[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 31 sierpnia

Salos Żyrardów 0-1 Tajfun Brochów 31 sierpnia, 17:30
Piotr Bartkowski 3
Victoria II Sulejówek 6-2 Grom Lipowo 31 sierpnia, 17:30
Mazowsze Miętne 0-3 Amur Wilga 24 sierpnia, 18:00
(wo)
nieznany ?, ? - Mariusz Cichecki ?, Michał Strzeżek ?
na boisku 2-2 k. 5-4
Dąb Wieliszew (juniorzy) 2-1 Wisła Jabłonna 31 sierpnia, 17:30
Sokół Budki Piaseckie 1-2 KS II Łomianki 31 sierpnia, 17:30
Adrian Ryczałek ? - nieznany ?, ?
w Teresinie
Huragan II Wołomin 10-1 Korona Jadów 30 sierpnia, 17:30
Guyguy Ndakiza ?, ?, ?, Mariusz Rutkowski ?, ?, ?, Adrian Chlebowski ?, Mariusz Piątek ?, Adrian Uściński ?, Piotr Więch ? - nieznany ?
Junior Ursynów (Warszawa) 4-2 Jedność Żabieniec 31 sierpnia, 17:30
w Żabieńcu; Junior gospodarzem
KS Rzakta 1-4 GKS Dąbrówka 31 sierpnia, 17:30
Kamil Rokicki ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Agrykola Warszawa 0-1 Canal+ Warszawa 31 sierpnia, 17:30
Krzysztof Marciniak 67
Wisła Zakroczym 2-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 31 sierpnia, 17:30 (100)
Bartłomiej Kużel ?, Kamil Kowalczyk ? - nieznany ?, Michał Gajewski ?, ?, Mateusz Kosiński ?
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 3-2 Orzeł Baniocha 31 sierpnia, 17:30
Tomasz Borowski 2, 70 (k), Jan Sienicki 90 - nieznany ?, ?
Wicher Kobyłka 3-2 Rządza Załubice 31 sierpnia, 17:30
Marcin Wojda 30, Krzysztof Słomski 55, Radosław Dobrzeniecki 70 - nieznany 50, 90
Partyzant Leszno 5-1 KS II Raszyn 31 sierpnia, 17:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Tomasz Wiśniewski ?
KS II Wesoła (Warszawa) 0-1 Fenix Siennica 31 sierpnia, 17:30
Rafał Matak 73
Guzovia Guzów 1-6 Promyk Nowa Sucha 31 sierpnia, 17:30
Daniel Słomowicz ? - Tomasz Jurczak ? (k), ?, Marcin Jaworski ?, Artur Rogala ?, ?, ?
KS Glinianka 0-1 Advit Wiązowna 31 sierpnia, 17:30
Piotr Szulawski ?
FC Płochocin 2-1 UKS Ołtarzew 31 sierpnia, 17:30
Dominik Piwowarczyk ? (k), Marcin Bauman ? - Krzysztof Skraiński 75
Świt Warszawa 5-0 UKS II Łady 31 sierpnia, 17:30
Błonianka II Błonie 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 31 sierpnia, 17:30
Daniel Szrebka ?, Adrian Wysocki ? - Dorian Zdanowicz ?
Snajper Sośninka 9-0 Wisła Maciejowice 31 sierpnia, 17:30
(wo)
Dariusz Zając ?, ?, ?, ?, ?, Grzegorz Moczulski ?, ?, Mariusz Jóźwicki ?, Jakub Ekert ? - nieznany ?
w Miętnem / przerwany po I połowie przy stanie 9-1; drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry
Wrzos Międzyborów 0-3 UKS Borzęcin 1 września, 17:30
w Żyrardowie
Milan II Milanówek 2-4 Tur Jaktorów 31 sierpnia, 17:30
nieznany ?, ? - Adrian Bandyra ?, Przemysław Cieplak ?, ?, ?
LKS Osuchów 2-6 Mszczonowianka II Mszczonów 30 sierpnia, 18:00
Rokola Otwock Wielki 6-4 Józefovia II Józefów 31 sierpnia, 17:30
Marcin Raszka ?, ?, ?, ?, Bartłomiej Mądry ?, Jakub Gożdzicki ? - Adrian Hagno ?, ?, Daniel Pijanowski ?, ?
w Dziecinowie
Drukarz II Warszawa 4-3 Sokół Celestynów 31 sierpnia, 17:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Radosław Rębkowski ?, Kamil Piętka ?, Daniel Sujak ?
Legia III Warszawa 3-1 Dąb Wieliszew 31 sierpnia, 17:50
Michał Bajdur 1, Michał Kępka 11, Kamil Kurowski 27 - Kamil Korek 44
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Orzeł Kampinos 1-2 KS Teresin 31 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Szymon Skowron 16, nieznany 23 (s)
Legion Pruszków 2-1 Passovia Pass 31 sierpnia, 17:30 (50)
Rafał Dobrosz 16, Paweł Grochulski 76 - Piotr Gryboś 77
GLKS II Nadarzyn 3-0 Geriatric Warszawa 1 września, 17:30
Mariusz Szyszka ?, Patryk Szewczuk ?, Łukasz Majkowski ?
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-1 SPPP 2011 Warszawa 31 sierpnia, 17:30
Kamil Marczak 26, 40, Piotr Bąk 85, Jarosław Krawczyk 89 - nieznany 82 (k)
na bocznym boisku Startu
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 4-1 Niebieska Wiodąca Moc Warszawa 31 sierpnia, 17:30
Marcin Pawłowski ?, Piotr Gołos ?, Michał Kocięba ?, Marcin Lepa ? - nieznany ?
Bednarska Warszawa 0-6 WKS Rząśnik 31 sierpnia, 20:00
Andrzej Akier 11, Grzegorz Abramczyk 21, 72, Łukasz Golianek 30, 38, Łukasz Zalewski 57
na bocznym boisku Polonii

II runda - 14 września
(Losowanie - 6 września 2011 - siedziba MZPN)
Do gry dołączają zespoły ligi okręgowej.

Tajfun Brochów 5-0 Błonianka Błonie 14 września, 17:00
Michał Malinowski 22, Przemysław Przydatek 30, Paweł Plichta 37, 60, Damian Ploch 73
Amur Wilga 0-5 Wilga Garwolin 13 września, 17:00
Łukasz Korgul 22, Bartłomiej Szczęśniak 57, 75, Mateusz Leszek 86, Piotr Nurzyński 90 (k)
Dąb Wieliszew (juniorzy) 4-2 Legionovia II Legionowo 14 września, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Piotr Wójcik ?, Paweł Broniszewski ?
KS II Łomianki 4-3 Ryś Laski 14 września, 17:00
Artur Cegiełka 7, Michał Piros 19, 32, 52 - Kamil Sadowski 15, 43, Piotr Bałtrukiewicz 61
Huragan II Wołomin 3-1 Bóbr Tłuszcz 14 września, 17:00
Łukasz Sześciórka 55, Przemysław Górski 70 (k), Mateusz Bieniak 82 - nieznany ?
GKS Dąbrówka 1-6 Mazur Radzymin 13 września, 17:00
w Radzyminie; GKS gospodarzem
Canal+ Warszawa 2-1 Legia Bemowo (Warszawa) 14 września, 20:00
Krzysztof Przytuła 36 (k), Remigiusz Jezierski 65 - Emil Rogowski 82
na stadionie MBOPN
KS Wesoła (Warszawa) 2-5 Drukarz Warszawa 14 września, 19:00
nieznany ?, ? - Grzegorz Pytko ?, ?, Piotr Markowski I ?, ?, Hubert Pokorski ?
na bocznym boisku Drukarza; KS Wesoła gospodarzem
Wicher Kobyłka 4-2 Dolcan II Ząbki 14 września, 17:00 (100)
Piotr Bujalski 24, Maciej Sadocha 31, Mariusz Gumienny 50, Krzysztof Słomski 74 - nieznany 26, 73
Partyzant Leszno 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 września, 17:00
Kamil Bieńko 72 - Michał Kopka 20, Rafał Michalski 53, 74, 85
Fenix Siennica 3-3 Mazur II Karczew 14 września, 17:00
k. 3-4
Piotr Markowski II 62, Konrad Pawlak 65, Rafał Matak 69 - Marcin Wojciechowski ?, Mariusz Kopka 75, Mariusz Jesiotr 85
Promyk Nowa Sucha 2-3 Orkan Sochaczew 14 września, 17:00
Tomasz Jurczak 32, Jarosław Grefkowicz 90 - Piotr Chmielak 47, Adam Rybicki 67 (k), Daniel Sabalski 74
Advit Wiązowna 3-0 Józefovia Józefów 14 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
FC Płochocin 3-5 Piast Piastów 14 września, 17:00
nieznany ?, ?, ? - Łukasz Milankiewicz ?, ?, Maciej Soroka ? (k), Piotr Harasimiuk ?, ?
Błonianka II Błonie 7-2 Naprzód Brwinów 14 września, 17:00
Maciej Milewski 25, 54, Karol Dudkiewicz 29, Sylwester Rajczak 45, Kamil Wójcik 72, Adrian Wysocki 85, Marcin Kacprzak 90 - Janusz Miśta 9, 14
Snajper Sośninka 4-1 Promnik Łaskarzew 14 września, 17:00
Dariusz Zając 20, Mariusz Jóźwicki 30, Waldemar Paszkowski 45, Damian Richert 60 - Mateusz Jóźwicki 90
w Miętnem
UKS Borzęcin 2-1 Olimpia Warszawa 14 września, 17:00
Mariusz Janiszewski 62, Adrian Adamczyk 71 - Rafał Hapak 4
Tur Jaktorów 2-1 Milan Milanówek 14 września, 17:00
Robert Siatecki 5, Marek Świdlicki 79 - Marcin Siedlecki 2
Mszczonowianka II Mszczonów 2-2 Błękitni Korytów 14 września, 17:00
k. 4-3
Sylwester Błaszczak 27, Kamil Dąbrowski 89 - Damian Kosiarek 81, 86
Rokola Otwock Wielki 1-2 Start II Otwock 14 września, 17:00
Marcin Raszka 44 - Artur Kowalczyk ?, ?
w Otwocku
Drukarz II Warszawa 5-4 Gwardia Warszawa 14 września, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Emil Rusek ?, ?, Piotr Jarosiewicz ?, Marek Hędowski ?
Legia III Warszawa 0-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 14 września, 19:30
k. 3-4
na bocznym boisku Legii
KS Teresin 5-0 LKS Chlebnia 14 września, 17:00
Szymon Skowron 54, 90, Michał Bargieł 61, Paweł Gadziała 66, Artur Wróbel 85
Legion Pruszków 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 września, 17:00
Marcin Musuła 3, Bartłomiej Adamiak 50, Artur Bałajzy 77
na stadionie MOS
GLKS II Nadarzyn 0-0 Perła Złotokłos 14 września, 17:00
k. 4-5
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-2 PKS Radość (Warszawa) 14 września, 17:00
Kamil Marczak 64 (k) - Mariusz Boniec 30 (k), Marcin Nowacki 57
w Warszawie; na stadionie PKS Radość; Vulcan gospodarzem
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 2-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 17:00 (20)
Marcin Pawłowski 12 (k), 27 - Michał Magdzik 16, Robert Sotowicz 66, Mateusz Kosiński 81
WKS Rząśnik 1-1 Sokół Serock 14 września, 20:00
k. 5-4
Mariusz Dziczek 65 - Kazimierz Grotte 81 (k)
w Serocku; WKS gospodarzem
Victoria II Sulejówek 4-3 Legion Warszawa 14 września, 17:00
Karol Kopeć ?, Hubert Łukasiewicz ?, Bartłomiej Górczyński ?, Paweł Miąszkiewicz ? (k) - nieznany ?, ?, ?
Junior Ursynów (Warszawa) 0-3 Laura Chylice 14 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-7 Sparta Jazgarzew 14 września, 17:00
Tomasz Borkowski 14 - Maciej Kłosiewicz 8, 20, Łukasz Dąbrowski 33 (k), Marek Zych 44 (s), Andrzej Kacprzak 67, 80, Maciej Wójcik 73
Świt Warszawa 0-0 KS Raszyn 14 września, 17:00
k. 7-8

III runda - 21 września

Tajfun Brochów 0-6 Orkan Sochaczew 21 września, 16:30
Mateusz Zych 8, Piotr Trafalski 43, 60, Tomasz Oliwa 52, Karol Stawicki 69, Kamil Wróbel 82
Dąb Wieliszew (juniorzy) 0-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 21 września, 16:30 (25)
Mateusz Kosiński ?, Michał Drewnowski ?
KS II Łomianki 0-10 Drukarz Warszawa 20 września, 19:45 (50)
(wo)
Maciej Kryśkiewicz 13 (s), Jakub Kuśnierzewski 23, Michał Piros 24, Adrian Kaczmarek 55 - Piotr Markowski 18, 33, Sebastian Groszek 29 (k), Grzegorz Pytko 33, 37, 50, 66, Michał Knajdrowski 44, Artur Langier 58, Bartosz Krężlewicz 90 (s)
w Warszawie; na bocznym boisku Drukarza; KS II Łomianki gospodarzem / mecz pierwotnie zaplanowany na 19:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem / na boisku 4-10; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Huragan II Wołomin 3-0 PKS Radość (Warszawa) 23 września
(wo)
w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Wicher Kobyłka 6-3 Start II Otwock 21 września, 16:45 (100)
Maciej Sadocha ?, Robert Sosnowski ?, ?, Piotr Bujalski ?, Adam Andrzejewski ?, Mariusz Kowalski ? - nieznany ?, ?, ?
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Advit Wiązowna 0-2 Mazur II Karczew 21 września, 16:30
Piotr Trzaskowski 52, Cezary Słocki 76
Błonianka II Błonie 2-2 KS Raszyn 21 września, 16:30
k. 4-5
Adrian Wasiak 31, Kamil Wójcik 35 - Adam Kempa 34 (k), Adam Czubak 48
Snajper Sośninka 6-3 Wilga Garwolin 21 września, 16:30
Marek Wichowski ?, ?, Dariusz Zając ?, ?, Jakub Ekert ?, Przemysław Zowczak ? - Mateusz Leszek ?, ?, Mateusz Gałązka ?
w Miętnem
UKS Borzęcin 6-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 21 września, 16:30
Mariusz Janiszewski 8, Paweł Duliasz 13 (k), 90, Kamil Bożyk 40, Dariusz Leszczyński 68 (s), Damian Gołębiowski 76 - Kamil Lechański 27, Dominik Kapela 35, Mateusz Stępniak 51, Mateusz Tatarek 60
Tur Jaktorów 0-7 Perła Złotokłos 21 września, 17:00
Grzegorz Perzyna 31 (k), 85, Paweł Reszka 47, 89, Mateusz Jaworski 52 (k), Grzegorz Gotchold 67, Adam Piotrowski 83
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Mszczonowianka II Mszczonów 0-9 Piast Piastów 21 września, 16:30
Łukasz Milankiewicz 10, 80, 81, 88, Piotr Harasimiuk 27, 60, Marcin Lewandowski 34, Łukasz Grzybowski 66, Maciej Soroka 69 (k)
w Piastowie; Mszczonowianka II gospodarzem
Drukarz II Warszawa 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 21 września, 20:00
nieznany ?, ? - Michał Charzyński ?
na bocznym boisku Drukarza
KS Teresin 3-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 września, 16:30
Łukasz Kornacki 20, Jakub Antczak 36, Szymon Skowron 76 - Łukasz Jasiński 53
WKS Rząśnik 3-2 Mazur Radzymin 21 września, 16:30
Andrzej Akier 16, 33, Paweł Osowiecki 37 - nieznany 75, 76
Victoria II Sulejówek 1-12 Canal+ Warszawa 20 września, 17:00
Laura Chylice 2-3 Sparta Jazgarzew 21 września, 16:30
Paweł Staniszewski ? (k), Jarosław Komosa ? - nieznany ?, ?, ?

IV runda - 5 października
(Losowanie - 26 września 2011 - siedziba MZPN)
Do gry dołączają IV-ligowcy: Bug Wyszków, GKP Targówek, GLKS Nadarzyn, Huragan Wołomin, KS Łomianki, Marcovia 2000 Marki, Mszczonowianka Mszczonów, Naprzód Zielonki, Okęcie Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Skra Konstancin Obory, UKS Łady, Victoria Sulejówek, Znicz II Pruszków, Żyrardowianka Żyrardów.
Drukarz Warszawa - wolny los

Orkan Sochaczew 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 5 października, 16:00
Mateusz Goliczewski 50, Marcin Jakóbiak 52
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-7 KS Łomianki 5 października, 19:00 (45)
Hubert Dolewski 17, Łukasz Prusik 49, Krystian Ryczkowski 71, 78, 81, Daniel Mikołajczyk 75, 86
Huragan II Wołomin 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 5 października, 16:00
Kamil Mierzwiński 33
Wicher Kobyłka 1-2 Huragan Wołomin 5 października, 16:00 (250)
Robert Sosnowski 62 - Karol Bednarczyk 81, Sebastian Kozłowski 90
Mazur II Karczew 2-1 Okęcie Warszawa 5 października, 16:20
Tomasz Sielski 38, Piotr Trzaskowski 61 - Łukasz Choderski 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
KS Raszyn 0-2 UKS Łady 5 października, 16:00
Rafał Ślubowski 42 (k), Stefan Łapko 62
Snajper Sośninka 0-9 Victoria Sulejówek 5 października, 16:00
Mateusz Piórczyński 3, 44, Łukasz Puciłowski 14, 45, 47, 63, Karol Kopeć 64, Rafał Skolimowski 70, 87
w Miętnem
UKS Borzęcin 1-2 Naprzód Zielonki 5 października, 16:00
Paweł Duliasz ? - nieznany ?, ?
Perła Złotokłos 5-1 GLKS Nadarzyn 5 października, 16:00
Grzegorz Perzyna 12 (k), 85, Łukasz Balcerowicz 16, 76, Damian Sioćko 37 (k) - Mateusz Sielski 30 (k)
Piast Piastów 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 października, 16:30 (100)
Radosław Jankiewicz 51, Piotr Harasimiuk 56 - Dorian Zdanowicz 8
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej
Drukarz II Warszawa 1-5 Marcovia 2000 Marki 5 października, 19:00
Duc Tam Nguyen 28 - Hubert Bugaj 17, 80, Marek Milewski 35, 37, Mateusz Mosielski 49
na bocznym boisku Drukarza
KS Teresin 0-3 Mszczonowianka Mszczonów 4 października, 16:30
Kamil Łojszczyk ?, Arkadiusz Rusinowski ?, Marcin Ciesielski ?
WKS Rząśnik 1-0 Bug Wyszków 5 października, 16:00
Grzegorz Abramczyk 90
Canal+ Warszawa 1-8 Znicz II Pruszków 4 października, 15:00
Andrzej Twarowski ? - Emil Adamczuk ?, ?, ?, ?, Łukasz Sierociński ?, Maciej Machalski ?, Dawid Jankiewicz ?, Grzegorz Szoka ?
w Pruszkowie; na stadionie MZOS; Canal+ gospodarzem
Sparta Jazgarzew 3-1 Skra Konstancin Obory 5 października, 16:00
Maciej Kłosiewicz 13, Piotr Madetko 30, Maciej Wójcik 51 - Piotr Barcikowski 17

V runda - 12 października
(Losowanie - 6 października 2011 - siedziba MZPN)

Mazur II Karczew 0-2 Victoria Sulejówek 12 października, 15:30
Łukasz Puciłowski 68 (k), Rafał Skolimowski 90
Perła Złotokłos 2-7 Mszczonowianka Mszczonów 12 października, 15:30
Łukasz Balcerowicz 57, Łukasz Wiśnik 79 - Arkadiusz Rusinowski 15, 28, Łukasz Sarkowicz 21 (k), 84, Zbigniew Obłuski 37, 45, Kamil Łojszczyk 75
Piast Piastów 3-0 Naprzód Zielonki 12 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
WKS Rząśnik 4-2 Huragan Wołomin 12 października, 15:30
Andrzej Akier 37, 44, 90, Łukasz Gałązka 66 - Arkadiusz Stępień 59, 75
Sparta Jazgarzew 1-3 UKS Łady 12 października, 15:30
Tomasz Jagiełło 70 - Jacek Pawłowski 6, Mariusz Ostrowski 74, 77
Drukarz Warszawa 5-3 Marcovia 2000 Marki 12 października, 20:00
Hubert Pokorski 25, Piotr Cygan 52, Jakub Lewicki 52, Artur Szleżanowski 55, Michał Knajdrowski 75 - Hubert Bugaj 66, Rafał Chmielewski 84, Karol Markowski 85
na bocznym boisku Drukarza
GKP Targówek (Warszawa) 0-3 KS Łomianki 12 października, 15:30
Wojciech Kalinowski 49, 64, Adam Kossowski 90
Znicz II Pruszków 4-3 Żyrardowianka Żyrardów 18 października, 19:30
Adam Michalak 13, Radosław Ryćko 24, Daniel Kraska 40, 53 - Daniel Jędrzejewski 20, Marcin Dębowski 77, 84

1/4 finału - 26 października
(Losowanie - 20 października 2011 - siedziba MZPN)

WKS Rząśnik 0-0 KS Łomianki 26 października, 14:45
k. 3-1
Piast Piastów 0-2 UKS Łady 26 października, 14:45 (70)
Konrad Wrzesiński 89, Zbigniew Stonio 90
Drukarz Warszawa 0-0 Victoria Sulejówek 26 października, 20:00 (100)
k. 5-6
na bocznym boisku Drukarza
Znicz II Pruszków 8-3 Mszczonowianka Mszczonów 26 października, 19:15
Daniel Kraska ?, ?, ?, Emil Adamczuk ?, ?, Dawid Jankiewicz ?, Norbert Dobski ?, Stanisław Abyszkin ? - Zbigniew Obłuski ?, Tomasz Rembowski ?, Tomasz Łopata ?
na stadionie MZOS

1/2 finału - 16 listopada
(Losowanie - 3 listopada 2011 - siedziba MZPN)

WKS Rząśnik 1-0 Victoria Sulejówek 16 listopada, 13:30 (200)
Grzegorz Abramczyk 60
Znicz II Pruszków 3-0 UKS Łady 16 listopada, 13:30
Dawid Jankiewicz 49, Emil Kowalczyk 64, Adam Michalak 78
na bocznym boisku stadionu MZOS

Finał - 27 listopada

WKS Rząśnik 4-1 Znicz II Pruszków 27 listopada, 13:00
Grzegorz Abramczyk 27, 56, Paweł Osowiecki 74, Damian Wiśniewski 82 - Przemysław Łudziński 63
w Rząśniku

Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas