[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN - Siedlce

REKLAMA
REKLAMA

1/16 finału - 29 sierpnia
(Losowanie - 16 lipca 2012 - siedziba OZPN Siedlce)

Tajfun Jartypory 5-1 Zorza Sterdyń 29 sierpnia, 17:00
Daniel Pazio ?, Rafał Wieliczko ?, Michał Tchórzewski ?, Andrzej Gąsior ?, Karol Mikołajewski ? - Norbert Bisior ?
ŁKS Łochów 4-2 LKS Ostrówek 29 sierpnia, 17:00
Jan Bański ?, Tomasz Kobyliński ?, Hubert Sobotka ?, Paweł Wróbel ? - Rafał Kazula ?, Sławomir Damętko ?
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Hutnik Huta Czechy 29 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Paweł Gromek ? - Łukasz Ściborowski ?
Kolektyw Oleśnica 0-1 Wilga Miastków Kościelny 29 sierpnia, 17:00
Łukasz Wołoszka 90
Jutrzenka Cegłów 1-2 Tęcza Stanisławów 29 sierpnia, 17:00
Michał Wadas ? - Damian Nowacki ?, Arkadiusz Perzanowski ?
Fenix Siennica 4-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 29 sierpnia, 17:00
Andrzej Sieradzki ?, Łukasz Damięcki ?, Kamil Nymka ?, Michał Maciejewski ? - Dariusz Milik ?, ?, Konrad Płachetko ?
ULKS Gołąbek 1-1 Naprzód Skórzec 29 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Mariusz Cabaj ? - Damian Chłopek ?
Wektra Zbuczyn 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Łukasz Gagaska ?
w Krzymoszach
Orzeł Łosice 3-0 Orzeł Unin 28 sierpnia, 17:00
(wo)
w Krzymoszach / goście wycofali się z rozgrywek
Sęp Żelechów 0-4 Zryw Sobolew 29 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ?, Michał Wiśnioch ?, Jarosław Włodarczyk ?
Legion Grębków 1-5 Victoria Kałuszyn 29 sierpnia, 17:00
Paweł Bieniak ? - Tomasz Szydłowski ?, ?, ?, Szymon Styś ?, Rafał Szeląg ?
w Stawiskach
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Tygrys Huta Mińska 29 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Adrian Świnarski 20 - Karol Hawrywluk 90

1/8 finału - 19 września
(Losowanie - 16 lipca 2012 - siedziba OZPN Siedlce)

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-0 Zryw Sobolew 19 września, 16:30
Adam Najgrodzki ?, ?, Arkadiusz Imiński ?, ?
Fenix Siennica 1-3 Victoria Kałuszyn 19 września, 16:30
Dariusz Osica ? (k) - Adrian Woźnica ?, Krzysztof Konopko ?, Kamil Pietrasik ?
Wilga Miastków Kościelny 4-2 Orzeł Łosice 19 września, 16:30
Przemysław Baran ?, Mateusz Czarny ?, Krystian Frelik ?, Adrian Matysek ? - Mateusz Marciszewski ?, ?
Tajfun Jartypory 1-5 Naprzód Skórzec 19 września, 16:30
Andrzej Gąsior ? - Piotr Krawczyk ?, ?, ?, Dorian Zając ?, Jakub Szymczyk ?
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Tygrys Huta Mińska 19 września, 16:30
Łukasz Nowicki ?
Tęcza Stanisławów 1-2 ŁKS Łochów 19 września, 16:30
Sylwester Florowski 90 - Paweł Wróbel 34, Tomasz Kobyliński 84

1/4 finału - 3 października
(Losowanie - 21 września 2012 - siedziba OZPN Siedlce)
Do gry przystępują IV-ligowcy: Czarni Węgrów, Pogoń II Siedlce.

ŁKS Łochów 4-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3 października, 16:00
Tomasz Kobyliński 28, 34, Jan Bański 31, Damian Ołdak 78
Tygrys Huta Mińska 3-0 Victoria Kałuszyn 3 października, 16:00
Daniel Kuć ?, ?, ?
Naprzód Skórzec 1-1 Czarni Węgrów 3 października, 16:00
k. 5-3
Dorian Zając 40 - Mateusz Bartoszewski 43
Wilga Miastków Kościelny 1-9 Pogoń II Siedlce 3 października, 16:00
Krystian Frelik ? - Cezary Demianiuk ?, ?, ?, ?, ?, Tomasz Misiowski ?, Marcin Paczkowski ?, Damian Rytel ?, Marek Adamczyk ?

1/2 finału - 10 października
(Losowanie - 5 października 2012, 12:00 - siedziba OZPN Siedlce)

Naprzód Skórzec 2-1 Pogoń II Siedlce 10 października, 15:30 (80)
Piotr Skóra 67, Piotr Krawczyk 69 - Cezary Demianiuk 42
Tygrys Huta Mińska 1-0 ŁKS Łochów 10 października, 15:30
Przemysław Replin 85

Finał - 24 października
(Losowanie gospodarza - 15 października 2012 - siedziba OZPN Siedlce)

Tygrys Huta Mińska 1-2 Naprzód Skórzec 24 października, 15:00
Mariusz Zawadzki 40 - Karol Chojecki 5, Kamil Cabaj 60
w Hucie Mińskiej

Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas