[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 11 sierpnia

GKS Chynów 1-3 Wisła Chotcza 11 sierpnia, 17:00
LKS Promna 4-3 Zodiak Sucha 11 sierpnia, 17:00
Iskra Zbrosza Duża 1-4 Mogielanka Mogielnica 11 sierpnia, 17:00
GKS Klwów 3-2 Ruszcovia Borkowice 11 sierpnia, 17:00
Powała Taczów 0-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 11 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie zapewnili opieki medycznej
Orzeł Gielniów 1-0 Sokół Przytyk 11 sierpnia, 17:00
Akcja II Jastrzębia 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 sierpnia, 15:00
Akcja I Jastrzębia 0-2 Legion Głowaczów 11 sierpnia, 18:00
MKS Kozienice 4-0 Gracja Tczów 11 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 0-0 Powiślanka Lipsko 11 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Wisła Solec 0-6 Zwolenianka Zwoleń 11 sierpnia, 17:00
Krępianka Rzeczniów 1-5 Iłżanka Kazanów 11 sierpnia, 17:00
Oronka Orońsko 1-1 Broń Radom (juniorzy II) 11 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Broń Radom (j) 3-1 Skaryszewianka Skaryszew 11 sierpnia, 18:00
Zamłynie Radom 1-1 Proch Pionki 11 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Cech Piekarzy Radom 0-1 Plon Garbatka-Letnisko 11 sierpnia, 17:00
Zorza Kowala 0-6 Oskar Przysucha 11 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 1-2 Zawisza Sienno 11 sierpnia, 17:00

II runda - 22 sierpnia
(Losowanie - 13 sierpnia 2012)
LKS Promna, Mazowsze Grójec, Plon Garbatka-Letnisko, Energia Kozienice, Wulkan Zakrzew, Oronka Orońsko, Zawisza Sienno, Powiślanka Lipsko - wolny los

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-4 Pilica Białobrzegi 22 sierpnia, 17:30
GKS Klwów 2-3 Mogielanka Mogielnica 22 sierpnia, 17:30
MKS Kozienice 3-8 Zamłynie Radom 22 sierpnia, 17:30
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-3 Legion Głowaczów 22 sierpnia, 17:30
Broń Radom (j) 4-2 Oskar Przysucha 22 sierpnia, 17:30
Orzeł Gielniów 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 22 sierpnia, 17:30
Wisła Chotcza 1-3 Polonia Iłża 22 sierpnia, 17:30
Iłżanka Kazanów 1-0 Zwolenianka Zwoleń 22 sierpnia, 17:30

III runda - 12 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2012 - siedziba OZPN Radom)

Broń Radom (j) 5-2 Zamłynie Radom 5 września, 18:00
Bartłomiej Książek 4, 39, Rafał Barankiewicz 34, Michał Lenarczyk 55, Tomasz Bartosiak 86 - Piotr Rokiciński 23, Sebastian Kośmiński 54 (k)
Mogielanka Mogielnica 1-6 Pilica Białobrzegi 12 września, 17:00
Rafał Goliński 77 - Krzysztof Wierzba 30, 52, Jarosław Karolewski 44, Mariusz Łukasiak 47 (s), Marek Gołębiewski 71, 78
LKS Promna 0-5 Wulkan Zakrzew 12 września, 17:00
Radosław Senator 23, Tomasz Turczyk 55 (k), Bartłomiej Frączek 66, 70, Damian Gil 83
Orzeł Gielniów 1-10 Mazowsze Grójec 12 września, 17:00
Damian Sapieja 65 - Mikołaj Nojek 19, Bartosz Zawadzki 33, 39, Krzysztof Boroń 37, Piotr Madetko 54, 66, Artur Michałowicz 60 (s), Damian Karls 70, Piotr Głodek 85, Artur Ucinek 89
Oronka Orońsko 1-2 Plon Garbatka-Letnisko 12 września, 17:00
Cezary Bursa 83 - Dominik Kowalik 1, Rafał Grzybowski 60
Powiślanka Lipsko 1-1 Polonia Iłża 12 września, 17:00
k. 4-1
Jakub Włoszczak 8 - Łukasz Kłos 60
Zawisza Sienno 0-3 Energia Kozienice 12 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Iłżanka Kazanów 3-0 Legion Głowaczów 12 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

1/4 finału - 19 września
(Losowanie - 13 września 2012 - siedziba OZPN Radom)

Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Mazowsze Grójec 19 września, 16:15
Michał Rolnik 75 - Piotr Madetko 52, Dawid Łyżwa 85
Broń Radom (j) 2-5 Wulkan Zakrzew 19 września, 17:30
Piotr Wróblewski 78, Przemysław Nogaj 85 - Marcin Janakowski 20 (k), Radosław Senator 38, Tomasz Turczyk 47, Łukasz Jakóbiak 73, Bartłomiej Frączek 83
Pilica Białobrzegi 1-3 Energia Kozienice 19 września, 16:15
Łukasz Jasikowski 40 - Patryk Walasek 45, Grzegorz Seremak 60, Mateusz Krześniak 77
Powiślanka Lipsko 4-1 Iłżanka Kazanów 19 września, 16:15
Mariusz Kapsa 71, 80, Rafał Krupa 76, Jakub Włoszczak 87 - Kamil Bednarek 30

1/2 finału - 3 października

Wulkan Zakrzew 3-0 Energia Kozienice 3 października, 16:00
Wojciech Krajewski 13, Łukasz Jakóbiak 31, 89
w Wieniawie
Powiślanka Lipsko 1-5 Mazowsze Grójec 3 października, 16:00
Marek Skorupa 82 (k) - Paweł Grodzki 14, Piotr Madetko 27, 36, Rafał Białecki 52, Michał Błachnio 89

Finał - 17 października

Mazowsze Grójec 2-2 Wulkan Zakrzew 17 października, 15:30
k. 3-4
Przemysław Łaski 7, Hubert Baranowski 47 (k) - Mateusz Stolarek 75, Krzysztof Blank 90
w Grójcu

Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas