7 września, 11:00
w Odrzywole
KP Stanisławice 9-1 KS Stromiec 7 września, 16:00
GPSZ Głuchów 0-0 GKS Chynów 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: KS Stromiec.
 
GKS Chynów 1-0 Sokół Przytyk 14 września, 11:00
w Drwalewie
Zorza Klwów 2-1 GPSZ Głuchów 15 września, 15:00
GKS Belsk Duży 1-2 KP Stanisławice 14 września, 10:00
Megawat Świerże Górne 4-0 KS Wysokin 15 września, 16:00
KS Lesznowola 3-0 Strażak Wielogóra 14 września, 17:00
(wo)
w Grójcu / goście nie dojechali
Iskra Zbrosza Duża 4-0 Jaguar Wolanów 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: GKS Belsk Duży.
 
Sokół Przytyk 4-0 Strażak Wielogóra 22 września, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 1-1 KS Lesznowola 22 września, 11:00
KS Wysokin 0-8 Jaguar Wolanów 22 września, 14:00
(wo)
w Odrzywole / na boisku 1-8
KP Stanisławice 9-1 Megawat Świerże Górne 21 września, 10:00
GPSZ Głuchów 4-1 KS Stromiec 22 września, 14:00
GKS Chynów 2-0 Zorza Klwów 21 września, 11:00
w Drwalewie

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Megawat Świerże Górne.
 
Zorza Klwów 0-2 Sokół Przytyk 29 września, 15:00
KS Stromiec 0-0 GKS Chynów 29 września, 16:30
GKS Belsk Duży 1-2 GPSZ Głuchów 29 września, 14:00
Jaguar Wolanów 1-2 KP Stanisławice 29 września, 16:00
KS Lesznowola 8-0 KS Wysokin 28 września, 16:30
w Grójcu
Strażak Wielogóra 1-2 Iskra Zbrosza Duża 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Jaguar Wolanów.
 
Sokół Przytyk 1-0 Iskra Zbrosza Duża 5 października, 11:00
KS Wysokin 4-2 Strażak Wielogóra 6 października, 16:00
w Odrzywole
KP Stanisławice 1-2 KS Lesznowola 5 października, 16:00
GPSZ Głuchów 3-0 Megawat Świerże Górne 6 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GKS Chynów 2-1 GKS Belsk Duży 6 października, 11:00
w Drwalewie
Zorza Klwów 1-3 KS Stromiec 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: KS Lesznowola.
 
KS Stromiec 3-4 Sokół Przytyk 13 października, 15:00
GKS Belsk Duży 2-2 Zorza Klwów 13 października, 13:00
Megawat Świerże Górne 0-2 GKS Chynów 13 października, 15:00
Jaguar Wolanów 1-2 GPSZ Głuchów 13 października, 15:00
Strażak Wielogóra 2-15 KP Stanisławice 13 października, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 6-2 KS Wysokin 12 października, 10:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Strażak Wielogóra.
 
Sokół Przytyk 3-2 KS Wysokin 20 października, 13:00
KP Stanisławice 4-0 Iskra Zbrosza Duża 19 października, 10:00
GPSZ Głuchów 0-0 KS Lesznowola 20 października, 13:30
GKS Chynów 2-1 Jaguar Wolanów 20 października, 11:00
w Drwalewie
Zorza Klwów 3-0 Megawat Świerże Górne 20 października, 15:00
KS Stromiec 8-0 GKS Belsk Duży 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Iskra Zbrosza Duża.
 
GKS Belsk Duży 2-1 Sokół Przytyk 27 października, 13:00
Megawat Świerże Górne 3-2 KS Stromiec 27 października, 14:00
Jaguar Wolanów 2-2 Zorza Klwów 26 października, 15:00
KS Lesznowola 2-1 GKS Chynów 26 października, 15:00
w Grójcu
Strażak Wielogóra 2-11 GPSZ Głuchów 27 października, 15:00
KS Wysokin 0-1 KP Stanisławice 27 października, 14:00
w Odrzywole

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: KS Wysokin.
 
Sokół Przytyk 2-1 KP Stanisławice 3 listopada, 13:00
GPSZ Głuchów 1-1 Iskra Zbrosza Duża 3 listopada, 13:30
GKS Chynów 10-0 Strażak Wielogóra 3 listopada, 11:00
w Drwalewie
Zorza Klwów 1-3 KS Lesznowola 3 listopada, 14:00
KS Stromiec 0-3 Jaguar Wolanów 3 listopada, 14:00
GKS Belsk Duży 2-6 Megawat Świerże Górne 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: KP Stanisławice.
 
Megawat Świerże Górne 0-3 Sokół Przytyk 10 listopada, 14:00
Jaguar Wolanów 3-4 GKS Belsk Duży 10 listopada, 13:00
KS Lesznowola 3-1 KS Stromiec 9 listopada, 14:00
w Grójcu
Strażak Wielogóra 0-3 Zorza Klwów 10 listopada, 14:00
Iskra Zbrosza Duża 1-3 GKS Chynów 10 listopada, 13:00
KS Wysokin 1-3 GPSZ Głuchów 10 listopada, 14:00
w Odrzywole

Kolejka 14 - 14-15 marca

Pauza: Sokół Przytyk.
 
KP Stanisławice - GPSZ Głuchów
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Wysokin - GKS Chynów
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Zbrosza Duża - Zorza Klwów
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Strażak Wielogóra - KS Stromiec
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Lesznowola - GKS Belsk Duży
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jaguar Wolanów - Megawat Świerże Górne
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 21-22 marca

Pauza: GPSZ Głuchów.
 
KP Stanisławice - GKS Chynów
Jaguar Wolanów - Sokół Przytyk
Megawat Świerże Górne - KS Lesznowola
GKS Belsk Duży - Strażak Wielogóra
KS Stromiec - Iskra Zbrosza Duża
Zorza Klwów - KS Wysokin

Kolejka 16 - 28-29 marca

Pauza: GKS Chynów.
 
KS Stromiec - KS Wysokin
Sokół Przytyk - GPSZ Głuchów
KP Stanisławice - Zorza Klwów
Iskra Zbrosza Duża - GKS Belsk Duży
Strażak Wielogóra - Megawat Świerże Górne
KS Lesznowola - Jaguar Wolanów

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Pauza: Zorza Klwów.
 
KS Lesznowola - Sokół Przytyk
Jaguar Wolanów - Strażak Wielogóra
Megawat Świerże Górne - Iskra Zbrosza Duża
GKS Belsk Duży - KS Wysokin
KS Stromiec - KP Stanisławice
GKS Chynów - GPSZ Głuchów

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Pauza: KS Stromiec.
 
Jaguar Wolanów - Iskra Zbrosza Duża
Sokół Przytyk - GKS Chynów
GPSZ Głuchów - Zorza Klwów
KP Stanisławice - GKS Belsk Duży
KS Wysokin - Megawat Świerże Górne
Strażak Wielogóra - KS Lesznowola

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Pauza: GKS Belsk Duży.
 
Strażak Wielogóra - Sokół Przytyk
KS Lesznowola - Iskra Zbrosza Duża
Jaguar Wolanów - KS Wysokin
Megawat Świerże Górne - KP Stanisławice
KS Stromiec - GPSZ Głuchów
Zorza Klwów - GKS Chynów

Kolejka 20 - 2-3 maja

Pauza: Megawat Świerże Górne.
 
Sokół Przytyk - Zorza Klwów
GKS Chynów - KS Stromiec
GPSZ Głuchów - GKS Belsk Duży
KP Stanisławice - Jaguar Wolanów
KS Wysokin - KS Lesznowola
Iskra Zbrosza Duża - Strażak Wielogóra

Kolejka 21 - 9-10 maja

Pauza: Jaguar Wolanów.
 
Iskra Zbrosza Duża - Sokół Przytyk
Strażak Wielogóra - KS Wysokin
KS Lesznowola - KP Stanisławice
Megawat Świerże Górne - GPSZ Głuchów
GKS Belsk Duży - GKS Chynów
KS Stromiec - Zorza Klwów

Kolejka 22 - 16-17 maja

Pauza: KS Lesznowola.
 
Sokół Przytyk - KS Stromiec
Zorza Klwów - GKS Belsk Duży
GKS Chynów - Megawat Świerże Górne
GPSZ Głuchów - Jaguar Wolanów
KP Stanisławice - Strażak Wielogóra
KS Wysokin - Iskra Zbrosza Duża

Kolejka 23 - 23-24 maja

Pauza: Strażak Wielogóra.
 
KS Wysokin - Sokół Przytyk
Iskra Zbrosza Duża - KP Stanisławice
KS Lesznowola - GPSZ Głuchów
Jaguar Wolanów - GKS Chynów
Megawat Świerże Górne - Zorza Klwów
GKS Belsk Duży - KS Stromiec

Kolejka 24 - 30-31 maja

Pauza: Iskra Zbrosza Duża.
 
Sokół Przytyk - GKS Belsk Duży
KS Stromiec - Megawat Świerże Górne
Zorza Klwów - Jaguar Wolanów
GKS Chynów - KS Lesznowola
GPSZ Głuchów - Strażak Wielogóra
KP Stanisławice - KS Wysokin

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Pauza: KS Wysokin.
 
KP Stanisławice - Sokół Przytyk
Iskra Zbrosza Duża - GPSZ Głuchów
Strażak Wielogóra - GKS Chynów
KS Lesznowola - Zorza Klwów
Jaguar Wolanów - KS Stromiec
Megawat Świerże Górne - GKS Belsk Duży

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: KP Stanisławice.
 
Sokół Przytyk - Megawat Świerże Górne
GKS Belsk Duży - Jaguar Wolanów
KS Stromiec - KS Lesznowola
Zorza Klwów - Strażak Wielogóra
GKS Chynów - Iskra Zbrosza Duża
GPSZ Głuchów - KS Wysokin

Klasa A Pineks 2019/2020 (Radom I)
Klasa A Pineks 2019/2020 (Radom II)

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020 (Radom I)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas