[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 7 sierpnia

Iskra Gózd 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 7 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Gracja Tczów 0-3 Proch Pionki 7 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 7 sierpnia, 17:00
Jedenastka Jastrzębia 3-0 Legion Głowaczów
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
WKS Zajezierze 1-1 Akcja I Jastrzębia 7 sierpnia, 17:00
k. 5-6
Megawat Świerże Górne 0-0 Zwolenianka Zwoleń 7 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Strażak Stanisławice 0-3 Iłżanka Kazanów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Krępianka Rzeczniów 1-4 Skaryszewianka Skaryszew 7 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 0-2 Powiślanka Lipsko 7 sierpnia, 17:00
Wisła Chotcza 0-6 Zawisza Sienno 6 sierpnia, 18:00
KS Chomentów 0-7 Szydłowianka Szydłowiec 7 sierpnia, 17:00
Gryfia Mirów 1-3 Oronka Orońsko 7 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 0-1 Ruszcovia Borkowice 7 sierpnia, 17:00
Powała Taczów 0-3 KS Potworów 7 sierpnia, 17:00
(wo)
Orzeł Gielniów 0-4 LKS Potworów 6 sierpnia, 17:00
GKS Belsk Duży 1-13 Oskar Przysucha 7 sierpnia, 17:00
LKS Promna 7-3 Mogielanka Mogielnica 7 sierpnia, 17:00
GKS Klwów 2-7 Sokół Przytyk 7 sierpnia, 17:00
Zodiak Sucha 6-2 LKS Pniewy 7 sierpnia, 17:00
Kraska Jasieniec 2-3 Sadownik Błędów 7 sierpnia, 17:00
Iskra Zbrosza Duża 0-1 Zorza Kowala 7 sierpnia, 17:00
Beniaminek Radom 0-3 Zamłynie Radom 6 sierpnia, 15:00
(wo)
nie odbył się; drużyna gospodarzy nie zarejestrowała zawodników
Junior Radom 1-10 Centrum Radom 13 sierpnia, 11:30
Broń Radom (j) 12-0 GKS Chynów 7 sierpnia, 13:00
Broń Radom (juniorzy II) 3-0 Strażak Wielogóra 7 sierpnia, 11:00

II runda - 17 sierpnia
Do gry przystępują czwartoligowcy.
Pilica Białobrzegi - wolny los

Megawat Świerże Górne 0-3 Energia Kozienice-Janików 17 sierpnia, 17:30
Paweł Wolski 23, Eugeniusz Kołodziejczyk 26, Patryk Walasek 44
Iskra Gózd 1-3 Zawisza Sienno 17 sierpnia, 17:30
Jakub Frącek ? - Michał Klaus ?, ?, Paweł Sieczka ?
Skaryszewianka Skaryszew 1-5 Powiślanka Lipsko 17 sierpnia, 17:30
Krzysztof Banaszkiewicz ? - Łukasz Gołda 10, Mariusz Kapsa 20, Janusz Donoch 25, 32, Marek Skorupa 39
Iłżanka Kazanów 0-3 Polonia Iłża 17 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zamłynie Radom 0-4 Proch Pionki 17 sierpnia, 17:30
Piotr Cichawa 65, Patryk Krupa 72, 85, Daniel Grymuła 78
Jedenastka Jastrzębia 1-3 Akcja I Jastrzębia 17 sierpnia, 17:30
Mateusz Majewski 35 - Sebastian Wcibisz 10 (k), Adam Woźniak 69, Marcin Chrzanowski 90
Zodiak Sucha 2-3 Broń Radom (juniorzy II) 16 sierpnia, 18:30
Wojciech Jagodziński ?, Michał Sielski ? - Artur Prasek ?, Dawid Pawelec ?, Michał Pirosz ?
Centrum Radom 3-2 Zorza Kowala 17 sierpnia, 19:00
Artur Zawadziński ?, Jakub Tworek ?, Patryk Łabędź ? - nieznany ?, ?
Broń Radom (j) 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 17 sierpnia, 17:30
Michał Gregorczyk 86
Sokół Przytyk 3-3 Wulkan Zakrzew 17 sierpnia, 17:30
k. 5-3
Piotr Skałbania ?, ?, Emil Kapusta ? - Maciej Lesisz ? (k), Marcin Cierzuch ?, Bartosz Sobkowiak ?
LKS Potworów 2-2 Oronka Orońsko 17 sierpnia, 17:30
k. 1-3
Robert Lesiak ?, Piotr Królikowski ? - Grzegorz Olejarz ?, Kamil Czarnecki ?
Oskar Przysucha 6-4 KS Potworów 17 sierpnia, 17:30
Mariusz Pałgan 11, 12, 39, Marcin Stolarek 19, Łukasz Sapieja 29, Łukasz Kaczyński 82 - Kamil Tkaczyk 21, Daniel Pietraszewski 45, Marcin Bukowski 60 (k), Łukasz Oracz 70
Ruszcovia Borkowice 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 17 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LKS Promna 1-4 Mazowsze Grójec 17 sierpnia, 17:30
Hubert Fedorowicz 48 - Rafał Kochański 1, Konrad Romański 75, Grzegorz Gromadzki 85, Hubert Baranowski 90
w Falęcicach
Sadownik Błędów 1-1 KS Warka 17 sierpnia, 17:30
k. 4-3
Mateusz Krawczyk ? - Tomasz Kiliański ?

III runda - 28 września

Zawisza Sienno 0-3 Polonia Iłża 28 września, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Powiślanka Lipsko 3-0 Energia Kozienice-Janików 28 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-4 Proch Pionki 28 września, 16:00
Radosław Deja 32, Michał Marlecki 41 (k) - Daniel Grymuła 53, Mateusz Szczepański 68, Łukasz Glista 69, Kacper Michalski 78
w Pionkach; Jodła gospodarzem
Centrum Radom 1-2 Akcja I Jastrzębia 29 września, 20:30
Mateusz Paliwoda 40 - Sebastian Wcibisz 31, Paweł Głuchowski 72
na stadionie MOSiR
Broń Radom (juniorzy II) 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 28 września, 16:00
Tomasz Bartosiak 30 - Łukasz Okła 32, Łukasz Jakubczyk 44
Sokół Przytyk 1-1 Pilica Białobrzegi 28 września, 16:00
k. 6-5
Piotr Skałbania 31 - Michał Kucharczyk 70 (k)
Sadownik Błędów 2-1 Mazowsze Grójec 28 września, 16:00
Krzysztof Boroń 29, 50 - Mariusz Kulczycki 57
Oronka Orońsko 1-2 Oskar Przysucha 28 września, 15:30
Kamil Śledź 49 - Marcin Stolarek 56, Mariusz Pałgan 70

1/4 finału - 5 października
(Losowanie - 29 września 2011 - siedziba OZPN Radom)

Oskar Przysucha 7-0 Sadownik Błędów 5 października, 15:45
Patryk Wajszczuk 13, 29, 52, 73, Mateusz Kszczotek 38, Łukasz Sapieja 71, Mariusz Pałgan 78
Akcja I Jastrzębia 0-2 Powiślanka Lipsko 5 października, 15:45
Marek Skorupa 8, 40
Szydłowianka Szydłowiec 2-4 Sokół Przytyk 5 października, 15:45
Łukasz Okła 2, Tomasz Wesołowski 18 - Piotr Skałbania 20, 45, 60, Tomasz Janiszewski 76
Proch Pionki 1-2 Polonia Iłża 5 października, 15:45
Karol Gębczyk 55 (k) - Andrzej Drachal 26, Konrad Gut 34

1/2 finału - 12 października
(Losowanie - 6 października 2011)

Oskar Przysucha 5-3 Powiślanka Lipsko 12 października, 15:45
Patryk Wajszczuk 27, Szymon Stolarek 35, 86, Adam Płuciennik 37, 41 - Łukasz Gołda 15, Mariusz Kapsa 65, Marek Skorupa 90
Sokół Przytyk 1-0 Polonia Iłża 12 października, 15:45
Piotr Skałbania 66

Finał - 26 października

Sokół Przytyk 3-2 Oskar Przysucha 26 października, 15:15
Karol Żak 57, Tomasz Janiszewski 66, Damian Prus 85 - Jakub Sapieja 21, Mateusz Kszczotek 79
w Przytyku

Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas