[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

I runda - 5 września
Żak Szreńsk - wolny los

Gryf Kownaty Żędowe 4-3 Sokół Grudusk 5 września, 17:00
Bartnik Myszyniec 4-2 Świt Baranowo 5 września, 17:00
Opia Opinogóra 1-2 Tęcza Ojrzeń 5 września, 17:00
Orz Goworowo 4-1 Orzyc Chorzele 5 września, 17:00
LUKS Łęg Przedmiejski 4-10 KS Wąsewo 5 września, 17:00
w Lelisie
LKS Zatory 3-2 GKS Pokrzywnica 5 września, 17:00
GUKS Krasnosielc 3-0 Wkra Andzin 5 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tamka Dzierzgowo 1-1 Rzekunianka Rzekuń 5 września, 17:00
k. 4-3

II runda - 12 września
Wkra Bieżuń - wolny los

Gryf Kownaty Żędowe 1-2 Żbik Nasielsk 12 września, 16:30
Bartnik Myszyniec 0-1 Korona Ostrołęka 12 września, 16:30
Tęcza Ojrzeń 2-5 Korona Szydłowo 12 września, 16:30
w Kraszewie
Orz Goworowo 2-5 KS CK Troszyn 12 września, 16:30
KS Wąsewo 1-6 Makowianka Maków Mazowiecki 12 września, 16:30
LKS Zatory 3-5 MKS Ciechanów 12 września, 16:30
GUKS Krasnosielc 4-2 Iskra Krasne 12 września, 16:30
Tamka Dzierzgowo 1-3 Boruta Kuczbork 12 września, 16:30
Żak Szreńsk 1-3 Kryształ Glinojeck 12 września, 16:30
w Kuczborku
Orzeł Sypniewo 2-5 Tęcza Łyse 12 września, 16:30
GKS Strzegowo 3-0 Sona Nowe Miasto 12 września, 16:30
Mazowsze Jednorożec 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 12 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 19 września
Żbik Nasielsk - wolny los

Wkra Bieżuń 3-0 Boruta Kuczbork 19 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Ciechanów 10-2 Kryształ Glinojeck 19 września, 16:30
Adrian Kowalski ?, ?, ?, ?, Łukasz Sepczyński ?, ?, Kamil Olszewski ?, Dawid Załęski ?, nieznany ? (s), ? (s) - nieznany ?, ?
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Korona Ostrołęka 19 września, 16:30
Michał Poniatowski 10 (s), Mateusz Duda 44
KS CK Troszyn 0-5 Tęcza Łyse 19 września, 16:30
Piotr Magdaleński ?, Marek Cichy ?, Adrian Gwiazda ?, Mateusz Majewski ?, Tomasz Gwiazda ?
GUKS Krasnosielc 3-4 Korona Szydłowo 19 września, 16:30
Arkadiusz Biedrzycki 7, Tomasz Urbański 82, Szymon Mikulak 85 - nieznany 20, 60, 72, 78
Mazowsze Jednorożec 3-0 GKS Strzegowo 19 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

IV runda - 3 października
(Losowanie - 20 września 2012)
Do gry przystępują IV-ligowcy: Błękitni Raciąż, MKS Przasnysz, Mławianka Mława, Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Wkra Żuromin.
Narew Ostrołęka, MKS Przasnysz - wolny los

Wkra Bieżuń 1-1 Wkra Żuromin 3 października, 16:00
k. 3-4
Jakub Serwatko 35 - Bartłomiej Nowacki 31
MKS Ciechanów 3-0 Mazowsze Jednorożec 3 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Korona Ostrołęka 0-0 Błękitni Raciąż 3 października, 16:00
k. 1-3
Żbik Nasielsk 3-0 Tęcza Łyse 3 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Korona Szydłowo 0-4 Mławianka Mława 3 października, 16:00
Grzegorz Rudyk ?, 52, Piotr Melchinkiewicz 17, Artur Gawęda 28
Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 października, 16:00
k. 4-1

V runda - 10 października
(Losowanie - 4 października 2012)

Wkra Żuromin 3-0 Błękitni Raciąż 10 października, 15:30
Szymon Falkiewicz 15, Tomasz Izwantowski 35, Robert Żelazny 53
Żbik Nasielsk 1-1 MKS Ciechanów 10 października, 15:30
k. 5-4
Przemysław Wysocki ? - Adrian Kowalski ?
Mławianka Mława 3-0 MKS Przasnysz 10 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Narew Ostrołęka 6-1 Nadnarwianka Pułtusk 10 października, 15:30
Adam Dobrowolski 13 (s), Piotr Kubat 19, Tomasz Niedźwiecki 29, 47, 84, Daniel Wargulewski 60 - Patryk Bartczak 59

1/2 finału - 24 października

Żbik Nasielsk 1-0 Narew Ostrołęka 24 października, 15:00
Marek Osiński ?
Wkra Żuromin 0-3 Mławianka Mława 24 października, 15:00
Artur Gawęda ?, Marcin Tomczak ?, Mariusz Walczak ?

Finał - 17 listopada

Żbik Nasielsk 2-2 Mławianka Mława 17 listopada, 12:00
k. 5-4
Marek Osiński 5, 16 - Piotr Melchinkiewicz 38, Mariusz Walczak 78
w Nasielsku

Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas