[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Chotcza 10 27 9 0 1 36-10 5 0 0 19-6 4 0 1 17-4
2.  Wisła Solec 10 24 8 0 2 29-11 3 0 1 9-5 5 0 1 20-6
3.  KS Jastrząb 8 21 7 0 1 22-6 4 0 0 12-2 3 0 1 10-4
4.  WKS Zajezierze 10 16 5 1 4 20-16 3 1 0 10-1 2 0 4 10-15
5.  Zorza Kowala 9 15 5 0 4 26-23 2 0 2 9-11 3 0 2 17-12
6.  Krępianka Rzeczniów 8 13 4 1 3 24-16 3 1 0 16-4 1 0 3 8-12
7.  KS Maków 9 9 2 3 4 14-20 1 2 3 9-15 1 1 1 5-5
8.  Postęp Łaziska 9 8 1 5 3 16-20 1 3 1 12-14 0 2 2 4-6
9.  Legion Suskowola 8 7 1 4 3 13-21 0 3 2 8-15 1 1 1 5-6 2 4 1 1 0 5-4
10.  Zwolenianka II Zwoleń 9 7 2 1 6 10-20 0 0 4 3-10 2 1 2 7-10 2 3 1 0 1 4-4
11.  Video Ciepielów 9 7 2 1 6 14-26 0 0 3 1-6 2 1 3 13-20 2 1 0 1 1 3-4
12.  LZS Zalesice 9 5 1 2 6 17-40 0 0 5 7-26 1 2 1 10-14 1 3 1 0 0 4-3
13.  Hubal Chlewiska 8 5 1 2 5 16-28 1 0 4 9-18 0 2 1 7-10 1 0 0 0 1 3-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wisła Chotcza    3-1 4-2 4-1 2-1 6-1 
 2 Wisła Solec    0-2 3-2 2-1 4-0 
 3 KS Jastrząb    4-0 3-2 1-0 4-0 
 4 WKS Zajezierze    4-0 2-0 0-0 4-1 
 5 Zorza Kowala1-6 0-1     3-1 5-3 
 6 Krępianka Rzeczniów4-0     2-2 4-1 6-1 
 7 KS Maków0-3* 0-4 4-2     1-1 2-3 2-2 
 8 Postęp Łaziska3-0* 2-7     2-2 3-3 2-2 
 9 Legion Suskowola0-5 1-3 1-1     2-2 4-4 
 10 Zwolenianka II Zwoleń0-1 1-4 0-2 2-3     
 11 Video Ciepielów0-2 0-2 1-2     
 12 LZS Zalesice1-6 1-6 3-6 1-4 1-4     
 13 Hubal Chlewiska3-2 0-5 2-4 1-3 3-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: LZS Zalesice.
 
KS Maków 0-3 Wisła Chotcza 18 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Postęp Łaziska 3-0 WKS Zajezierze 18 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Hubal Chlewiska 0-5 Wisła Solec 18 sierpnia, 17:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów 4-1 Zwolenianka II Zwoleń 17 sierpnia, 17:00
Legion Suskowola 2-2 Video Ciepielów 17 sierpnia, 16:00
KS Jastrząb 3-2 Zorza Kowala 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: KS Maków.
 
LZS Zalesice 3-6 Zorza Kowala 24 sierpnia, 17:00
w Chlewiskach
Video Ciepielów 0-2 KS Jastrząb 25 sierpnia, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 2-3 Legion Suskowola 24 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 2-1 Krępianka Rzeczniów 25 sierpnia, 15:00
WKS Zajezierze 4-1 Hubal Chlewiska 25 sierpnia, 17:00
Wisła Chotcza 2-1 Postęp Łaziska 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Postęp Łaziska.
 
KS Maków 2-2 LZS Zalesice 31 sierpnia, 14:30
Hubal Chlewiska 3-2 Wisła Chotcza 1 września, 17:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów 4-0 WKS Zajezierze 31 sierpnia, 17:00
Legion Suskowola 1-3 Wisła Solec 31 sierpnia, 16:00
KS Jastrząb 4-0 Zwolenianka II Zwoleń 1 września, 16:00
Zorza Kowala 5-3 Video Ciepielów 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Hubal Chlewiska.
 
LZS Zalesice 1-4 Video Ciepielów 7 września, 17:00
w Pawłowie
Zwolenianka II Zwoleń 0-2 Zorza Kowala 7 września, 17:00
Wisła Solec 0-2 KS Jastrząb 8 września, 15:00
WKS Zajezierze 2-0 Legion Suskowola 8 września, 16:00
Wisła Chotcza 4-1 Krępianka Rzeczniów 7 września, 16:00
KS Maków 1-1 Postęp Łaziska 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Krępianka Rzeczniów.
 
Postęp Łaziska 3-3 LZS Zalesice 15 września, 16:30
Hubal Chlewiska 1-3 KS Maków 15 września, 16:00
w Pawłowie
Legion Suskowola 0-5 Wisła Chotcza 14 września, 16:00
KS Jastrząb 4-0 WKS Zajezierze 15 września, 15:00
Zorza Kowala 0-1 Wisła Solec 15 września, 11:00
Video Ciepielów 1-2 Zwolenianka II Zwoleń 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Legion Suskowola.
 
LZS Zalesice 1-4 Zwolenianka II Zwoleń 22 września, 16:00
w Zwoleniu; LZS gospodarzem
Wisła Solec 4-0 Video Ciepielów 21 września, 12:00
WKS Zajezierze 4-0 Zorza Kowala 22 września, 16:00
Wisła Chotcza 4-2 KS Jastrząb 22 września, 15:00
KS Maków 4-2 Krępianka Rzeczniów 21 września, 17:00
Postęp Łaziska 2-2 Hubal Chlewiska 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: KS Jastrząb.
 
Hubal Chlewiska 3-4 LZS Zalesice 29 września, 16:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów 2-2 Postęp Łaziska 29 września, 14:00
Legion Suskowola 1-1 KS Maków 29 września, 13:00
Zorza Kowala 1-6 Wisła Chotcza 29 września, 11:00
Video Ciepielów 0-2 WKS Zajezierze 29 września, 15:00
Zwolenianka II Zwoleń 1-4 Wisła Solec 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: Zorza Kowala.
 
LZS Zalesice 1-6 Wisła Solec 6 października, 16:00
w Solcu; LZS gospodarzem
WKS Zajezierze 0-0 Zwolenianka II Zwoleń 6 października, 15:00
Wisła Chotcza 6-1 Video Ciepielów 6 października, 14:00
KS Maków 0-4 KS Jastrząb 6 października, 15:00
Postęp Łaziska 2-2 Legion Suskowola 6 października, 14:30
Hubal Chlewiska 2-4 Krępianka Rzeczniów 6 października, 15:00
w Pawłowie

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Video Ciepielów.
 
Krępianka Rzeczniów 6-1 LZS Zalesice 13 października, 13:00
Legion Suskowola 4-4 Hubal Chlewiska 12 października, 15:00
KS Jastrząb 1-0 Postęp Łaziska 13 października, 14:30
Zorza Kowala 3-1 KS Maków 13 października, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 / w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Zwolenianka II Zwoleń 0-1 Wisła Chotcza 12 października, 15:30
Wisła Solec 3-2 WKS Zajezierze 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Zwolenianka II Zwoleń.
 
LZS Zalesice 1-6 WKS Zajezierze 20 października, 15:00
w Zajezierzu; LZS gospodarzem
Wisła Chotcza 3-1 Wisła Solec 19 października, 13:00
KS Maków 2-3 Video Ciepielów 20 października, 11:00
Postęp Łaziska 2-7 Zorza Kowala 20 października, 14:00
Hubal Chlewiska - KS Jastrząb 20 października, 15:00
w Pawłowie
Krępianka Rzeczniów - Legion Suskowola 20 października, 13:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Wisła Solec.
 
Legion Suskowola - LZS Zalesice 27 października, 15:00
KS Jastrząb - Krępianka Rzeczniów 27 października, 14:00
Zorza Kowala - Hubal Chlewiska 27 października, 11:00
Video Ciepielów - Postęp Łaziska 27 października, 14:00
Zwolenianka II Zwoleń - KS Maków 26 października, 14:00
WKS Zajezierze - Wisła Chotcza 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Pauza: WKS Zajezierze.
 
LZS Zalesice - Wisła Chotcza
KS Maków - Wisła Solec
Postęp Łaziska - Zwolenianka II Zwoleń
Hubal Chlewiska - Video Ciepielów
Krępianka Rzeczniów - Zorza Kowala
Legion Suskowola - KS Jastrząb

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pauza: Wisła Chotcza.
 
KS Jastrząb - LZS Zalesice
Zorza Kowala - Legion Suskowola
Video Ciepielów - Krępianka Rzeczniów
Zwolenianka II Zwoleń - Hubal Chlewiska
Wisła Solec - Postęp Łaziska
WKS Zajezierze - KS Maków

Kolejka 14

Pauza: LZS Zalesice.
 
Wisła Chotcza - KS Maków
WKS Zajezierze - Postęp Łaziska
Wisła Solec - Hubal Chlewiska
Zwolenianka II Zwoleń - Krępianka Rzeczniów
Video Ciepielów - Legion Suskowola
Zorza Kowala - KS Jastrząb

Kolejka 15

Pauza: KS Maków.
 
Zorza Kowala - LZS Zalesice
KS Jastrząb - Video Ciepielów
Legion Suskowola - Zwolenianka II Zwoleń
Krępianka Rzeczniów - Wisła Solec
Hubal Chlewiska - WKS Zajezierze
Postęp Łaziska - Wisła Chotcza

Kolejka 16

Pauza: Postęp Łaziska.
 
LZS Zalesice - KS Maków
Wisła Chotcza - Hubal Chlewiska
WKS Zajezierze - Krępianka Rzeczniów
Wisła Solec - Legion Suskowola
Zwolenianka II Zwoleń - KS Jastrząb
Video Ciepielów - Zorza Kowala

Kolejka 17

Pauza: Hubal Chlewiska.
 
Video Ciepielów - LZS Zalesice
Zorza Kowala - Zwolenianka II Zwoleń
KS Jastrząb - Wisła Solec
Legion Suskowola - WKS Zajezierze
Krępianka Rzeczniów - Wisła Chotcza
Postęp Łaziska - KS Maków

Kolejka 18

Pauza: Krępianka Rzeczniów.
 
LZS Zalesice - Postęp Łaziska
KS Maków - Hubal Chlewiska
Wisła Chotcza - Legion Suskowola
WKS Zajezierze - KS Jastrząb
Wisła Solec - Zorza Kowala
Zwolenianka II Zwoleń - Video Ciepielów

Kolejka 19

Pauza: Legion Suskowola.
 
Zwolenianka II Zwoleń - LZS Zalesice
Video Ciepielów - Wisła Solec
Zorza Kowala - WKS Zajezierze
KS Jastrząb - Wisła Chotcza
Krępianka Rzeczniów - KS Maków
Hubal Chlewiska - Postęp Łaziska

Kolejka 20

Pauza: KS Jastrząb.
 
LZS Zalesice - Hubal Chlewiska
Postęp Łaziska - Krępianka Rzeczniów
KS Maków - Legion Suskowola
Wisła Chotcza - Zorza Kowala
WKS Zajezierze - Video Ciepielów
Wisła Solec - Zwolenianka II Zwoleń

Kolejka 21

Pauza: Zorza Kowala.
 
Wisła Solec - LZS Zalesice
Zwolenianka II Zwoleń - WKS Zajezierze
Video Ciepielów - Wisła Chotcza
KS Jastrząb - KS Maków
Legion Suskowola - Postęp Łaziska
Krępianka Rzeczniów - Hubal Chlewiska

Kolejka 22

Pauza: Video Ciepielów.
 
LZS Zalesice - Krępianka Rzeczniów
Hubal Chlewiska - Legion Suskowola
Postęp Łaziska - KS Jastrząb
KS Maków - Zorza Kowala
Wisła Chotcza - Zwolenianka II Zwoleń
WKS Zajezierze - Wisła Solec

Kolejka 23

Pauza: Zwolenianka II Zwoleń.
 
WKS Zajezierze - LZS Zalesice
Wisła Solec - Wisła Chotcza
Video Ciepielów - KS Maków
Zorza Kowala - Postęp Łaziska
KS Jastrząb - Hubal Chlewiska
Legion Suskowola - Krępianka Rzeczniów

Kolejka 24

Pauza: Wisła Solec.
 
LZS Zalesice - Legion Suskowola
Krępianka Rzeczniów - KS Jastrząb
Hubal Chlewiska - Zorza Kowala
Postęp Łaziska - Video Ciepielów
KS Maków - Zwolenianka II Zwoleń
Wisła Chotcza - WKS Zajezierze

Kolejka 25

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Wisła Chotcza - LZS Zalesice
Wisła Solec - KS Maków
Zwolenianka II Zwoleń - Postęp Łaziska
Video Ciepielów - Hubal Chlewiska
Zorza Kowala - Krępianka Rzeczniów
KS Jastrząb - Legion Suskowola

Kolejka 26

Pauza: Wisła Chotcza.
 
LZS Zalesice - KS Jastrząb
Legion Suskowola - Zorza Kowala
Krępianka Rzeczniów - Video Ciepielów
Hubal Chlewiska - Zwolenianka II Zwoleń
Postęp Łaziska - Wisła Solec
KS Maków - WKS Zajezierze

Klasa A Pineks 2019/2020 (Radom I)
Klasa A Pineks 2019/2020 (Radom II)

Klasa B Nice Sport 2 2019/2020 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas