[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

I runda - 31 sierpnia

Świt Baranowo 1-5 KS Wąsewo 31 sierpnia, 17:00
Marek Białczak 89 - Grzegorz Jarka ? (k), Jakub Podolak 8, Adam Pałubiński 11, Adrian Waracki 31, Mariusz Korzeb 84 (k)
Krzyniak Krzynowłoga Mała 1-3 Sokół Grudusk 31 sierpnia, 17:00
nieznany 47 - Daniel Krajewski 10, Jarosław Bartnikowski 20, Maciej Jeziorski 73 (k)
w Grudusku; Krzyniak gospodarzem
LKS Zatory 2-3 Opia Opinogóra 31 sierpnia, 17:00
Adam Wolski ?, ? - nieznany ?, ?, ?
GUKS Krasnosielc 1-1 Orzyc Chorzele 31 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Tomasz Urbański 11 - Zbigniew Ladziński 58
w Chorzelach; GUKS gospodarzem
Orz Goworowo 0-4 Bartnik Myszyniec 31 sierpnia, 17:00
Artur Warych 12, Daniel Niksa 42, Rafał Lemański 58, Mateusz Warych 70
Pełta Karniewo 2-0 GKS Pokrzywnica 31 sierpnia, 17:00
Marek Wawrzonkowski ?, Bartłomiej Niedziałkowski 45 (k)
Wkra Sochocin 3-0 GKS Strzegowo 31 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Gryf Kownaty Żędowe 2-3 Konopianka Konopki 31 sierpnia, 17:00
Krzysztof Piętka 13, Jakub Kamiński 21 - nieznany ?, ?, ?

II runda - 14 września

Sokół Grudusk 0-3 Wkra Bieżuń 14 września, 16:30
(wo)
Bartnik Myszyniec 1-5 Tęcza Łyse 14 września, 16:30
Daniel Niksa 45 - Marek Cichy ?, ?, Łukasz Murach ?, ?, Kamil Tyszka ?
Orzyc Chorzele 1-5 Korona Ostrołęka 14 września, 16:30
nieznany 31 (s) - Szymon Nowak 3, Paweł Kuzia 23, Robert Sokół 56, Jarosław Polak 71, Piotr Bałas 90
KS Wąsewo 3-0 Makowianka Maków Mazowiecki 14 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Pełta Karniewo 5-0 Iskra Krasne 14 września, 16:30
Bartłomiej Niedziałkowski 25 (k), 48, Robert Wawrzonkowski 50, 52, 85
Opia Opinogóra 2-9 Tęcza Ojrzeń 14 września, 16:30
nieznany ?, ? - Rafał Traczyk ?, ?, ?, Łukasz Kozłowski ?, ?, Jarosław Dymowski ?, Dawid Radecki ?, Norbert Rykowski ?, Arkadiusz Kapczyński ?
Wkra Sochocin 0-3 Kryształ Glinojeck 14 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Konopianka Konopki 3-4 Żbik Nasielsk 14 września, 16:30
nieznany ?, ?, ? - Rafał Milewski ?, Dariusz Kordowski ?, Michał Bącik ?, Kamil Stańczak ?
KS Pniewo 3-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 września, 16:30
Konrad Kłosiński ?, Rafał Linka ?, Mirosław Tyburski ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Orzeł Sypniewo 1-1 Mławianka Mława 14 września, 16:30
k. 5-6
Marcin Gutowski ? - Robert Butryn ?
Sona Nowe Miasto 2-8 MKS Ciechanów 14 września, 16:30
Michał Ernest 40, Marcin Macias 70 - Kamil Boniewski ?, ?, ?, ?, ?, Damian Banaszewski ?, ?, Damian Matusiak ?
Rzekunianka Rzekuń 3-1 MKS Przasnysz 14 września, 16:30
Piotr Karczewski ?, Łukasz Kurpiewski ?, Łukasz Markowski ? - nieznany ?
KS CK Troszyn 0-9 Nadnarwianka Pułtusk 14 września, 16:30
Emil Rembiejewski ?, ?, Jakub Polniak ?, ?, Michał Walętrzak ?, ?, Edgar Dżawakian ?, ?, Piotr Bobowski ? (k)
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-2 Tęcza 34 Płońsk 14 września, 16:30
Maciej Kowalik 57, Jakub Swiniarski 65
Boruta Kuczbork 1-4 Korona Szydłowo 14 września, 16:30
Piotr Kowalski ? - Krzysztof Małecki ?, ?, Mariusz Rudnicki ?, Piotr Karpiński ?
Błękitni Raciąż 1-4 Wkra Żuromin 14 września, 16:30
Kamil Osiecki 89 - nieznany ?, ?, ?, ?

III runda - 5 października

Wkra Bieżuń 0-0 Mławianka Mława 5 października, 16:00
k. 4-5
Korona Ostrołęka 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 5 października, 16:00
k. 4-5
KS Wąsewo 2-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 października, 16:00
Adam Pałubiński 23, Jakub Podolak 82 - Arkadiusz Ciach 12 (k), 86, Kamil Małkiński 55, Robert Wilczewski 57
Pełta Karniewo 0-0 Żbik Nasielsk 5 października, 16:00
k. 7-8
Tęcza Ojrzeń 1-2 Wkra Żuromin 5 października, 16:00
w Kraszewie
Kryształ Glinojeck 0-3 Korona Szydłowo 5 października, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Tęcza Łyse 1-2 Tęcza 34 Płońsk 5 października, 16:00
Łukasz Murach 25 - Mariusz Unierzyski 75, Robert Jadczak 77
Rzekunianka Rzekuń 2-3 MKS Ciechanów 5 października, 16:00
nieznany ?, ? - Kamil Olszewski ?, Bartosz Borowiec ?, Damian Matusiak ?

IV runda - 12 października
(Losowanie - 6 października 2011)

Żbik Nasielsk 2-4 MKS Ciechanów 12 października, 15:30
nieznany ?, ? - Bartosz Borowiec 3, 45, 79, 87
Wkra Żuromin 1-0 Mławianka Mława 12 października, 15:30
Mateusz Stopczyński 7
Nadnarwianka Pułtusk 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12 października, 15:30
Patryk Gromek 24, Marcin Truszkowski 81
Tęcza 34 Płońsk 5-1 Korona Szydłowo 19 października, 15:30
Jakub Swiniarski 2, 63, Maciej Kowalik 65, Kamil Kudelski 78, Sebastian Iwanicki 83 - Krzysztof Małecki ?

V runda - 26 października

MKS Ciechanów 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 26 października, 15:00
Kamil Boniewski ?, ?, Kamil Olszewski ? (k) - Marcin Truszkowski ?, ?
Wkra Żuromin 1-1 Tęcza 34 Płońsk 26 października, 15:00
k. 4-2
Rafał Kruk 90 - Kamil Kudelski 43

Finał - 27 listopada

Wkra Żuromin 1-2 MKS Ciechanów 27 listopada, 12:00
Rafał Kruk ? - Marcin Borowiec 86, Paweł Mazurkiewicz 90
w Żurominie

Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2011/2012 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas